Skocz do zawartości

Idą wybory - co znów obiecają


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

9b629d046f02f2a3e668c52e7a463216.png

d7f19d0c31ac58541e0018c2292daa24.png

Emeryt czy rencista????? Kto weryfikuje te oświadczenia??? Przewodniczący rady miasta i dieta przewodniczącego czyli razem ok. 30 tys. ale ładniej wygląda 21, 8 bo mniej widać. To wczasy pod gruszą jeszcze są - przyszły burmistrz dobrze umie korzystać ze wszystkich możliwych korzyści z władzy. Renta rolnicza???? Tu powinien wkroczyć prokurator - co to znaczy ok. nie wie ile bierze renty rolniczej??? Wiecie komu należy sie renta rolnicza??? ten człowiek to jakiś magik!!!! Bogdan! po tym wszystkim nawet jednego głosu nie powinieneś dostać ani żaden twój radny. To jest wstyd i hańba. Żądam wyjaśnień od twojego komitetu. Kim ty człowieku jesteś?????

Odnośnik do odpowiedzi

9b629d046f02f2a3e668c52e7a463216.png

d7f19d0c31ac58541e0018c2292daa24.png

Emeryt czy rencista????? Kto weryfikuje te oświadczenia??? Przewodniczący rady miasta i dieta przewodniczącego czyli razem ok. 30 tys. ale ładniej wygląda 21, 8 bo mniej widać. To wczasy pod gruszą jeszcze są - przyszły burmistrz dobrze umie korzystać ze wszystkich możliwych korzyści z władzy. Renta rolnicza???? Tu powinien wkroczyć prokurator - co to znaczy ok. nie wie ile bierze renty rolniczej??? Wiecie komu należy sie renta rolnicza??? ten człowiek to jakiś magik!!!! Bogdan! po tym wszystkim nawet jednego głosu nie powinieneś dostać ani żaden twój radny. To jest wstyd i hańba. Żądam wyjaśnień od twojego komitetu. Kim ty człowieku jesteś?????

Ja bym spytał inaczej - rolnik-emeryt-rencista- polityk- cwaniak- kombinator. Za to opozycja w wielkiej zgodzie z tym człowiekiem współpracuje. Czy to nie jest matactwo wyborcze!!!??? Jak wam łobuzy nie wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi

zapytaj może jego?

Pytam na forum. Pytam też opozycję która obnosi się z Bogdanem nie kryjąc tego. Pytam samego Bogdana bo wystartuje na burmistrza i ma obowiązek się z tego wytłumaczyć. Tę wiedzę chce posiąść każdy wyborca czy to źle że wyborcy są teraz świadomi.

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam na forum. Pytam też opozycję która obnosi się z Bogdanem nie kryjąc tego. Pytam samego Bogdana bo wystartuje na burmistrza i ma obowiązek się z tego wytłumaczyć. Tę wiedzę chce posiąść każdy wyborca czy to źle że wyborcy są teraz świadomi.

Ja nigdy nie widziałem Bogdana z opozycja, natomiast widziałem buraka i wieżę w jednym samochodzie jak sie umawiali co do wyborów
Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy nie widziałem Bogdana z opozycja, natomiast widziałem buraka i wieżę w jednym samochodzie jak sie umawiali co do wyborów

Ty krętaczu. Bogdana z opozycją nie widziałeś? Ludzie ze Ściennego mówią co innego i widzą co innego. Pod nosem nie widzisz a pod lasem zobaczyłeś. Założyłeś podsłuch w aucie Burmistrza żeby słuchać o czym rozmawia. Jak widzisz my też wiemy o czym wy rozmawiacie i kiedy a nawet z kim.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za hipokryta z ciebie, jak Bogdan przez 8 lat burakowi dupala masłem smarował to było dobrze? A teraz jak startuje na burmistrza to mu wymyslasz niestworzone rzeczy, a że ukrainiec, a że opozycja, ą ze rencista, ciekawe co jeszcze krzysiek przeciw Bogdanowi wymyslisz?

Odnośnik do odpowiedzi

Co za hipokryta z ciebie, jak Bogdan przez 8 lat burakowi dupala masłem smarował to było dobrze? A teraz jak startuje na burmistrza to mu wymyslasz niestworzone rzeczy, a że ukrainiec, a że opozycja, ą ze rencista, ciekawe co jeszcze krzysiek przeciw Bogdanowi wymyslisz?

Przecież Krzysiek to też ukrainiec, co on od Bogdana chce?
Odnośnik do odpowiedzi

Co za hipokryta z ciebie, jak Bogdan przez 8 lat burakowi dupala masłem smarował to było dobrze? A teraz jak startuje na burmistrza to mu wymyslasz niestworzone rzeczy, a że ukrainiec, a że opozycja, ą ze rencista, ciekawe co jeszcze krzysiek przeciw Bogdanowi wymyslisz?

Nie wygarniaj innym jak sam masz dupę bladą. Oświadczenie Bogdana jest tak napisane jakby to był człowiek zwany ANALFABETĄ to urąga funkcji którą chce pełnić. ja bym nie patrzył nawet że dupsztala lizał Andrzejowi ale forumowicze maja rację. jest rolnikiem czy rencista czy emerytem. do tej pory nawet nie wiedziałem, że można być i emerytem i rencistą jednocześnie. jak dla mnie to wyłudzanie pieniedzy i znajdzie się na to paragraf. To jest skandal!!! Bez względu na to czy jest ukraińcem czy polakiem. Polskie prawo mówi wyraźnie albo renta albo emerytura ale na pewno nie dwa swiadczenia - ZLODZIEJE.

Odnośnik do odpowiedzi

785024b71bb67742436572f40da35970.png

Kolejny kolega bogdana co nie rozumie polecenia. Szafran podaje w 2 i 3 punkcie kwotowo tak jak pisze w poleceniu ale punktu 1 tez nie podaje to są ludzie władzy. Bogdan sprawdził oświadczenie i wszystko się zgadza. Jak tacy ludzie chcą sprawować władzę jak nagminnie łamią prawo i są bezkarni. Podaj szafran ile masz emerytury bo musisz niech wyborcy wiedzą jaki z ciebie ślaski bogacz i jeszcze chcesz na biednych żerować.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe co robi Mazurek że w 2014r zarobił ponad 270 tys. zł ? Jego oświadczenie jest bardzo ciekawe

Coraz bardziej mam tych gadów dosyć. Tyle spraw wychodzi na światło dzienne że mam tak samo dość obecnych rządzących jak coraz bardziej opozycji. ja przy rozliczaniu firmy muszę z każdego grosika rozliczyć. A tu widzę, Pan Szafran sumy uzyskiwanych dochodów nie wykazał z emerytury to skąd wiadomo ile środków pozyskał. Po co komu takie oświadczenie. Pisze jak wół w tym punkcie, że należy podać środki pozyskane i to ma być kwotowo. To Michał jak wy chcecie pouczać władze obecne jak sami macie nie do końca czyste ręce i otwarte chęci pokazywania czystych rąk. Tak uważam.

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz bardziej mam tych gadów dosyć. Tyle spraw wychodzi na światło dzienne że mam tak samo dość obecnych rządzących jak coraz bardziej opozycji. ja przy rozliczaniu firmy muszę z każdego grosika rozliczyć. A tu widzę, Pan Szafran sumy uzyskiwanych dochodów nie wykazał z emerytury to skąd wiadomo ile środków pozyskał. Po co komu takie oświadczenie. Pisze jak wół w tym punkcie, że należy podać środki pozyskane i to ma być kwotowo. To Michał jak wy chcecie pouczać władze obecne jak sami macie nie do końca czyste ręce i otwarte chęci pokazywania czystych rąk. Tak uważam.

Widzisz blokowcu a tak broniłes zaciekle opozycji. Masz za karę niespodzianki wybuchowe.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz blokowcu a tak broniłes zaciekle opozycji. Masz za karę niespodzianki wybuchowe.

Jeszcze wyjdzie że zanim wystartują to już ugotowani ci wasi osiłki jacek i bogdan. Bo wieża to dostanie na starcie kopa. jak wystartuje to mam nadzieje raz na zawsze wesz odejdzie w niepamieć.

Odnośnik do odpowiedzi

O tak to akurat świetna riposta oddająca dzisiejszą rzeczywistość władzy. Komuna to była pikuś teraz to maja różne przeróżniste sposoby na wyłudzanie jak choćby pakiet - emerytura -renta- rolnik-polityk i wszystko się należy. Albo nie pokazuje sie kwotowo wszystkiej kasy to potem można czarować że porządny radny z czystymi górniczymi rączkami albo wiedząc, że się będzie kandydatem na burmistrza byś w zarządzie klubu sportowego w Świdwinie. Mamy trzech z wielkich Jacka, Bogdana i Włodka ciekawe czym nas zaskoczy Michał.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...