Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 16.11.2014 r.


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Włodek a tobie nie mało! Jesteś u jacka i trzymasz psl tobie wolno a innym nie? Dalej Michał powiedz że ty nic nie wiesz o poparciu dla psl przez włodka i on sam od siebie bo każdy ma prawo. Tak jak to było z zaproszeniem na dzień sąsiada. Powiedz nam jak jest z wami?

radny teraz rozmawiamy o pazernych żonach a nie o włodku i jacku
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1.9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Włodek a tobie nie mało! Jesteś u jacka i trzymasz psl tobie wolno a innym nie? Dalej Michał powiedz że ty nic nie wiesz o poparciu dla psl przez włodka i on sam od siebie bo każdy ma prawo. Tak jak to było z zaproszeniem na dzień sąsiada. Powiedz nam jak jest z wami?

Włodek jest tylko przedstawiciel izby rolniczej nikt więcej.

Odnośnik do odpowiedzi

radny teraz rozmawiamy o pazernych żonach a nie o włodku i jacku

Rozmawiamy o wyborach to tym bardziej o Jacku i Włodku. Już niedługo Włodek odkryje karty i Michał się zbłaźni chociaż do Ściennego zajeżdża często. Michał nie kręć ino pisz co na rzeczy bo jak wyjdzie potem to jeszcze bardziej spadniecie na koniec listy. Terebeckiego też na drogę wywrotową przekręcił Włodek i dlatego dla wszystkich będzie odpowiednia porcja kary........

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Racin i wieża. Zaraz zdziwienie. Zapytajcie psa jak go wyr.......

Chyba nie powiesz, że wydymał Obarzanka. Przecież to on od zawsze był naszym przedstawicielem PSL. Szok i niedowierzanie ja nic jako rolnik na ten temat nie wiem. Były dożynki, Barzkowice i ja nic nie słyszałem.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek jest prezesem ińskiego psl i co z tego? Został wybrany to jest

No to nas wyprzedziliście. Miał to być nasz punkt wyborczy jako przewrotnego radnego macie do wyboru. Ale widać komuś to się jeszcze nie spodobało. Włodek niczym się od Antoniego i Teresy nie różnisz. jak trzeba znajdziemy twoją teczkę.

Odnośnik do odpowiedzi

No to nas wyprzedziliście. Miał to być nasz punkt wyborczy jako przewrotnego radnego macie do wyboru. Ale widać komuś to się jeszcze nie spodobało. Włodek niczym się od Antoniego i Teresy nie różnisz. jak trzeba znajdziemy twoją teczkę.

Swoja już znalazłeś? Włodek został juz dawno prześwietlony, w IPN na niego nic nie ma, jedynie komuchy cos tam mają i razem sie trzymają
Odnośnik do odpowiedzi

Ja na zebrania tej partii nie chodzę bo jej członkiem nie jestem ale chyba w zeszłym tygodniu jak się nie mylę. Jak chciałeś zostać prezesem to trzeba było się zapisać i działać w tej partii

Tobie Michał z nikim nie po drodze. Byłeś u Kubicia źle, w grupie referendalnej źle natomiast z Włodkiem to masz tylko same problemy i chyba przez niego przegrane wybory. Kiedyś pamiętam jak Ci "Olo " pisał Michał idź swoją drogą to ty nie posłuchałeś chyba nieuważnie czytasz wpisy. To był jedyny dobry wpis tego manolo.

Odnośnik do odpowiedzi

Tobie Michał z nikim nie po drodze. Byłeś u Kubicia źle, w grupie referendalnej źle natomiast z Włodkiem to masz tylko same problemy i chyba przez niego przegrane wybory. Kiedyś pamiętam jak Ci "Olo " pisał Michał idź swoją drogą to ty nie posłuchałeś chyba nieuważnie czytasz wpisy. To był jedyny dobry wpis tego manolo.

Swoimi radami próbujesz rozbić opozycję?
Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja myśli, ze dogada się w razie czego z Bogdanem, Antonim i Włodkowym PSL em i razem będą rządzić. Ot marzyciele......wam już rozumy od tej chcicy na władzę całkiem odebrało. Powiedz Michał czy to właśnie nie taki macie plan!

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja myśli, ze dogada się w razie czego z Bogdanem, Antonim i Włodkowym PSL em i razem będą rządzić. Ot marzyciele......wam już rozumy od tej chcicy na władzę całkiem odebrało. Powiedz Michał czy to właśnie nie taki macie plan!

Michał nic im nie mów, oni maja swój plan łacznie z wieżą, a Kubić jest z nimi
Odnośnik do odpowiedzi

Nikt się z nikim nie dogaduje, a z tego co mi wiadomo PSL wystawia tylko dwóch kandydatów do rady a to jeszcze nie pewne bo za późno się zreorganizowali w Ińsku

Tu jeden tam dwóch i chcecie nazbierać żeby przetrwać. Jak znam Włodka to on zawsze jest zapóźniony i nie może zdążyć z niczym.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt się z nikim nie dogaduje, a z tego co mi wiadomo PSL wystawia tylko dwóch kandydatów do rady a to jeszcze nie pewne bo za późno się zreorganizowali w Ińsku

Włodek jeszcze w podziemiach. Jeszcze nie wyjechał do świata cywilizacji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...