Skocz do zawartości

Wyciekł nowy plakat wyborczy BURMISTRZA !!!


abc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo a ty co do wlodka pijesz? Nacpałeś sie czegos na obiad czy co?

Olo to jak chorągiewka na wietrze raz mało w d..ę ciecia ze Ściennego nie wycałuje a jak dopalacze przestają działać to go właściwie ocenia !

Tak trzymaj Olo, nie ćpaj tylko przyglądaj się temu chachmętowi ! Raz jest z ciocią drugi raz z liwakiem w Promyku kampanię urządza a mówia na mieście że i do Racina się "łasi".

Odnośnik do odpowiedzi

Olo...ja pitolo..."przyjżał się " Zapamiętaj!!! "RZ "piszemy wtedy,gdy wymienia się na "R",lub po spółgłoskach:p,b,t,d,k,g,ch,j,w(stara szkoła Z. Tomkowiaka).

Gżegżółka, zaimponowałem ci czy stara szkoła tomkowiaka przewiduje tutaj też tylko RZ :lol:?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo to jak chorągiewka na wietrze raz mało w d..ę ciecia ze Ściennego nie wycałuje a jak dopalacze przestają działać to go właściwie ocenia !

Tak trzymaj Olo, nie ćpaj tylko przyglądaj się temu chachmętowi ! Raz jest z ciocią drugi raz z liwakiem w Promyku kampanię urządza a mówia na mieście że i do Racina się "łasi".

Nie interesuje mnie kto gdzie się z kim spotyka. Idzie kampania i muszą to robić mnie to akurat nie podnieca. Do Włodka też nie mam nic przeciw tylko o jedno mam żal, że ani razu nie wybronił ludzi którzy o coś się starali jak choćby Pani D. w sprawie szkolnej kuchni czy teraz Tomek. Z nikim nie trzymam niczego nie chcę. Mam pracę gdzie żaden palant z Ińska mnie nie kontroluje i mam wszystko na końcu....... języka. W mojej ocenie brak jest sukcesów opozycji w sprawach mieszkańców i tyle. Widzę że Polakom podoba się taka wizja w której nie ważne co się mówi tylko kim jest ten co wiedzę przekazuje. Głupcy......

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec

Może jeszcze założymy osobny temat z i będziemy się licytować czyje słówko trudniejsze było. To jest właśnie największa bolączka tego forum - jak ktoś nie ma nic do powiedzenia w danym temacie to zaczyna się obrażanie Racinowskiego ,Włodka albo siebie nawzajem...

Odnośnik do odpowiedzi

Może jeszcze założymy osobny temat z i będziemy się licytować czyje słówko trudniejsze było. To jest właśnie największa bolączka tego forum - jak ktoś nie ma nic do powiedzenia w danym temacie to zaczyna się obrażanie Racinowskiego ,Włodka albo siebie nawzajem...

Nikogo nie obrażam! Zawsze staram się pisać rzeczowo i merytorycznie. Nie podzielam poglądu, że to forum jest złe - ono jest dobre ale czasami ludzie tu piszący przechodzą barierę dźwiękową swojej głupoty.

Odnośnik do odpowiedzi
iński mniodek

Gżegżółka, zaimponowałem ci czy stara szkoła tomkowiaka przewiduje tutaj też tylko RZ :lol:?

Można i więcej:wyrazy z rz niewymienne lista wyrazów z rz niewymiennym - Zasady pisowni rz i ż

RZ piszemy wtedy gdy następuje wymiana na r oraz po spółgłoskach p, b, t, d, k, g, ch, j, w za wyjątkiem:

wyrazów kształt, kształtny, kształcić, kszyk (ptak), pszenica, pszczoła, Pszczyna, gżegżółka, piegża,

stopnia wyższego i najwyższego przymiotnika,

partykuły -że np.: mówże, skądże, zróbże.

wtedy, gdy następuje wymiana na g, dz, h, z, ź, s,

w wyrazach: gżegżółka, piegża, mżawka, mżyć i wyrazach pochodnych.

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec

Nikogo nie obrażam! Zawsze staram się pisać rzeczowo i merytorycznie. Nie podzielam poglądu, że to forum jest złe - ono jest dobre ale czasami ludzie tu piszący przechodzą barierę dźwiękową swojej głupoty.

Ten wpis akurat nie tyczył się Ciebie Olo tylko kilku wcześniejszych wpisów...

Można i więcej:wyrazy z rz niewymienne lista wyrazów z rz niewymiennym - Zasady pisowni rz i ż

RZ piszemy wtedy gdy następuje wymiana na r oraz po spółgłoskach p, b, t, d, k, g, ch, j, w za wyjątkiem:

wyrazów kształt, kształtny, kształcić, kszyk (ptak), pszenica, pszczoła, Pszczyna, gżegżółka, piegża,

stopnia wyższego i najwyższego przymiotnika,

partykuły -że np.: mówże, skądże, zróbże.

wtedy, gdy następuje wymiana na g, dz, h, z, ź, s,

w wyrazach: gżegżółka, piegża, mżawka, mżyć i wyrazach pochodnych.

Oj widzę ktoś tu słownik ortograficzny odkrył...

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wpis akurat nie tyczył się Ciebie Olo tylko kilku wcześniejszych wpisów...

Oj widzę ktoś tu słownik ortograficzny odkrył...

Jak znam życie to właśnie opozycja mędrkuje w osobach Jacek polonista, Michał politolog i Włodek hmmm górnik. To są wasi krytycy z opozycji hahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Jak znam życie to właśnie opozycja mędrkuje w osobach Jacek polonista, Michał politolog i Włodek hmmm górnik. To są wasi krytycy z opozycji hahahahah

A jak ja znam życie to to pisał któryś z radnych hmmm niezaradnych...

Odnośnik do odpowiedzi

Można i więcej:wyrazy z rz niewymienne lista wyrazów z rz niewymiennym - Zasady pisowni rz i ż

RZ piszemy wtedy gdy następuje wymiana na r oraz po spółgłoskach p, b, t, d, k, g, ch, j, w za wyjątkiem:

wyrazów kształt, kształtny, kształcić, kszyk (ptak), pszenica, pszczoła, Pszczyna, gżegżółka, piegża,

stopnia wyższego i najwyższego przymiotnika,

partykuły -że np.: mówże, skądże, zróbże.

wtedy, gdy następuje wymiana na g, dz, h, z, ź, s,

w wyrazach: gżegżółka, piegża, mżawka, mżyć i wyrazach pochodnych.

Nie zrozumiałeś aluzji zatem odpuszczam sobie rozmowę.

Odnośnik do odpowiedzi

Z polonistą Jackiem nie pogadasz o języku polskim :lol: :lol: :lol: ?????

To znaczy że chłopak sobie odpuszcza politykę a to o nim dobrze świadczy. Niech sobie robi co umie a nie radnował i odhaczał tylko pobyt na sesjach żadnej z niego korzyści nie było. Może jest tak że nie zna się na języku polskim i na polityce. Niech nam wstydu oszczędzi i już.

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy że chłopak sobie odpuszcza politykę a to o nim dobrze świadczy. Niech sobie robi co umie a nie radnował i odhaczał tylko pobyt na sesjach żadnej z niego korzyści nie było. Może jest tak że nie zna się na języku polskim i na polityce. Niech nam wstydu oszczędzi i już.

Wstyd to nam przynoszą ci co są przy korycie z burkiem na czele
Odnośnik do odpowiedzi

Niech sobie robi co umie a nie radnował i odhaczał tylko pobyt na sesjach żadnej z niego korzyści nie było. Może jest tak że nie zna się na języku polskim i na polityce. Niech nam wstydu oszczędzi i już.

Ciekawe spostrzeżenie, to co w takim razie możemy powiedzieć o radnych pana burmistrza którzy przez całą kadencję żarli tylko ciastka i ani razu nie zabrali głosu... Jakoś na sesjach nie widzę żeby się udzielali czy rwali do dyskusji...

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe spostrzeżenie, to co w takim razie możemy powiedzieć o radnych pana burmistrza którzy przez całą kadencję żarli tylko ciastka i ani razu nie zabrali głosu... Jakoś na sesjach nie widzę żeby się udzielali czy rwali do dyskusji...

Przyjmowali uchwały które potem realizowali. Za to wy zawsze byliście przeciw nawet jak nie wiedzieliście o co chodzi. tak dla jaj czy na prawdę takie z was jełopy???? Michał nawet jak jest to zabraniem głosu poszczycić się nie może, Jacek tylko pyta o szkołę w kółko Macieju, Włodek to jest starta płyta i nawet nie wie czy jest za czy przeciw a może jedno i drugie. Ludzie gdzie wy macie oczy??? Włodek należy do tego gatunku, że jak hukniesz głośniej "poszedł stąd " to siedzi cicho jak mysz pod miotłą.

Odnośnik do odpowiedzi

krzysiek idź już spać bo marudzisz

To może przyjdź mi zrób zdjęcie bo ty tak lubisz. Co zrobić jeden lubi bara bara z żoną a drugi baraszkuje z aparatem. Przyznaj świntuszku ile masz dupencji na fotkach :D

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjmowali uchwały które potem realizowali. Za to wy zawsze byliście przeciw nawet jak nie wiedzieliście o co chodzi. tak dla jaj czy na prawdę takie z was jełopy???? Michał nawet jak jest to zabraniem głosu poszczycić się nie może, Jacek tylko pyta o szkołę w kółko Macieju, Włodek to jest starta płyta i nawet nie wie czy jest za czy przeciw a może jedno i drugie. Ludzie gdzie wy macie oczy??? Włodek należy do tego gatunku, że jak hukniesz głośniej "poszedł stąd " to siedzi cicho jak mysz pod miotłą.

Wy jesteście jeszcze gorsi niż opozycja bo w ogóle nie pytacie o to, za czym głosujecie, wszystko co wam podsunie burmistrz uznajecie za święte i podnosicie rączki jak potulne baranki... Co może zdziałać opozycja jak nawet gdy mają rację to wy boicie się postawić burmistrzowi. Jak by wam podsunął uchwałę nakazującą spuścić wodę z jeziora to też byście tego nie kwestionowali tylko podnosili rączki jak zawsze .... Z tych waszych uchwal dla Ińska wyjdzie tylko rozwiązanie tego rebusa...

KTWf.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...