Skocz do zawartości

Wyciekł nowy plakat wyborczy BURMISTRZA !!!


abc

Rekomendowane odpowiedzi

Się okaże cwaniaczku! Jeszcze przyjdzie czas na tych waszych klakierów i popleczników. Mam nadzieję że opozycja was zmiecie raz na zawsze. Przestaniecie się z nas mieszkańców śmiać. Na jesieni to my wam pokażemy gdzie wasze miejsce.

Wielu z nas ma nadzieję,że wszystko pójdzie po naszej myśli.Nie Olo,nie Włodek,nie cwaniaczki,ale siła demokracji jesienią zadecyduje o tym,kto przez kolejną kadencję rządził będzie w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wielu z nas ma nadzieję,że wszystko pójdzie po naszej myśli.Nie Olo,nie Włodek,nie cwaniaczki,ale siła demokracji jesienią zadecyduje o tym,kto przez kolejną kadencję rządził będzie w Ińsku.

Nie pierdź stary bo ty już tu dałeś popis. Szanowny "wyborco" to nie siła demokracji tylko głupoty miejscowych przesądzi o wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi

Się okaże cwaniaczku! Jeszcze przyjdzie czas na tych waszych klakierów i popleczników. Mam nadzieję że opozycja was zmiecie raz na zawsze. Przestaniecie się z nas mieszkańców śmiać. Na jesieni to my wam pokażemy gdzie wasze miejsce.

Ty pętaku z bloków nie jesteś żadnym mieszkańcem tylko zwykłym zbydlęciałym debilem. Nic nowego do dyskusji nie wnosisz, zasrańcu tylko zioniesz nienawiścią i życzeniami dla innych aby ich szlak trafił. jeszcze się doigrasz i zobaczysz że należy być człowiekiem jak przebywasz wsród ludzi a nie w chlewie

Odnośnik do odpowiedzi

Ty pętaku z bloków nie jesteś żadnym mieszkańcem tylko zwykłym zbydlęciałym debilem. Nic nowego do dyskusji nie wnosisz, zasrańcu tylko zioniesz nienawiścią i życzeniami dla innych aby ich szlak trafił. jeszcze się doigrasz i zobaczysz że należy być człowiekiem jak przebywasz wsród ludzi a nie w chlewie

No ty to dobrze wiesz jak jest w chlewie, przecież byłeś oborowym
Odnośnik do odpowiedzi

Ty pętaku z bloków nie jesteś żadnym mieszkańcem tylko zwykłym zbydlęciałym debilem. Nic nowego do dyskusji nie wnosisz, zasrańcu tylko zioniesz nienawiścią i życzeniami dla innych aby ich szlak trafił. jeszcze się doigrasz i zobaczysz że należy być człowiekiem jak przebywasz wsród ludzi a nie w chlewie

Tekst iście jak "wyborcy" i taki ktoś chce mną rządzić. Ty prostaku jak śmiesz mi cokolwiek narzucać! To twoje wpisy nic tu nie wnoszą a nienawiść aż kapie od ciebie. lecz się człowieku, przestań pić i ćpać. Masz psychozę!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie bomba!

Nie wiem z czego się cieszysz! Przecież nie od dziś wiadomo że ciocia też jest za żwirkami! Nie oskarżaj tylko biednego Racina bo on tylko ciągnie to co ona zaczęła. Wkopała go w gów....no i jeszcze macie o to do niego pretensje. Pomyśl zanim napiszesz bo MYŚLENIE MA PRZYSZŁOŚĆ a komuna już nie wróci.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka ciocia? To burek robi plan dla żwirowni, odwal się od cioci, ona może i chciała, ale mieszkańcy posłali ja na szczaw, teraz poślą żwirowskiego

A do władzy dojdziesz ty......

Będziesz rządził długo i szczęśliwie......

Przyjdzie czas że ciebie też poślą na szczaw......

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie skończcie z tym obrażaniem sie wzajemnie, to nie o tym temat.

Teraz jedzie petarda. Mam zamiar wygrać ten worek cebuli :P

general-zwirek.jpg?1403613708

Ta gęba to najgorsze czasy tej gminy po 1945r,Potem komuszka ciocia wieża dopadła się do

koryta po niej TW "Janek". I tak załatwili całą gminę..

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gęba to najgorsze czasy tej gminy po 1945r,Potem komuszka ciocia wieża dopadła się do

koryta po niej TW "Janek". I tak załatwili całą gminę..

Mieliście wybór.Nie skorzystaliście,więc nic innego nie pozostało jak cytat. Stanisław Wyspiański. Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ...

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliście wybór.Nie skorzystaliście,więc nic innego nie pozostało jak cytat. Stanisław Wyspiański. Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ...

Tak właśnie jest! Mieliście wybór wybraliście co chcieliście. Tyle macie ile sami dajecie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyzywaj! Nie sądź wszystkich po sobie. Oceniaj sytuację trzeźwo bo tylko w taki sposób można do czegoś dojść. Jeszcze się nie ogłosili kto startuje a już sami piorą się po pyskach. Przecież wiadomo że ścierają się tu fronty wyborcze. Czuję że w tym roku będzie barwnie i ostro. Ale chyba pikanterii też potrzeba.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyzywaj! Nie sądź wszystkich po sobie. Oceniaj sytuację trzeźwo bo tylko w taki sposób można do czegoś dojść. Jeszcze się nie ogłosili kto startuje a już sami piorą się po pyskach. Przecież wiadomo że ścierają się tu fronty wyborcze. Czuję że w tym roku będzie barwnie i ostro. Ale chyba pikanterii też potrzeba.

Najlepiej to by było naprać po pysku racinowi zebu odechcialo mu się kandydować.

Odnośnik do odpowiedzi
J23 to cwel i kastrat

Oj ty debilu, za cytaty z literatury się wziąłeś. Ni to przypiąć ni przyłatać.

Wybór jak mam to wysyłam ciebie na drzewo z tymi twoimi wypocinami...dupku żołędny.....jak mawiali w zamierzchłych........

J23: Debilem to Ty możesz być. Sam nic nie wnosisz do tego forum, za to hejtujesz wszystkich wokół. Pewnie jesteś tak zacofany, że nawet nie przechodziłeś obok literatury pięknej. Przeczytałeś w ogóle jakąś książkę w życiu? Co to było? "POCZYTAJ MI MAMO"?

Odnośnik do odpowiedzi

J23: Debilem to Ty możesz być. Sam nic nie wnosisz do tego forum, za to hejtujesz wszystkich wokół. Pewnie jesteś tak zacofany, że nawet nie przechodziłeś obok literatury pięknej. Przeczytałeś w ogóle jakąś książkę w życiu? Co to było? "POCZYTAJ MI MAMO"?

Znalazł się lepszy od pierwszego. Co was naszło?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...