Skocz do zawartości

rzetelność pracownika gminy


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kradną , rąbią nas po całości żeby tylko im nie zbrakło.Ci na wyższym i na niższym szczeblu.Każdy do siebie dużymi grabiami ,małe grabki wyszły z mody.I jak tu się nie wkurwiać ? A oni i tak udają świnie ,że deszcz pada.Hańba i wstyd.Honoru już od dawna żaden urzędniczy h** nie posiada.Czytać nie mogę żeby tak wyborcę lekceważyć i mieć go w d****.I te spasione od nieróbstwa krowy siedzące przy kawusiach i papieroskach.Nie no krew mnie zalewa.Na dodatek żaden kmiot się nie odezwie bo tak się boją radni burka ze srają w gacie.I tak się rozpuszczają te leniuchy i pieprzuchy.

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę się nie irytować to jest pokazanie swojej siły.Racinowski chce pokazać, że nawet jak ktoś mówi źle to on uważa dobrze i tak ma być.Nie sądzę ,że Kaśka to robi złośliwie myślę ,że burmistrz jej tak każe.Ona z siebie robi idiotkę ,ludzie się z niej śmieją a On ma satysfakcję ,że jest na jego.Tuman nie rozumie ,że na takie strony wchodzą inwestorzy z okolic i widząc takie coś od razu boją się ryzyka korupcji.Co jest na rękę Kudle bo on wybierze tego z kim się wcześniej dogada.Kaśka dzisiaj znów wprowadziła tasiemce ale to pominę. Co innego mnie jednak martwi w obu przetargach jest kwota powyżej 14 tys EUR a do jednego wadium trzeba wpłacić do drugiego nie.Jak te przetargi są przeprowadzane jeden Pan Bóg raczy wiedzieć.Kto powinien urząd skontrolować ,żeby odkryć te przekręty.One na 100% są tylko każdy ma interes w tym ,żeby nie wyszły.A jednak WYJDĄ WYJDĄ jeszcze trochę. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Weszłam osobiście na stronę gminy.Olo ma rację ,to co ta siksa tam wyrabia jest godne pożałowania.Nie dość ,że na co dzień jako sekretarka jest krnąbrna i arogancka to jeszcze głupia.wsadziła ją tam Dzialoszewska i tak się wieśniara do tej pory utrzymała.Żaden nie chce tego nogą kopnąć.I wcale nie wierzę ,że burmistrz jej tak każe .Ktoś go przeświadcza ,że tak będzie dobrze.Naiwniak jeden.Rodzinnie to ona jest spokrewniona z żoną pana K.specjalisty od manipulowania.To jest świadome działanie przeciw burkowi.Tak wg mnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś czytałam ,że z punktu widzenia kobiet mężczyźni mają dwie poważne wady;-To, że cały czas myślą o seksie i to , że robią co innego niż myślą.Nasz burmistrz nie wygląda mi ani na takiego co myśli o seksie ani na takiego co w ogóle myśli. icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ,że nikt nie skusi się by zajrzeć na inne strony gmin jak są bogato zilustrowane.Można nawet dyskusje prowadzić na stronie gminnej.Wszystko jest przejrzyste i proste.U nas zagmatwane i prowadzi jednoznacznie do korupcji, bo wszystko po czasie można zmienić ,zamienić i niestety wszyscy na to patrzą wiedzą i milczą.Gdyby była pełna jawność na bieżąco na stronie nie byłoby przekrętów z pozwoleniami na budowę, przetargami ,sprzedażą nieruchomości itd.itp.Radni niczego nie chcą wymuszać bo się boją nie wiedzieć czego-nazwijmy to zwykłego pegerusa.Opozycji nie ma ,ludzie mają wszystko w du....Wyjedźcie trochę poza Ińsko może oczy wam się otworzą?????

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczyłem, przeczytałem, nie uwierzyłem!!!!!!!!!!!!!!!Taki przekręt tylko w Ińsku.Co to za pracownicy najpierw czytałem o Procyku ,że knota strzelił.Teraz ta caryca święta nic nie robiąca.A burmistrz spokojnie na to patrzy.Patrzy spokojnie jak pół województwa śmieje się z naszych ofert sprzedaży czy przetargów.To właśnie dlatego toniemy w długach.Bo specjalista od dotacji unijnych nie przygotował ani jednego projektu.Pan Paluch to taki głupek co to przyklejony do innych jakoś żeruje.Tym wszystkim darmozjadom powinniśmy już podziękować.A pracownicy urzędu typu Kudła, Procyk, Włoczka czy Tomkowiak powinni być częściej prześwietlani przez pracodawcę bo jeśli nie spełniają swojej roli to przykro nie ma ludzi nie zastąpionych.Wpis Ola pokazuje system korupcji w przetargach i nieruchomościach każdy głupi do takich wniosków szybko dojdzie.Danone przyjacielu nic nie dokończą i nic nie zrobią bo toniemy w długach.Szkoda tylko ,że na pensje Palucha ,Racinowskiego ,Kudły ,Procyka ,Włoczki starczy.Żenujące.

Odnośnik do odpowiedzi

W co ty wierzysz Sowa!!!!Ińsko, to miasto przygłupów i układów. Tutaj nic nie ma,samo zadupie.Władza wybrana przez swoich zwolenników jest tępa i bez wiedzy.Ale kolejne 4 lata na koszt podatników to dobry układ.Niestety nie ma tutaj ludzi niezależnych i niepowiązanych z istniejącymi 2 grupami.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie kontrole? Te przeprowadzane przez "kumpli kumpla"? Tam trzeba zbadać rzetelność działań w zakresie narzucania lub wręcz utrudniania korzystania z własności. Dotyczy to całego okresu kiedy gmina miała stary plan i jak się skończyło jego wykorzystywanie. A wydanie dla bioetanolu wszelkich zezwoleń z pominięciem udziału mieszkańców,i to nie tych , których ogłupiono ale całej gminy.To jest potężna inwestycja w skali takiej małej gminy i udział lub nawet referendum wówczas powinno się odbyć. Zresztą takich kombinacji są setki.Jak to jest ,że nikt nie odpowiada za brak planu od ponad trzech lat. Dlaczego właścicieli i ich wnioski potraktowano gorzej niż za komuny.Kiedy skończy się kombinacja z ośrodkami wczasowymi, które w studium i starym planie były do kasacji.Czyżby jedni mieli u buraka chody a inni nie.To są setki niewiadomych i setki jeżeli nie tysiące kombinacji Kudły i pseudoplanistów od dziesięciu boleści.Jednym słowem mafia rządzi gminą.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko ty jesteś oszukana ale niestety cała społeczność ińska.Ludzie doskonale wiedzą do jakich osób idą z załatwianiem spraw gruntowych, mieszkaniowych i nieruchomości różnych maści.I wiedzą przez kogo byli wykołowani.Przyjezdni czy raczej najezdni którzy się tu chcieli lub osiedli mają tych problemów wcale nie mniej.Też dali się oszukać urzędnikowi który słodko im chciał pomóc ,tak szczerze chciał pomóc ,że oni mu uwierzyli.Tylko ,że to on zrobił na nich interes.Tak jest od lat a każdy następny kto przychodzi nowy do władzy też wieży ,że ma szczere chęci do współpracy .Patrzcie ile na takim mydleniu można bujać i się sprawdza?A dla mnie to ten człowiek jest wielki wali w rogi wszystkich ,śmieje się wszystkim w nos i jeszcze mu za to płacą i gmina i pokrzywdzeni.Hihihihi

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę jak poprawnie po jednym razie można wpisać informacje na BIP niech się Procyk i Włoczka uczą.Po dziesięć czternaście wpisów i każdy z błędem.Pan Jarek naprawia błędy ,bo przetargi nie były by ważne.O to właśnie chodzi tylko co na to radni czy nie powinni przepytać burmistrza na tę okoliczność.Wystarczyły dzisiaj dwa wpisy na kolejne przetargi i wszystko jasne? Dlaczego tyle wcześniej było kręcenia?Kto to robił i dlaczego ,kto miał w tym interes a jak to było z innymi przetargami?Otwierają wam się oczy czy dalej nie kumacie.Najszybciej uwirzę ,że nic nie chcecie wiedzieć kochani radni tak wam wygodnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Można tylko domniemywać, ze działania w kierunku ukarania niekompetentnych urzędników będą miały miejsce.Olo ty to chyba jesteś wykwintnym radnym skoro tak dobrze jarzysz te tematy.bo skoro gmina wszystkie wytknięte błędy prostuje ,poprawia to tylko o jednym świadczy że to co piszesz jest prawdą.A gdzie komisja rewizyjna czy nawet gospodarcza? Czemu radny Szafran na swojej stronie milczy na temat który świadczy o korupcji w gminie?Najlepiej szczekać głośno ale nie ugryść.A Jacek Liwak przecież inteligentny też milczy? Czemu MichałK nie wypowiada się w tej sprawie.Tu jest wszystko przez Olo podane i gmina na to reaguje.Karygodne.Opozycja ma takie teraz haki i ich nie wykorzystuje napewno na tych nie zagłosuję.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...