Skocz do zawartości

Ukraińcy a UE


perfeckt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czyli Krym wraca do Rosji. Czas pokaże , czy to lepiej czy gorzej.Oby nie skończyło się III wojną światową.I bez tego upodlenie i korupcja jest ogromna.

tobie debilu kończą się tematy to teraz zaczynasz przepisywać i komentować wiadomości z netu , aby zwrócić na siebie uwagę :D no no takich potrzeba nam na urzędzie ...

Odnośnik do odpowiedzi

tobie debilu kończą się tematy to teraz zaczynasz przepisywać i komentować wiadomości z netu , aby zwrócić na siebie uwagę :D no no takich potrzeba nam na urzędzie ...

Potrzeba takich cymbałów jak ty....................

Zawsze się wesz znajdzie łonowa.............

No to startuj kto ci broni?????

Jak tego nie robisz to zamknij mordę na kłódkę.....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można wierzyć Ukraińcom, jak oni zaraz po uzyskaniu polskiego paszportu i np: wyjeździe do Kanady, natychmiast podejmują działalność jako Ukraińcy. To jest gra na szkodę Polski , Europy i świata. Żeby to zrozumieć , trzeba tych ludzi poznać , czasami to trwa lata.

Odnośnik do odpowiedzi

O matko.... niewiarygodne.... Racinowski to człowiek o wielkiej kulturą !?....ludzie ratunku!!!! gdzie ja żyję ???gdzie cham na szacunek zasługuje i całe rodziny dają temu poparcie!!!.

Odnośnik do odpowiedzi

O matko.... niewiarygodne.... Racinowski to człowiek o wielkiej kulturą !?....ludzie ratunku!!!! gdzie ja żyję ???gdzie cham na szacunek zasługuje i całe rodziny dają temu poparcie!!!.

Pewnie byłeś w lesie i miałeś widzenie,a może coś wziąłeś,że porąbało ciebie?

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj w TV Rosji były szef służby bezpieczeństwa Ukrainy Aleksander Jahimienko bardzo dokładnie opisał jak przebiegały zajścia na Majdanie.Okazuje się ,że były one przygotowywane przy wsparciu USA,UE polskiego obywatela , pełniącego rolę pośrednika w dostarczaniu dolarów USA oraz organizowaniu spotkań ludzi , zajmujących obecnie ważne role rządowe. Ww wskazuje także ,kto bezpośrednio wydawał rozkazy dla snajperów. Omawia kto i kiedy przychodził na spotkania organizowane przez USA i UE w ramach tzw.współpracy. Obarcza w znacznym stopniu za przewrót rolę Polaków, którym marzy się powrót do wielkiej RP.

Śledząc obecne poczynania oficjeli RP , poczynając od Komorowskiego a na Tusku,Sikorskim i Kaczyńskim kończąc można jednoznacznie stwierdzić, że ich działania są sprzeczne z interesami Polski.

Odnośnik do odpowiedzi
Nie popierajmy banderowców, nie wpadajmy w amok - powiedział w "Kontrwywiadzie" RMF FM ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Dodał, że "to niepokojące, że do nowego rządu na Ukrainie wprowadzono banderowców".

I trudno z nim się nie zgodzić, ma rację i jest o wiele mądrzejszy od naszych polityków do kupy wziętych.

Odnośnik do odpowiedzi

Kwintesencją zachowania naszych polityków będzie jeszcze większa stagnacja w Polsce. Bo Ukraińcy nam nie pomogą a tym bardziej Rosja której pokazaliśmy rogi. Ucierpimy my zwykli obywatele bo władza się wykarmi. W mojej firmie coraz bardziej krucho. Spodziewam się gorszych czasów.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał to bardzo dobry pomysł. To bardzo mądry człowiek lubię czytać wszystkich jego wypowiedzi. Bardzo zdrowe podejście do wszystkich spraw nawet kościelnych. To chodząca encyklopedia i wspaniały człowiek. Tylko czy zechce do takiego zaścianka przyjechać.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,nie zawsze z tobą zgadzam się,lecz Twój stosunek do tego człowieka świadczy o tym,że masz szersze horyzonty niż wynikało to z Twoich dotychczasowych,czasem "zjadliwych" wypowiedzi.

Nie wiem o co Ci chodzi wyborco. Zjadliwy jestem tylko do Pana Burmistrza obecnie nam panującego. Jeśli Ci to przeszkadza trudno. Każdy z nas ma prawo mieć idola tak jak są idole Margaret i jej przeciwnicy. Takie życie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to możliwe! Od jakiegoś czasu utrzymuje kontakt z księdzem Isakowiczem-Zaleskim. Okazało się, że najprawdopodobniej jestem z nim spokrewniony po przez mojego pradziadka oraz księdza prababcię. Szukał miejsca spoczynku mojego pradziadka zamordowanego przez UPA i przez to nawiązaliśmy kontakt. Nasze rodziny pochodzą z Korościatyna gdzie w nocy z 28 na 29 lutego 1944 dokonano mordu na około 160 Polakach. http://www.tvp.pl/wroclaw/spoleczne/studio-wschod/wideo/11032014/14345432 .Mojego pradziadka postrzelono i rozrąbano siekierą na pół od głowy w dół pod Korościatyńskim kościołem. Zaprosiłem już księdza Isakowicza-Zaleskiego do Ińska i otrzymałem pozytywną odpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to możliwe! Od jakiegoś czasu utrzymuje kontakt z księdzem Isakowiczem-Zaleskim. Okazało się, że najprawdopodobniej jestem z nim spokrewniony po przez mojego pradziadka oraz księdza prababcię. Szukał miejsca spoczynku mojego pradziadka zamordowanego przez UPA i przez to nawiązaliśmy kontakt. Nasze rodziny pochodzą z Korościatyna gdzie w nocy z 28 na 29 lutego 1944 dokonano mordu na około 160 Polakach. http://www.tvp.pl/wr...032014/14345432 .Mojego pradziadka postrzelono i rozrąbano siekierą na pół od głowy w dół pod Korościatyńskim kościołem. Zaprosiłem już księdza Isakowicza-Zaleskiego do Ińska i otrzymałem pozytywną odpowiedź.

Widzicie sami z kim nasi politycy zawierają pakty. Wszyscy to historycy tylko zastanawiam się gdzie oni te studia kończyli i za jakich czasów. Księdza Isakowicza- Zalewskiego nie trawią wszystkie partie bo On pokazuje naszą historię w niezakłamany sposób. Nie sieje nienawiści i wrogości. Nie znajduję słów jakimi mógłbym go określić. Nie bał się krytykować pedofilii w kościele katolickim , księży którzy współpracowali z SB, poszczególnych partii politycznych, no i oczywiście zachowania naszych elit politycznych w konflikcie Rosji z Ukrainą. Bynajmniej we wszystkim przyznaję Mu rację. Na pewno niektórym nie będzie to w smak. Ale jak znam Księdza to nikogo nie obrazi a swoje poglądy przedstawi w sposób wysoce moralny i kulturalny.

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam jedynie,że gdy czytam jego opinie dotyczące życia publicznego w naszym kraju lub słuchał jego opinii na różne tematy,to tak jakbym słuchał sumienia naszego narodu.Ten człowiek sprawia,że mamy oczy szerzej otwarte.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby Polacy umieli myśleć łącząc historię z przyszłością, to okazało by się że ten artykuł zawiera przepowiednię,którą być może Rosja wstrzymała na jakiś czas dojście skrajnej prawicy do rządów totalitarnych na Ukrainie.Zacznijcie ludzie czytać i wysnuwać swoje wnioski.Zobaczcie jak ucichli miejscowi przedstawiciele tego narodu.Ciekawe dlaczego/ Nie popierają już swoich braci, dla których wojewoda szczeciński musi przygotować w naszym województwie 1500 dla Ukraińców. A co z solidarnością tych sta z tymi uciekającymi? Kończy się za progiem własnego domu?

http://wiadomosci.on...i-chlopcy/ynr9r

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...