Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze watek zaczol sie od oszukanych ludzi z lasu,chodzi o pracownikow miedzy innymi z Wegorzyna,nie zycze sobie zeby ktos mowil ze Artur nie wyplacil mi pieniedzy bo wszyscy dostalismy od niego zarobiona kase,a z kad ja wziol nie interesuje to mnie.Fakt jest taki ze musielismu wszyscy z nim jezdzic i prosic sie od was o kase.O tej sprawie juz dawno zapomnielismy,bo my nie zbiednielismy a wy sie nie wzbogaciliscie.Ludzie oskarzaja was o kase z lasu ,a wy odbijacie pileczke w inna strone i nadal oszukujecie ludzi,napewno zadzwonie do Artura i powiem zeby poczytal wczesniejsze wywody ,zeby mogl powspominac.K.W.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

12 godzin temu, Gość napisał:

Przyznaj sie Arturku jak bylo a nie :) umowiliscie sie z Danielem a nie Wladliem na to iz da pieniadze na materjaly a po skonczonej robocie dostaniesz calosc po czym co tydzien przychodziles prosic po pieniadze  gdy do zaplaty zostalo nie cale 2 tys zostawiles remont  i poszedles :)  plus twoi pomocnicy ktorzy ci pomagali rowniez nie dostali od cb nic a wiec nie wiem kto tu jest oszustem:) Pozdrawiam KAROLINA HALEJCIO 

Nie robisz u Artura to skąd k**** masz wiedzieć czy płaci on ludziom czy nie wszyscy wiedzą że wy ludziom nie placicie to po co innym dupe obrabiacie

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Tttt napisał:

Nie robisz u Artura to skąd k**** masz wiedzieć czy płaci on ludziom czy nie wszyscy wiedzą że wy ludziom nie placicie to po co innym dupe obrabiacie

Halejcio oszukał wszystkich co u niego pracowali teraz gmina powinna otworzyć specjalnie konto na zbiórkę pieniądzy dla ludzi oszukanych przez tego dziada taj jak spotkała go kara boska i dom mu się spalił 

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdury piszesz. Gdyby Halejcio oszukiwał,to mieszkańcy Linowka nie wybraliby go na radnego,ani na soltysa. Tak piszecie tylko przez zawiść. Gdyby on kogokolwiek oszukał,to każdy poszkodowany zgłosiłby się do prokuratury w Stargardzie i odzyskalby swoje.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Gość napisał:

Bzdury piszesz. Gdyby Halejcio oszukiwał,to mieszkańcy Linowka nie wybraliby go na radnego,ani na soltysa. Tak piszecie tylko przez zawiść. Gdyby on kogokolwiek oszukał,to każdy poszkodowany zgłosiłby się do prokuratury w Stargardzie i odzyskalby swoje.

Jak jest taki kochany to czemu ludzi zatrudnia na czarno 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie bede sie dalej wypowoadac tutaj :) Nie ma co dyskutowac z ludzmi z miejszym ilorazem inteligencji :) myslcie sobie co chcecie rowniez wypisujcie te bzdury :) Nikogo to nie boli :)  ale osobiscie radzilam bym zajac sie swoimi sprawami i rodzina :) Karolina

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Tttt napisał:

Nie robisz u Artura to skąd k**** masz wiedzieć czy płaci on ludziom czy nie wszyscy wiedzą że wy ludziom nie placicie to po co innym dupe obrabiacie

Nikt nikomu tylka nie obrabia to po 1 po 2 liczba poj prosze bo ja to tylko napislam a po 3 dokladnie tak jak jest napisane nie pracujesz u mojego Taty to po co innym tylek obrabiasz:) Pozdrawiam  :) Karolina 

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Gość napisał:

Bzdury piszesz. Gdyby Halejcio oszukiwał,to mieszkańcy Linowka nie wybraliby go na radnego,ani na soltysa. Tak piszecie tylko przez zawiść. Gdyby on kogokolwiek oszukał,to każdy poszkodowany zgłosiłby się do prokuratury w Stargardzie i odzyskalby swoje.

Ty może byś zgłosił ale poszkodowani mają inny charakter i kapusiami nie są ,są swojego co im się należy.

Odnośnik do odpowiedzi

"kapusiami nie są " Mylisz pojęcie "kapuś".Zgłaszanie się ze skargą bo jest się oszukanym nie jest kapowaniem. W ten sposób nie odzyskasz tego,co ci sie należy. Rozumiem te osoby,które w przeszlości miały kłopoty z prawem i wydaje im się,że w dalszym ciągu są wyjęci spod prawa. To nieprawda .Nawet skazani mają prawo do tego,by ich nikt nie oszukliwał.Honor to za mało. Oszuści taki sposób postępowania potrafią perfekcyjnie wykorzystać.W gminie przyjmuje prawnik. Idźcie do niego po poradę.To nic nie kosztuje.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

Wisola prawdo podobnie  została sprzedana.1 zł m kw.Nabywca w większościowy Francuz polskiego pochodzenia- czyżby Wkrętak zagrożony.

Masz niedokładne dane. A "rajca" jest nietykalny! Dla twojego info.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, bzdura napisał:

Masz niedokładne dane. A "rajca" jest nietykalny! Dla twojego info.

Może nie jest ale czy właścicielka dostała taką kasę że jej się opłacało? Taka dojna krowa którą wykazywał zibi w oświadczeniach majątkowych w takich czasach to chyba nie przypadek. Teraz macie odpowiedź czemu "rajca: tak parł do zmiany planu dla Wisoli. Nie mówiłem że wałek?! Ciekawe za ile poszła w końcu to kawałek gruntu ok. 30 ha stąd zmiany żeby nabywca myślał że cacy a tam będzie niezła jatka jak przyjdzie co do czego.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Gość napisał:

mam pytanie dlaczego tak późno zapalają się lampy na ulicy, czy to nie przesada jest 20:42 a tu ciemno , coś to nie tak, nie uważacie ? apel do władzy chyba ważne jest bezpieczeństwo ? 

Po cholere ci światło? Jak ciemniej to przyjemniej.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Gość napisał:

Po cholere ci światło? Jak ciemniej to przyjemniej.

po to żeby było bezpiecznie dla mnie mojej i twojej rodziny , i bez przesady o tej godzinie raczej już powinno się palić to chyba nie jest żaden luksus to po prostu jest normalne że światło zapala się gdy robi się ciemniej , tak było i powinno być

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Wisola prawdo podobnie  została sprzedana.1 zł m kw.Nabywca w większościowy Francuz polskiego pochodzenia- czyżby Wkrętak zagrożony.

Co tak tanio ? 30 ha x 1 zł/ha = 300 tyś zł. To jak za darmo. Kupiłbym sobie 2 takie wisole ! Z planem taka tania ! Ale ten francuz to farciarz !!

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, olek napisał:

Co tak tanio ? 30 ha x 1 zł/ha = 300 tyś zł. To jak za darmo. Kupiłbym sobie 2 takie wisole ! Z planem taka tania ! Ale ten francuz to farciarz !!

Zbyszek tylko zmienia właściciela jego rola bycia cieciem się nie zmieni. Może Zbyszek jako radny zamiast dbać o swoje interesy zadbałby o gminne i znalazł kupca na gminne grunta. Kasa by się przydała na pustki w budżecie. Przewodniczący Komisji Gospodarczej przejmuje być może potencjalnego inwestora dla gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak co do informacji - Wkrętak pisałeś że informator nie wszystko wie to się mylisz .Informator tylko rzucił lekkie hasło tematu i już burza.Wkrętak  bronisz się jak tylko umiesz bo  liczy się tylko twój interes a nie gminy a o sołectwie już nie wspomnę-tak załatwić mieszkańców ze świetlicą.Dla ciebie najlepiej wychodzi kiełbasa wyborcza i ludzie to kupują a pózniej już nic tylko swój interes .Francuza polskiego omamiłeś jakie to małe podatki do gminy się płaci  za taki teren na którym jest prowadzona działalność gospodarcza i że od gminy dostaje się tak zwane bonusy więc facet ręce zacierał. do kupna ale że Francuz  nie jest majętny choć niska cena  to  wziął sobie do pomocy drugiego wspólnika więc Panów jest dwóch.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...