Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w sitkówce


kibic

Rekomendowane odpowiedzi

ci ludzie nie dzadzą sobie"na luz" za grzyby kupią gumofilcaki i już są "panami świata"walną browca w gwizdku czy w kuźni <jak tam bywałem to takowe istniały.jak tam dzisiaj? kuźnia była całkiem oki ...palenisko kiełbaski rybki ale to było po otwarciu.>ostatnio jak tam byłem to hdikk takie macie wiejskie miasteczko. nic z tym nie zamirzacie zrobić?

Ludzie potrafią liczyć. Likwidują działalność, gdy przynosi ona straty.Allegro i Omega tez padły. Rybka poszła spać do jeziora,bo nawet pies z kulawą nogą już tam nie zachodził. Smutne to,ale ludzie nie maja szmalu.

Odnośnik do odpowiedzi

ci ludzie nie dzadzą sobie"na luz" za grzyby kupią gumofilcaki i już są "panami świata"walną browca w gwizdku czy w kuźni <jak tam bywałem to takowe istniały.jak tam dzisiaj? kuźnia była całkiem oki ...palenisko kiełbaski rybki ale to było po otwarciu.>ostatnio jak tam byłem to hdikk takie macie wiejskie miasteczko. nic z tym nie zamirzacie zrobić?

Nie. Tak nam dobrze. Po co wymyślać. ty daj spokój z mordownią taką jak kuźnia, srebrna czy złota rybka, to jest miasteczko meliniarzy dla intelygencji miejsca nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nie patrzeć to Jacek jest jedynym kandydatem, który może się pochwalić dobrą prezencją, a nie rolniczym buractwem. Dodatkowo perfekcyjny język niemiecki może pomóc rozbudować tą gminę, a nie ciągle coś likwidować.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nie patrzeć to Jacek jest jedynym kandydatem, który może się pochwalić dobrą prezencją, a nie rolniczym buractwem. Dodatkowo perfekcyjny język niemiecki może pomóc rozbudować tą gminę, a nie ciągle coś likwidować.

Z tym wylewającym się brzuchem nie różni się od Palucha jeszcze trochę i dorówna włosami. Niemiecki to nie klucz do rozwoju w Polsce można też dostawać ogromne dotacje i fundusze ale on je tak pozyska jak Paluch z Racinowskim- przed wyborami i obiecując. Wcale nie jest reprezentacyjny jak ta jego siostrzenica co ją okrzyknęli pekińczykiem, patelnią czy czajnikiem. No coś w tym jednak jest!

Odnośnik do odpowiedzi

25d34603004f14ba1d0c6e434983869d.png

ALE JAK W TEJ RODZINIE WYKAZAĆ JACKA???? TATA< MAMA I WUJEK!!!!! JEŚLI JUŻ TO CAŁĄ RODZINĘ UJĄĆ> PRZEDE WSZYSTKIM BRATA TOMKA Z ŻONĄ< BRATA JACKA I OBIE ŻONY(BYŁE). CO ZA FAŁSZ. CHCECIE TAKIEGO BURMISTRZA????

Jak to jest super rodzinka to ja wymiękam.....

Słowo daję w naszym kraju morale upadają na sam dół......

Rodzina samych rozwodników i wszelakich patologi rodzinnych jest promowana w polskiej tv sory w prywatnej tv rozwodnika też nie wiem który raz. To by się zgadzało......

Odnośnik do odpowiedzi

To wymiękaj i spadaj z tąd razem z tą rodzinką

Wieszaj se te twoje wypociny na słupach i nie zaśmiecaj forum jakimiś bzdetami

Nie chcesz to nie słuchaj i nie oglądaj i d*** innym nie zawracaj.

No przecież ona taka wasza hi hi hi

Z sukcesami których nie widać..

I sprośna do szpiku kości aż wzbudza odrazę.

Jacek a ty myślałeś pewnie żeby rodzinne zdjęcie w kampanii wykorzystać?

Tam pisało RODZICE margaret to co ty tam robiłeś chłopie!?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...