Skocz do zawartości

rzetelność pracownika gminy


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci odpowiem inaczej drogi korku ja nie jestem na tyle głupi żeby publicznie i jawnie bo nie mam zamiaru pisać anonimowo pisać o tej sprawie ze to jest przekręt, żeby się później użerać z nimi po sądach. Nie będę teraz szukał haków aby za wszelką cenę pozbyć się władzy. Ludzie ich wybrali i koniec my się możemy z tym nie zgadzać i dyskutować tu co jest robione źle ale Racin ma 13 radnych i niestety już głosowanie nad Funduszami Sołeckimi pokazało, że tych 13 radnych nie służy mieszkańcom naszej gminy tylko Racinowi. To, że niektórzy urzędnicy źle wykonują swoją prace to jest wiadome nie od dziś tylko patrzcie na to, że żaden kolejny burmistrz ich nie zwalnia. Musi przyjść taki gospodarz do naszej gminy, który twardą ręką walnie w stół i powie państwu już dziękujemy. Nic na to nie poradzę. Jeżeli coś jest nie tak to naślij korek kontrole na gminę ale nie anonimowo tylko podpisz się pod zawiadomieniem imieniem i nazwiskiem pisać na forum każdy ma odwagę ale zgłosić do odpowiednich służb to z tym jest już gorzej. Nie jest sztuką napisać, że ktoś kradnie robi przekręty czy jest głupi ale sztuką jest podnieść swoje szanowne cztery litery sprzed komputera i coś z tym zrobić. Nie oceniaj ludzi bo oni mogą ocenić Ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Michał masz rację nie ma odważnych.Tym bardziej burmistrz czuje się bezkarny.Chcesz przez to powiedzieć, że przez 3,5 roku będzie jeszcze kradł i kombinował i nikt mu nic nie zrobi?Może ludzie wybierając wcale nie wiedzieli z jaką zakałą mają do czynienia.Na mój rozum to nie może tak zostać.Już wszyscy wiedzą ,że przetarg na orlika nie jest prawidłowo ogloszony.A ile jeszcze w moim pojęciu jest nieprawidłowości jest.Nikt nie chce chodzić po sądach ale chyba są jakieś służby które po takich monitach powinny sprawdzić czy rzeczywiście gmina jest czysta.To sięte prawo mieć przez wyborcę wątpliwości ale honorem gminy powinno być oczyszczenie się z podejrzeń.Jeśli Ty jako przyszły politolog tak podchodzisz do łamania prawa (może tak nie jest) to żle świadczy o młodych ludziach.Nie musi obywatel wnosić do odpowiednich organów . po to są te fura by pisać o tym a radni powinni się domagać wyjaśnień.To OBOWIĄZEK radnego.Może Korek obraził Ciebie a może i nie.Bo się nie odniosłeś w zaden sposób do tych wydarzeń.Odnieść się to opowiadań z drugiej ręki o sesjach i komisjach nie jest wyjątkowe.Ale mieć zdanie na pewne kwestie to zupełnie inna bajka.Rozumiem ,że ze strachu się osrałeś i zdania w tej sprawie nie masz.Olo pokazał nam jak działa system przetargowy i nie budzi moich wątpliwości ,że brzydko pachnie moim zdaniem coś jest nie tak.I może tyle wystarczyło albo powiedz jednoznacznie wg mnie wszystko jest ok.Też masz prawo do swojego zdania.Ale pokazywanie lęku przed procesem to demagogia .Po co więc te strony dla mieszkańców? Na vcity już wogóle nie da się dyskutować a tu nikt nie obraża i nie plotkuje.Olo wkleił coś z gminnej strony więc fakty prawdziwe. Wcale nie obrażał.Ciebie wkurzył ostatni wpis i straciłeś głowę.A Twój światopokląd utwierdza mnie w przekonaniu ,że ani teraz ani później nic się nie zmieni i nie warto was wspierać w niczym.Tak mi dopomóż Bóg.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Ty Ty jajcarzu MichaleK aleś bąka walnął.Nie wypowiadajmy się o niczym.Załóż kłódkę zatkaj dupę korkiem i nie wytykaj nosa poza sprawozdania komisyjno-sesyjne.Dobrze Ci Lolek powiedział Jaki kierunek studiów takie myślenie studenta.Jednak Cię nie znam,a już myślałem że będą z Ciebie ludzie.Pisałem już wcześniej i piszę ponownie Olo jesteś bystrzak.On ani razu nie obrażał tylko żądał sprostowań.To prawne dokumenty gminne co dla ciebie jest nie zrozumiałe?Ty oceniłeś Korka ja ocenię ciebie.Lepiej jak milczysz bo przynajmniej nie strzelasz gaf.Już jeden gafa w Warszawie wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Macie racje tylko aby coś zmienić trzeba przemyślanych rozwiązań i działania w grupie nie anonimowo jak chcemy zmieniać gminę na lepsze? Może czas najwyższy założyć jakieś stowarzyszenie które mogło by działać z pożytkiem dla mieszkańców. Myślę, że jak byśmy się tak zebrali i wspólnie zaczęli działać na płaszczyźnie polityczno-społecznej to sytuacja w naszej gminie poprawiła by się. Tylko do tego potrzebni są ludzie niestety tak już jest w naszym kraju, że w pojedynkę to możemy sobie tylko pogadać. Załóżmy stowarzyszenie stwórzmy gazetkę, telewizje internetową aby otwierać ludziom oczy na sprawy ważne dla gminy Ińsko. Bez kontroli społecznej burmistrz, radni i urzędnicy czują się bezkarni. Jestem otwarty na propozycję i gotowy do działania. Przy wspólnym wysiłku uda się powstrzymać pogarszającą się sytuacje w gminie. I wcale nie miałem na myśli aby zamknąć się i potulnie czekać 3,5 roku aż gmina popadnie w długi i straci możliwość pozyskania funduszy unijnych bo do tego też nie ma kompetentnej osoby w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikogo nie wyzywam .napisałem tylko ,że są błędy w zapisach i żądałem ich poprawienia .Co zostało przez wprowadzających dane zrobione.To mi jednak uświadomiło że te błędy były .A moim skromnym zdaniem mieć miejsca nie miały.To oferta przetargu jeśli jest już z błędami to co ja mam sobie myśleć o tych pracownikach? Ze albo robią to bo są głupi albo świadomie by ukręcić interes.Co myślicie wasza sprawa ale tak być nie powinno.Poza tym rzecz biorąc to dyskredytuje gminę w oczach inwestorów.

Odnośnik do odpowiedzi

Co się tak poirytowałeś? Zrobiłeś kawał dobrej roboty.Żaden cieć radny tego nie zrobił a to oni powinni patrzeć Racinowi na ręce.No ale może ty jesteś radny i dobrze znasz te wszystkie zawijasy prawne od podszewki? to mi tak jakimś zbuntowanym radnym pośmierduje.Ale jest wporzo , łykam to bo wiem że to dane prawdziwe a nie opluwanie dla zasady.Nie trawię plotkarstwa a twoje wpisy są z prawdziwej strony gminnej.No i tak trzymaj.No i nie daj się zastraszyć i nie sraj żarem jak MichałK, chociaż później zblazował.No i zgadzam się ,że ten prawdziwy inwestor do nas nie przybędzie bo wg mojego widzimisię strach go przepędzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze jest w ogóle, że ktoś takie niedociągnięcia wyciąga.Chociaż to pierwszy raz taki konkret z pomyłkami w tle.Rzeczywiście można tylko snuć podejrzenia jak to naprawdę się odbywa w naszej gminie.Nie chodzi tu mnie się wydaje o szkalowanie i obrażanie kogoś .Tylko o to ,że taki problem istnieje i należy go zniszczyć w zalążku.No i najważniejsze żeby władza nas się bała a nie my władzy.Dobrze mówię?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Przetarg o orliku unieważniony.Teraz oferty trza składać do 13 maja.I dobrze ,bo na 100% przetarg byłby nieważny.Czyżby Pan Leśkiw bardziej się boi kontroli niż Kudła? Do dobrze rokuje.A radni niech się wezmą do czytania przepisów a czego nie rozumieją trza pytać.A głupia opozycja też nie umie zadawać pytań tylko czepiać się o literówkę w protokołach sesyjnych.Ciećmolada. :(

Odnośnik do odpowiedzi

Co by nie mówił orlik nie roztrzygnięty a burek bawi się majówce tzn.zaprasza na coś czego nie ma.W Ińsku pustki nikt tu nawet nie chce zaglądać.Kiedyś na takie weekendy nie można było znaleźć kwatery teraz tylko jakieś szalone motory i cztero kołowce dają taką jazdę , że w domku zamkniętym nie można wytrzymać .Kto na to daje zezwolenia? Tu ludzie przyjeżdżają do domków odpocząć od miastowego zgiełku .A gdzie policja na plaży? Jak tymi motorami ryknęli to mój pies o mało nie zerwał smyczy.Widzieli mnie ,bo zeszłam na pobocze i właśnie gdy się do mnie zbliżali robili przygazówkę. To są chłystki tylko w Szczecinie szybko by ich popędzili a tu park krajobrazowy .Natura 2000 ,kasuje mnie gmina za domek jak za zboże i jeszcze nie mam spokoju.Skretyniały burmistrzu zacznij coś robić dla tej gminy a nie tylko brać pensje za moje podatki łachudro jedna.

Odnośnik do odpowiedzi

W przeciwieństwie do "zestresowanej" jestem mieszkanką Ińska i codziennie chodzę na spacery wózkiem z dzieckiem na spacery.Przyznaję rację , moje dziecko omal z wózka nie wyleciało ze strachu i przerażenia.Nie chciało zejść z rąk i z przerażeniem się rozglądało co może je spotkać.Panie Burmistrzu zwracam się z gorącą prośbą , proszę zaniechać pozwalania na odcinku spacerowym od pola do głównej drogi wyścigów koni mechanicznych wyjących z takim natężeniem ,że ucho ludzkie tego nie jest w stanie wytrzymać.Jeśli to się powtórzy nagram to zdarzenie i nagłośnię sprawę w mediach. Tak być nie może .Kiedyś nie pozwolone burmistrz Działoszewskiej organizacji zawodów psich zaprzęgów.Pytam jak to się ma do hałasu tych motorów i kładów.Potwierdzam też ,że są to bardzo młodzi ludzie jeśli hałas sprawia im taką przyjemność niech znajdą miejsce poza zasięgiem ludzi.Na policję też złoże skargę bo mijają mnie nie raz ale nigdy ich nie ma wtedy gdy są potrzebni.Myślę ,że wiedzą o tych spotkaniach cyklistów bo one ostatnio są co weekend.Kto zatem przymyka oczy na taki hałaśliwy incydent ????????Moim zdaniem nieroby policjanci i burmistrz.Proszę się wziąć do pracy o zrobi się o Was głośno w prasie i telewizji. icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Do zibi: Bynajmniej nie chodzi tylko o psy.Chodzi o dzieci w wózkach i tworzony hałas.Te dzieci które cały dzień jeżdżą na tych kładach i motorach niestety nie zwyklych tylko motokrosowych specjalnie robią przygazówki.Nie posiadają tłumików .Ale taki cymbał jak ty tego nie zrozumie bo jest prawdopodobnie organizatorem tej głupiolady.Mieszkanka ma rację trzeba to dać do prasy i telewizji i zobaczymy czy zibi dalej będzie się mądrzył.

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś Pani Działoszewska zafundowała nam samoloty na plaży ,Zimnicki cygańskie slamsy a Racinowski motokros .Szkoda tylko że te ich wymysły nijak się maja do prawdziwego uroku Ińska i potrzeb prawdziwych wypoczywających turystów.Nie mamy szczęścia do gospodarzy.To co zaproponowany na majówkę jest żenadą.Jak widzę ludziska wolą siedzieć przed komputerem i pisać. Dobrze ,że chociaż na POWAŻNE TEMATY.Mieszkam w centrum nie mogłem skojarzyć co to za hałasy teraz już wiem i jestem przeciwny.Takie coś można sobie uprawiać w wyznaczonych strefach a nie tam gdzie stwarza to zaGROŻENIE ŻYCIA LUDZKIEGO.Bo kto powoduje najczęściej wypadki Młodzi Gniewni!!!!! Zresztą ktoś chyba zapomniał ,że tu obowiązuje strefa ciszy.Dzięki takiej władzy będziemy mieć strefę hałasu ale kulturalna majówka.HEhehehe

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj wyczytałem ,że RDOŚ przystępuje do opracowania planu zadań dla Ostoja Ińska .Pytanie mam do Pana Burmistrza czemu trzy lata robi Pan plan tłumacząc się ,że trwają ustalenia z RDOŚ? Jeśli oni nic nie mają zrobione i nic nam narzucić nie mogą? To co pan robi to taki sam przekręt jak z tym przetargiem na orlika.Dalej podtrzymuję ,że był to szwindel i dlatego po moich sygnałach wycofaliście się z tego.Co jeszcze było nie tak pozwolę sobie na inny opis.Tak jak nie mieliście prawa wykasowywać dokumentów z unieważnionego przetargu.Powinien być tylko wpis nowy o odwołaniu przetargu lub jego unieważnieniu i podanie przyczyny.Reszta którą zrobiliście czyli usunięcie danych to strach przed prokuratorem który wam się by dobrał do d***.Tylko że te dane są bez obawy.I nie ważne kto odpowiada Leśkiw, Kudła, Procyk czy Racinowski a być może Paluch?Panowie kanty się skończyły zaczyna się prawda cała prawda o waszej "PRACY".Polecam się na przyszłość. :P

Odnośnik do odpowiedzi

Na którymś poście napisano, że burmistrz przystępuje do planu opracowania żwirowni.Proszę państwa czy radni o tym wcześniej nie wiedzieli? Z tego co wiem materiały sesyjne i komisji dostali ponad dwa tygodnie temu.Dlaczego wiedząc o szkodliwym działaniu burmistrza taka sprawa wcześniej nie wyszła na światło dzienne.To rzekomo nasi reprezentanci ,to tak dbacie o interesy mieszkańców? Chcecie zrujnować nasze miasto które przez waszą bezmyślność ,niewiedzę ,glupotę i strach przed burmistrzem zrujnujecie do końca? A co on wam może zrobić?Żadna rada nie odważyła się podnieść ręki na pozwolenie powstania żwirowni w Ińsku.A ten kto odważy się podnieść rękę za jej powstaniem to BÓG powinien go ukarać jej uschnięciem.A gdzie debata z mieszkańcami, gdzie powiadomienia o powstaniu inwestycji celu publicznego.Ktoś napisał ,że gmina przeżarła nie swój podatek zamiast 100 -300tys. niesłusznie pobranych pieniędzy.Może to nie prawda ale jeśli prawda nie chcę być w skórze pani skarbnik ,burmistrza i was radnych.Bo to oznacza ,że nad niczym nie macie kontroli jesteście zbędni i jeszcze podejmujecie decyzje niebezpieczne dla życia mieszkańców i całego dobra jakim obdarzyła nas Matka Natura.Taka oto jest rzetelność radnych ,burmistrza i najważniejszej osoby w gminie jaką jest przewodniczący rady Bogdan Terebecki o czy nawet sam nie wie.Spróbujcie tylko tknąć ten teren a klątwa która na was spadnie będzie dla tej władzy bolesna.Jeszcze niedawno Storkowianie protestowali o powstającej tam żwirowni a głupota nieudacznika wykorzystywana jest przez cwaniaków dalej bo jest okazja.Może Panie Burmistrzu kratki jednak Pana nie ominą.

Odnośnik do odpowiedzi

Pod Drawskiem Pom. w małej wiosce gdzie mieszka kilkanaście rodzin zaprotestowali ,że nie chcą kopalni kruszyw bo jest hałas i duży ruch samochodów ciężarowych i na nic się zdały różne pozytywne zgody i namowy RDOŚ ,że nie wplynie źle na srodowisko.Pogonili dziadostwo i mają spokój.Tu niestety nikt mieszkańców o niczym nie powiadomił i to jest już powód żeby takie działanie wstrzymać.Do radnych Pana RAcinowskiego nigdy wam tego nie darują mieszkańcy .Jak nie macie oleju w głowie ale swojego rozumu trzeba było nie brać się za władzę. Ińszczanie ciągle o niczym nie wiedzą jak mają się wypowiedzieć.W tej sprawie powinno być referendum.I taki wniosek powinien stanąć na komisjach.Radni którzy nie mają w większości szkół nawet średnich nie mogą decydować o następnych 50 latach życia reszty ludności ińskiej.To hańba.Tylko referendum może jeszcze oczyścić brudne ręce burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni mieszkańcy gminy Ińsko oraz właściciele posesji położonych w tej gminie!

Ponieważ we wtorek oraz w środę najbliższego tygodnia mają zapaść bardzo istotne decyzje dotyczące ogółu mieszkańców, z pominięciem ich roli, Zwracam się do Was z prośbą o zapoznanie się z propagandą wyborczą Pana Andrzeja Racinowskiego i porównanie jej z obecnymi działaniami.

Budowa nowej żwirowni na granicy z miastem z okresem docelowym eksploatacji około stu lat może zaważyć na bycie Was wszystkich. Jedynym sposobem niedopuszczenia do tego typu inwestycji jest zorganizowanie referendum i zadecydowanie o zakazie tego typu i podobnych inwestycji ze względu na walory przyrodnicze naszej gminy.

Nadszedł czas byście Waszym dzieciom zapewnili prawdziwe zielone Ińsko a nie zdewastowaną gminę, która może być czarną plamą na mapie.

15s1o2x.png

w6tn9c.png

28tgn5z.png

2ccs7k6.png

http://i55.tinypic.com/iwumom.png

http://i55.tinypic.com/211sztu.png

http://i53.tinypic.com/aoxnqu.png

http://i52.tinypic.com/27xjgvs.png

Odnośnik do odpowiedzi

Moment w którym zacząłem czytać na drugiej stronie od słow cyt.Chciałbym utrzymać....''do końca wypowiedzi nie wytrzymałem nerwowo i zamknąłem stronę.Nie będę też komentował bo wypowiedź jest tak klarowna ,że może zabić .

w6tn9c.png

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Racinowski pobił pan na głowę Panią Działoszewską w każdej sprawie i punkcie swojego wyborczego planu.A wszystkie Pana puste słowa jak choćby :Nigdy nie odważyłbym się samodzielnie podjąć decyzji o uruchomieniu w Ińsku żwirowni........."Za to jutro Pana powinni wywieść na taczkach z tej gminy raz na zawsze.Jesteś człowieku największą zakałą i zagładą tej gminy.Upominam radnych bo jeśli podniosą ręce to będzie referendum ale w sprawie odwołania głupiej władzy działającej w swoim interesie i na zagładę całej gminy.A przystępując próg Kościoła zapytajcie swojego Boga czy odpuści wam ten haniebny czyn.

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, wygląda na to,że ińszczanie to naprawdę prawdziwe zakute pały. I niczego nie zrozumieli z faktu pokazania prawdziwej gęby buraka. A przecież właśnie ten człowiek został wyniesiony na piedestał władzy dzięki głupkom z Ińska. Gdyby umieli czytać , to łatwo by doszli do wniosku,że program wyborczy buraka albo był paszkwilem poprzedniczki , albo dodatkowo dobrze przemyślaną , kłamliwą propagandą, która po pięciu prawie latach ujrzała światło dzienne.Na szczęście uchowały się materiały propagandowo- programowe tego bezczelnego PGR-wskiego sekretarza POP ze ŚCIENNEGO. Jak taki człowiek wiedząc do czego zmierza i co naprawdę zamierza , chce przemawiać w imieniu wszystkich mieszkańców gminy.To że dobrał sobie bezmyślnych ludzi jako maszynkę do głosowania jego perfidnych celów. Bo inaczej nie można nazwać dążenia do przeforsowania przekrętu ze żwirownią. Jak na razie to cwaniacy ze żwirowni nie mają żadnych dokumentów. Zaczęli od buraka, bo jego na przepłaconych podatkach najszybciej wsadzili w kieszeń. A ten oszust to samo zarzucał swoje poprzedniczce, teraz stosuje te same machlojki. Jasne pieniądz nie śmierdzi a posada nie jest wieczna.Przy umyśle tego "wybitnego" wodoleja, propagandzisty lepiej się zabezpieczyć.Tak jak zrobiła poprzedniczka z bioetanolem. Teraz jest żwirownia.A podobno ludzie kochają go za uczciwość i sprawiedliwość. Czy ta dobra buraczana władza tak samo traktuje wszystkich mieszkańców, czy też dzieli na swoich i wrogów.Przeczytajcie propagandę buraka , tworzoną do spółki z nie mniej leniwym v-ce, a wszystko stanie się jasne.Można tylko z żalem powiedzieć, że znowu stracono ileś tam lat na udawanie pracy i rozwoju gminy. Jeżeli ten "żwirkowy" los nie jest zrozumiany przez mieszkańców, to może oni naprawdę zasługują na te 150 tysięcy ciężarówek w roku. Tylko po co ludzie udają świętych i chodzą się modlić do kościoła, skoro za pazuchą mają diabła?

Odnośnik do odpowiedzi
zawiedziony

Waszego burmistrza to nikt do niczego nie przekona bo on jest z tych z jedynie slusznej opcji.Obraża ludzi ,robi co on chce a nie mieszkańcy czy właściciele.Kiedyś nie wierzyłem swojemu pracownikowi z Ińska ,że nie to nie.Ale dzisiaj to zrozumiałem.To jest nie bo nie,bez argumentów i poparcia dowodami.Wszystko na gębę,co to za potwór który chce degradacji własnego środowiska.Chciałem pochylić czoła dla małżeństwa które brało aktywny udział mimo strasznie obraźliwych tekstów Pana burmistrza nazwiska nie piszę bo trudne i nie chcę zniekształcić oraz Panu ze stowarzyszenia Pawłowi Manske i radnemu Liwakowi.Tak trzymać.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...