Skocz do zawartości

Ukraińcy a UE


perfeckt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

http://wiadomosci.on...-wsparcie/y7d9b

Posty wyrażają opinię Polaków.Nie tych rządowych ryjów,tylko normalnych obywateli.Często zapomnianych przez partyjne klany kombinatorów.A tak swoją drogą,skoro czują się Ukraińcami i defilują po Ińsku w strojach narodowych, to może zdecydują się na powrót do swojej ojczyzny.przecież tam teraz potrzeba patriotów podobnych do band Bandery.Kiedyś rodzice niektórych uciekali na zachód ,aby ukryć swoją działalność z tamtych lat.Wracajcie do siebie i nie obciążajcie ińskiej biedy datkami rządowymi.Polacy też mają swoje kłopoty o czym świadczą liczne posty.

Odnośnik do odpowiedzi

http://fakty.interia...ck=newsOfTheDay

I tak zapewne to się skończy.Ukraina jest tam, gdzie większość stanowią Ukraińcy. Niech nikt nie ma wątpliwości,że UE czy też USA w tej sprawie coś mogą.Gdyby przywrócić Polaków na tereny, gdzie zamordowano rodowitych mieszkańców,to wiele graniczących z Polska powiatów po tamtej stronie powinno powrócić do Polski.I to była by sprawiedliwość dziejowa w stosunku do band UPA.

Odnośnik do odpowiedzi

http://wiadomosci.on...autonomie/fgl00

Autonomia to niezależność od Ukraińskich oligarchów.Ukraina powinna być tam,gdzie Ukraińcy stanowią większość.To oznacza ,że część tego stworzonego kraju powinna wrócić do Polski, tak jak było w 1939r.

Sam sobie zaprzeczasz."Ukraina powinna być tam,gdzie Ukraińcy stanowią większość"."To oznacza ,że część tego stworzonego kraju powinna wrócić do Polski".Na tamtych terenach po czystkach etnicznych i wywiezieniu Polaków na Syberię większość stanowią Ukraińcy.Nie chciałabym wracać w rodzinne strony moich rodziców,gdzie spotkała ich taka niegodziwość od narodu ukraińskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Sam sobie zaprzeczasz."Ukraina powinna być tam,gdzie Ukraińcy stanowią większość"."To oznacza ,że część tego stworzonego kraju powinna wrócić do Polski".Na tamtych terenach po czystkach etnicznych i wywiezieniu Polaków na Syberię większość stanowią Ukraińcy.Nie chciałabym wracać w rodzinne strony moich rodziców,gdzie spotkała ich taka niegodziwość od narodu ukraińskiego.

A ja ich nie chcę tutaj w Polsce.Jest ich coraz więcej,jak wszów.Polacy nie mają pracy a oni perfidnie zabierają młodym podstawę bytu,czyli pracę.

http://biznes.onet.p...62,1,news-detal

I po co ich tutaj te nasze tępe władze wpuszczają,skoro oni nas mordowali?

Odnośnik do odpowiedzi
kto się zesr...

Trudna sytuacja na Ukrainie. "Damy Rosjanom popalić, że się zesr***"

"Trze­ba nas uzbro­ić i wtedy Putin się dowie, co to Ukra­ina. Trze­ba się szy­ko­wać do wojny par­ty­zanc­kiej. Roz­dać broń. Przy­go­to­wać schro­ny. Kiedy Putin zo­ba­czy, ile ciał jego ludzi wraca do ma­tusz­ki Rosji, to się wy­stra­szy" – cy­tu­je jed­ne­go z miesz­kań­ców Ukra­iny An­drzej Po­czo­but, któ­re­go tekst zna­lazł się w "Ma­ga­zy­nie ŚwiąÂ­tecz­nym" Ga­ze­ty Wy­bor­czej. - A jak Ro­sja­nie jed­nak się nie wy­stra­szą, to damy im tak po­pa­lić, że się "zesr***" - do­da­je inny, przy­po­mi­na­jąc, że na tych zie­miach "za­wsze wal­czo­no" - "a to z Po­la­ka­mi, a to z Wę­gra­mi, a to z Ro­sja­na­mi".

I nagle się okaże ,że nie ma Ukrainy.Są tylko powstałe republiki. Takiej propagandy nie było od czasów Hitlera.

Odnośnik do odpowiedzi

Trudna sytuacja na Ukrainie. "Damy Rosjanom popalić, że się zesr***"

"Trze­ba nas uzbro­ić i wtedy Putin się dowie, co to Ukra­ina. Trze­ba się szy­ko­wać do wojny par­ty­zanc­kiej. Roz­dać broń. Przy­go­to­wać schro­ny. Kiedy Putin zo­ba­czy, ile ciał jego ludzi wraca do ma­tusz­ki Rosji, to się wy­stra­szy" – cy­tu­je jed­ne­go z miesz­kań­ców Ukra­iny An­drzej Po­czo­but, któ­re­go tekst zna­lazł się w "Ma­ga­zy­nie ŚwiąÂ­tecz­nym" Ga­ze­ty Wy­bor­czej. - A jak Ro­sja­nie jed­nak się nie wy­stra­szą, to damy im tak po­pa­lić, że się "zesr***" - do­da­je inny, przy­po­mi­na­jąc, że na tych zie­miach "za­wsze wal­czo­no" - "a to z Po­la­ka­mi, a to z Wę­gra­mi, a to z Ro­sja­na­mi".

I nagle się okaże ,że nie ma Ukrainy.Są tylko powstałe republiki. Takiej propagandy nie było od czasów Hitlera.

~sprawiedliwość dziejowa :Rosjanie powinni zająć całą tę banderowską Upa-inę, i powystrzelać tych wszystkich czcicieli kultu Stepana Bandery aby sprawiedliwość dziejowa nastała i żeby mordercy z Wołynia i ich potomkowie ponieśli zasłużoną karę za ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem na 200 000 Polaków i Rosjan!

Ja tam kibicuję Rosji i Putinowi i nie jestem żadnym Ruskim. Jestem Polakiem, który nienawidzi ludobójców Polaków i jeszcze śmieją się nam w twarz i mówią nam: Polacy jaka rzeź? jaki mord? jaki Wołyń? w ogóle to nic się nie stało, bo nic takiego nie miało miejsca.

Tfuuuuuuuu, pluję na was bandyci z Upa-iny!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...