Skocz do zawartości

Idą wybory - co znów obiecają


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

No to aspirujący do roli lokalnego kacyka,którego z was stać na taką deklarację? Zakładając,że pod czachą macie odrobinę rozumu?

Ja widzę jednak różnicę między Ińskiem,a Wrześnią:

Września (niem. Wreschen) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Września. Położone 50 km na wschód od Poznania, nad rzeką Wrześnicą.

Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 29 144 mieszkańców[1]. Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej. Okolica równinna, rolnicza.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja widzę jednak różnicę między Ińskiem,a Wrześnią:

Września (niem. Wreschen) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Września. Położone 50 km na wschód od Poznania, nad rzeką Wrześnicą.

Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 29 144 mieszkańców[1]. Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej. Okolica równinna, rolnicza.

Mamy piękne jeziora, lasy czyste powietrze, 80 km do Szczecina 250 do Berlina. Mała liczebność mieszkańców co już jest podstawą, żeby zchęcać do przyjazdu i się tu osiedlać. Jest dużo więcej aspektów żeby nasza gmina tak właśnie postapiła ale przecież lepiej wypiać i wytłumaczyć dlaczego oni mogą a my nigdy nic. tfuuuu nie pójdę na nikogo głosować bo ta opozycja też mnie w.....wia.

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy piękne jeziora, lasy czyste powietrze, 80 km do Szczecina 250 do Berlina. Mała liczebność mieszkańców co już jest podstawą, żeby zchęcać do przyjazdu i się tu osiedlać. Jest dużo więcej aspektów żeby nasza gmina tak właśnie postapiła ale przecież lepiej wypiać i wytłumaczyć dlaczego oni mogą a my nigdy nic. tfuuuu nie pójdę na nikogo głosować bo ta opozycja też mnie w.....wia.

"Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 29 144 mieszkańców[1]. Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej." Ińsko nie leży nawet przy drodze krajowej,nie mówiąc o tym,że i do kolei nam daleko.Emerytów też nie zachęcisz,bo na niskim poziomie jest u nas służba zdrowia.Nawet do szpitala mamy daleko.Dziesięciokrotnie mamy mniej mieszkańców,a to ma wpływ wysokość budżetu,na funkcjonowanie zarówno służby zdrowia,jak i wielu innych ważnych instytucji.Dobrze,że chcesz zmian.Poszukuj innych możliwości. Ja też chcę zmian na lepsze.

Odnośnik do odpowiedzi

"Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 29 144 mieszkańców[1]. Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej." Ińsko nie leży nawet przy drodze krajowej,nie mówiąc o tym,że i do kolei nam daleko.Emerytów też nie zachęcisz,bo na niskim poziomie jest u nas służba zdrowia.Nawet do szpitala mamy daleko.Dziesięciokrotnie mamy mniej mieszkańców,a to ma wpływ wysokość budżetu,na funkcjonowanie zarówno służby zdrowia,jak i wielu innych ważnych instytucji.Dobrze,że chcesz zmian.Poszukuj innych możliwości. Ja też chcę zmian na lepsze.

Myślę, że nie chcesz zmian chcesz kolejne 4 lata wegetować tzn wróć chcesz spokojnie pobierać pensyjkę i nic nie rozbić a to mieszkańcu wegetują. Długi? One dopiero zaczną być spłacane tylko z czego i niestety komornik będzie miał pełne ręce roboty :D

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja na prawdę myślała że Margaret przyniesie im splendoru. Nie chcę źle o niej pisać ale to jak komentują ludzie ją jako piosenkarkę jest poniżające. W tym wypadku chwalenie się taki popaprańcem jest niegodziwością i bije w nasze godność.

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja na prawdę myślała że Margaret przyniesie im splendoru. Nie chcę źle o niej pisać ale to jak komentują ludzie ją jako piosenkarkę jest poniżające. W tym wypadku chwalenie się taki popaprańcem jest niegodziwością i bije w nasze godność.

Czy opozycja już wie czy pekińczyk spał z piotrem czy z zygmuntem czy ciągle nic bidula nie wie????

Odnośnik do odpowiedzi

Czy opozycja już wie czy pekińczyk spał z piotrem czy z zygmuntem czy ciągle nic bidula nie wie????

d*********** się tak do tej Margaret bo jest rodziną człowieka z opozycji, a skoro wy tacy święci jesteście to może pochwalcie się córeczką obecnego burmistrza ?? Która nie dość że pracuje w szkole po układzie , ma nieślubne dziecko z jakimś dresiarzem i na dodatek wyszukuje sobie sponsorów w internecie - obecny sponsor jest mniej wiecej w wieku Racina . Także Andrzejek ma zięcia w swoim wieku prawie - może to jest wzór młodej dziewczyny skoro Margaret " z opozycji" taka straszna ??

Odnośnik do odpowiedzi

d*********** się tak do tej Margaret bo jest rodziną człowieka z opozycji, a skoro wy tacy święci jesteście to może pochwalcie się córeczką obecnego burmistrza ?? Która nie dość że pracuje w szkole po układzie , ma nieślubne dziecko z jakimś dresiarzem i na dodatek wyszukuje sobie sponsorów w internecie - obecny sponsor jest mniej wiecej w wieku Racina . Także Andrzejek ma zięcia w swoim wieku prawie - może to jest wzór młodej dziewczyny skoro Margaret " z opozycji" taka straszna ??

Sami wywołaliście na trzech wątkach jak to ona super hiper a jak wyjdzie na jaw, ze to zwykła szmata to nas posądzacie o ten cały hepening. Dlacze zaraz sponsor skoro legalnie do niej przyjeżdża a wasza puszczalska jak ostania ściera się zdziera. Nie ma to nic że jest rodziną kandydata na burmistrza. Wpisz słowo "klucz" i sam poczytaj ile to dziewczę znaczy.................................

Odnośnik do odpowiedzi

d*********** się tak do tej Margaret bo jest rodziną człowieka z opozycji, a skoro wy tacy święci jesteście to może pochwalcie się córeczką obecnego burmistrza ?? Która nie dość że pracuje w szkole po układzie , ma nieślubne dziecko z jakimś dresiarzem i na dodatek wyszukuje sobie sponsorów w internecie - obecny sponsor jest mniej wiecej w wieku Racina . Także Andrzejek ma zięcia w swoim wieku prawie - może to jest wzór młodej dziewczyny skoro Margaret " z opozycji" taka straszna ??

Ani burmistrz,ani też nikt kto jest z Ińska nie wyraża się negatywnie o Małgosi. Uczepiło się dwóch debili i używają sobie ile wlezie.Jestem z Ińska. Małgosia wychowywała się pośród nas. Była i jest skromna osobą.Jestem dumny z tego,że Małgosia zaprezentowała się w ostatnim złotym dniu mistrzostw.Nikogo z Ińska tam nie było. Nawet wśród widzów.

Odnośnik do odpowiedzi

żaden młody by na nią nawet nie spojrzał to wzięła starego dziada

No cóż nie każdy może mieć tylu że codziennie wybiera piotr, zygmunt, solorz, żak, krok i jeszcze tam jakiś to codziennie ma się kogoś innego chociaż takiego samego starego dziada. Dajcie już spokój nie obwieszajcie się z wywłoczką i bedzie ok.

Odnośnik do odpowiedzi

Ani burmistrz,ani też nikt kto jest z Ińska nie wyraża się negatywnie o Małgosi. Uczepiło się dwóch debili i używają sobie ile wlezie.Jestem z Ińska. Małgosia wychowywała się pośród nas. Była i jest skromna osobą.Jestem dumny z tego,że Małgosia zaprezentowała się w ostatnim złotym dniu mistrzostw.Nikogo z Ińska tam nie było. Nawet wśród widzów.

Prawda to jest taka że 20 mln ludzi obejrzało darmowy kabaret jak Margaret śpiewała sama dla siebie bo zabrakło słuchaczy. Wszyscy byłi zajęci siatkarzami stary zgred tylko szczerzył kły jak u konia na trybunach. Najgorzej opluty gość i jego podopieczna bo za ten hymn obśmiali ją na wszystkich portalach. Czuję niesmak jak dowiaduję się, że nagrała klip dla PSL i nic niby o tym nie wiedziała wzięła tylko pieniądze, reklamówkę dla OLT nagrała nie wiedziała wzięła tylko pieniądze, hymn na mistrzostwa tylko zaśpiewała o kodach nic nie wiedziała skasowała pieniądze gdzie inne zdolne gwiazdy na prawdę błyszczą ale nie są sprzedajne. cała o niej prawda. Acha jak ona jest skromna to ja nie wiem kim ty jesteś dewiancie.

Odnośnik do odpowiedzi

samo zaśpiewanie hymnu dla takiej imprezy to prestiż, a że się Solorz szczerzył to co w tym złego w tym dniu wszyscy się szczerzyli bo zostaliśmy mistrzami świata

Michałki dajcie spokój bo wyjdziecie na tym jak solorz na zakodowaniu czyli nawet nie na zero!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

i to właśnie jest kariera! marylka rodowicz,ińszczanka, tylko nie piszcie o górniak...plisssssssss

Za wysokie progi.... ta wasza ińszczanka świeci taką głupotą, że na najbardziej proste pytanie odpowiada jak prawdziwa blondynka.... jej rozumek jest adekwatny do wzrostu tatusia... dajcie już spokój z tą krzywonogą i krzywą buzią panienką noż k..... jacek to ty kandydujesz i ona za ciebie wyborów nie wygra.... Może na to liczyć jej tatuś bo jednak co na miejscu to na miejscu.....

Odnośnik do odpowiedzi
ja też nie jestem

ja nie mam zawiści do tej dziewczyny i nie jestem ani wlodkiem, ani jackiem, ani michalem czy w tym Insku zawsze musi wszystkim zal dupe sciskac jak ktos sie dzis wybije

Nie o zawiść tu idzie. zwyczajny obciach jest jak się czyta na jej temat. Zresztą jak zawiść jak to raczej wstyd jest że taka mloda a za grosz nie ma szacunku dla siebie. To słuchacze piosenek jej nie lubią a nie ińszczanie kiedy to zrozumiecie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o zawiść tu idzie. zwyczajny obciach jest jak się czyta na jej temat. Zresztą jak zawiść jak to raczej wstyd jest że taka mloda a za grosz nie ma szacunku dla siebie. To słuchacze piosenek jej nie lubią a nie ińszczanie kiedy to zrozumiecie.

ale palanteria-szpagateria:-)......jak się czyta na jej temat...... co za przychlast to popisał?to ty sobie trolu wyrabiasz opinię o jakiś artystach po przeczytaniu txt? debil? to zbyt łagodne.!może pogadamy o beksińskim?ty wiesz co nim piszą?...........

crs zbyt często się powtarza.........................................;-)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...