Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 minuty temu, xxx napisał:

Mężczyzna świadczący usługami seksualnymi homoseksualistów baranie !

Ale do Michała to pasuje to taka dziwka którą dupczą jak chcą. Przecież wiadomo że on nie ma żadnego głosu w gminie.Czego się obrażać No to jest metafora. Piszcie "cwel" w cudzysłowie i finito!

Odnośnik do odpowiedzi

pedał zostanie zawsze pedałem , karmiony mamusiową piersią do 18 roku życia i struty mamusiowym jadem nabrał wystarczająco dużo arogancji i chamstwa . Teraz oddaje to czego nauczył się w domu czyli fałsz i zakłamanie . Na naszych podatkach pasie się kolejny wyjadacz którego z przedszkola katapultowali na stanowisko wice.

Odnośnik do odpowiedzi
O 5.02.2016o17:44, Gość napisał:

Michaś zepsuty a ja myślałam ze to taki dobry chłopak

 

 

1 godzinę temu, Gość napisał:

pedał zostanie zawsze pedałem , karmiony mamusiową piersią do 18 roku życia i struty mamusiowym jadem nabrał wystarczająco dużo arogancji i chamstwa . Teraz oddaje to czego nauczył się w domu czyli fałsz i zakłamanie . Na naszych podatkach pasie się kolejny wyjadacz którego z przedszkola katapultowali na stanowisko wice.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jasność widzę a co jak się przypieprzałeś do wszystkich i żeby tylko dowalić a głupi iński naród we wszystko wierzył to okej a ty myślisz żeś nietykalny sorki , jak było jak imprezie w OPS nie załapałeś się tylko na zdjęcia bo już leżałeś pod stolikiem

Odnośnik do odpowiedzi

Celujesz jak kulą w płot, jak nie Michał to Szafran, a jak nie Szafran to kogo wymyślisz? Powtarzam ci jeszcze raz, z tobą baranie nikt nie będzie dyskutował, bo ty na wszystkich szczujesz i jesteś skończony dureń!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...