Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

17 minut temu, Maciuś napisał:

Mie się nie podoba ani Michał ani Jacek. Obaj nie nadają sie na burmistrzów bo nie mają i doświadczenia i odpowiedniej szkoły. A charaktery ich dyskwalifikują do pracy z ludźmi.

Są już dwie kadencje a tobie się dopiero przypomniało że się nie nadają. Żenua! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anita napisał:

Liwak i Kupczynski sie nie nadają. Nie idzie im to burmistrzowanie. Wiele rzeczy spie,pszyli co widać gołym okiem. A brak szacunku do mieszkańcow jest porażający.

Powielasz ciągle te same bzdety. Na nic więcej cię nie stać? Mam w ten sposób uwierzyć że oni się nie nadają?Podaj choć jakieś konkrety bo takie bzdury mnie nie pociągają. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bzdury napisał:

Powielasz ciągle te same bzdety. Na nic więcej cię nie stać? Mam w ten sposób uwierzyć że oni się nie nadają?Podaj choć jakieś konkrety bo takie bzdury mnie nie pociągają. 

Samo zatrudnienie osób bez kwalifikacji instruktorskich to za mało.Trzeba wiedzieć o tym,że vicek we współpracy z mafią "KADAM"zarządzał radnymi z rady miejskiej i to skutkuje tym,że wszystkie uchwały przechodzą podczas głosowań bez problemów,a w ICK wicek zatrudnia tylko te osoby na których mu  prywatnie zależy.Nie zatrudnia instruktorów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest

Liwak i kupczyński wiecie że są ferie, to nie znaczy że koło szkoły nie jeżdżą samochody, trzeba też posypać ta drogę bo jechałam do biedry rano i wpadłabym w pozlizg, więc zrób to jutro w pierwszej kolejności, zaznaczam że dzięki naszym podatków ty żyje jesz na wysokie stopie, zrób coś bo niedługa będziesz, pukaj do moich drzwi po głos 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bzdury napisał:

Powielasz ciągle te same bzdety. Na nic więcej cię nie stać? Mam w ten sposób uwierzyć że oni się nie nadają?Podaj choć jakieś konkrety bo takie bzdury mnie nie pociągają. 

Michał zrób sobie listę osób które zniszczyłeś a będzie ona długa. Zacznij od Czubkowskiegi, Szymczyka. itd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2024 o 10:57, Wyborca napisał:

Był Dec uczył dzieci i wygrywały konkursy, był Kuba który robił bardzo dużo w kinie to też przeszkadzało władzy, najlepiej wziąć niedojdy, przynajmniej nic nie chcą i nic nie robią 😀

A co takiego Kuba robił? Oprócz chwalenia się i karmienia swojego ego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2024 o 11:55, wanda napisał:

 Michał najlepszych np Moroza,Deca ,a została mu Ola i reszta takich co nadają sie do zamiatania ulic.

No, no, faktycznie, Moroz w przerwach między kolejnymi L4 tylko do pracy przychodził 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gsksk napisał:

No, no, faktycznie, Moroz w przerwach między kolejnymi L4 tylko do pracy przychodził 

Bywa,że czasem organizm niedomaga i trzeba mu pomóc wyleczyć się.Jako rodzic nie pamiętam,by takich przerw było wiele.Dzieci chętnie uczestniczyły w lekcjach muzycznych gry na instrumentach.To był najlepszy skład instruktorów amatorskiego ruchu artystycznego.Własnym pojazdem woził wokalistów na konkursy wokalne,a gdy była potrzeba ustawiał nagłośnienie w kościele do piosenek dot. Papieża Jana Pawła II.Przygotował podkład muz.na pianinie Karolinie Szwajlik z Krzemienia,która reprezetowała Studium Piosenki w Ińsku zdobywając nagrodę Grand Prix.W trakcie kolejnych edycji ILF dopilnował,by wszystko w kinie funkcjonowało należycie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Szanowny Pan Inżynier Włodzimierz Szafran, obchodzi 66 Urodziny ! Życzmy mu oby te dwie szóstki, pomogły pogonić tych dwóch szkodników i ich pomocników! 80 dni do uwolnienia Gminy od Liwaka i jego kupy !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jacek napisał:

Dzisiaj Szanowny Pan Inżynier Włodzimierz Szafran, obchodzi 66 Urodziny ! Życzmy mu oby te dwie szóstki, pomogły pogonić tych dwóch szkodników i ich pomocników! 80 dni do uwolnienia Gminy od Liwaka i jego kupy !!!

😆😆😆 Śpieszmy się składać sobie życzenia bo nikt inny nie złoży 😅

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...