Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 godziny temu, Jacek napisał:

Komuna to jak patologia tylko nią mają 500+

Komuna to patoligia powiadasz a Jacek to z jakiego środowiska się wywodzi? Nie od czystej rasy komuszki Działoszewskiej? Przecież był komuchem który przefarbował się na kumucha z koniczyny. Ten kto nie zna histori nie zrozumie ż ZSL to komunistyczna partia która zmuszała rolników do oddawania swoich ziem. Ty posrańcu PSL to banda złodziei, sprzedawczyków i nepotyzmu. A Szafran to w kopalni kim był nie zamordyzmem dla górników? A kto to Kupczyński? Mama przecież z kwiatka na kwiatek skakała z partiami. Jedyną i normalną partią jest ta która zrobiła coś dla ludzi dla wsi i to jest PIS . Wszyscy to wiedzą i widzą nic patałachu tego nie zmieni. Połączenie z K15 tylko doprowadzi że PSL zniknie pod progiem. Uj z wami

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, znikam napisał:

Komuna to patoligia powiadasz a Jacek to z jakiego środowiska się wywodzi? Nie od czystej rasy komuszki Działoszewskiej? Przecież był komuchem który przefarbował się na kumucha z koniczyny. Ten kto nie zna histori nie zrozumie ż ZSL to komunistyczna partia która zmuszała rolników do oddawania swoich ziem. Ty posrańcu PSL to banda złodziei, sprzedawczyków i nepotyzmu. A Szafran to w kopalni kim był nie zamordyzmem dla górników? A kto to Kupczyński? Mama przecież z kwiatka na kwiatek skakała z partiami. Jedyną i normalną partią jest ta która zrobiła coś dla ludzi dla wsi i to jest PIS . Wszyscy to wiedzą i widzą nic patałachu tego nie zmieni. Połączenie z K15 tylko doprowadzi że PSL zniknie pod progiem. Uj z wami

Szafran to gość super ,komucha daleko ci do niego

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Hubcio napisał:

Dobre ha ha

Skąd się tacy idioci biorą?? Wam już odbija całkiem jako opozycja. PIS o programie  i gospodarce wy szczujecie i zioniecie nienawiścią. Pogadamy po wyborach kto będzie się śmiał żałosne świrki.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, niestety napisał:

Skąd się tacy idioci biorą?? Wam już odbija całkiem jako opozycja. PIS o programie  i gospodarce wy szczujecie i zioniecie nienawiścią. Pogadamy po wyborach kto będzie się śmiał żałosne świrki.

Ty pedolski świrze idź na szczaw i popieraj komunę.Niech ją szlak trafi

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, malina napisał:

A teraz są komuchy o ludowym podłożu ,jasne oni są z czerwonego buraka ze wschodu? 

Mówię cały czas że ta hipopotamica chcę nadal ludźmi rządzić.To parszywa zaraza nie odpuści.Wiem bo w gminie pastiszyla się

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Goscinny napisał:

Mówię cały czas że ta hipopotamica chcę nadal ludźmi rządzić.To parszywa zaraza nie odpuści.Wiem bo w gminie pastiszyla się

 

Ta karykatura ma chęć być u władzy,tylko nadarzy się okazja Mówiła mi jedna osoba ,że ona robi sobie konkretnie osadę że swoich.Jeszcze trochę i zobaczymy wszyscy jaka to osóbka w ciele zmiji

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Dudek napisał:

Ta karykatura ma chęć być u władzy,tylko nadarzy się okazja Mówiła mi jedna osoba ,że ona robi sobie konkretnie osadę że swoich.Jeszcze trochę i zobaczymy wszyscy jaka to osóbka w ciele zmiji

Masz rację ten potwór i komuna wnet zaatakuje znów Ińsko, ale my się nie dajmy,już wiemy jaki potwór czyha na Ińsku

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Ala AW napisał:

Masz rację ten potwór i komuna wnet zaatakuje znów Ińsko, ale my się nie dajmy,już wiemy jaki potwór czyha na Ińsku

Ja wam powiem więcej,komucha powinna pilnować swój zakład na początku Ińska.Tam ta księżniczka ma zamek i tam je kpst jej miejsce,nie powinna wchodzić nikomu w oczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Baśka miała wielki biust
2 godziny temu, Ala AW napisał:

Masz rację ten potwór i komuna wnet zaatakuje znów Ińsko, ale my się nie dajmy,już wiemy jaki potwór czyha na Ińsku

Jak się daje tak się kraje,czy tu nikt tego nie widzi ..To niech wszystkim pokarze kto rządzi ha ha .Niech potrzebie tak jak kiedyś

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Krysia napisał:

Fajnie niech wróci wielką komuna,ja jestem za komuną ,było dobrze będzie jeszcze lepiej,a Działoszyński nie się nie daje,niech weźmie sprawę w swoje ręce.

W ręce to ona może sobie wziąć swoje akta osobowe jako kierownika ośrodka pracy ideowo wychowawczej i powspominać "lepsze" czasy.

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, Helenla napisał:

Będzie zabawa będzie się działo ,zobaczycie wnet co wielmożna dama zrobi w tym Ińsku czystkę.Nie którym kapcie podpadają.Ja jej kibicuje ,nich zrobi z tą cholota czystke.

Gówno zrobi bo pisowkie psy dogadują się z lokalną komuną. A tower mama reprezentuje komunę millerową czyli tą z najbardziej krwistym odcieniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...