Skocz do zawartości

Ukraińcy a UE


perfeckt

Rekomendowane odpowiedzi

NAS TO ZNACZY KOGO ja pochodze z centralnej polski i z pokolen jestem polakiem ,mam wielu znajomych ukraincówi nie czuje potrzeby ich przprosin za ich dziadków a po wtóre takie były czasy i kazdy miał prawo walczyc o swoje bezpieczeństwo i dobra jakie posiadał,to tak jak by ganic policjanta ze pracuje i pisze mandaty

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 627
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

NAS TO ZNACZY KOGO ja pochodze z centralnej polski i z pokolen jestem polakiem ,mam wielu znajomych ukraincówi nie czuje potrzeby ich przprosin za ich dziadków a po wtóre takie były czasy i kazdy miał prawo walczyc o swoje bezpieczeństwo i dobra jakie posiadał,to tak jak by ganic policjanta ze pracuje i pisze mandaty

Porównanie do policjanta jest kretynizmem. "polak" słusznie zauważył, że Niemcy nas przeprosili, wypłacają duże kwoty dla pokrzywdzonych i ich rodzin. UPA to była banda ludobójców do dzisiaj wynoszonych na ołtarze przez ukraińskie władze. Nasz rząd jest "chory" powinien posłuchać głosu obywateli. Obywatele nie maja pracy a my przyjmujemy ukraińców i od ręki proponujemy pracę i utrzymanie. Pokażcie mi chociaż jeden kraj europejski który tak postępuje albo postąpił. Polaczek zawsze chyba będzie polaczkiem oczywiście ten u władzy bo jako naród jesteśmy ok. Za dziadków morderców trzeba przeprosić - ciekawe jak byś postąpił/ła gdybyś przez płot miała mordercę własnego dziecka, ojca, matki???

Odnośnik do odpowiedzi

ZNACZY WYKUPILI SIE ZA SREBRNIKI to sa dopiero faryzeusze a ukraina była bita tak jak my polacy i ich nikt nie przkupił

To najbardziej prymitywny i zawzięty naród. Zresztą UKRAINA to ziemie od zawsze rosyjskie a ukraińcy to zlepek gówna z okolonymi łepetynami i kosą do rezania. tak maja do dzisiaj i już za niedługo powtórzy się historia bo wpuściliśmy bandziorów do naszego kraju. Sami bez użycia wobec nas siły. Wzięto nas naiwniaków na litość.

Odnośnik do odpowiedzi

ZNACZY WYKUPILI SIE ZA SREBRNIKI to sa dopiero faryzeusze a ukraina była bita tak jak my polacy i ich nikt nie przkupił

Za srebrniki to sprzedała nas nasza władza ta w Ińsku jest nie lepsza. Kupczą stanowiskami aż huczy.

Odnośnik do odpowiedzi

WIDZE ZE HISTORII UCZYŁ GAJESKI BO JEJ NIE ZNACIE

Nie wiem co ten "kolo" dzisiaj zaistniał ale historii uczyła nas bardzo dobra nauczycielka Pani Maryla a Pan od plastyki nazywał się Henryk Gajewski. Pisz ułomie poprawnie uczących nauczycieli i nie ujmuj im zasług. Kolo ty alkoholiku lecz się na nogi na głowę za późno.

Odnośnik do odpowiedzi

moz ujełem jedna litere przepraszm pana Henryka ale ty z historia dalej na bakier

Co ty bedziesz mnie gadzie historii uczył? Co ty taki pro ukraiński jesteś. Musisz się bratać z tymi banderowcami? Kogo masz za sąsiada gnido.

Odnośnik do odpowiedzi

NIE CHCIAŁ BYŚ WIEDZIEĆ musiał bym cie zabić.Nie jestem za ukraincami tylko nie potrafi nikt normalnie zapytac i odpowiedzieć tylko z palca wyssane opowieści i wyzwiska

Z tobą jest źle chłopie. Już nas tyle wybito że teraz nie będzie komu pracować na przyszłe emerytury. Jesteś w niesamowitej desperacji zadzwoń na telefon zaufania może ci pomogą.

Odnośnik do odpowiedzi

oglądajcie

Boże nie można na to patrzeć a co dopiero przeżyć wówczas na własnej skórze. Nienawidzę ukraińców, nienawidzę Ukrainy, nienawidzę polskiego rządu który dzisiaj wspiera ten naród który powtórzy w niedługim czasie to co było w latach 40 stych. Polska - głupi i naiwny kraj a jeszcze bardziej głupi są rządzący nią.

Odnośnik do odpowiedzi
Prezydent Czech ostro o Banderze w liście do Ukraińców! Opublikowano: 09 sty 2015 Prezydent Czech, Milos Zeman, wystosował do obywateli Ukrainy list, w którym krytykuje odradzający się w tym kraju kult Stepana Bandery. Polityk przypomniał, że Ukrainiec ma na swoich rękach krew Polaków. Milos Zeman otrzymał od Ukraińców list, którego nadawcy apelowali do niego, aby stanął w obronie Stepana Bandery. Czeski prezydent skontrował autorów tej korespondencji zadając im niewygodne pytania.Pozwólcie mi zatem zadać dwa pytania. Po pierwsze, czy znacie rozkaz Bandery: „Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia?†Jeśli nie znacie, nie jesteście Ukraińcami. A jeżeli znacie, to czy się z nim zgadzacie, czy nie? W dalszej części swojego listu polityk przypomina, że Bandera miał zamiar przemianować Ukrainę na państwo wasalne wobec Niemiec. Dodał również, że w czasach, gdy Ukrainą rządził Wiktor Juszczenko Bandera został ogłoszony bohaterem narodowym, a teraz istnieje podobne zagrożenie, ponieważ jeden z tamtejszych deputowanych, Roman Szuchewycz, planuje złożyć wniosek o upamiętnienie tej kontrowersyjnej postaci. Nie mogę gratulować Ukrainie takich narodowych bohaterów. – zakończył Zeman. Ręce same składają się do oklasków. Pozostaje tylko jedno „aleâ€, dlaczego podobnych słów nigdy nie był w stanie wypowiedzieć żaden z polityków dzierżących władzę w naszym kraju? źródło: Facebook

Czytaj więcej na http://fakty.interia...campaign=chrome

Odnośnik do odpowiedzi

Do gośćia sierpem i młotem nie dorobiony.Wiesz że nienawiść wprowadzasz w narody,tak było kiedyś przez takich jak ty.Pamietaj do trzech lat Ci na wstępie grozi i nik Ci nie pomorze.Ostatnio wyłapano takiego co się wpisami podobnymi zajmował.Tytuł miał profesora ,także jak takich lapia to do ciebie kmiocie ze słoma w butach tech przyjdą.Bolszewik

Odnośnik do odpowiedzi

Do gośćia sierpem i młotem nie dorobiony.Wiesz że nienawiść wprowadzasz w narody,tak było kiedyś przez takich jak ty.Pamietaj do trzech lat Ci na wstępie grozi i nik Ci nie pomorze.Ostatnio wyłapano takiego co się wpisami podobnymi zajmował.Tytuł miał profesora ,także jak takich lapia to do ciebie kmiocie ze słoma w butach tech przyjdą.Bolszewik

Nikt tu nienawiści nie sieje. Jak sam zauważyłeś kto jednie wkleja treści z innych gazet i pokazuje ludziom jaka jest prawdziwa historia a nie ta Komoruskowa, Tuskowa, Schetynowa. Bożeeeeee jak mi wstyd za naszą władzę od góry do dołu. Zaprzedali duszę Ukrainie jak Szafran Mazurkowi byle tylko istnieć.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...