Skocz do zawartości

Dancing


Rekomendowane odpowiedzi

No świetnie coś się w tej kulturze jednak dzieje.Brawo Edyta hity minionych lat to dobry pomysł.Były świetne,ta młodzież teraz słucha bele czego byleby głośno.Kto to ta Natalia i Michał i skąd? Możesz coś więcej zdradzić? :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to dwoje młodych ludzi z Ińska. Wykonują utwory taki wokalistów i zespołów jak: Połomski, Krawczyk, Rodowicz, Rynkowski, Jantar, Frąckowiak, Laskowski, Lady Pank, Maanam, Budka Suflera, Boys, Top One, VOX, Boney M, Modern Talking, Vegaboys, Brathanki czy Golec uOrkiestra oraz wiele innych

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro to nasz iński skarb to należy podać ich nazwiska.Trzeba propagować młodych ludzi którzy taką muzykę kultywują.I jeszcze mam pytanie jak się zarezerwuje stolik to można coś też zakupić do jedzenia i picia?No i czy normalnie można tańczyć?Bo rozumiem ,że słuchanie tej muzyki to wolny wstęp ale przy stoliku to można trochę więcej oczywiście za odpłatnością.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że można tańczyć przecież po to są dancingi, a repertuar dobrali tak by zapewnić miłą zabawę . Napoje zwykłe jak i te z procentami przy barze, a jeżeli chodzi o jedzonko trzeba dać wcześniej znak telefonicznie żeby zostało uszykowane na chwilę przed dancingiem . Rezerwacja stolików i wstęp są bezpłatne.

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawa była bardzo udana. Były zajęte wszystkie stoliki najwytrwalsi bawili się do 4. Natalia Małachowska i Michał Kupczyński dali sobie bardzo dobrze radę mówili, że jeden z gości zaproponował im już śpiewanie na weselu. Mamy plany zrobić jeszcze z nimi ostatki z możliwością konsumpcji. O następnym dancingu informacje ukazywać się będą na bieżąco.

Odnośnik do odpowiedzi

No i świetnie tak powinno być.Ludzie powinni się bawić choćby raz na jakiś czas to dobre na wszystko zwłaszcza na psychikę.No,no ten Michał to ma wiele zalet jak widzę.Według mnie polityka i kultura jak najbardziej może iść w parze.Chociaż jeden normalny lokal zaczął działać.Pozdrowionka :D

Odnośnik do odpowiedzi

Pani Edyto też uważam ,że ludzie powinni się bawić tak jak napisał mój przedmówca.Tym bardziej ,że i ferie i karnawał trwa a niedługo się kończy.Ostatki w Srebrnej Rybce to od dawna była tradycja i niech taką zostanie.To miejsce jest magiczne i takim powinno pozostać.To historia Ińska.Dziękuję ,że Pani opisała na moją prośbę przebieg zabawy.To miłe z Pani strony i świadczy o szacunku dla klienta. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Restauracja "Srebrna Rybka" zaprasza dnia 05.03.2011 od godz. 21.00 na Dancing "Ostatki i Dzień Kobiet"

Muzyka minionych lat

Zaśpiewają na żywo

Natalia i Michał

Wstęp 5 zł

Zamówienie konsumpcji na Dancing oraz BEZPŁATNA rezerwacja stolików pod numerami:

Kom.: 0796631751

Tel.: 913925544

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wszystko dobrze pójdzie wskoczę do was na ostatki!Muza była ok jak szedłem wtedy koło rybki.Wiary ile było nie wiem to i nie powiem ale Michał i Ta dzieweczka ostro jechali.Mają cholery talent. :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Zabawa była huczna ,ostatki były udane elyty się wybawiły co niemiara.Wszyscy wywijali jak cholera.To by świadczyło ,że lubimy i chcemy się bawić.A ,że stać nie wielu na balangi to co innego.Ja tam grosze wysupłałem i bawiłem się nieźle ,żeby nie powiedzieć rubasznie.I stwierdzam , że Pan Szafran ma poczucie humoru i lubi tańczyć .To się chwali.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Zabawa byla huczna ,ostatki byly udane elyty sie wybawily co niemiara.Wszyscy wywijali jak cholera.To by swiadczylo ,ze lubimy i chcemy sie bawic.A ,ze stac nie wielu na balangi to co innego.Ja tam grosze wysuplalem i bawilem sie niezle ,zeby nie powiedziec rubasznie.I stwierdzam , ze Pan Szafran ma poczucie humoru i lubi tanczyc .To sie chwali.

!!!!!!!!!!!!!!:(

Odnośnik do odpowiedzi

Restauracja "Srebrna Rybka" zaprasza dnia 30.04.2011

od godz. 21.00 na Dancing

Majówka

Muzyka minionych lat

Zaśpiewają na żywo

Natalia i Michał

Wstęp BEZPŁATNY

Zamówienie konsumpcji na Dancing oraz BEZPŁATNA rezerwacja stolików pod numerami:

Kom.: 0796631751

Tel.: 913925544

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

A jakie imprezy dla mieszkańców zrobiła gmina przez ten długi, właśnie zakończony weekend? Wygląda,że poza piciem nic się nie działo. Wszędzie zimno i ciemno jak w d****. To rzeczywiście starająca się o atrakcje dla mieszkańców gmina. Im ciemniej, tym lepiej czują się rządzący w tym zadupiu.Dobrze ,że chociaż "Srebrna Rybka" starała się coś zorganizować. Co do namiotu Deca, to on chyba liczył bardziej na zyski z pijaków. Atrakcji tam niestety żadnych poza alkoholem nie było.

Odnośnik do odpowiedzi

Restauracja

„Srebrna Rybkaâ€

zaprasza dnia 21.05.2011

sobota

od godz. 21.00 na

Dancing

Zagra zespół

KORAB

ze Stargardu

Wstęp 5 zł

Możliwość konsumpcji

BEZPŁATNA rezerwacja stolików pod numerami:

Kom.: 0796631751

Tel.: 913925544

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Restauracja

„Srebrna Rybkaâ€

Zapraszamy dnia 02.01.2011 - sobota

od godz. 21.00 na Dancing

Zagra zespół

Rovox Band

Wstęp 5,- z ulotkami wstęp gratis ulotki dostępne są w sklepach i w restauracji

BEZPŁATNA rezerwacja stolików pod numerami:

Kom.: 0796631751

Tel.: 913925544

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Skończyło się Ińskie Lato Filmowe ,Dni Ińska i Edyta siedzi cicho.Żadnych imprez ,żadnych zabaw nie przewidziała i to ma być promowanie swojego lokalu? Nigdy Edyto nie zarobisz na siebie i na swego pracownika Michała.Żeby nie burmistrz cienko byś piała!Całuj rączki swego władcy!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...