Skocz do zawartości

Idą wybory - co znów obiecają


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

beksiński to wielki artysta był i jednocześnie zbok......

Ona jest tylko skrzywiona za to artystka wcale. masz michał dzisiaj fajrant. już co miałeś napisałeś same głupoty i nic ze spraw politologicznych.dzisiaj skupiłeś swoje gacie na rozporku widać wstręciuchu masz chrapkę na tę cizię. spróbuj bo przecież jest na wyciągniecie ręki.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ona jest tylko skrzywiona za to artystka wcale. masz michał dzisiaj fajrant. już co miałeś napisałeś same głupoty i nic ze spraw politologicznych.dzisiaj skupiłeś swoje gacie na rozporku widać wstręciuchu masz chrapkę na tę cizię. spróbuj bo przecież jest na wyciągniecie ręki.

jeszcze ra ktoś mnie w***** to się przedstawię!!!!!!!!!!!!!!! na solo

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ze co jesteś kibicem piłkarzy nie siatkarzy????? Twoje prawo chłopie! nie musisz się przedstawiać widać żeś kibic całą gębą.

kibicem sportu owieczko! kumasz czy kumkasz?i do końca waszych dni nie pozwolimy na dyskredytowanie kobitki ,która nieodwracalnie jest związana ze zdobycie MISTRZOSTWA ŚWIATA PRZEZ SIATKARZY! poniał?
Odnośnik do odpowiedzi

Ona jest tylko skrzywiona za to artystka wcale. masz michał dzisiaj fajrant. już co miałeś napisałeś same głupoty i nic ze spraw politologicznych.dzisiaj skupiłeś swoje gacie na rozporku widać wstręciuchu masz chrapkę na tę cizię. spróbuj bo przecież jest na wyciągniecie ręki.

A ty widocznie masz chrapkę na córeczkę racina, ona lubi takich starych zboczków, spróbuj, jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że masz w miare nowy samochód.

Odnośnik do odpowiedzi

kibicem sportu owieczko! kumasz czy kumkasz?i do końca waszych dni nie pozwolimy na dyskredytowanie kobitki ,która nieodwracalnie jest związana ze zdobycie MISTRZOSTWA ŚWIATA PRZEZ SIATKARZY! poniał?

Jak mi tu napiszesz że każdy sitkarz miał ją na wyciągniecie ręki dzieki temu wygraliśmy to czemu nie jestem skłonnny przyznać jej zasługi. Ale ty baranie dobrze wiesz że zwyciąstwo to cieżka gra naszych sportowców aż do krwi a ona aż do krwi zdarła kasę za plejbek który leciał. Spier......... na drzewo.

Odnośnik do odpowiedzi

kibicem sportu owieczko! kumasz czy kumkasz?i do końca waszych dni nie pozwolimy na dyskredytowanie kobitki ,która nieodwracalnie jest związana ze zdobycie MISTRZOSTWA ŚWIATA PRZEZ SIATKARZY! poniał?

Te gamoniu a pokaż mi chociaż jeden mecz siatkarzy na MŚ gdzie kibice tak śpiewaliby "hymn" Margaret jak ty to na tym YOUTUBE pokazujesz. Dlatego nie jesteś kibicem tylko tatusiem który próbuje naciągnąć znów mieszkańców na oglądanie swojej córeczki żeby miała oglądalność. Niech się wykaże sprzedażą płyt a nie wejściami na youtube bo tam można nie chcieć a kliknie samo. taki chwyt dla głupków.Tak dobrze pokazałeś jak kibice śpiewają HYMN dla swoich sportowców ale to nie ten chłam co śpiewa twoja ulubienica. Sam pokazałeś że my mamy rację.

Odnośnik do odpowiedzi

Te gamoniu a pokaż mi chociaż jeden mecz siatkarzy na MŚ gdzie kibice tak śpiewaliby "hymn" Margaret jak ty to na tym YOUTUBE pokazujesz. Dlatego nie jesteś kibicem tylko tatusiem który próbuje naciągnąć znów mieszkańców na oglądanie swojej córeczki żeby miała oglądalność. Niech się wykaże sprzedażą płyt a nie wejściami na youtube bo tam można nie chcieć a kliknie samo. taki chwyt dla głupków.Tak dobrze pokazałeś jak kibice śpiewają HYMN dla swoich sportowców ale to nie ten chłam co śpiewa twoja ulubienica. Sam pokazałeś że my mamy rację.

i w******* murowane.cioto frajerze.
Odnośnik do odpowiedzi

Jak mi tu napiszesz że każdy sitkarz miał ją na wyciągniecie ręki dzieki temu wygraliśmy to czemu nie jestem skłonnny przyznać jej zasługi. Ale ty baranie dobrze wiesz że zwyciąstwo to cieżka gra naszych sportowców aż do krwi a ona aż do krwi zdarła kasę za plejbek który leciał. Spier......... na drzewo.

na kolana i przpraszaj psie.
Odnośnik do odpowiedzi

kibicem sportu owieczko! kumasz czy kumkasz?i do końca waszych dni nie pozwolimy na dyskredytowanie kobitki ,która nieodwracalnie jest związana ze zdobycie MISTRZOSTWA ŚWIATA PRZEZ SIATKARZY! poniał?

s******** impresario margaret!!! Możesz mnie cmoknąć jak mi pokażesz klip podobny do tego co ze stadionu Legii. jak nie potrafisz to rwij na drzewo i nie poruszaj wiecej tego tematu. RWIJJJJJJJJJJ

Odnośnik do odpowiedzi

jak widać po wpisać u nas w Ińsku nie ma zapotrzebowania na takie "gwiazdy" zabieraj swoją barbi i zmykaj do Szwecji.

fakt! wasze zaptrzebowania realizujecie w sklepach gieesu;-))))))))))))))))

trochę "świata" wam nie zaszkodzi?czy was drażni jak zobaczycie na zdj jak wyglądają LUDZIE?

Odnośnik do odpowiedzi

fakt! wasze zaptrzebowania realizujecie w sklepach gieesu;-))))))))))))))))

trochę "świata" wam nie zaszkodzi?czy was drażni jak zobaczycie na zdj jak wyglądają LUDZIE?

My świat lepiej znamy niż ty. Może to ty zatrzymałeś się na GS-ach jak widzisz nikt nie neguje wklejania twojego hymnu sportowego. Wtórujemy ci ale margaret to inna beczka prochu i tu masz pod górkę. Nie skończ jak Syzyf do światowej ligi jeszcze ci daleko. Po moim IP jest wszystko halo to ty masz problem ze swoim prostaczku.

Odnośnik do odpowiedzi

MARGARET TO JEST FAJNA DUPKA

widzisz włodek to jest twoja dewiza sam podjudzasz przeciw jackowi bo wiesz że gosi nie lubią w Ińsku. Tym samym występujesz świadomie przeciw koledze. Z kim się już dogadałeś, że robisz krecią robotę???

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.insko.pl/...01409251355.pdf

Chcecie mi powiedzieć, że za każdy dzień dyżuru ci dyżurujący będą pobierać 350 zł każdy? Rajco , radny jak to z tym jest Michał może ty jesteś w temacie jak to z tym płaceniem!

Członkowie komisji wyborczych otrzymują jedno wynagrodzenie za wszystkie dni pracy w komisji. Gminna Komisja Wyborcza ma już wyznaczone terminy dyżurów, będą także dyżurować w dniu wyborów, ale pensje otrzymają tylko jedną. NIE MAJĄ PŁACONE ZA KAŻDY DZIEŃ DYŻURU!

Odnośnik do odpowiedzi

Członkowie komisji wyborczych otrzymują jedno wynagrodzenie za wszystkie dni pracy w komisji. Gminna Komisja Wyborcza ma już wyznaczone terminy dyżurów, będą także dyżurować w dniu wyborów, ale pensje otrzymają tylko jedną. NIE MAJĄ PŁACONE ZA KAŻDY DZIEŃ DYŻURU!

Michał nie chcę Cię obrażać ale ty tak piszesz jakbyś do konca nigdy prawdy nie mówił. To znaczy ile każdy dostanie? Przewodniczący, zastępca, członkowie.... przecież jeszcze będą obwodowe komisje to kolejni ludzie do wypłaty ilu jeszcze ich będzie...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...