Skocz do zawartości

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!


Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

szafran to ty wypisujesz tutaj najwięcej głupot

A ty jesteś zidiociałym kretynem który ma bzika na punkcie Włodka. Takie psychozy powinny być leczone z przymusu. Pozdrawiam i życzę zdrowia psychicznego. Panie Włodku proszę pisać bo tylko w ten sposób możemy wiedzieć co w gminie piszczy pochwalam Pana działania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No widzisz wyborca, przeszkadza ci jeden Włodek. A żaden z twoich IFSowskich kolegów nie pisze bo najwidoczniej za głupi są żeby obsłużyć komputer. Oni rączki tylko umieją podnosić na zawołanie na sesjach. I naucz się nie dzielić swoim prostactwem z innymi bo słabą reklamę robisz IFSowi.

Odnośnik do odpowiedzi
również wyborca

Nie dość, że prostak to jeszcze żadnych świętości nie uznaje... Rany, nie wiedziałam, że takie bydło w Ińsku można spotkać. Tzn. wiedziałam ale to raczej było na ulicy z buteleczką w rączce a nie przed komputerem. Teraz to na prawdę nie wiem co mam myśleć o tych co popierają IFS. Jeżeli ich elektorat to tacy ludzie to na prawdę najwyższy czas na zmiany. Zło dobrem zwyciężaj!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dość, że prostak to jeszcze żadnych świętości nie uznaje... Rany, nie wiedziałam, że takie bydło w Ińsku można spotkać. Tzn. wiedziałam ale to raczej było na ulicy z buteleczką w rączce a nie przed komputerem. Teraz to na prawdę nie wiem co mam myśleć o tych co popierają IFS. Jeżeli ich elektorat to tacy ludzie to na prawdę najwyższy czas na zmiany. Zło dobrem zwyciężaj!

Nie wiem skąd ci ubzdurało, że radni IFS prezentowali jakiś poziom. Większość z nich to niedouczeni ludzie, których nie należałoby zatrudnić nawet do zamiatania ulicy bo pewnie i to by spieprzyli. Świętości też nie uznają bo jak ktoś popiera burmistrza z pseudonimem łatwo sam się staje taką bezideową kanalią. Wystarczy, że pójdziesz do kościoła i zobaczysz kto przychodzi na msze. Ręce człowiekowi opadają na ten widok. Według mnie to te ataki na Szafrana to zemsta za to, że ich nagrywa i wrzuca do internetu. Nikt mu tego przecież nie zabroni. Zobaczcie jak wyglądają sesje. Tam praktycznie pytania zadaje praktycznie tylko Szafran. Cała reszta bąknie coś od czasu do czasu i na tym się ich rola kończy. To tylko dowód na fikcyjność sesji u nas w gminie. Wszystko jest ustalane za plecami mieszkańców a na sesji jak już Szafran zacznie zadawać pytania to jest możliwość żeby do niego się przyczepiać. To jest zachowanie chorych na władzę ludzi. A to przechodzi właśnie na takich parchów jak wyborca, któremu zależy żeby było jak jest i ma w nosie to, że gmina nie jest w ogóle atrakcyjna. 140 tysięcy gmina będzie miała w plecy ale co tam, przecież radni IFS nie widzą w tym nic złego. Pewnie jeszcze burkowi dadzą podwyżkę bo biedny burmistrzunio cały czas musi znosić Szafrana. Ostatnie newsy na temat Terebeckiego to też jest podpucha na odwrócenie uwagi od problemów gminy jak odebranie dotacji, zaległości dzierżawców po nurkach i firmy cateringowej.

Odnośnik do odpowiedzi

On już nic nie będzie obiecywał.Zrobi listę tego co zrobił i powie, tyle zrobiłem ale Szafran mnie nagrywał i nie mogłem więcej dlatego wybierzcie mnie jeszcze raz żebym mógł robić dalej to co jest moim zasranym obowiązkiem. Tutaj zdecydowanie większe pole do popisu będą mieli przeciwnicy racinowskiego. Powinno ich kilku być ale martwi mnie to też bo jak będzie ich tylu to głosy się rozejdą na różne maski a żelazny elektorat racinowskiego będzie dalej na niego głosował i może dojść do sytuacji gdzie trzecią kadencję będzie burmistrzem. Ważniejsze są wybory na radnych według mnie. Obecny skład jest totalną porażką bo oni nie mieli żadnej własnej inicjatywy.

Odnośnik do odpowiedzi

ty święto jebliwy fanatyku ze ściennego , nie pozoruj że jesteś lepszy od innych i nie miej ińskiej społeczności za idiotów jak to wielokrotnie tutaj piszesz i próbujesz nią manipulować . Ty jesteś gorszy od Czerepacha z RANCZA szujo . Ot po prostu taka nasza ( śląska - przyjezdna ) gminna zakłamana i nawiedzona kanalia .

Odnośnik do odpowiedzi
OSP Ińsko odrzucono wniosek na 150tyś. zł na zakup wozu strażackiego. LGR "Sieja" już 13-go grudnia na swojej stronie internetowejwww.lgr-sieja.pl podała, że OSP Ińsko odrzucono wniosek na sumę 150 tyś. zł przeznaczonych na zakup samochodu strażackiego. Wniosek przygotowany przy pomocy Urzędu oceniono na 18 punktów, tymczasem "przeszły" wnioski, które miały co najmniej 26 punktów, a najwyżej oceniony wniosek otrzymał aż 37,88 punktów. Tu nasuwa się pytanie, dlaczego przygotowany przez nasz Urząd wniosek został aż tak mizernie oceniony? No cóż? Na retoryczne pytania nie trzeba odpowiadać.

Włodzimierz szafran

ALE KIBEL!!! KTO IM TEN WNIOSEK NAPISAŁ???

Odnośnik do odpowiedzi

ty święto jebliwy fanatyku ze ściennego , nie pozoruj że jesteś lepszy od innych i nie miej ińskiej społeczności za idiotów jak to wielokrotnie tutaj piszesz i próbujesz nią manipulować . Ty jesteś gorszy od Czerepacha z RANCZA szujo . Ot po prostu taka nasza ( śląska - przyjezdna ) gminna zakłamana i nawiedzona kanalia .

http://www.sn.pl/akt...-SK-0010_13.pdf

Czytaj i wbij sobie do tej pustej makówki ty gamoniu. Czy to będą Ślązacy, Górale, Kaszubi, Warmiacy, Mazurzy czy Kurpie to zawsze będą to Polacy. Ty nie możesz znieść tego, że Włodek zrobił więcej dla Ińska niż ty zrobiłeś przez cały twój żywot. Odejdź w niepamięć nienawistna żmijo z Ińskiego Fiaska Samorządowego. Dzięki wam kolejne 150 tys. mamy w plecy. Może sprzedamy radnych z tego komitetu a burmistrza dodamy za darmo jako breloczek to przynajmniej kilka złotówek dorzucimy na OSP.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to kto? Główny gminny specjalista od pisania wniosków K. paluszek

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU KRZYSZTOFOWI PALUCHOWI ZA NAPISANIE WNIOSKU O DOFINANSOWANIE NA SUMĘ 18 PUNKTÓW. DZIĘKI TEMU OSP W GMINIE IŃSKO STRACIŁA 150 TYSIĘCY ZŁ. DZIĘKUJĄ MIESZKAŃCY ORAZ STRAŻACY A TAKŻE PRZYSZLI POSZKODOWANI. CIEKAWE CZY PAN BURMISTRZ BĘDZIE SIĘ CHCIAŁ WYKŁÓCAĆ W SĄDZIE O TE 150 TYSIĘCY.

Odnośnik do odpowiedzi

ty święto jebliwy fanatyku ze ściennego , nie pozoruj że jesteś lepszy od innych i nie miej ińskiej społeczności za idiotów jak to wielokrotnie tutaj piszesz i próbujesz nią manipulować . Ty jesteś gorszy od Czerepacha z RANCZA szujo . Ot po prostu taka nasza ( śląska - przyjezdna ) gminna zakłamana i nawiedzona kanalia .

Coś czuję, że ty też jesteś (niemiecki- przyjezdny) to twój styl. Co ci ten Szafran zrobił? Żonę przeleciał czy jak? A może ty jesteś fanatykiem ale Szafrana!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

no to jak najniżej punktowany wniosek przechodzący zdobył 26 a straż 18 to nawet dobrze im poszło zważywszy że wyczytałem w regulaminie sieji że wnioski które dotyczą bez pośrednio sfery rybackiej dostają automatycznie 10 punktów więcej WIELKIE BRAWA DLA PANA KRZYSZTOFA ŻE PRUBUJE bo jakby nie było aż tyle wniosków od rybaków to strażaków by przeszedł

Odnośnik do odpowiedzi

no to jak najniżej punktowany wniosek przechodzący zdobył 26 a straż 18 to nawet dobrze im poszło zważywszy że wyczytałem w regulaminie sieji że wnioski które dotyczą bez pośrednio sfery rybackiej dostają automatycznie 10 punktów więcej WIELKIE BRAWA DLA PANA KRZYSZTOFA ŻE PRUBUJE bo jakby nie było aż tyle wniosków od rybaków to strażaków by przeszedł

Ty durniu straciłes 150 kawałków i bedziesz mi tu wpierał że jesteś taki dobry? Twój wniosek miał 18 punktów a najlepszy miał 38 czyli ponad dwa razy więcej niż twój ty partaczu
Odnośnik do odpowiedzi

Goń się szmato naucz się czytać a nie wyrwane z kontekstu teksty tu piszesz tak myślałem że nie można wam ufać i oczytałem siejecie propagandę że niby władza zła ale sami nic tępaki jeszcze dla naszego ińska nie zrobiliście oni chociaż próbują a wy tylko kłody pod nogi i utrudniać umiecie

Odnośnik do odpowiedzi

Goń się szmato naucz się czytać a nie wyrwane z kontekstu teksty tu piszesz tak myślałem że nie można wam ufać i oczytałem siejecie propagandę że niby władza zła ale sami nic tępaki jeszcze dla naszego ińska nie zrobiliście oni chociaż próbują a wy tylko kłody pod nogi i utrudniać umiecie

Do pisania zatrudnia się profesjonalistów a nie samozwańczych speców. Paluch mógł sobie napisać wniosek o dofinansowanie na buraki a nie na 150 000 zł. Przerosło go to i z jego winy OSP nie dostanie nawet grosza. To ta władza nic nie zrobiła dobrego tylko przepieprza pieniądze na każdym kroku. CO idioto mi powiesz, że likwidator będzie na wszystkich, którzy nie płacą wzywał komornika? Na każde nieprzyznane pieniądze latał do prawnika i wciągał gminę w wieloletnie spory sądowe? Przejrzyj wreszcie na oczy ty otumaniony gamoniu, że Ińskie Fiasko Samorządowe i towarzysz TW "Janek" niszczą gminę na naszych oczach. Dowody na to widać gołym okiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...