Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, to nasza ojczyzna napisał:

Mieszkancy Inska mają prawo żyć po swojemu, żaden pazerny biznesmen ze Szczecina nie bedzie nam w naszej ojczyźnie mieszał.

Jasne z taką władzą to tylko "torba i kij" i wszędzie rzepa z butów wystaje hihihi

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Olo napisał:

Jasne z taką władzą to tylko "torba i kij" i wszędzie rzepa z butów wystaje hihihi

Widzisz Olo jaki ty durny.Przytoczony przykład,że i ze żwirownią nasz burmistrz może wygrać przyprawia ciebie w zakłopotanie, które starasz się zamienić w byle jakie kpiny. Tu wychodzi cała prawda jak ci zależy na żwirowni. I nic nas nie przekona, że jak miejscowy Olo mówi że jest przeciw żwirowni, to na 100% jest za nią !!!

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, xyz napisał:

Widzisz Olo jaki ty durny.Przytoczony przykład,że i ze żwirownią nasz burmistrz może wygrać przyprawia ciebie w zakłopotanie, które starasz się zamienić w byle jakie kpiny. Tu wychodzi cała prawda jak ci zależy na żwirowni. I nic nas nie przekona, że jak miejscowy Olo mówi że jest przeciw żwirowni, to na 100% jest za nią !!!

Na 100% to ja jestem od początku przeciwny powstaniu kopalni....jednocześnie na 100% pewny że to właśnie ta ekipa Liwak, Kupczyński, Szafran i Mazurek doprowadza swoją głupotą i walką o władzę doprowadzą do stanu prawnego który spowoduje zwycięstwo Grzesiaka....i ostatnia sprawa wyrok sądu dotyczył decyzji środowiskowej dla wiatraków a dla tych przepisy są inne niż dla kopalni....dlatego nie ciesz się za w czasu bo ten się śmieje kto się śmieje ostatni....

Odnośnik do odpowiedzi

Wspieraj tych ludzi w ich staraniach przeciw żwirowni. A ty się już cieszysz na zapas, żeby im się nie udało. Wstyd Olo ! Takimi wpisami wzbudzasz niechęć do siebie forumowiczów a niedowiarków upewniasz że jesteś za żwirownią. Choć zapewne tak nie jest.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, rajca napisał:

Wspieraj tych ludzi w ich staraniach przeciw żwirowni. A ty się już cieszysz na zapas, żeby im się nie udało. Wstyd Olo ! Takimi wpisami wzbudzasz niechęć do siebie forumowiczów a niedowiarków upewniasz że jesteś za żwirownią. Choć zapewne tak nie jest.

Wspierałem i to długo ale z takimi ludźmi jak wy nie da się pracować. Słowa " nikogo nie słuchacie" są słabe ale w dniu św. Walentego odpuszczam. Nie pouczaj mnie sam zacznij robić to co do Ciebie należy. Bo jak na razie to jesteście w czarnej dziurze i nic nie wskazuje że będzie się z czego cieszyć jak tam gdzie te wiatraki.Nie mam zamiaru bez sensu ciągle powtarzać że jestem PRAWDZIWYM przeciwnikiem żwirowni. Bo przecież ty i spółka wiecie lepiej ode mnie. Inni wiedzą co ja myślę co mówię nie martwię się o to i niech was głowa o innych nie boli...martw się o siebie bo niedługo będzie czas rozliczenia. Jak uważasz że 4 lata to za mało żeby załatwić sprawę żwirowni to masz kłopot...

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, rajca napisał:

Wspieraj tych ludzi w ich staraniach przeciw żwirowni. A ty się już cieszysz na zapas, żeby im się nie udało. Wstyd Olo ! Takimi wpisami wzbudzasz niechęć do siebie forumowiczów a niedowiarków upewniasz że jesteś za żwirownią. Choć zapewne tak nie jest.

Dobrze ci chłop napisał ty gminna mądralo. Ciągle tylko połajanki, wyzwiska i niespełnione dla ciebie marzenia o żwirowni ty żwirowy lobbysto. Od 5 lat, jeszcze za Racina ujadasz że żwirownia tuż, tuż. I co ni ma a to dla ciebie porazka ty gminny przydupasie grzesiaka. Możesz tu zapewniać rajce, ale dla mnie i wielu, wielu innych jesteś żwirowy zdrajca !!  

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Japa napisał:

Dobrze ci chłop napisał ty gminna mądralo. Ciągle tylko połajanki, wyzwiska i niespełnione dla ciebie marzenia o żwirowni ty żwirowy lobbysto. Od 5 lat, jeszcze za Racina ujadasz że żwirownia tuż, tuż. I co ni ma a to dla ciebie porazka ty gminny przydupasie grzesiaka. Możesz tu zapewniać rajce, ale dla mnie i wielu, wielu innych jesteś żwirowy zdrajca !!  

Zibi co ty taki nerwowy....prawdy się boisz? wszystko wyjdzie na jaw dlaczego obraliście drogę bez wyjścia. Chociaż mieliście prosta jak drut. To jacek zadecydował na spotkaniu w którym przecież brałeś udział że obieramy kurs na "przedłużanie" sam to słyszałeś jak wielu innych uczestników spotkania...nie łżyj jak pies że ty jesteś przeciw żwirowni bo to była min. twoja decyzja i Racina o uchwale dla żwirowni...gminna łysa mądralo kogo ty chcesz wyzywać, połajać marzyć o żwirowni ty pomysłodawco i popleczniku powstania tego pomysłu...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...