Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w sitkówce


kibic

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z was zawistni frajerzy, widać że rodowici Ińszczanie... możecie się tu produkować ile chcecie a Margaret właśnie otworzyła mistrzostwa świata i robi karierę dalej, a wy się tutaj napinajcie nieudacznicy i beztalencia. Banda frustratów którzy sami nic nie potrafią i czepiają się każdego komu się cokolwiek udało... Nie jest dla mnie ona ani rodziną ani nawet koleżanką ale cieszę się że komuś z tej dziury się udało.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z was zawistni frajerzy, widać że rodowici Ińszczanie... możecie się tu produkować ile chcecie a Margaret właśnie otworzyła mistrzostwa świata i robi karierę dalej, a wy się tutaj napinajcie nieudacznicy i beztalencia. Banda frustratów którzy sami nic nie potrafią i czepiają się każdego komu się cokolwiek udało... Nie jest dla mnie ona ani rodziną ani nawet koleżanką ale cieszę się że komuś z tej dziury się udało.

Jeszcze nikt w historii Ińska nie dostąpił takiego zaszczytu.Jesteśmy z niej dumni.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z was zawistni frajerzy, widać że rodowici Ińszczanie... możecie się tu produkować ile chcecie a Margaret właśnie otworzyła mistrzostwa świata i robi karierę dalej, a wy się tutaj napinajcie nieudacznicy i beztalencia. Banda frustratów którzy sami nic nie potrafią i czepiają się każdego komu się cokolwiek udało... Nie jest dla mnie ona ani rodziną ani nawet koleżanką ale cieszę się że komuś z tej dziury się udało.

Nie otwierała żadnych mistrzostw kretynie! Na otwarcie śpiewała Cleo i Donatan i bardzo to ładnie wyglądało. Za to twoja faworyta wyszła w sportowych skarpetkach i czarnych szpilkach z krzywymi nogami a prowadzący żeby nie paść z nudów kazał głośno klaskać co kibice nie podchwycili. Poczytasz o faworycie jeszcze nie jedno złe zdanie od kibiców! s******** jaka ona z Ińska jak ona mówi raz że ze Stargardu a raz że ze Szczecina. Widać geografia też jej obca. Jak ona nas mieszkańców tak mieszkańcy ją. Zresztą o czym tu mówić na każdym portalu plują na nią jak na ostatnią kretynkę. Przecież to była siara a nie hymn!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie otwierała żadnych mistrzostw kretynie! Na otwarcie śpiewała Cleo i Donatan i bardzo to ładnie wyglądało. Za to twoja faworyta wyszła w sportowych skarpetkach i czarnych szpilkach z krzywymi nogami a prowadzący żeby nie paść z nudów kazał głośno klaskać co kibice nie podchwycili. Poczytasz o faworycie jeszcze nie jedno złe zdanie od kibiców! s******** jaka ona z Ińska jak ona mówi raz że ze Stargardu a raz że ze Szczecina. Widać geografia też jej obca. Jak ona nas mieszkańców tak mieszkańcy ją. Zresztą o czym tu mówić na każdym portalu plują na nią jak na ostatnią kretynkę. Przecież to była siara a nie hymn!

Trafna wypowiedź - gratuluję! Włodzimierzu może zapodaj to uwielbienie dla Margaret na swój portal. W końcu to kandydata na burmistrza rodzina. Skoro to tak dla was tyle znaczy to może wygracie dzięki niej w przedbiegach. A ja ci prawię, że za 15 minut nikt o Margaret nie będzie pamiętał. Natomiast to że jej chlebodawca nie pozwolił oglądać wszystkim obywatelom MŚ długo zostanie w pamięci. Ha ha trzeba przyznać, że te skarpetki nijak się miały do tych szpilek.

Odnośnik do odpowiedzi

Trafna wypowiedź - gratuluję! Włodzimierzu może zapodaj to uwielbienie dla Margaret na swój portal. W końcu to kandydata na burmistrza rodzina. Skoro to tak dla was tyle znaczy to może wygracie dzięki niej w przedbiegach. A ja ci prawię, że za 15 minut nikt o Margaret nie będzie pamiętał. Natomiast to że jej chlebodawca nie pozwolił oglądać wszystkim obywatelom MŚ długo zostanie w pamięci. Ha ha trzeba przyznać, że te skarpetki nijak się miały do tych szpilek.

A poziom twojej inteligencji nijak ma się do zajmowanego stanowiska - radny - głupi i zawistny - od razu czuć przydupasa racinowskiego. Co za imbecyle. co was tak boli że dziewczyna robi karierę. Mogliście ze swoim pryncypałem pchać się do telewizji, nikt wam nie bronił, może byście zrobili karierę jako zespół.... - moglibyście się na ten przykład nazywać " zespół downa" ...

Odnośnik do odpowiedzi

A poziom twojej inteligencji nijak ma się do zajmowanego stanowiska - radny - głupi i zawistny - od razu czuć przydupasa racinowskiego. Co za imbecyle. co was tak boli że dziewczyna robi karierę. Mogliście ze swoim pryncypałem pchać się do telewizji, nikt wam nie bronił, może byście zrobili karierę jako zespół.... - moglibyście się na ten przykład nazywać " zespół downa" ...

Obrażasz niepełnosprawnych i to jest haniebne.......

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą - to po pierwsze! Po drugie już po waszej margaret jadą jak po burej suce na portalach, że niestety nie umie śpiewać niestety nic na to nie poradzicie bo to głos słuchaczy muzy! Jeden komentarz przykuł moją uwagę a mianowicie, że to " największy łeb w szoł biznesie" i największy wyjec się uśmiałem serdecznie. Wszyscy ci ludzie są zawistni Jacku, Włodku, Michale, Ryszardzie i reszta jej miłośników!

Odnośnik do odpowiedzi
do przedmówcy

Ty debilu napisałeś i sam swoje teksty przytaczasz!!!!!!!!!!

Nie wyzywaj bo zesrałeś się na maksa. Tu możesz zarzucać nam mieszkańcom ale nie na reszcie portali i wszystkie posty są negatywne więc oszczędź sobie pijaczku.

Odnośnik do odpowiedzi

Obrażasz niepełnosprawnych i to jest haniebne.......

Najbardziej haniebne to zostać miesięczną dziwką za 300zł zwaną radnym... Jak można się tak zeszmacić żeby za marne 300 złotych miesięcznie tak ślepo patrzeć w swojego burmistrza, jakkolwiek głupi by nie był...Doszukiwać się opozycji w każdym, nawet nie związanym z polityką , albo w każdym któremu się coś w tym ińsku udało. Nauczcie się przygłupy i nieudacznicy że aby robić teraz karierę nie trzeba wcale umieć śpiewać czy ekstra wyglądać. Ale nie bójcie się, wam już zrobienie większej kariery (niż przydupasy Racina) nie grozi. Nigdy w życiu nie zrobiłbym z siebie takiej szmaty za 300zł miesięcznie jak wy. Dla was najlepiej jak by nic w Ińsku się nikomu nie udało to nie będzie głośno o tej dziurze zarządzanej przez stado baranów - boicie się że wypłynie na szersze wody jacy nieudacznicy w Ińsku rządzą.

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej haniebne to zostać miesięczną dziwką za 300zł zwaną radnym... Jak można się tak zeszmacić żeby za marne 300 złotych miesięcznie tak ślepo patrzeć w swojego burmistrza, jakkolwiek głupi by nie był...Doszukiwać się opozycji w każdym, nawet nie związanym z polityką , albo w każdym któremu się coś w tym ińsku udało. Nauczcie się przygłupy i nieudacznicy że aby robić teraz karierę nie trzeba wcale umieć śpiewać czy ekstra wyglądać. Ale nie bójcie się, wam już zrobienie większej kariery (niż przydupasy Racina) nie grozi. Nigdy w życiu nie zrobiłbym z siebie takiej szmaty za 300zł miesięcznie jak wy. Dla was najlepiej jak by nic w Ińsku się nikomu nie udało to nie będzie głośno o tej dziurze zarządzanej przez stado baranów - boicie się że wypłynie na szersze wody jacy nieudacznicy w Ińsku rządzą.

Spokojnie. Nie należę do opozycji,a mimo to na temat Małgosi wypowiadam się bardzo pozytywnie. Przeczytaj moje poprzednie posty. Dobrej nocy

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej haniebne to zostać miesięczną dziwką za 300zł zwaną radnym... Jak można się tak zeszmacić żeby za marne 300 złotych miesięcznie tak ślepo patrzeć w swojego burmistrza, jakkolwiek głupi by nie był...Doszukiwać się opozycji w każdym, nawet nie związanym z polityką , albo w każdym któremu się coś w tym ińsku udało. Nauczcie się przygłupy i nieudacznicy że aby robić teraz karierę nie trzeba wcale umieć śpiewać czy ekstra wyglądać. Ale nie bójcie się, wam już zrobienie większej kariery (niż przydupasy Racina) nie grozi. Nigdy w życiu nie zrobiłbym z siebie takiej szmaty za 300zł miesięcznie jak wy. Dla was najlepiej jak by nic w Ińsku się nikomu nie udało to nie będzie głośno o tej dziurze zarządzanej przez stado baranów - boicie się że wypłynie na szersze wody jacy nieudacznicy w Ińsku rządzą.

Niestety czy obecni czy z opozycji wszyscy są takimi szmatami jak ich nazywasz. Być może ty taką szmatą za 300 zł też będziesz bo przecież szmatą za 5 tys. czy za 12 z pewnością już nie. Wstydź się więc sam za siebie ordynarny cieciu. Tyle wynosi stawka dla każdego radnego i oni sami na to rady nie mają. Jak nie znasz prawa nie wypowiadaj się. Zresztą to wątek o MŚ w siatkówce planktonie. Nie zmienisz pozycji Gosi bo jej po prostu słuchacze nie trawią i już. Wszystkich portali nie oblecisz bo tam wpisy w tysiącach w jeden dzień a nie jak tu dziesięć na krzyż i to jeszcze najwięcej od opozycji i jednego "Ińszczanina" czyt. Piotrusia.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety czy obecni czy z opozycji wszyscy są takimi szmatami jak ich nazywasz. Być może ty taką szmatą za 300 zł też będziesz bo przecież szmatą za 5 tys. czy za 12 z pewnością już nie. Wstydź się więc sam za siebie ordynarny cieciu. Tyle wynosi stawka dla każdego radnego i oni sami na to rady nie mają. Jak nie znasz prawa nie wypowiadaj się.

Ale ty jesteś głupi, chodzi o to że za te marne 300zł ci ludzie zapominają po co tam są, każdy radny powinien wykazać się własną pracą na rzecz gminy i swoich wyborców, wnosić swoje pomysły i zgłaszać swoje wątpliwości, brać czynny udział w rządzeniu gminą i mieć wpływ na podejmowanie decyzji a te barany racina tylko ręce podnoszą na jego zawołanie jak by to od lizania jego d*** zależało czy dostaną te 300zł czy nie. On nie jest przecież ich pracodawcą że tak się boją mu przeciwstawić... No ale faktycznie to nie o tym temat...

Odnośnik do odpowiedzi

No co tam wieśniaki-buraki?Margarett wam się podobała i jej występ przed dwustu milionami telewidzów? Czy też nie? Co tam koniobijcy sfrajerowane? podobało się ?;-)

czytam te wasze zblazowane <tfu>pseudoforum i żula k**** jedynie można zapodać.same cioty i wieśniaki.taki standarcik wsi ińko -city?no co tam opzycjo w dupe pchana? co wy tam chcecie znów przegrać? .......ale pajace wieśniackie;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do odpowiedzi

No co tam wieśniaki-buraki?Margarett wam się podobała i jej występ przed dwustu milionami telewidzów? Czy też nie? Co tam koniobijcy sfrajerowane? podobało się ?;-)

czytam te wasze zblazowane <tfu>pseudoforum i żula k**** jedynie można zapodać.same cioty i wieśniaki.taki standarcik wsi ińko -city?no co tam opzycjo w dupe pchana? co wy tam chcecie znów przegrać? .......ale pajace wieśniackie;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Margaret może i oglądało miliony telewidzów ale co o niej piszą to druga rzecz. Co do reszty twojego wpisu nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do odpowiedzi

Wy durnie zajmujecie się Margaret a Racinowski powoli wygrywa trzecią kadencję, zajmijcie się gamonie ważnymi sprawami

No to się zajmuj! Po to jesteś w opozycji żeby te wybory wygrać a mu co.... my jesteśmy od głosowania..... ale jak ja dla ciebie dureń to spadaj. Zdecyduj się czy forsujesz Liwaka czy jego siostrzenicę.

Odnośnik do odpowiedzi

No to się zajmuj! Po to jesteś w opozycji żeby te wybory wygrać a mu co.... my jesteśmy od głosowania..... ale jak ja dla ciebie dureń to spadaj. Zdecyduj się czy forsujesz Liwaka czy jego siostrzenicę.

Już wydałeś wyrok, już wiesz kim jestem, a ja forsuję SEXTET i NANA
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...