Skocz do zawartości

Dancing


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Rybko tak nie lubisz tego forum że nawet swojej oferty na zabawę nie zamieściłaś???? Tak boisz się burmistrza czy Szafran zakazał???? Bo na jego portalu gdzieś pod liśćmi cię wyszukałem.Tu masz swój wątek ,własny nie w jakiejś dziurze.Ale właśnie to pokazuje że robicie z portalem Ińsko wszystko przeciw temu forum. Chyba jednak nie zdajesz sobie sprawy z tego ile osób tu wchodzi i patrzy na imprezy.Trzymaj się Włodka a jego grupa na pewno do ciebie na balety przyjdzie.

Odnośnik do odpowiedzi

18 lutego 2012 roku Restauracja "Srebrna Rybka" ma zaszczyt zaprosić wszystkich na dancing "Ostatki". Wstęp 5 PLN

Ostatnia sobota karnawału w "Srebrnej Rybce" od godziny 20:00

Bezpłatna rezerwacja stolików kom.: 796631751

Odnośnik do odpowiedzi

Złamasie nawet nie wiesz kto i dlaczego przychodzi do Rybki. A najbardziej slynna jest z bywalców krokusowej sitwy. Rybce dam dobrą radę nie wchodź dwa razy do tej samej wody.Ale kasuj i rób biznes na dziadach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jaja.Nawet z "ostatkowego dancingu" niektórzy robią gminną politykę.A najzwyczajniej na tę ostatkową imprezę należy przyjść,animozje polityczne zostawić w swojej piwnicy i bawić się,bo tak naprawdę miło jest,gdy przeciwnicy polityczni chociaż podczas zabawy są sobie uprzejmi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Pan Terebecki na komisjach powiada, że nie dziwi go zamknięta "Srebrna Rybka" podczas gdy inne jak u Pana Jurkiewicza tryskają obłożeniem. Bo jest tam ogródek w którym siedzą spożywający alkohol kupując na wynos a potem piją w ogródeczku nie wyrzucając butelek i puszek u niego tylko wyrzucają na przystanku i wokół sklepu. Burmistrz nie wie gdzie w Insku dostali zgodę na picie przed sklepem a gdzie nie. Panu Terebeckiemu jak i mniemam Panu radnemu powiatowemu przeszkadza też picie przy sklepie u Pietrasa bo potem tam idą się "odlać". Panom kultury to przeszkadza. Pan Burmistrz nie wie ile jest punktów sprzedaży nie wie nic! Na sali nie ma Przewodniczącego Komisji rozwiązywania problemów alkoholowych bo ciężko pracuje. Nie było go prawie wcale przez cały miniony rok ale co miesiąc inkasuje po 300 zł czy się stoi czy się leży. Burmistrz nie wie NIC stwierdzając, że to duży problem jeśli chodzi o nadużywanie alkoholu i trzeba do tego profesjonalisty. Ale wybrał nieudacznika który nawet nie przychodzi zdać relacji z działalności. Jak taki człowiek może zajmować się takimi sprawami skoro pracuje na kolei i ma odpowiedzialną funkcję dyżurnego ruchu. Co ma wspólnego dyżurny ruchu ze specjalistą od rozwiązywania tak poważnych problemów ludzkich, nie wiem. Przypomnę tylko że to jakaś farsa. Panie Terebecki a " Srebrna Rybka" działa. Tylko tam jest miejsce kultury a nie miejsce na ćpanie czy chlanie.jak przeszkadza pijak to zmieńcie obywatela Czerwonkę na specjalistę. Zresztą już dawno padały na komisjach i sesjach takie propozycje. jakoś przeszło bez echa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

W najbliższą sobotę, ja mówię i racin organizują kiełbaski połączone z ustalaniem priorytetów na najbliższy sezon. W zamiarze spacer od szkoły do plaży ,celem stwierdzenia czy ścieżka się nie zapadła lub ktoś nie wywiózł piasku lub ekologicznych urządzeń. Na koniec odbędzie się wspólny spacer molem, celem sprawdzenia wytrzymałości konstrukcji.Radnych i władzę uzbezpieczać będą współpracujący przedstawiciele ekologicznych zakładów pracy.

Odnośnik do odpowiedzi

Już wszystko wiadomo! MichałK poinformował portal insko o warsztatach ILF ale na tym forum tego nie zrobił. Dzięki MichałK za rzetelność i pokazanie siły polityki ;) To tu pomagano Tobie żebyś mógł wkleić filmy z sesji i komisji ale ty wolisz się już teraz określić. Taki już z Ciebie młody politolog "polityczny". Tu trzeba odpowiadać na trudne pytania. Tam tylko wkleisz i masz spokój. Co za przebiegłość, dobrze wiedzieć na kim nie można polegać. Ech, od zawsze myślałem, że nie podołasz temu trudowi i sam wyskoczysz z butów.

Odnośnik do odpowiedzi

Szukajcie a znajdziecie! Zawsze ktoś z układów i znajomków się znajdzie. Zawsze wam mówiłem, że ten młody to układowiec. Tym bardziej ta informacja powinna być na wszystkich stronach jeśli dotyczy tak ważnej kwestii jak wspomnienia po 45 tym. Mój przedmówca ma rację tam będą wybrani.A Michał jest młodym obłudnikiem. Też mi coś nowego.

Odnośnik do odpowiedzi

Co w tym takiego złego, że tu nie wkleiłem nie znasz przyczyny a już atakujesz jeden z drugim. Fakt ostatnimi czasy tu nie pisuje ponieważ nie mam czasu nawet na 5 minut usiąść przed kompem. Na portalu wkleiłem szybko przed pójściem do pracy, żeby było wstępne info. Jak wam się nie podoba nie musicie czytać nikt nikogo przecież nie zmusza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...