Skocz do zawartości

w Pacanowie kozy kują , a w Ińsku pacanów kreują !


Rekomendowane odpowiedzi

Tak Olo .Dziady się sprzedali a teraz piszą o kiełbasie wyborczej Racina.Co na polityce sie nie znają.Jacek robił zabawy Mazurek pikniki ,Włodek dzieciom pod kościołem rozdawał cukierki.Tak chcieli tej władzy to ja maja ,teraz niech biorą się pracy i pokażą jak gmina się rozwija.Nie moge sobie wyobrazić jak można tu na nich pluć a z nimi się zbratać.Dla nich lepiej było by być pod swoim szyldem to można biedolić że to poprzednia ekipa bagna narobiła a teraz są razem to wara od narzekań i do pracy.Rób Włodek te drogę która zablokowałeś swą głupotą.Fedeńczak nie chce jezdzić przez Ścienne bo busy się sypią ,chyba że gmina dołoży sie do remontów.Niech molo remontują bo całe będzie zamknięte na sezon,a na pewno taka decyzja będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Olo .Dziady się sprzedali a teraz piszą o kiełbasie wyborczej Racina.Co na polityce sie nie znają.Jacek robił zabawy Mazurek pikniki ,Włodek dzieciom pod kościołem rozdawał cukierki.Tak chcieli tej władzy to ja maja ,teraz niech biorą się pracy i pokażą jak gmina się rozwija.Nie moge sobie wyobrazić jak można tu na nich pluć a z nimi się zbratać.Dla nich lepiej było by być pod swoim szyldem to można biedolić że to poprzednia ekipa bagna narobiła a teraz są razem to wara od narzekań i do pracy.Rób Włodek te drogę która zablokowałeś swą głupotą.Fedeńczak nie chce jezdzić przez Ścienne bo busy się sypią ,chyba że gmina dołoży sie do remontów.Niech molo remontują bo całe będzie zamknięte na sezon,a na pewno taka decyzja będzie.

A ty nie sprzedałeś swoich poglądów? Przecież od 9 lat jest to samo a i wcześniej nie było lepiej.Wszyscy chcieli do koryta i załatwienia swoich interesów.Ataman stał się emeryto-rencistom i rolnikiem na preferencyjnych zasadach (nawet kupił sobie traktor),reszta też osiągnęła swoje cele. Drogę w Ściennym niech robi powiat, tak samo jak główną przejazdówkę tuż przy gminie.Ale to musi lokalny kacyk monitorować i pisać skargi.Kto z nich napisze jak oni za jakieś wiejskie odcinki chodników sprzedawali skórę. To się nawet nazywało współpracą. Niestety ostatnie wybory nic nadzwyczajnego nie przyniosły.Dlaczego w większości wybrano te same gęby? Bo tutaj jest podział na komuchów,ukraińców, obcych i swoich.Do tego ich prywatne interesiki i już jest to słynne bagno.Był czas,że by zachować się po męsku i z głową na karku.Ale burak wszystko co chciał forsował z atamanem.Odkręcić wszystko można, tylko kto jak to są ci sami palanci.

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie niech odkręcają.Tyle bałaganu co Racin zrobił z IFS to nie miara o tym wiedzieli wszyscy a pchali sie do władzy to teraz obecni pod dywan niech nie zamiatają.

Właśnie wszelkie znalezione nieprawidłowości i błędy poprzedniej ekipy należy upubliczniać dla przestrogi mieszkańców.Zresztą taka jawność powinna być zasadą postępowania.To co się dotychczas działo świadczy o wybrańcach i ich mentalności.Prawem mieszkańców jest żądanie wyjaśnienia wszelkich niewłaściwych i nieudolnych działań.W gminie i Radzie nikt nie pracuje społecznie.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wie dlaczego tablicę informacyjną znajdującą się przy straży pożarnej usunięto i dlaczego obecnie wisi ona na budynku Omegi. Jaki jest podtekst takiego działania i płaci i ile właścicielowi lokalu za tę usługę. Niby banalna rzecz ale od takich należy zacząć porządkowanie gminnego bałaganu.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto wie dlaczego tablicę informacyjną znajdującą się przy straży pożarnej usunięto i dlaczego obecnie wisi ona na budynku Omegi. Jaki jest podtekst takiego działania i płaci i ile właścicielowi lokalu za tę usługę. Niby banalna rzecz ale od takich należy zacząć porządkowanie gminnego bałaganu.

Obecnie tablica wisi w miejscu bardziej widocznym niż poprzednio,a przez to bardziej widocznym również przez mieszkające naprzeciwko rodziny.Jest mniej narażona na bezmyślną dewastację.Nie duszukiwałbym się "kosztów",gdyż nie zajmuje ona powierzchni wewnątrz obiektu.

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie tablica wisi w miejscu bardziej widocznym niż poprzednio,a przez to bardziej widocznym również przez mieszkające naprzeciwko rodziny.Jest mniej narażona na bezmyślną dewastację.Nie duszukiwałbym się "kosztów",gdyż nie zajmuje ona powierzchni wewnątrz obiektu.

Ale odpowiedź powinna być jednoznaczna: czy gmina za to płaci?Ponadto właśnie na tle budynku nie jest widoczna w ogóle.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty p******... Przynajmniej ta tablica wygląda a nie odstrasza!! Dla mnie błacha sprawa, ale ladnie wyglada....

A ile kosztuje w tym miejscu? Dla mnie może być i wirtualna.tylko jak to się ma do wydatków gminy? Proste pytanie.....

A propo, ja pytam , nie pier-lę. Więc trochę szacunku gminny bałwanie.Mam prawo znać prawdę?

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty p******... Przynajmniej ta tablica wygląda a nie odstrasza!! Dla mnie błacha sprawa, ale ladnie wyglada....

Ilekroć przechodzę przy tablicy i napotykam przechodzacych,to niemal każdy zachwala miejsce i wygląd tablicy.Stara była ohydna i cały czas obijana kamieniami.

Odnośnik do odpowiedzi

A ile kosztuje w tym miejscu? Dla mnie może być i wirtualna.tylko jak to się ma do wydatków gminy? Proste pytanie.....

A propo, ja pytam , nie pier-lę. Więc trochę szacunku gminny bałwanie.Mam prawo znać prawdę?

Tępoto. Ta strona nie jest stroną oficjalną gminy. Masz na BiP telefon do burmistrza i zapytaj,jeśli bez tej informacji nie możesz spokojnie usnąć.

Odnośnik do odpowiedzi

Tępoto. Ta strona nie jest stroną oficjalną gminy. Masz na BiP telefon do burmistrza i zapytaj,jeśli bez tej informacji nie możesz spokojnie usnąć.

I wszystko wiadomo , gminę nie interesują koszty lecz wizualna przejrzystość.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie nie obchodzi mnie gdzie zawieszają tablicę ogłoszeń, obchodzi mnie to kiedy gmina weźmie się za to co dzieje się w naszej przychodni! W czasie panujacej grypy dostać się do egzotycznego znachora graniczy z cudem. Tragedia . Czy nie można zatrudnić specjalistów. Dlaczego ja mam jeździć po lekarzach. Przychodnia popada w ruinę. Lekarz w Ińsku to wielki bóg przyjmyje kiedy chce i ile osób chce.. Ja opłacam składki zdrowotne i nie chcę być tak traktowany!,,,,

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie nie obchodzi mnie gdzie zawieszają tablicę ogłoszeń, obchodzi mnie to kiedy gmina weźmie się za to co dzieje się w naszej przychodni! W czasie panujacej grypy dostać się do egzotycznego znachora graniczy z cudem. Tragedia . Czy nie można zatrudnić specjalistów. Dlaczego ja mam jeździć po lekarzach. Przychodnia popada w ruinę. Lekarz w Ińsku to wielki bóg przyjmyje kiedy chce i ile osób chce.. Ja opłacam składki zdrowotne i nie chcę być tak traktowany!,,,,

To i Anioła nerwy ponoszą?Jeśli lekarz nie przyjmuje w godzinach wyznaczonych,to proszę wnieśc w urzędzie gminnym skargę na tego lekarza.Jeśli skarg nie ma,to znaczy,że przychodnia funkcjonuje prawidlowo.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie nie obchodzi mnie gdzie zawieszają tablicę ogłoszeń, obchodzi mnie to kiedy gmina weźmie się za to co dzieje się w naszej przychodni! W czasie panujacej grypy dostać się do egzotycznego znachora graniczy z cudem. Tragedia . Czy nie można zatrudnić specjalistów. Dlaczego ja mam jeździć po lekarzach. Przychodnia popada w ruinę. Lekarz w Ińsku to wielki bóg przyjmyje kiedy chce i ile osób chce.. Ja opłacam składki zdrowotne i nie chcę być tak traktowany!,,,,

Wreszcie ktoś poruszył ten temat. Teraz, żeby dostać się do lekarza, trzeba zarejestrować się z wyprzedzeniem. Dzwoniłem w poniedziałek po godz.9 do ośrodka, żeby się zarejestrować, niestety nie było już wolnych miejsc. Musiałem iść do lekarza we wtorek. Teraz trzeba zaplanować sobie, kiedy chcecie chorować i zarejestrować się z wyprzedzeniem.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pasuje ci to napisz skargę i zanieś do gminy a burmistrz zrobi z kargulem porządek

Tylko idiota by wam zaufał.Nikt o zdrowym umyśle nigdy by wam nie powierzył swoich problemów i działania na tzw, rzecz obywateli,skoro od wielu lat jest ten sam syf i ta sama klika.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko idiota by wam zaufał.Nikt o zdrowym umyśle nigdy by wam nie powierzył swoich problemów i działania na tzw, rzecz obywateli,skoro od wielu lat jest ten sam syf i ta sama klika.

"Nie pasuje ci to napisz skargę i zanieś do gminy a burmistrz zrobi z kargulem porządek" Czy ten wpis jest trudny do zrozumienia? Ten Gość ma rację.Bez skarg nie ma szans na działanie naszych władz.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pasuje ci to napisz skargę i zanieś do gminy a burmistrz zrobi z kargulem porządek

Przypomnij mi kto grzmiał jak oszalały że trzeba zrobić porządek z ośrodkiem zdrowia żeby mieszkańcy w końcu mogli się leczyć w normalnej przychodni ???? Mam ci znów zacytować wasz program wyborczy czy odkurzysz go i przypomnisz sobie sprawy służby zdrowia!!!!???? Ale przecież cała opozycja leczy się u doktor ewy....

Odnośnik do odpowiedzi

Urząd jest w trakcie rozmów z kierownictwem przychodni, które mają spowodować większą dostępność usług lekarzy. Jest postulat o sprowadzenie lekarza ginekologa. Także niewykorzystane pomieszczenia w tej przychodni można przeznaczyć na Ośrodek Pomocy Społecznej.

To wymaga troszkę czasu i cierpliwości.

Odnośnik do odpowiedzi

Urząd jest w trakcie rozmów z kierownictwem przychodni, które mają spowodować większą dostępność usług lekarzy. Jest postulat o sprowadzenie lekarza ginekologa. Także niewykorzystane pomieszczenia w tej przychodni można przeznaczyć na Ośrodek Pomocy Społecznej.

To wymaga troszkę czasu i cierpliwości.

Jednak można grzecznie i treściwie odpowiedzieć....ja Ciebie "rajco" do opozycji nie zaliczam tak więc jak piszę "opozycja" mam na myśli zawsze tylko Włodka , Jacka i Michała" a kiedy piszę Ińsko Razem to zwracam się wtedy też do Ciebie. Nie miałem możliwości odpowiedzieć na twój wpis o podjęciu działań w sprawie żwirowni więc.......Jak plan wyłożycie to już wiadomo że idziecie na rękę żwirowni bo zachowana zostaje możliwość odwoławcza a to BARDZO długu proces- przeczekają Jacka i znów będzie problem żwirowni. Jak chcecie pokazać swoją siłę jako klub Ińsko Razem uchylcie uchwałę i zamykacie temat. Dobrze o tym wiesz....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dla czego rajca jest teraz taki aktywny i udziela informacji nawet o Ośrodku Zdrowia.Pamiętam jak w tamtej kadencji Terebecki poruszał opisywana sprawę każdy go zmył a ty nawet go nie wspierałeś.Żadne rozmowy z Kargulem nie przyniosły rezultatu,On nie chciał z nikim rozmawiać i winę zganiał na gminę że u niego nie ma pacjentów.wtedy już trza było podjąć działania i rozwiązać z nim umowę.Teraz jest tak samo On nie chce z obecną władza tez rozmawiać i wszystkich olewa.Skargi nie przyjmuje burmistrz na działania ośrodka zdrowia tylko NFZ.Osrodek był przystosowany do wszytkiego i powinien taka role spełniac jak w czasach jego świetność.Dlaczego mamy jezdzić na rehabilitację po innych gminach czy innych lekarzy specjalistów ,może trzeba ruszyc głowa i wszystko przywrócic do normy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dla czego rajca jest teraz taki aktywny i udziela informacji nawet o Ośrodku Zdrowia.Pamiętam jak w tamtej kadencji Terebecki poruszał opisywana sprawę każdy go zmył a ty nawet go nie wspierałeś.Żadne rozmowy z Kargulem nie przyniosły rezultatu,On nie chciał z nikim rozmawiać i winę zganiał na gminę że u niego nie ma pacjentów.wtedy już trza było podjąć działania i rozwiązać z nim umowę.Teraz jest tak samo On nie chce z obecną władza tez rozmawiać i wszystkich olewa.Skargi nie przyjmuje burmistrz na działania ośrodka zdrowia tylko NFZ.Osrodek był przystosowany do wszytkiego i powinien taka role spełniac jak w czasach jego świetność.Dlaczego mamy jezdzić na rehabilitację po innych gminach czy innych lekarzy specjalistów ,może trzeba ruszyc głowa i wszystko przywrócic do normy.

Może dlatego że poprzednia pani kierownik niejaka ewka wykupiła wszystko co było możliwe razem ze swoimi pielęgniarkami i zostawiły pustki w ośrodku. Michał powinien najlepiej wiedzieć że nawet czajniki poszły na pniu a doktor sprzęt wykupiła też za grosze otwierając zaraz konkurencyjną przychodnię. Pielęgniarki szybko poszły do swojej prawodawczyni bo kary za upadłość ośrodka i przekręty finansowej nikt nie nałożył. Teresa jak lwica broniła swojej koleżanki ewki zresztą mąż jeżdżąc po pijaku też się szybko wykaraskał. I tak to trwa do dzisiaj. Potem piotlek marzył żeby zostać burmistrzem wziął sobie jacka ryśka i włodka na radnych a sam wił piękne gniazdko. Ale mieszkańcy znając obsługę doktorowej nie dali się nabrać kolejny raz. Jak chcesz naprawiać świat to kieruj się do Michała ,Jacka, Teresy a od "rajcy" się odpiórkuj bo on z tym bałaganem miał najmniej wspólnego. Terebecki mógł więcej a nie zrobił i nie broń tego kłamcy ukraińskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak można grzecznie i treściwie odpowiedzieć....ja Ciebie "rajco" do opozycji nie zaliczam tak więc jak piszę "opozycja" mam na myśli zawsze tylko Włodka , Jacka i Michała" a kiedy piszę Ińsko Razem to zwracam się wtedy też do Ciebie. Nie miałem możliwości odpowiedzieć na twój wpis o podjęciu działań w sprawie żwirowni więc.......Jak plan wyłożycie to już wiadomo że idziecie na rękę żwirowni bo zachowana zostaje możliwość odwoławcza a to BARDZO długu proces- przeczekają Jacka i znów będzie problem żwirowni. Jak chcecie pokazać swoją siłę jako klub Ińsko Razem uchylcie uchwałę i zamykacie temat. Dobrze o tym wiesz....

Obie opcje dot. zastopowania żwirowni a więc odwołać uchwałę z 2011 roku i nie przyjąć przez obecną RM planu dla żwirowni obarczone są pewnym małym ryzykiem przez Ciebie Olo nazwanym "odwołanie". I obie opcje mają w klubie swoich zwolenników (podpadnięty u Ciebie Włodek jest za pierwszą). Dlatego ostrożnie należy tą "akcję" zbadać i podjąć roztropną decyzję. Klub i burmistrz są zdeterminowani aby żwirowni nie było. A SKSM po zastopowaniu planu i oby nieskutecznych odwołaniach, mogą od nowa wystąpić o sporządzenie swojego planu. Ale ta rada i każda inna powinna się uczyć na błędzie z 2011 roku, czyli "udupić" taką próbę już w zarodku, ponieważ żwirki mają "dojścia" tam skąd zwykły śmiertelnik jest goniony już z podwórka !

Odnośnik do odpowiedzi

Obie opcje dot. zastopowania żwirowni a więc odwołać uchwałę z 2011 roku i nie przyjąć przez obecną RM planu dla żwirowni obarczone są pewnym małym ryzykiem przez Ciebie Olo nazwanym "odwołanie". I obie opcje mają w klubie swoich zwolenników (podpadnięty u Ciebie Włodek jest za pierwszą). Dlatego ostrożnie należy tą "akcję" zbadać i podjąć roztropną decyzję. Klub i burmistrz są zdeterminowani aby żwirowni nie było. A SKSM po zastopowaniu planu i oby nieskutecznych odwołaniach, mogą od nowa wystąpić o sporządzenie swojego planu. Ale ta rada i każda inna powinna się uczyć na błędzie z 2011 roku, czyli "udupić" taką próbę już w zarodku, ponieważ żwirki mają "dojścia" tam skąd zwykły śmiertelnik jest goniony już z podwórka !

Czyli rozumiem że wszystkie pomyje które Włodek wylewał na organizatorów referendum były niesłuszne!? Może też trzeba było wspomóc mieszkańców w sprawie referendum bo też władza miałaby dzisiaj czyste ręce i sumienie że zrobiła tak jak chcieli mieszkańcy. A wy jak nie źle pytanie zadane to znów za wcześnie zły moment wybrany, uchwała to nie jeszcze plan zawsze można się wycofać a na koniec nawoływaliście do bojkotu referendum. Czy to było słuszne i uczciwe wobec mieszkańców???Włodek nigdy się do błędu nie chciał przyznać że pomagał potem Racinowi i wspierał go w bojkocie a ty "rajco" masz odwagę powiedzieć to był błąd to rzadko spotykana cecha u władzy.... hmmmm gratuluję!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...