Skocz do zawartości

Idą wybory - co znów obiecają


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Radny marionetką w swoim ugrupowaniu jesteś ty! Podnosisz ręce na każdej sesji czy komisji nawet nie wiedząc za czym. Albo rysujecie coś na kartkach, albo przysypiacie albo bawicie się butelkami. Prawda jest taka, że burmistrz składa wnioski np. do Urzędu Marszałkowskiego o odlesienie tego lasku. Zadzwoń, popisz maila, z odpowiednich urzędów otrzymasz odpowiedzi. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy ze żwirownią otwarcie walczy opozycja, ITP oraz grupa mieszkańców naszej gminy. IFS wydało zgodę na żwirownię w 2011 roku, podnosząc ręce za przystąpieniem do sporządzenia planu. Gdybyście wtedy zastanowili się i poczekali na odpowiednią dokumentację to dziś każdy uwierzyłby wam o tym, że nie wyrażacie zgody na powstanie żwirowni. Prawda jest taka, że już ją wyraziliście.

Mądrze pisze. Tak własnie jest. Michał więcej takich treści. Miałem też prosić żeby waszą stronę podać na Twoim blogu tu na forum bo łatwiej będzie wchodzić i śledzić. Wątek wątkiem ale do strony wyborczej trzeba wracać do jedynki. Nie wszyscy tak w necie się poruszają. Wiem że ludzie chcą wejść a nie wiedzą jak szybko szukać. Taką mam wiedzę na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo czy zapoznałeś się z art. 17 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym? To teraz wiesz, że rajca kłamie??????

Nie zapoznałem ale wierzę Michałowi. Po co mam szukać przepisów o których nie mam zielonego pojęcia? Jestem przeciwko żwirowni pomagałem w referendum i nie zmieniłem zdania. Że Michał napisał też o tym odrolnieniu no to dla mnie coś nowego. To potwierdza że burmistrz i tej "radny"i "rajca" w żywe oczy kłamią. Siedzę w biznesie ale nie tego typu jak środowisko więc nie wypowiadam się o ustawach i planowaniu nie moja broszka. Ale popieram nawet całkowicie popieram i pozdrawiam opozycję.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zapoznałem ale wierzę Michałowi. Po co mam szukać przepisów o których nie mam zielonego pojęcia? Jestem przeciwko żwirowni pomagałem w referendum i nie zmieniłem zdania. Że Michał napisał też o tym odrolnieniu no to dla mnie coś nowego. To potwierdza że burmistrz i tej "radny"i "rajca" w żywe oczy kłamią. Siedzę w biznesie ale nie tego typu jak środowisko więc nie wypowiadam się o ustawach i planowaniu nie moja broszka. Ale popieram nawet całkowicie popieram i pozdrawiam opozycję.

Sądząc po działaniu buraka z obejściem prawa w zakresie powstania żwirowni,to nie ulega ono żadnej wątpliwości.Ale pierwszy kro w tym kierunku zrobiła ciocia wieża i jej ówczesny specjalista od tych kombinacji.Jak już powstał zalążek w postaci wpisu w studium gminy (robione za czasów ww.)to potem wieża przyśpieszyła z działaniami i niewiele brakowało a dopięła by swojego, gdyby nie tzw.opozycja w osobach buraka i torby. Wstrzymali oni wtedy działania w tym zakresie,obiecując,że nie dopuszczą do powstania żwirowni.To był jeden z argumentów,który przeważył szalę na ich stronę.Poglądy im się zmieniły na przełomie pierwszej wygranej kadencji i obecnej.Od tego czasu robią co mogą ,aby żwirownia powstała.Ten paradoks niestety potwierdza,że zarówno wieża jak i burak idą w tym samym kierunku, drożąc coraz bardziej dokumenty za żwirownią.Niestety radnych mieliśmy zawsze głupich i to rzutuje na łatwość forsowania swpjego prywatnego biznesu przez spółkę żwirowni.Jeżeli do tego dodać możliwości finansowe na rzecz zdobywania pozytywnych dokumentów,to sprawa jest zrozumiała nawet dla baranów.I tak przed wyborami mówią coś innego a potem wchodzą w UKŁAD ZAMKNIĘTY.

Odnośnik do odpowiedzi

Radny marionetką w swoim ugrupowaniu jesteś ty! Podnosisz ręce na każdej sesji czy komisji nawet nie wiedząc za czym. Albo rysujecie coś na kartkach, albo przysypiacie albo bawicie się butelkami. Prawda jest taka, że burmistrz składa wnioski np. do Urzędu Marszałkowskiego o odlesienie tego lasku. Zadzwoń, popisz maila, z odpowiednich urzędów otrzymasz odpowiedzi. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy ze żwirownią otwarcie walczy opozycja, ITP oraz grupa mieszkańców naszej gminy. IFS wydało zgodę na żwirownię w 2011 roku, podnosząc ręce za przystąpieniem do sporządzenia planu. Gdybyście wtedy zastanowili się i poczekali na odpowiednią dokumentację to dziś każdy uwierzyłby wam o tym, że nie wyrażacie zgody na powstanie żwirowni. Prawda jest taka, że już ją wyraziliście.

A kto ma występować do marszałka, RDOŚ-u czy innej instytucji o opinie i uzgodnienia jak nie urząd gminy. Nie ma innej możliwości. Zlecający i płacący za plan, nie może występować w swoim imieniu, nie przewidują tego procedury.Jeżeli plan jest w realizacji to burmistrz nie może go zablokować poprzez nie wystąpienie o odpowiednie opinie.I w takim kontekście była moja wcześniejsza wypowiedź.

Nie jest też prawdą,że nic już nie zatrzyma procesu powstania żwirowni. Nawet jak inwestor ma wszelkie zgody to tylko Rada ma prawo odrzucić uchwałę pozwalającą na jej budowę. Idąc tropem niektórych dyskutantów, którzy próbują wmówić tezę że burmistrz i IFS prą do budowy żwirowni, należy zauważyć że jest on fałszywy. Dokumenty spłynęły do Urzędu w maju i gdyby trzymać się tej tezy, to uchwała go zatwierdzająca byłaby

już dawno głosowana. Jednak radni IFS-u i burmistrz, mając zastrzeżenia do transportu urobku,postanowili na tym etapie nie wnosić jej pod obrady.

Nowa Rada może zrobić wszystko z tym planem, bo naciski ze strony inwestora są wielostronne !!

Odnośnik do odpowiedzi

A kto ma występować do marszałka, RDOŚ-u czy innej instytucji o opinie i uzgodnienia jak nie urząd gminy. Nie ma innej możliwości. Zlecający i płacący za plan, nie może występować w swoim imieniu, nie przewidują tego procedury.Jeżeli plan jest w realizacji to burmistrz nie może go zablokować poprzez nie wystąpienie o odpowiednie opinie.I w takim kontekście była moja wcześniejsza wypowiedź.

Nie jest też prawdą,że nic już nie zatrzyma procesu powstania żwirowni. Nawet jak inwestor ma wszelkie zgody to tylko Rada ma prawo odrzucić uchwałę pozwalającą na jej budowę. Idąc tropem niektórych dyskutantów, którzy próbują wmówić tezę że burmistrz i IFS prą do budowy żwirowni, należy zauważyć że jest on fałszywy. Dokumenty spłynęły do Urzędu w maju i gdyby trzymać się tej tezy, to uchwała go zatwierdzająca byłaby

już dawno głosowana. Jednak radni IFS-u i burmistrz, mając zastrzeżenia do transportu urobku,postanowili na tym etapie nie wnosić jej pod obrady.

Nowa Rada może zrobić wszystko z tym planem, bo naciski ze strony inwestora są wielostronne !!

Czy aby na pewno wszystkie dokumenty są w gminie? " rajco" ja sobie nie przypominam żebym widział gdzieś dyskusję na raportem oddziaływania na środowisko. Jest taki dokument czy nie? Są zatem wszystkie uzgodnienia czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi

A kto ma występować do marszałka, RDOŚ-u czy innej instytucji o opinie i uzgodnienia jak nie urząd gminy. Nie ma innej możliwości. Zlecający i płacący za plan, nie może występować w swoim imieniu, nie przewidują tego procedury.Jeżeli plan jest w realizacji to burmistrz nie może go zablokować poprzez nie wystąpienie o odpowiednie opinie.I w takim kontekście była moja wcześniejsza wypowiedź.

Nie jest też prawdą,że nic już nie zatrzyma procesu powstania żwirowni. Nawet jak inwestor ma wszelkie zgody to tylko Rada ma prawo odrzucić uchwałę pozwalającą na jej budowę. Idąc tropem niektórych dyskutantów, którzy próbują wmówić tezę że burmistrz i IFS prą do budowy żwirowni, należy zauważyć że jest on fałszywy. Dokumenty spłynęły do Urzędu w maju i gdyby trzymać się tej tezy, to uchwała go zatwierdzająca byłaby

już dawno głosowana. Jednak radni IFS-u i burmistrz, mając zastrzeżenia do transportu urobku,postanowili na tym etapie nie wnosić jej pod obrady.

Nowa Rada może zrobić wszystko z tym planem, bo naciski ze strony inwestora są wielostronne !!

A właśnie, że by nie była przegłosowana, bo ten burak Żwirowski, ma nadzieję na kolejną kadencję, aby sobie dorobić do emerytury. Nigdzie indziej takiego barana nie przyjmą do pracy. A jeśli NIE DAJ BOŻE jakimś cudem byłby wybrany, to zaraz na pierwszej albo drugiej radzie by to przegłosowali. Dlatego teraz udaje, że jest przeciwny, chociaż na ostatniej radzie sam powiedział, że jest ZA budową, ale "obecnie nie mają dostatecznej dokumentacji" czy jakoś tak... W każdym razie będzie ona kompletna od razu po wyborach(jeśli by wygrał...). Próbuje to przemilczeć, aby potem powiedzieć mieszkańcom: "Chu... wam w wasze biedne d***"...

Odnośnik do odpowiedzi

Radny marionetką w swoim ugrupowaniu jesteś ty! Podnosisz ręce na każdej sesji czy komisji nawet nie wiedząc za czym. Albo rysujecie coś na kartkach, albo przysypiacie albo bawicie się butelkami. Prawda jest taka, że burmistrz składa wnioski np. do Urzędu Marszałkowskiego o odlesienie tego lasku. Zadzwoń, popisz maila, z odpowiednich urzędów otrzymasz odpowiedzi. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy ze żwirownią otwarcie walczy opozycja, ITP oraz grupa mieszkańców naszej gminy. IFS wydało zgodę na żwirownię w 2011 roku, podnosząc ręce za przystąpieniem do sporządzenia planu. Gdybyście wtedy zastanowili się i poczekali na odpowiednią dokumentację to dziś każdy uwierzyłby wam o tym, że nie wyrażacie zgody na powstanie żwirowni. Prawda jest taka, że już ją wyraziliście.

co za bzdety ! kiedyś straszyli dzieci czarną wołgą i ONI się bali! głupki jedne ... a teraz moherów straszy się żwirowniąI Ińskowym zagrożonym terenem...! a ja się pytam gdzie OJCE TEJ ZIEMI...Pawlak z KarGulem się kłania .Michel broni swego ...to dobrze , bo kiedyś przydomowa startowała w wyborach i co? ...i nic do dzisiaj ma posadkę ...a że jest blądynką to kupiła sobie globus z Ińska ...I jeżlili wygra placek ...to miszel ma posadkke zapewne będzie latał w okularach i na rowerze a majtusie no cóż trza mieć
Odnośnik do odpowiedzi

co za bzdety ! kiedyś straszyli dzieci czarną wołgą i ONI się bali! głupki jedne ... a teraz moherów straszy się żwirowniąI Ińskowym zagrożonym terenem...! a ja się pytam gdzie OJCE TEJ ZIEMI...Pawlak z KarGulem się kłania .Michel broni swego ...to dobrze , bo kiedyś przydomowa startowała w wyborach i co? ...i nic do dzisiaj ma posadkę ...a że jest blądynką to kupiła sobie globus z Ińska ...I jeżlili wygra placek ...to miszel ma posadkke zapewne będzie latał w okularach i na rowerze a majtusie no cóż trza mieć

Idioto nie odwracaj kota ogonem.Oczywiście,że żwirownia to po II wojnie światowej jest największym zagrożeniem dla tej gminy.Ty jesteś ich judaszem,który mąci, bo ma w tym własny interes.Jeżeli trzeba to takiego jak ty barana zdemaskujemy.Ta klika i poprzednia wieży skutecznie realizuje swoje własne plany.Mieszkanców ma głęboko w poważaniu.Zresztą podobnie jak ty - uważaj Majka.

Odnośnik do odpowiedzi

Idioto nie odwracaj kota ogonem.Oczywiście,że żwirownia to po II wojnie światowej jest największym zagrożeniem dla tej gminy.Ty jesteś ich judaszem,który mąci, bo ma w tym własny interes.Jeżeli trzeba to takiego jak ty barana zdemaskujemy.Ta klika i poprzednia wieży skutecznie realizuje swoje własne plany.Mieszkanców ma głęboko w poważaniu.Zresztą podobnie jak ty - uważaj Majka.

dzisiaj 16 wrzesień .... i "m ....się boi bo nastraszył ją naprawdę jakiś dupek...
Odnośnik do odpowiedzi

co za bzdety ! kiedyś straszyli dzieci czarną wołgą i ONI się bali! głupki jedne ... a teraz moherów straszy się żwirowniąI Ińskowym zagrożonym terenem...! a ja się pytam gdzie OJCE TEJ ZIEMI...Pawlak z KarGulem się kłania .Michel broni swego ...to dobrze , bo kiedyś przydomowa startowała w wyborach i co? ...i nic do dzisiaj ma posadkę ...a że jest blądynką to kupiła sobie globus z Ińska ...I jeżlili wygra placek ...to miszel ma posadkke zapewne będzie latał w okularach i na rowerze a majtusie no cóż trza mieć

Wszyscy się boicie cwaniacy. Wszystkim teraz będziecie zaglądać w d*** żeby was popierali a potem będziecie podwyższać co się da. Zresztą od prawa do lewa. Jeszcze się mieszkańcy waszych gęb naoglądają po same uszy i oczy. jedni gorsi od drugich. Ty mazurek nie udawaj że taki bohater jesteś bo przyjdzie czas na ciebie lizusie andrzeja. Widzisz tylko swój interes planu na wisoli.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy się boicie cwaniacy. Wszystkim teraz będziecie zaglądać w d*** żeby was popierali a potem będziecie podwyższać co się da. Zresztą od prawa do lewa. Jeszcze się mieszkańcy waszych gęb naoglądają po same uszy i oczy. jedni gorsi od drugich. Ty mazurek nie udawaj że taki bohater jesteś bo przyjdzie czas na ciebie lizusie andrzeja. Widzisz tylko swój interes planu na wisoli.

Dla wisoli i dla pociotka z plaży
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zamierzasz inwestować,to i tobie zrobi plan. Rusz dupę.

Nie robi sie planu dla jednego inwestora i to w dodatku jak został dopiero zrobiony bo to śmierdzi układami. Trzy lata plan robiono i można było składać wnioski jaki to teraz interes dla gminy że sobie ktoś podwórko powiększa. Śmierdzi na kilometry.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie robi sie planu dla jednego inwestora i to w dodatku jak został dopiero zrobiony bo to śmierdzi układami. Trzy lata plan robiono i można było składać wnioski jaki to teraz interes dla gminy że sobie ktoś podwórko powiększa. Śmierdzi na kilometry.

Śmierdzi układami i rodzinnymi powiązaniami, burek im robi plan w zamian za poparcie

Odnośnik do odpowiedzi

Śmierdzi układami i rodzinnymi powiązaniami, burek im robi plan w zamian za poparcie

To zdecyduj się. Chcesz kwękać,czy inwestować?Każdy inwestor,nawet najmniejszy jest bardzo ważny.A jeśli jeszcze kogoś zatrudni,to chwała mu. I takiemu można,a nawet warto pomóc.

Odnośnik do odpowiedzi

To zdecyduj się. Chcesz kwękać,czy inwestować?Każdy inwestor,nawet najmniejszy jest bardzo ważny.A jeśli jeszcze kogoś zatrudni,to chwała mu. I takiemu można,a nawet warto pomóc.

Ale ty włodek jesteś fałszywy. Mam nadzieję, ze radnym już nie bedziesz.

Odnośnik do odpowiedzi
program naprawczy
Od początku 2015 roku mieszkańcy gminy Września (Wielkopolskie) nie będą płacili podatku od nieruchomości za budynki mieszkalne. Według lokalnych władz ten ruch ma przyciągnąć do Wrześni nowych mieszkańców i nowych podatników.

No to aspirujący do roli lokalnego kacyka,którego z was stać na taką deklarację? Zakładając,że pod czachą macie odrobinę rozumu?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...