Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w sitkówce


kibic

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjął Pan informację o tym, że walki o tytuł najlepszej ekipy globu nie będzie można oglądać w ogólnodostępnych kanałach telewizyjnych?

- To jest, używając mało kulturalnego języka, świństwo – żeby polscy kibice nie mogli oglądać w akcji swojej reprezentacji. Każdy z nas płaci podatki i każdemu z nas należy się oglądanie meczów drużyny narodowej. Mówimy o reprezentacji kraju, a nie reprezentacji jakiegoś sponsora. W przypadku prywatnych zespołów nikt nie ma prawa się wtrącać w tego typu sprawy, ale teraz problem dotyczy zespołu państwowego. I dotyczy to nie tylko siatkówki, ale wszystkich gier z udziałem polskich zawodników. Dziwię się, że do tej pory nie zostało to prawnie odpowiednio uregulowane. Jeśli chodzi o występy zagranicznych ekip, w porządku, niech będą kodowane. Ale nikt nie powinien ograniczać polskim kibicom możliwości swobodnego oglądania reprezentacji Polski. Dla mnie jest to hańba.

OD DZIŚ NIE OGLĄDAM POLSATU!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

A nie oglądaj Polsatu. Właśnie w Polsacie będą transmitowane wszystkie mecze.Mam abonament w Polsacie i wszystko jest ok.

Nawet hymnu mistrzostw nie można posłuchać bo margaret za kasę solorza go śpiewać będzie. Sprzedać się można za wszystko. Wystarczyło ogłosićże ona śpiewa hymn i już problemy nawet w siatkówce. czy ta dziewka zawsze musi wszystko popsuć?

Odnośnik do odpowiedzi

Solorz się rozwiódł to może żakową zastąpi "młoda, piękna i zdolna ha ha ha dziewica" nie no ja pitolę tylko boki zrywać hahahahah

Może być. Sama u wojewódzkiego mówiła że lubi starszych panów. Zresztą po co mu stara krowa jak może mieć jałówkę.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja słyszałem że Pani WARSIŃSKA BYŁA W OPIECE ŻEBY JEJ POMOGLI Z FINANSOWAĆ LEKI (BYŁA W PIĄTEK)A W NIEDZIELE ZMARŁA BO NIKT JEJ NIE POMÓGŁ. SMUTNE.NIECH JEJ ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE.

No to też jest mistrzostwo świata żeby w tym wątku o tym pisać. Ale niech jej ziemia lekką będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest watek o mistrzostwach świata w siatkówce gamoniu

Nie to jest właśnie o kompromitacji polsatu i promowanie głupiej gęsi jaką jest ta blondyna. Dobrze ktoś to napisał solorz się rozwiódł i promuje swoją dziewoję której nikt w świecie celebrytów nie lubi bo to czjnik, pekińczyk i beztalencie. CHODZIŁO O HYMN KTÓRY ŚPIEWA. Wszyscy zachodzą w głowę dlaczego ten hymn ma śpiewać gwiazdka jednego teledysku. Ale ty nie czytasz nawet tego co o niej piszą na tym forum a co dopiero na innych. Napisz kluczowe słowo "Margaret" i nie same artykuły tylko posty forumowiczów to ci czapeczka spadnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to jest właśnie o kompromitacji polsatu i promowanie głupiej gęsi jaką jest ta blondyna. Dobrze ktoś to napisał solorz się rozwiódł i promuje swoją dziewoję której nikt w świecie celebrytów nie lubi bo to czjnik, pekińczyk i beztalencie. CHODZIŁO O HYMN KTÓRY ŚPIEWA. Wszyscy zachodzą w głowę dlaczego ten hymn ma śpiewać gwiazdka jednego teledysku. Ale ty nie czytasz nawet tego co o niej piszą na tym forum a co dopiero na innych. Napisz kluczowe słowo "Margaret" i nie same artykuły tylko posty forumowiczów to ci czapeczka spadnie.

Jesteś głupi jak but z lewej nogi
Odnośnik do odpowiedzi

Nikt o twojej margaret pamiętał nie będzie. Będzie w cieniu skandalu jak z OLT. Piosenka po pierwsze nie porywa jak jej wszystkie zresztą, na dodatek nie wiadomo czy to jej piosenka czy Solorza bo przecież nie pozwolił jej wcześniej puszczać bo to jego prawa autorskie - wiec pomyśli! po trzecie tw mistrzostwa i ich zakodowanie to jeden wielki polsatowsko- tuskowy skandal. Nikt o blondynie nie będzie mówił i słyszał. Zresztą ona i tak będzie jak Górniakowa z hymnem. Chyba z tego ją zapamiętają, że się sprzedała zębatemu staremu dziadowi rozwodnikowi. Może se za dupę potrzymał i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt o twojej margaret pamiętał nie będzie. Będzie w cieniu skandalu jak z OLT. Piosenka po pierwsze nie porywa jak jej wszystkie zresztą, na dodatek nie wiadomo czy to jej piosenka czy Solorza bo przecież nie pozwolił jej wcześniej puszczać bo to jego prawa autorskie - wiec pomyśli! po trzecie tw mistrzostwa i ich zakodowanie to jeden wielki polsatowsko- tuskowy skandal. Nikt o blondynie nie będzie mówił i słyszał. Zresztą ona i tak będzie jak Górniakowa z hymnem. Chyba z tego ją zapamiętają, że się sprzedała zębatemu staremu dziadowi rozwodnikowi. Może se za dupę potrzymał i tyle.

Gdybyś ty dał się potrzymać za swoją dupę i swój ogon naraz,to oprócz smrodu nic by z tego nie wynikło.

Odnośnik do odpowiedzi

zazdrosc nic wiecej

No pewnie jest czego zazdrościć. Wszystko wokół niej dzieje się w cieniu skandali. Niczym innym się nie wsławiła. Klip dla PSL, teledysk z gplasami, reklamówka dla OLT za tysiaka i jeszcze nie wie co robiła(hi hi hi), reklama komórki w pley teraz pewnie zmieni na plusa bo to solorza, same wpadki na koncertach na żywo, wywiady takie że ludziska kpią z niej po pachy, na dodatek stwierdza że nie tańczy bo jest stworzona do spiewania. Niech każdy z was popatrzy na teledyski PRAWDZIWYCH piosenkarek to zobaczycie margaret czyszczącą im blaty w kuchni. Może jeszcze nie wypadła z wprawy. Hymn na mistrzostwa też nie powala to już wolę Kleo to będzie naturalny hymn siatkówki. Jak w tym przypadku jest czego zazdrościć, że jest się na pstryknięcie palcem to ja wolę swoją biurową pracę. Myślę że hitem to może być ściąganie majteczek dla starego capa.

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie jest czego zazdrościć. Wszystko wokół niej dzieje się w cieniu skandali. Niczym innym się nie wsławiła. Klip dla PSL, teledysk z gplasami, reklamówka dla OLT za tysiaka i jeszcze nie wie co robiła(hi hi hi), reklama komórki w pley teraz pewnie zmieni na plusa bo to solorza, same wpadki na koncertach na żywo, wywiady takie że ludziska kpią z niej po pachy, na dodatek stwierdza że nie tańczy bo jest stworzona do spiewania. Niech każdy z was popatrzy na teledyski PRAWDZIWYCH piosenkarek to zobaczycie margaret czyszczącą im blaty w kuchni. Może jeszcze nie wypadła z wprawy. Hymn na mistrzostwa też nie powala to już wolę Kleo to będzie naturalny hymn siatkówki. Jak w tym przypadku jest czego zazdrościć, że jest się na pstryknięcie palcem to ja wolę swoją biurową pracę. Myślę że hitem to może być ściąganie majteczek dla starego capa.

Prymitywie. Stary cap jeśli zechce, to ma wszystko za kasę.Ściągnij i ty. Oprócz szyderczego śmiechu nic nie uzyskasz.

Odnośnik do odpowiedzi

No już chyba wszystkie pomyje wylałaś na tę dziewczynę i jej rodzinę i co ???????????

Czekasz na aplauz ?????????????

Jesteś wrzodem na d**** tego forum który moderator powinien już dawno wyciąć bo jesteś anonimowym nic nie znaczącym i srającym jadem zerem

Odnośnik do odpowiedzi
te z czytałem

Zauważyłem,że wpisy są bardzo różne. Od dezaprobaty po uwielbienia.

Kurde jakiego uwielbienia????? Ty piany jesteś czy jak??? Cwelu nie ma tam żadnego pochwalnego wpisu. Ludzie nawet nie wiedzą kto zaś ta margerita. Może by tak wyjść z podziemi górniczych i poczytać teksty ze zrozumieniem. Zdaję sobie sprawę, że to siostrzenica "przyszłego " burmistrza ale lepiej niech w kampanii nie pieje do niej z zachwytu. Polegnie jak nic.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...