Skocz do zawartości

Sonda-kto bedzie burmistrzem?


Ińsko

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj andrzejka, on dobrze wie na kogo donosił

Nie muszę pytać, bo dobrze znam dossier Janka odnośnie jego rejestracji w SB !!

Nie ma tam żadnego nazwiska osoby pokrzywdzonej ! I nie pierdziel głupot że jest ktoś pokrzywdzony. Jak by był to już by go wykorzystali i skonsumowali niejakie Jacki, Placki, Krokusy, Michałki w kampaniach minionych i też ubabranych w SB-ckim szambie !!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie muszę pytać, bo dobrze znam dossier Janka odnośnie jego rejestracji w SB !!

Nie ma tam żadnego nazwiska osoby pokrzywdzonej ! I nie pierdziel głupot że jest ktoś pokrzywdzony. Jak by był to już by go wykorzystali i skonsumowali niejakie Jacki, Placki, Krokusy, Michałki w kampaniach minionych i też ubabranych w SB-ckim szambie !!

Ty J23 to widzę spec jesteś od esbeckich towarzyszy. Wy się ciągle razem trzymacie p********* komuchy. Nie pomoże wam ciocia i "Janek" oboje TW . Nikt tam nie widnieje bez przyczyny. Dlaczego innych mieszkańców naszej gminy tam nie ma? Odpowiedz!

Odnośnik do odpowiedzi

Ty J23 to widzę spec jesteś od esbeckich towarzyszy. Wy się ciągle razem trzymacie p********* komuchy. Nie pomoże wam ciocia i "Janek" oboje TW . Nikt tam nie widnieje bez przyczyny. Dlaczego innych mieszkańców naszej gminy tam nie ma? Odpowiedz!

Bo tylko był jeden kierownik PGR-u, prezes Spółdzielni, prezes GS-u w Ińsku. A oni "z urzędu" u nas byli rejestrowani ! Paniał ?

Odnośnik do odpowiedzi

Bo tylko był jeden kierownik PGR-u, prezes Spółdzielni, prezes GS-u w Ińsku. A oni "z urzędu" u nas byli rejestrowani ! Paniał ?

Co ty za słownictwo huju używasz? Jeszcze ci się marzy sowiecka musztra. Komuchu zasrany, kapusiu porąbany . Tylko jeszcze bardziej ludzie buraka znienawidzą pisz tak dalej a im bliżej wyborów tym sam bardziej pogrążasz burka i dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty za słownictwo huju używasz? Jeszcze ci się marzy sowiecka musztra. Komuchu zasrany, kapusiu porąbany . Tylko jeszcze bardziej ludzie buraka znienawidzą pisz tak dalej a im bliżej wyborów tym sam bardziej pogrążasz burka i dobrze.

Ty blond czy jak ci tam, ale ten wyraz na "h" , to piszemy przez "ch" i dlatego ,mnie nie obraziłeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty blond czy jak ci tam, ale ten wyraz na "h" , to piszemy przez "ch" i dlatego ,mnie nie obraziłeś.

Daj spokój fiucie. Tu się tak różnie pisze i zawsze jest w tym podtekst. Chodzi żeby nie dosłownie używać słów konkretnych. Nie udawaj wielkiego mędrca i nie pokazuj głupoty w jednym. Taka z ciebie przecież pospolita wesz.

Odnośnik do odpowiedzi

J23 dostał brawa za sens wypowiedzi. Podoba mi się że rząda dowodów a nie tylko kłapania jadaczką .

Jesli ktoś ma coś na kogoś niech się podpisze lub opisze to np na fejsie. Takie anonimowe opluwanie jest żałosne, aż mi szkoda takich ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi

J23 dostał brawa za sens wypowiedzi. Podoba mi się że rząda dowodów a nie tylko kłapania jadaczką .

Jesli ktoś ma coś na kogoś niech się podpisze lub opisze to np na fejsie. Takie anonimowe opluwanie jest żałosne, aż mi szkoda takich ludzi.

Pęka ci d*** po prostu, że nie wiesz kto pisze.

Odnośnik do odpowiedzi

J23 dostał brawa za sens wypowiedzi. Podoba mi się że rząda dowodów a nie tylko kłapania jadaczką .

Jesli ktoś ma coś na kogoś niech się podpisze lub opisze to np na fejsie. Takie anonimowe opluwanie jest żałosne, aż mi szkoda takich ludzi.

Anonimowo zrobiono z niego konfidenta i łotra? Zgoda też sama się podpisała? Doskonale wiedział na co się decyduje ten kapuś. A ty lizodupie weź mu jeszcze umyj stopy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nasz kandydat Jacek Liwak uczestniczył w spotkaniu wyborczym PSL w Wiechowie. Ma poparcie Piechocińskiego. I kto tu mówił,że PSL nic nie znaczy?

Jacek jesteś głupi jak się chwalisz braterstwem z PSL. Przecież to największa hańba. Nie pójdę na ciebie głosować tfuuuuu

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek nie przeginaj z tym chwaleniem samego siebie to już zaczyna być wnerwiające.

A co, może to nieprawda? Wieża nie ma organizacji komuszków, Tw janek to nie wiadomo co, PO w Insku nie ma, Terebecki też niby jest w PiS ale sam, pozostaje Włodek i za to go lubię. I nie jestem Włodkiem jakby co.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...