Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

bezpartyjna max

Jeżeli PiS wygra tak jak wskazują badania to weźmie się także za komuchów.Bez wyjątku wszystkich. Obecne młode pokolenie tychże ,odcinające się od swoich korzeni nie ma racji bytu.Ta gmina to taka mało kropka i nic nie znaczy.Tutaj działa koteria,ściśle ze sobą powiązania interesami i to razem z komuchami.To są ci sami ludzie,nic w ich poglądach nie uległo oświeceniu.Nabyli nowe,zakamuflowane sposoby na swoje "interesiki". PiS-u w gminie nie ma, to są ochłapy po odpadach.Wyborcy muszą jak zwykle wysilić mózgownice i przegonić tę mafię,dbającą o woje dochody.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ona stara komucha słonica jest wielka i silna jej wszyscy są podwładni.Ten potwór Ińska ma wszystkich w d**** prze  naprzut po trupach do celu.Ludzie patrzcie na to co kiedyś robiła i jak pomiata tymi kto miał inne zdanie.Teraz bądźcie jej posluzni i głosujecie na komuche z Ińska TĄ wielką parszywą zarazę.Bedzie wszystkim lepiej ...

 

..

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Bogdanek napisał:

Przełam opory idź na wybory i zaglosoj tylko i wyłącznie na komunę i PiS Oni ci we wszystkim pomogą i dadzą lepsze jutro.

Bądź pewien że pójdę i zagłosuję na PIS. Chyba nie myślałeś że oddam głos na mrzonki PSLK15 czy KOSLD gonić to całe czerwone towarzystwo nawet jak niektórzy z nich przefarbowali się ba zielono.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, oczywiście napisał:

Bądź pewien że pójdę i zagłosuję na PIS. Chyba nie myślałeś że oddam głos na mrzonki PSLK15 czy KOSLD gonić to całe czerwone towarzystwo nawet jak niektórzy z nich przefarbowali się ba zielono.

Ty durna palo bez rozumu jak cię ojciec spłodził,sperma była do luftu.

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, oczywiście napisał:

Bądź pewien że pójdę i zagłosuję na PIS. Chyba nie myślałeś że oddam głos na mrzonki PSLK15 czy KOSLD gonić to całe czerwone towarzystwo nawet jak niektórzy z nich przefarbowali się ba zielono.

Tylko PIS nikt więcej. 

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga ostrzegam przed samochodem z wędlinami koło Biedronki w Chociwlu , zrobiłem tam ostatnio zakupy , szynka wędzona która kupiłem to sprasowane resztki mięsa słone białe i nasączone woda że można wyciskać , kiełbasa tłusta z kawałkami nie wiadomo czego a po zjedzeniu kawałka salcesonu uszkodziłem sobie zęba . Według mnie to zwykli objazdowej oszuści .

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, klient napisał:

Uwaga ostrzegam przed samochodem z wędlinami koło Biedronki w Chociwlu , zrobiłem tam ostatnio zakupy , szynka wędzona która kupiłem to sprasowane resztki mięsa słone białe i nasączone woda że można wyciskać , kiełbasa tłusta z kawałkami nie wiadomo czego a po zjedzeniu kawałka salcesonu uszkodziłem sobie zęba . Według mnie to zwykli objazdowej oszuści .

Taki ty juź jesteś....jak napisać że most rozbierany i przejazdu nie ma to ani słowa ale jak zęba złamałeś na pslowskim salcesonie to już płacz. Przecież to twój rolnik wyprodukował.

Odnośnik do odpowiedzi
zrozum fikołku
4 godziny temu, Jas napisał:

Niech tą komunę szlak trafi

Dla mnie komuna to PO PSL SLD K15 KONFEDERACJA wszystko to KOMUNA w innych barwach. Przestań pieprzyć te banialuki i nazywaj sprawy po imieniu. Tylko PIS i nikt więcej. 

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie długo pokaże ci i powierz że mam rację.A  mianowicie w Insku będzie rządzić PiS i komuna.To są układy z ciotką wierzą.Ona nie śpi ,ona czuwa i nie da za wygraną .A jeszcze Ukraina ciote wspiera,będzie się działo . To są grupy niepoddające się .Po trupach do celu.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy nie byłam w żadnej partii,nigdy nie udzielała się ,pracowałam jak normalny przyzwoity obywatel.Ale co teraz się zaczyna dziać ,jak człowiek człowiekowi wilkiem to jest okropne. Z tą kobietą kiedyś pracowałam,nie mogę nic dobrego powiedzieć

To zło było i będzie,to się ludzie tak szybko nie skończy.Jej matka taka też była ,wiem co mówię.Wiem więcej ale zostawię to  bo po co to komu.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Nietuwim napisał:

A nie prościej tak?

https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lt

Im się we łbach poprzewracalo,tylko libacje i zabawy  coś zezrec i napić się,oby dzień minął.A szmal leci.To kumoterstwo jest i będzie.

Niektórzy przejadą się i to ja wiem ,niby ta lampucera klaska i głaska a potem wbija nóż w tuplecy .To łasica bezwzględna.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...