Skocz do zawartości

Wyciekł nowy plakat wyborczy BURMISTRZA !!!


abc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A znając was, cymbały, i tak zagłosujecie na ciocię albo janka. Pokazaliscie juz wasza "solidarnosc" przy referendum w sprawie żwirowni. Mogło jej nie być gdyby chciało wam sie ruszyć te ciężke tłuste d*** z domu i przyjść na referendum. Szczytem waszych mozliwosci jest biadolenie na forum, a jak juz cos trzeba konkretnego zrobic gdy jest ku temu okazja to nagle kazdy ma cos innego do zrobienia. Szczyt żałości......!!

Odnośnik do odpowiedzi

A tereske i janka to ja pozdrawiam srodkowym palcem.Dwa stare zgredy ktore nie moga z godnoscia zostawic juz te gmine tylko musza swoj paskudny ryj wszedzie wtykac az po grob w ktorym juz niebawem sie znajda.

Akurat też się tym razem zgadzam z Tobą.

Odnośnik do odpowiedzi

A znając was, cymbały, i tak zagłosujecie na ciocię albo janka. Pokazaliscie juz wasza "solidarnosc" przy referendum w sprawie żwirowni. Mogło jej nie być gdyby chciało wam sie ruszyć te ciężke tłuste d*** z domu i przyjść na referendum. Szczytem waszych mozliwosci jest biadolenie na forum, a jak juz cos trzeba konkretnego zrobic gdy jest ku temu okazja to nagle kazdy ma cos innego do zrobienia. Szczyt żałości......!!

A ty biedaku to nie biadolisz na biadolenie innych? Może spójrz w lustro najpierw zanim wpadniesz na genialny pomysł pouczania innych...

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez biadole oraz jak mam mozliwosc realnie zmienic cos w gminie to też to robie, i to nas różni .

Capisz failem bo tak samo jak nie wiesz czy ktoś z tego forum się angażuje w sprawy ińska czynnie tak samo ja nie wiem czy ty coś robisz.

Nieweryfikowalne te twoje pierdzenie o robienie czegoś na rzecz gminy... Pozdro POĆWICZ

Odnośnik do odpowiedzi

Taaak to jest fajne. Nasz Burmistrz zawsze miał gust i co w tym złego? jakby koło mnie kręciły się takie laski byłbym cały w skowronkach! Gratuluję mu że jeszcze takie laski na niego lecą. Czepiacie się tylko jego a zobaczycie jakie "bombki" dostaniecie po oficjalnym ogłoszeniu kandydatów! Żeby wam tylko marzenia i błogie prośby nie zostały żeby obecny Burmistrz został! Karty się niedługo odkryją i przyjdzie czas na wojny.

Odnośnik do odpowiedzi

Taaak to jest fajne. Nasz Burmistrz zawsze miał gust i co w tym złego? jakby koło mnie kręciły się takie laski byłbym cały w skowronkach! Gratuluję mu że jeszcze takie laski na niego lecą. Czepiacie się tylko jego a zobaczycie jakie "bombki" dostaniecie po oficjalnym ogłoszeniu kandydatów! Żeby wam tylko marzenia i błogie prośby nie zostały żeby obecny Burmistrz został! Karty się niedługo odkryją i przyjdzie czas na wojny.

Co ty ćpiesz człowieku?

Odnośnik do odpowiedzi

Taaak to jest fajne. Nasz Burmistrz zawsze miał gust i co w tym złego? jakby koło mnie kręciły się takie laski byłbym cały w skowronkach! Gratuluję mu że jeszcze takie laski na niego lecą. Czepiacie się tylko jego a zobaczycie jakie "bombki" dostaniecie po oficjalnym ogłoszeniu kandydatów! Żeby wam tylko marzenia i błogie prośby nie zostały żeby obecny Burmistrz został! Karty się niedługo odkryją i przyjdzie czas na wojny.

Czym i kim nas straszysz? Nie będzie niespodzianek, wystartuje Racinowski, Terebecki i Szafran, w pierwszej turze wygra Szafran
Odnośnik do odpowiedzi

Czym i kim nas straszysz? Nie będzie niespodzianek, wystartuje Racinowski, Terebecki i Szafran, w pierwszej turze wygra Szafran

Włodek ty masz chory umysł jeśli uważasz że nadajesz się do rządzenia. Ty jesteś zwykłym paranoikiem. Twoje zachowanie budzi tyle wątpliwości czy zdrowie twoje jest w porządku iż trzeba zarządzić obowiązkowe badania dla kandydatów. Zresztą wszyscy wymienieni mają nierówno pod sufitem. Dobrze że chociaż mit o Działoszewskiej padł bo to by była śmieszna kandydatura. Jeszcze został Liwak którego dobrze że nikt tego typa też nie prognozuje bo ośmieszyłby całą opozycję a tak to tylko on do rady nie wejdzie. Tyle z tych prognoz wyborczych wygląda.

Odnośnik do odpowiedzi

Paranoika poszukaj w lustrze, jak ci się nikt nie podoba to na pewno z tobą jest coś nie tak, mnie przynajmniej jeden z nich się podoba i tego nie ukrywam, Szafran będzie burmistrzem bo to chłop z jajami

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...