Skocz do zawartości

Idą wybory - co znów obiecają


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkanka i nas obrażasz jeśli chodzi o atamana .on w porównaniu do innych to zawsze nas klub wspiera i mamy na to dowody .Zobacz jakie many torby piłkarskie i to nie pierwsze .Ostatnio przekazał nam oficjalnie na majowym meczu,dla mnie to zawsze równy gość ,a tobie chyba coś z nim nie wypaliło albo bzdur słuchasz lub masz za zadanie tu tylko oczerniać.

Powinien wam dać po gumie,najlepiej zapachową, piłkę, o pardon dziewczynę sobie gdzieś przygruchacie. Aha a nie obiecał wam po wygraniu skarpetek?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

SKARPETKI TO TY SOBIE ZMIEŃ A OD PANA BOGDANA SIĘ ODPITOL

I PAMIĘTAJ BABO ŻE ON WSPIERA NIE TYLKO KLUB ALE LUDZI POTRZEBUJĄCYCH

To na księdza go dajcie,skora taki dobry. ruchać już nie może ale udawać tak.Przy okazji oglądając wasze "granie" stwierdzam,że ta liga to szczyt marzeń. I żadne skarpetki wam nie pomogą , ani żaden TW"Andrzej" czy ataman. Ale żwirki was zawsze napoją piwem i nakarmią swojską kiełbasą.Ot tak dla zasady. A potem zakopią was w tych swoich dołach,razem z getrami..

Odnośnik do odpowiedzi

a Bogdan odrzucił twoje zaloty .a co do grania to Ińsko jest małym miasteczkiem i jest dumne z tego że jest w lidze wyżej od takich miast jak np ŁOBEZ.GRYFICE.

Temat żwirków -jak by nie żwirownia to byś dawno zaśiłku nie dostała bo z czego jak nasza Gmina JEST BIEDNA JAK Mysz .także zastanów się co piszesz a nie obrażasz chłopaków

Odnośnik do odpowiedzi

a Bogdan odrzucił twoje zaloty .a co do grania to Ińsko jest małym miasteczkiem i jest dumne z tego że jest w lidze wyżej od takich miast jak np ŁOBEZ.GRYFICE.

Temat żwirków -jak by nie żwirownia to byś dawno zaśiłku nie dostała bo z czego jak nasza Gmina JEST BIEDNA JAK Mysz .także zastanów się co piszesz a nie obrażasz chłopaków

Zasiłki to nie budżet gminny jełopie. Ale co ty o tym możesz wiedzieć masz kamienie i piasek w głowie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko dobrze tylko czemu spotkanie na Wisoli? To chyba wielki nietakt jak spotkania urzędowe nie w urzędzie tylko na poletku radnego i przewodniczącego komisji gospodarczej. Nieśmiało zapytam ile za to zainkasował Pan Mazurek?

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.insko.pl/

To przykre że za trzy dni wybory radnego w okręgu nr 6 a nic się o tym nie mówi nie pisze. Czy wygrany to taki oczywisty człowiek. Do mnie dotarł żaden kandydat to jak mam to odczytać, że mój głos się nie liczy?! Panie Racinowski, Terebecki i Woźniak na którego z was mam oddać głos bo żaden nie poprosił.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.insko.pl/

To przykre że za trzy dni wybory radnego w okręgu nr 6 a nic się o tym nie mówi nie pisze. Czy wygrany to taki oczywisty człowiek. Do mnie dotarł żaden kandydat to jak mam to odczytać, że mój głos się nie liczy?! Panie Racinowski, Terebecki i Woźniak na którego z was mam oddać głos bo żaden nie poprosił.

Jutro Ciebie Olo odwiedzi ten na którego należy zagłosować. A na kogo należy to Ty wiesz oczywiście bez podpowiedzi ! Przy okazji możesz

"podyskutować" z osobą towarzyszącą P.Woźniakowi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro Ciebie Olo odwiedzi ten na którego należy zagłosować. A na kogo należy to Ty wiesz oczywiście bez podpowiedzi ! Przy okazji możesz

"podyskutować" z osobą towarzyszącą P.Woźniakowi.

Bardzo będę wdzięczny. Tylko dlaczego tak późno czy aby nie za późno...Chociaż sens to ma im bliżej wyborów tym lepiej. Może to jest jakaś metodologia...

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo będę wdzięczny. Tylko dlaczego tak późno czy aby nie za późno...Chociaż sens to ma im bliżej wyborów tym lepiej. Może to jest jakaś metodologia...

Słuszna uwaga. Bardzo cicho nasze wybory przebiegają. Na ten przykład u mnie był Bogdan i Andrzej nie było Romana chociaż widuję go. Równy gość ten Romek.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuszna uwaga. Bardzo cicho nasze wybory przebiegają. Na ten przykład u mnie był Bogdan i Andrzej nie było Romana chociaż widuję go. Równy gość ten Romek.

Olo ma rację nikt nie chodził Racin tylko zza winkla kolaboruje tak jak ataman myśli że mu się uda. Spokojna wasza rozczochrana. Wożniak Roman to spoko kolo i da radę z panami komuszego pokroju. Dotrze i do ciebie Olo czekaj a się doczekasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo będę wdzięczny. Tylko dlaczego tak późno czy aby nie za późno...Chociaż sens to ma im bliżej wyborów tym lepiej. Może to jest jakaś metodologia...

Nigdy na tym forum nie napisałem że to nie mój okręg wyborczy. Ktoś tu mataczy. W dyskusję nie będę wchodził bo sam swoją obietnicę złamię. Nikogo u mnie nie było potwierdzam ale chętnie przyjmę na blokowe salony każdego kandydata. Skąd stwierdzenie że to nie mój okręg?!Nigdy nikomu niczego takiego nie mówiłem i nie pisałem bo to przecież okręg nr 6 mój.

Odnośnik do odpowiedzi

ataman komuchem może i nie jest ale nazistowsko-banderowska krew w nim płynie wiec prawie to samo

na dodatek to odszczepieniec, jego ojciec był czerwony a on pisior, a może to farbowany pisior a dusze ma czerwoną?
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 lata później...

Czas na posumowanie dokonań obecnej ekipy.Czas na chwalenie się inwestycjami i rozwojem gminy.Ile jeszcze bardziej spieprzyli po poprzednikach? Czy długi zmalały,czy też podskoczyły?Pochwalcie się Panowie i Panie. Przecież macie ambicje aby dalej rządzić.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...