Skocz do zawartości

Idą wybory - co znów obiecają


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Michał nie chcę Cię obrażać ale ty tak piszesz jakbyś do konca nigdy prawdy nie mówił. To znaczy ile każdy dostanie? Przewodniczący, zastępca, członkowie.... przecież jeszcze będą obwodowe komisje to kolejni ludzie do wypłaty ilu jeszcze ich będzie...

O co ty człowieku pytasz? Liczbę członków komisji, kto może być jej członkiem, oraz ile za pracę w komisjach ci ludzie dostaną określa państwowa Komisja Wyborcza, poniał? Warszawa o tym decyduje i tam wnoś swoje pretensje a nie do Michała
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dla chcącego nic trudnego, pytałeś czy dostaną dietę za każdy dzień z osobna, więc odpowiedziałem tobie, że nie. W linku masz płace członków komisji poczytaj i będziesz już wiedział wszystko co chcesz. Dodaje dla Ciebie jeszcze uchwałę PKW o komisjach wyborczych.

http://www.infor.pl/...owych-2014.html

Uchwała PKW o zgłaszaniu kandydatów do komisji wyborczych.pdf

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie nie patrzeć jakis dupek wygłasza swoje puierdoły ale sam nic sobą nie reprezentuje poza tym że no właśnie narazie nie będę obtażać tego pyzatego dupka co leci jak horągiewka swoją chwiejność [ieprzony uwidacznia wszędzie i jeszcze beatka i jeszcze paluchowa i jeszcze i jeszce to badziewie przjrzyj się dobrze to wszystko rodzinne powiązaniejeden wciąga drugiego czyli koryto ma się dobrze a ty wyborco kim jesteś ...poczytaj posty

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie nie patrzeć jakis dupek wygłasza swoje puierdoły ale sam nic sobą nie reprezentuje poza tym że no właśnie narazie nie będę obtażać tego pyzatego dupka co leci jak horągiewka swoją chwiejność [ieprzony uwidacznia wszędzie i jeszcze beatka i jeszcze paluchowa i jeszcze i jeszce to badziewie przjrzyj się dobrze to wszystko rodzinne powiązaniejeden wciąga drugiego czyli koryto ma się dobrze a ty wyborco kim jesteś ...poczytaj posty

Wybory Ińsko

Witam serdecznie !Czytam i nie bardzo wiem o co chodzi! A WYBORY TUŻ TUŻ Włodek pisze sam ze sobą ! Michał zabłądził! po mamrotach i po manowcach prowadzi swego pana! ktoś każe usmażyć kotleta z deca u pomidora !Burak racin...to jakiś TW …p.Liwak to …chwalą nas WY MNIE A JA WAS p Terebecki to już wypalony facet ciągle schowany za wieńcem dla zmarłych … na tym forum już nie ma nic

„To jest klikokracja a nie wolność obywatelska jaką w normalnych warunkach stwarza demokracja.Polska odmiana to nic innego jak kapitalistyczna komuna.Dużo niewolników do pracy za mniej niż zero,bo prezesi i inni kacykowie z róznych opcji partyjnych muszą się obłowić.Czyim kosztem?

Wiadomo, tępych ludzi, nazywanych szumnie wyborcami. „

Wstyd! zero merytorycznej dyskusji. Tak pisze ktoś „BARANY WYBORCZEâ€

Oczywiście pomyslcie co się stało jak wygrał p Racinowski …od razu budował zaplecze z przegranych i tak pracę dostała p. Hohaus… to dla niej powstało stanowisko kierownika MOPS.. notabene ta pani nic nie robi, bo gdyby było inaczej wiedziałaby kto powinien reagować w skrajnych sytuacjach a tych mamy dostatek np. p.Kubackich… a oni nie są odosobnieni, mamy wiele rodzin alkoholickich, starców zostawionych samych sobie , samotnych ..do których nawet listonosz nie zagląda.

Wyborcy niezależnie od tego ,kto wygra wybory w naszym IŃSKU nic się nie zmieni.

Wyborco nie pozwalaj nazywac siebie ….Baranem Wyborczym

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem mam być mądrym wyborcom i nie iść do urny-czy tak?

NIe to nie jest tak , popatrz gdzie masz lekarza ?... piękny ośrodek zdrowia ...do kogo należy , gdzie możesz dostać poradę z MOPS , i poczytaj co komitety wyborcze poprzez swoich wybrańców na wodza / proponują na program rozwoju naszej gminy jakie mają cele i zadania byś miał pracę i płacę bo to jest ważne ...Ty pracujesz ale nie masz płacy..... tak swoje miliony zarabia pomidor i nie tylko On a wy boicie sie pip i godzicie się na złe traktowanie w zamian za pewność pracy ( bo oczywiście gdzie będziesz pracować)wszyscy szemrają po kątach ...powiedz swojemu pracodawcy że jest złodziejem bo nie płaci Ci wypłaty na czas.... powiedz swojemu lekarzowi że za sanatorium nie możesz dać łapówki i powiedz głośno że nie chcesz głosować na kogoś kto już był i nie sprawdził się jako włodarz naszego miasta ...PAMIĘTAJ masz dla siebie czas do wyborów w listopadzie i że teraz JESTEŚ WIELKI
Odnośnik do odpowiedzi

NIe to nie jest tak , popatrz gdzie masz lekarza ?... piękny ośrodek zdrowia ...do kogo należy , gdzie możesz dostać poradę z MOPS , i poczytaj co komitety wyborcze poprzez swoich wybrańców na wodza / proponują na program rozwoju naszej gminy jakie mają cele i zadania byś miał pracę i płacę bo to jest ważne ...Ty pracujesz ale nie masz płacy..... tak swoje miliony zarabia pomidor i nie tylko On a wy boicie sie pip i godzicie się na złe traktowanie w zamian za pewność pracy ( bo oczywiście gdzie będziesz pracować)wszyscy szemrają po kątach ...powiedz swojemu pracodawcy że jest złodziejem bo nie płaci Ci wypłaty na czas.... powiedz swojemu lekarzowi że za sanatorium nie możesz dać łapówki i powiedz głośno że nie chcesz głosować na kogoś kto już był i nie sprawdził się jako włodarz naszego miasta ...PAMIĘTAJ masz dla siebie czas do wyborów w listopadzie i że teraz JESTEŚ WIELKI

Ok ale na razie wszyscy kandydaci którzy startują już byli za dużego wyboru nie mam. Na kogo mam głosować NOWEGO jak wszystko stare? Jeśli masz kogoś na myśli zdradź nam wszystkim tę tajemnicę. Jak masz świeżego kotleta to chętnie pogadam na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi

Ok ale na razie wszyscy kandydaci którzy startują już byli za dużego wyboru nie mam. Na kogo mam głosować NOWEGO jak wszystko stare? Jeśli masz kogoś na myśli zdradź nam wszystkim tę tajemnicę. Jak masz świeżego kotleta to chętnie pogadam na ten temat.

Brawo Olo niech podadzą na kogo głosować nowego, nie przegnitego układami jak takich przedstawisz to pomyślę,

Odnośnik do odpowiedzi

Ok ale na razie wszyscy kandydaci którzy startują już byli za dużego wyboru nie mam. Na kogo mam głosować NOWEGO jak wszystko stare? Jeśli masz kogoś na myśli zdradź nam wszystkim tę tajemnicę. Jak masz świeżego kotleta to chętnie pogadam na ten temat.

Brawo Olo niech podadzą na kogo głosować nowego, nie przegnitego układami jak takich przedstawisz to pomyślę,

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo Olo niech podadzą na kogo głosować nowego, nie przegnitego układami jak takich przedstawisz to pomyślę,

Na chwilę obecną jeszcze nie wiem na kogo głosować , ale wiem na kogo nie głosować -zdecydowanie nie warto głosować na racina, działoszewską i terebeckiego i co do tego chyba nie muszę nikogo przekonywać...

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną jeszcze nie wiem na kogo głosować , ale wiem na kogo nie głosować -zdecydowanie nie warto głosować na racina, działoszewską i terebeckiego i co do tego chyba nie muszę nikogo przekonywać...

Coś mi się wydaje że ty dobrze wiesz że pójdziesz na włodka albo jacka. Masz wybór :D

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem po co wszystko owiewać tajemnicą. Wybory za pasem a wszyscy siedzą cicho w szufladach, Zamiast się pokazywać kto szybszy i lepiej pokaże ten lepszy to tu wszystko na odwrót. Wszędzie w gminach już znani radni, wójtowie , burmistrzowie tylko zacofane rozwojowo Ińsko po czarną płachtą. Co to wam da???

Odnośnik do odpowiedzi

tu macie info z portalu ińska....PSL wystawiło radnych do powiatu....tego faceta kojarze, ale babeczki nie.

Konwencja wyborcza stargardzkiego PSL.

W środę 24-go września w Wiechowie odbyła się konwencja wyborcza PSL powiatu stargardzkiego, na której zatwierdzono kandydatów na radnych do Rady Powiatu Stargardzkiego. Z Ińska z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego wystartują:

1. Ewa Kowalkowska - mgr pedagogiki.

2. Jan Błauż - prezes koła Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Ińsku.

PSL postawiło więc na młodość i doświadczenie.

Jednocześnie PSL w Ińsku informuje, że nie będzie wystawiało kandydata na burmistrza w tych wyborach.

Włodzimierz Szafran

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek nie ciamciaj - a gdzie radni? skrywasz ich bo boisz sie reakcji wyborców hahahahh

Kuzwa, wy jesteście porąbani, co by nie napisać to zaraz Włodek, Michał albo Jacek, tak jakby nikt inny nie potrafił tu napisać! Pokaż mi tyle samo od innych komitetów co ujawniło Ińsko XXI ? Nikt inny nie zrobił w tej kwestii tyle co Jacek. Co do radnych to pewnie jest na to jeszcze czas, ja się na tym nie znam
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...