Skocz do zawartości

Wyciekł nowy plakat wyborczy BURMISTRZA !!!


abc

Rekomendowane odpowiedzi

Włodek ty masz chory umysł jeśli uważasz że nadajesz się do rządzenia. Ty jesteś zwykłym paranoikiem. Twoje zachowanie budzi tyle wątpliwości czy zdrowie twoje jest w porządku iż trzeba zarządzić obowiązkowe badania dla kandydatów. Zresztą wszyscy wymienieni mają nierówno pod sufitem. Dobrze że chociaż mit o Działoszewskiej padł bo to by była śmieszna kandydatura. Jeszcze został Liwak którego dobrze że nikt tego typa też nie prognozuje bo ośmieszyłby całą opozycję a tak to tylko on do rady nie wejdzie. Tyle z tych prognoz wyborczych wygląda.

Poprzednie wybory mieszkańców jednoznacznie wskazują na to, że każdy głupi może być burmistrzem w Ińsku, ba i to nawet na dwie kadencje. Także nikogo nie należy skreślać... Jak dla mnie może być nawet Liwak burmistrzem - bo po pierwsze zna perfekcyjnie język polski jak i język obcy - czym niestety nie może pochwalić się żaden z reszty kandydatów. Wystarczy nam burmistrzów za których trzeba się wstydzić przy każdej przemowie. Bo taki Racinowski czy Terebecki to czasami jak coś powiedzą to aż uszy bolą - normalnie jak by po 5 klas podstawówki pokończyli. Racinowski i Działoszewska podczas swoich rządów udowodnili że burmistrz nie musi się znać na niczym -więc nawet jeżeli nie zrobi nic pożytecznego dla mieszkańców to niech chociaż wstydu nie przynosi przy obcych...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

jako że jest to dość luźny temat to taka mała zagadka na dziś- do wygrania słoik buraków ;p

KTWf.jpg

Rozwiązania prosimy wysyłać smsem pod numer 601-44-81-44 / koszt według stawki operatora :D

Przecież nie wybierzecie tego gagatka
Odnośnik do odpowiedzi

Wybierzemy,bo nie ma lepszego innego kandydata.

Jak mam do wyboru jacka włodka czy bogdana i tereskę na bank wybiorę Andrzeja. Kto z wymienionych liczy na drapane ma pstro w głowie. Będzie jak jest! Tak wygląda że tylko Andrzej teraz uchroni nas od żwirków.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam do wyboru jacka włodka czy bogdana i tereskę na bank wybiorę Andrzeja. Kto z wymienionych liczy na drapane ma pstro w głowie. Będzie jak jest! Tak wygląda że tylko Andrzej teraz uchroni nas od żwirków.

Tylko Andrzej i jego ekipa,bo sam niewiele może, uchronią Ińsko od żwirków.Na bank!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam do wyboru jacka włodka czy bogdana i tereskę na bank wybiorę Andrzeja. Kto z wymienionych liczy na drapane ma pstro w głowie. Będzie jak jest! Tak wygląda że tylko Andrzej teraz uchroni nas od żwirków.

To zobacz sobie na nagraniu z sesji cześć 6 od 10minuty co mówi ten twój super andrzej na temat zwirowni... Jasno powiedział że on jest za żwirownią ale na razie ją blokuje bo nie chce podejmować takiej decyzji na pół roku przed wyborami... Sam się baran przyznał ... czyli jasne jest że jeżeli wygra to od razu powstanie żwirownia ale wtedy to on już będzie miał gdzieś to co ludzie powiedzą....

Odnośnik do odpowiedzi

To zobacz sobie na nagraniu z sesji cześć 6 od 10minuty co mówi ten twój super andrzej na temat zwirowni... Jasno powiedział że on jest za żwirownią ale na razie ją blokuje bo nie chce podejmować takiej decyzji na pół roku przed wyborami... Sam się baran przyznał ... czyli jasne jest że jeżeli wygra to od razu powstanie żwirownia ale wtedy to on już będzie miał gdzieś to co ludzie powiedzą....

Prawde piszesz, ale te barany teraz będą w żywe oczy zaprzeczać, ze to nie oni, kłamstwo to ich sposób na wygrane wybory
Odnośnik do odpowiedzi

To zobacz sobie na nagraniu z sesji cześć 6 od 10minuty co mówi ten twój super andrzej na temat zwirowni... Jasno powiedział że on jest za żwirownią ale na razie ją blokuje bo nie chce podejmować takiej decyzji na pół roku przed wyborami... Sam się baran przyznał ... czyli jasne jest że jeżeli wygra to od razu powstanie żwirownia ale wtedy to on już będzie miał gdzieś to co ludzie powiedzą....

Cała sesja to "ekipa" Włodka " przeciw Burmistrzowi. Naraziłeś już wiele osób na utratę pracy daruj więc sobie teksty tego typu. Ci co oglądają mają swoje zdanie i nie musisz im przerabiać tego co widzą na własny użytek. Jesteś szafraniątko spalone po wizycie na party sąsiedzkim jesteś jak szulc nie możesz się odkleić od starości, przeszłości i dawnego myślenia. Goń się na tę twoją wiochę z kurzą łapką i nie udawaj "intelygenta". jeszcze mi wytłumacz co ma znajomość języka do rządzenia. jak znasz przepisy to wszystko twoje jak ich nie znasz to po co ci dwa języki do tej niewiedzy durniu wiejski.

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz tu pluć na Włodka ile tylko zechcesz a on i tak będzie nowym burmistrzem

Szkoda śliny na takiego prostaka. Masz rację będzie burmistrzem swojej pani. Wszystko zeszło na psy nawet taki Włodek ma marzenia bycia kimś. Wszystkim nierobom marzy się darmowe życie na koszt biednych.

Odnośnik do odpowiedzi

to się jeszcze okaże czy ten przyjezdny ślązak to nie największy kapuś ?

Nie posądzam włodka o kapusiowanie ale co do jego wiedzy o rządzeniu mam dużo wątpliwości. Zresztą to samo michałek i jacuś.

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec

Nie posądzam włodka o kapusiowanie ale co do jego wiedzy o rządzeniu mam dużo wątpliwości. Zresztą to samo michałek i jacuś.

Przestańcie mówić o czyjejś wiedzy o rządzeniu, bo jak widzimy nie jest ona potrzebna, aby być burmistrzem.Burak ma akurat najmniej tej wiedzy, a nawet bym rzekł, że nie ma jej wcale. Podsumowując: skończmy z tym cholernym racinizmem. Dajmy szansę innym. Nie można ciągle tkwić w tym samym ciemnogrodzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie mówić o czyjejś wiedzy o rządzeniu, bo jak widzimy nie jest ona potrzebna, aby być burmistrzem.Burak ma akurat najmniej tej wiedzy, a nawet bym rzekł, że nie ma jej wcale. Podsumowując: skończmy z tym cholernym racinizmem. Dajmy szansę innym. Nie można ciągle tkwić w tym samym ciemnogrodzie.

No wreszcie jakiś głos rozsądku... A już się bałem że tylko ja tak myślę...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko ty, ja także

Sam do siebie pisze co za idiota. Przecież widać jak nic że to jeden kretyn nadaje i broni sam siebie. Masz rozdwojenie jaźni chłopie. Może jeszcze napisz że po gminie białe myszki ganiają.

Odnośnik do odpowiedzi

Sam do siebie pisze co za idiota. Przecież widać jak nic że to jeden kretyn nadaje i broni sam siebie. Masz rozdwojenie jaźni chłopie. Może jeszcze napisz że po gminie białe myszki ganiają.

Co za idiota, wszędzie widzi opozycję, już nawet nie można nic napisać bo jakiś dureń od razu twierdzi że to szafran sam ze sobą gada. Chyba trzeba zmienić formułę tego forum, np możliwość pisania tylko dla zarejestrowanych użytkowników, po jednym na dany adres IP by załatwiło sprawę... Byś wtedy głupku zobaczył że przeciwników obecnej władzy jest w Ińsku trochę więcej niż tych dwóch w radzie...

Odnośnik do odpowiedzi

Co za idiota, wszędzie widzi opozycję, już nawet nie można nic napisać bo jakiś dureń od razu twierdzi że to szafran sam ze sobą gada. Chyba trzeba zmienić formułę tego forum, np możliwość pisania tylko dla zarejestrowanych użytkowników, po jednym na dany adres IP by załatwiło sprawę... Byś wtedy głupku zobaczył że przeciwników obecnej władzy jest w Ińsku trochę więcej niż tych dwóch w radzie...

Jest tyle samo co zwolenników obecnej władzy i też tyle samo co zwolenników działoszewskiej. Wynik tej arytmetyki taki że wszyscy gówno warci po tyle samo :)

Odnośnik do odpowiedzi

Racinowski i Działoszewska mieli swoje szanse po 8 la każde - niestety nie spisali się, nie ma sensu więc dalej ich męczyć skoro ewidentnie się do tego nie nadają. Dajmy szansę komuś innemu. Gorzej już nie będzie...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...