Skocz do zawartości

Sonda-kto bedzie burmistrzem?


Ińsko

Rekomendowane odpowiedzi

I będzie następne 8 lat, jak da radę bo my go wybierzemy. Na razie nie ma z kim przegrać !!

Wybierajcie tego komuszego przebierańca i obiboki jest was wart, tak jak IFS i reszta hołoty.Przecież to nie obcym naświnicie tylko mieszkańcom,bo są strasznie głupi.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja i moi bliscy także głosujemy na A.Racinowskiego. Możecie sobie wyzywać, nic nie szkodzi tacy z was anonimowi tchórze... anonimowi, zawistni, roszczeniowi..!

Dla was mogę być ciemnotą , także nic nie szkodzi.. nikogo za nic w świecie nie chcę obrażać, ale czyż to nie wy jesteście ciemni wierząc w obietnice wyborcze nowych kanydatów? Ja ciemnota w cuda nie wierzę, dla mnie ciemnoty liczy się uczciwość a tą znajduję jedynie u Pana Racinowskiego.

Poza tym wyobrażcie sobie nic od niego nie chcę i nic nigdy nie chciałam i jak dalej dobrze pójdzie nie będę chciała bo moje życie jest w moich rękach, sama o nie dbam i od zawsze wiem ,że nic mi się nie należy. Nie umiem łaskawie patrzeć na ludzi roszczeniowych, szkoda że nie mają swojego życia i w brudnych butach włażą w cudze.

Odnośnik do odpowiedzi

http://sonda.hanzo.p...33582,N341.html Podaję linka do sondy, głosować można tylko jeden raz.

Nawet ta sonda pokazuje jak mała grupka pieniaczy próbuje dezawuować obecnego burmistrza i zniechęcić wyborców do swobodnego głosowania. Przez kilka tygodni oddano raptem 185 głosów w tym jak mniemam jedna osoba oddawała głos z 2 lub 3 urządzeń (tablet, smartfon, laptop itd.Obecnie wielu z nas ma kilka takich urządzeń w domu. Sama oddałam 3 głosy na osobę którą popieram w wyborach.

Tak więc w hurra optymiści, którzy wieszczą rychły "upadek" obecnego burmistrza, są w zdecydowanej, można powiedzieć śladowej ilości mieszkańców naszej Gminy !

Odnośnik do odpowiedzi

Nasz burmistrzunio przed wyborami konsoliduje długi roluje je na następne lata tak, aby nowy burmistrz miał "łatwiej" i spłacał to czego sam nie zaciągnął http://bip.insko.pl/.../pokaz/64.dhtml

To sobie sprawdź ile było zobowiązań finansowych po burmistrzowaniu p. Działoszewskiej nie licząc faktur na grube tysiące bez daty wpływu(ktoś pieczątek celowo nie przykładał) .I Racinowski wyszedł z tego!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonale z tego wyszedł. te 500 tyś. na które bierze kredyt to tylko część długów, które zbliżają się do terminu wymagalności. Reszta czeka jeszcze w zamrażarce.... Trzeba być wyjątkowo zdolnym, aby nic nie robić i narobić takich zobowiązań.

Odnośnik do odpowiedzi

Doskonale z tego wyszedł. te 500 tyś. na które bierze kredyt to tylko część długów, które zbliżają się do terminu wymagalności. Reszta czeka jeszcze w zamrażarce.... Trzeba być wyjątkowo zdolnym, aby nic nie robić i narobić takich zobowiązań.

Chyba przyznasz,że 500 tys. przy 3 milionach i obecnie większym budżecie to istotna różnica?

Odnośnik do odpowiedzi

A tak samo jak on ciotka wieża i ataman. Wybierzcie całą trójcę,zobaczymy kto szybciej zagryzie przeciwnika.

To już nudne!!! Zmień na nowy "plakat filmowy". Wstaw Jacusia.

Nawet nie nudne tylko prowokujące i ja tym bardziej pójdę na Andrzeja głosować! I co mi zrobisz? Ukrainy i komuny nie poprę i zdrajców też. Andrzej jest najlepszy.

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie jak Racin umiesz sie tylko klamać i dzien dobry mówic

Nie tak jak ty ciągle mówisz o likwidowaniu baranie. Mów tak dalej a usmażysz się na własnej patelni. Żadnej wieży, żadnych atamanów i żadnych leni od języka polskiego :angry: Niech będzie jak jest :P

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie nudne tylko prowokujące i ja tym bardziej pójdę na Andrzeja głosować! I co mi zrobisz? Ukrainy i komuny nie poprę i zdrajców też. Andrzej jest najlepszy.

Ciekawe że nie poprzesz komuny. A kto był zakładowym sekretarzem PZPR w KPGR Ińsko, i brał za to wynagrodzenie, do dnia wyprowadzenia sztandaru z Sali Kongresowej jak nie A. Racinowski? Co to znaczy że był komuchem czy opozycjonistą?

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie nudne tylko prowokujące i ja tym bardziej pójdę na Andrzeja głosować! I co mi zrobisz? Ukrainy i komuny nie poprę i zdrajców też. Andrzej jest najlepszy.

Przecież twój ulubiony andrzej to nie tylko komunista, ale też ukrainiec i na dodatek zdrajca, bo donosił na kolegów z pracy! I co teraz powiesz? Na kogo teraz bidoku będziesz głosował?
Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe że nie poprzesz komuny. A kto był zakładowym sekretarzem PZPR w KPGR Ińsko, i brał za to wynagrodzenie, do dnia wyprowadzenia sztandaru z Sali Kongresowej jak nie A. Racinowski? Co to znaczy że był komuchem czy opozycjonistą?

A co to ma do rzeczy, że ktoś był komuchem ? W tamtych czasach 99% było komuchami łącznie z niemowlakami w wózkach.I co jak był sekretarzem to posyłał ludzi na Sybir ? A może gdzieś w kazamatach ich mordował ? Durnie skończone, podpierajcie się tym komuchem, likwidatorem, burkiem i burakiem, a zobaczycie co się stanie w pierwszej turze głosowania. Tak trzymajcie bałwany jesienne !

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież twój ulubiony andrzej to nie tylko komunista, ale też ukrainiec i na dodatek zdrajca, bo donosił na kolegów z pracy! I co teraz powiesz? Na kogo teraz bidoku będziesz głosował?

Jeśli uważasz że donosił na kolegów to niech wystąpią o jego lustrację. Michał już tu dziesiątki razy pisał o tym donoszeniu i nic mu z tego nie przyszło. Konkrety poproszę konkrety.... Jak macie człowieka którego zdradził to niech to powie głośno wtedy bedzie ok. Inaczej to będzie brudna kampania wyborcza i nic więcej. Na pewno mówię nie dla Działoszewskiej i Terebeckiego....

Odnośnik do odpowiedzi

Ale niewielu donosiło na kolegów z pracy tak jak twój andrzejek

Dawaj tu chociaż jednego,na którego donosił Janek. Niech tu zakontaktuje i powie,że za działalność patriotyczną i wolnościową (przypadki kradzieży worka paszy, zboża czy nawozu nie wchodzą w rachubę !!), po donosie Janka on został pokrzywdzony, wyleciał z pracy i był np. internowany. Dawaj już , a tobie i jemu postawię dobrą starą szkocką "łychę".

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj tu chociaż jednego,na którego donosił Janek. Niech tu zakontaktuje i powie,że za działalność patriotyczną i wolnościową (przypadki kradzieży worka paszy, zboża czy nawozu nie wchodzą w rachubę !!), po donosie Janka on został pokrzywdzony, wyleciał z pracy i był np. internowany. Dawaj już , a tobie i jemu postawię dobrą starą szkocką "łychę".

Bzdury do kwadratu. Każdy z nas w takim razie jest komuchem do 89, roku urodzony.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...