Skocz do zawartości

Sonda-kto bedzie burmistrzem?


Ińsko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic o jej programie nie wiem, wiem tylko, że jak wygra to będzie nad nim pracowała

Jej program:-wygrać wybory!!! Zrobić interes życia z korporacjami spod znaku SLD przynajmniej taki jak z z bioetanolem. Korporacje a konto tej inwestycji "nabrały" kredytów o 100% przewyższających wartość inwestycji.Czego jeszcze brak?Żwirowni i spalarni śmieci.Wybierzmy tę ekipę i taplajmy się w błocie i wdychajmy ożywcze powietrze ze spalarni !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jej program:-wygrać wybory!!! Zrobić interes życia z korporacjami spod znaku SLD przynajmniej taki jak z z bioetanolem. Korporacje a konto tej inwestycji "nabrały" kredytów o 100% przewyższających wartość inwestycji.Czego jeszcze brak?Żwirowni i spalarni śmieci.Wybierzmy tę ekipę i taplajmy się w błocie i wdychajmy ożywcze powietrze ze spalarni !!!

Co prawda to prawda. Ja też mam taki punkt widzenia. Bardzo mi się ta wypowiedź podoba. Można wiele nauk wynieść z takiego wpisu i wiele mądrości. Tak się tu powinno pisać o konkretach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie !!!! o co tutaj chodzi czy technika tak poszła do przodu czy ktoś wcześniej widział AGD startujące w wyborach zamiast się zabrać za porządkowanie domów święta przecież idą to im się w głowach poprzestawiało i do rady a co gorsze na burmistrza porządnego miasta chcą startować. Baby zlew pralka i mop to są organy waszej władzy NIE URZĄD

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda to prawda. Ja też mam taki punkt widzenia. Bardzo mi się ta wypowiedź podoba. Można wiele nauk wynieść z takiego wpisu i wiele mądrości. Tak się tu powinno pisać o konkretach.

No to może więcej faktów z tego spotkania?! Ciotka podała program czy tylko radne pokazała. Trzeba było pytać czy popiera żwirownię była okazja i miejsce publiczne. Może wtedy ludzie wyszli by z kina. To by dopiero było!

Odnośnik do odpowiedzi

No to może więcej faktów z tego spotkania?! Ciotka podała program czy tylko radne pokazała. Trzeba było pytać czy popiera żwirownię była okazja i miejsce publiczne. Może wtedy ludzie wyszli by z kina. To by dopiero było!

Jacy ludzie.Oprócz kandydatów,ich rodzin i przyjaciół, nie było innych.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacy ludzie.Oprócz kandydatów,ich rodzin i przyjaciół, nie było innych.

To nic nowego. Szkoda tylko słodkości :D Co do pań uczestniczących w wyborach jestem za ale nie przeciągajcie struny moje panie- parytet parytetem a porządek musi być :) Może teraz gmina będzie musiała do budżetu wpisać kolejne koszta na botoks i kosmetyki do ratuszu starych purchaw :huh:

Odnośnik do odpowiedzi

To nic nowego. Szkoda tylko słodkości :D Co do pań uczestniczących w wyborach jestem za ale nie przeciągajcie struny moje panie- parytet parytetem a porządek musi być :) Może teraz gmina będzie musiała do budżetu wpisać kolejne koszta na botoks i kosmetyki do ratuszu starych purchaw :huh:

radny ty jesteś cham, żeby w ten sposób się o kobietach wypowiadać to już za grosz kultury ci brak
Odnośnik do odpowiedzi

radny ty jesteś cham, żeby w ten sposób się o kobietach wypowiadać to już za grosz kultury ci brak

Przecież nic nie robisz sam tylko krytykujesz te baby. czym ty się gnoju różnisz ode mnie. Wiem co włodek opowiada na ich temat włosy wypadają. Ale akurat ja tym razem się z nim zgadzam. Chyba po raz pierwszy od czasu jego radnowania. Cała ta rzeczpospolita to chytry lis działoszewskiej ijej kumpeli Barbary. Reszta to wspomnicie mnie za miesiąc "maszynki" do głosowania. Jeszcze zatęsknicie za IFS i normalnością. Napisałem głąbie że nie mam nic przeciw kobietom w rządzeniu ale to zrobiła działoszewska to już hit a ty nie rżnij porządnisia. I tak głosów nie uzyskasz.

Odnośnik do odpowiedzi

AGD do kuchni nie do Gminy

Panowie,nie róbcie plebiscytu dotyczącego płci. O to właśnie Paniom :Działoszewskiej I Pastule chodziło,by to był plebiscyt,a nie kwestie programowe i to, do czego może doprowadzić burmistrzowanie Pani Działoszewskiej. "Jej program:-wygrać wybory!!! Zrobić interes życia z korporacjami spod znaku SLD przynajmniej taki jak z z bioetanolem. Korporacje a konto tej inwestycji "nabrały" kredytów o 100% przewyższających wartość inwestycji.Czego jeszcze brak?Żwirowni i spalarni śmieci.Wybierzmy tę ekipę i taplajmy się w błocie i wdychajmy ożywcze powietrze ze spalarni !!! "

Odnośnik do odpowiedzi

Terenia na spotkaniu mówiła, że ona pracy nie szuka, to praca jej szuka. Biorąc pod uwagę to, że pozwoliła na szwindel z baniakami to faktycznie w podziękowaniu za ten bajzel otrzymała pracę u Adamusa. Teraz będzie chciała zrobić żwirownię i znów będzie praca albo dla Tereni albo dla mężulka.

Odnośnik do odpowiedzi

Terenia na spotkaniu mówiła, że ona pracy nie szuka, to praca jej szuka. Biorąc pod uwagę to, że pozwoliła na szwindel z baniakami to faktycznie w podziękowaniu za ten bajzel otrzymała pracę u Adamusa. Teraz będzie chciała zrobić żwirownię i znów będzie praca albo dla Tereni albo dla mężulka.

Więcej niż pewne. Zawsze umiała się wybielić ta czerwona świnia.

Odnośnik do odpowiedzi

Terenia na spotkaniu mówiła, że ona pracy nie szuka, to praca jej szuka. Biorąc pod uwagę to, że pozwoliła na szwindel z baniakami to faktycznie w podziękowaniu za ten bajzel otrzymała pracę u Adamusa. Teraz będzie chciała zrobić żwirownię i znów będzie praca albo dla Tereni albo dla mężulka.

Tylko że kiedyś wszystko było komuny a teraz prywatne. A właściciel nie da się tak łatwo oskubać rządzącym.Nie da go się też zastraszyć egzekutywą , bądź wyklęciem z szeregów partii.Rzeczywiście ciocia wieżą nie szuka pracy lecz przetrwania jeszcze 4 lat do emerytury. Tyle jej się udawało trwać za komuny, to liczy ,że picerka Pastułowa pomoże jej w sianiu propagandy.Pytanie proste do liderki bab.A co ta kochająca spryciara zrobiła dla gminy ińskiej w życiu.Bo oskubywać klientów umie dobrze,przecież wodolanie, to jej specjalizacja. To samo do starej wygi Krysi.No nie wiem czy taka szczerość ,czy pokątne wspieranie swoich. Reszta to maszynka do wyciskania głosów..

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ,a co z pozostalymi 65glosami?mamy jeszcze jednego kandydata?

Jak czytam wpisy takich idiotów to normalnie ręce opadają . koko - jesteś debilem i powinieneś oddać państwu pieniądze, które to ewidentnie zmarnowało na twoją edukację... Przecież wyniki są podane w ilości procent, a nie ile głosów który kandydat zebrał... . Tacy idioci jak ty w ogóle nie powinni mieć prawa głosu w wyborach...

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco to jak tam z moją odpowiedzią masz te ulotki czy nie? Zapisałeś w niej żwirownię czy nie. Samo pisanie że nie popieracie jej powstanie nie zmieni wizerunku IFS -su. Odpowiadaj tu zaraz.

Co ty mnie tu Olo wzywasz do tablicy. Jak powiedziałem tak tego się trzymaj. Słowo droższe od pieniądza.

Dzisiaj Komisje RM pozytywnie zaopiniowały (razem z Włodkiem !!), projekt uchwały wstrzymującej prace nad planem zagospodarowania dla SKSM !!! W czwartek cała Rada "przyklepie" tą uchwałę !!! Tyle i aż tyle Olo w temacie żwirowni !!

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty mnie tu Olo wzywasz do tablicy. Jak powiedziałem tak tego się trzymaj. Słowo droższe od pieniądza.

Dzisiaj Komisje RM pozytywnie zaopiniowały (razem z Włodkiem !!), projekt uchwały wstrzymującej prace nad planem zagospodarowania dla SKSM !!! W czwartek cała Rada "przyklepie" tą uchwałę !!! Tyle i aż tyle Olo w temacie żwirowni !!

Tak tak sranie w banie. Ja mam uwierzyć że podjęliście uchwałę o wstrzymaniu prac. Plan gotowy od maja jak pisał pan Szafran a przed wyborami cudowna przemiana. Chcecie znów nabrać wyborców żeby na was głosowali. Wiecie że tylko pan Liwak ma szanse. To wymyśliliście uchwałę. Co ta uchwała ma zmienić? Że temat żwirowni nie wróci czy wróci po wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty mnie tu Olo wzywasz do tablicy. Jak powiedziałem tak tego się trzymaj. Słowo droższe od pieniądza.

Dzisiaj Komisje RM pozytywnie zaopiniowały (razem z Włodkiem !!), projekt uchwały wstrzymującej prace nad planem zagospodarowania dla SKSM !!! W czwartek cała Rada "przyklepie" tą uchwałę !!! Tyle i aż tyle Olo w temacie żwirowni !!

Wierutne kłamstwo! Szafran na portalu właśnie napisał, że ińskie forum ma w programie żwirownię. Nie słuchajcie oszołoma "rajcy" on łże jak pies. W materiałach na komisje i sesję też nic nie ma o uchwałach tej treści. Zatem masz problem "rajco"

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...