Skocz do zawartości

Terroryzowanie okolicy muzyką


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Bo władza powinna być przyjazna dla ludzi ,bo przecież my ludzie tej gminy wybraliśmy ją.A co się okazuje że popełniliśmy wielki błąd..Ponieważ wy władzo zaczęliście nękać , poniżać,upakazac,zwalniać ze stanowisk dla kaprysu, obrażać ludzi tych co na was głosowali jaki powód tej waszej nienawiści , nikt nie wie ,po prostu KAPRYS zuchwałej władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Władza porządną powinna świecić  przykładem,a nasza jest najgorsza jaką była do tej pory.Widac na ostatniej sesji ,jak kpiąco zachowywał się burmistrz i przewodnicząca,jakimi są bezczelnymi  osobami .Zrażają sobie ludzi,a to źle wpłynie na głosowanie przed wyborami.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dzik napisał:

40 lat za długo Pan tu przyjeżdżasz. 

My się chcemy bawić, a na wczasy todo Ciechocinka 

 

10 godzin temu, Adi napisał:

W punkt 

Hej ty nie pogrążaj się bardziej.....Chcesz się bawić to do miasta na dyskotekę s********👉 Nie na łono natury i płoszyć ptaki i zwierzynę....won mówię 👉👉👉 nie przyjeżdżaj do parku drzeć japy szczać, srać i rzygać 🤮 Liwak, Kupczyński  przez to picie to wam odjebalo do końca.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, disko napisał:

 

Hej ty nie pogrążaj się bardziej.....Chcesz się bawić to do miasta na dyskotekę s********👉 Nie na łono natury i płoszyć ptaki i zwierzynę....won mówię 👉👉👉 nie przyjeżdżaj do parku drzeć japy szczać, srać i rzygać 🤮 Liwak, Kupczyński  przez to picie to wam odjebalo do końca.

Trafiłam tu przypadkiem, ale jestem zaskoczona poziomem merytoryki ze strony mieszkańców. Nie dziwi mnie brak szacunku do was, skoro sami siebie nie szanujecie. Mniej nienawiści ludzie, a będzie się wszystkim lepiej żyło.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Jagoda napisał:

Trafiłam tu przypadkiem, ale jestem zaskoczona poziomem merytoryki ze strony mieszkańców. Nie dziwi mnie brak szacunku do was, skoro sami siebie nie szanujecie. Mniej nienawiści ludzie, a będzie się wszystkim lepiej żyło.

Dam ci radę przypadkowa. Poczytaj najpierw choć trochę o miejscu do którego jedziesz. ZAPAMIETAJ Ińsko to Iński Park Krajobrazowy, Natura 2000, liczne Rezerwaty przyrody a ty chcesz potańcówek wiejskich i drinków. Radzę jechać do Ciechocinka a i tam nie ma libacji pod chmurką tylko w obiekcie zamkniętym. Prymityw taki jak ty nic nie zrozumie no ty lewak , słomiak i platfus. No ale ty z przypadku zrobiona. Nie ma co wymagać.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wyborca napisał:

Dam ci radę przypadkowa. Poczytaj najpierw choć trochę o miejscu do którego jedziesz. ZAPAMIETAJ Ińsko to Iński Park Krajobrazowy, Natura 2000, liczne Rezerwaty przyrody a ty chcesz potańcówek wiejskich i drinków. Radzę jechać do Ciechocinka a i tam nie ma libacji pod chmurką tylko w obiekcie zamkniętym. Prymityw taki jak ty nic nie zrozumie no ty lewak , słomiak i platfus. No ale ty z przypadku zrobiona. Nie ma co wymagać.

Używając takich epitetów nigdy nie będziecie traktowani poważnie ;) Ińsko to nie dzicz, chociaż widzę, że mieszkańcy zatrzymali się na tym etapie. Skoro nie jesteś szczęśliwym człowiekiem to coś z tym zrób, a nie wylewaj swoją frustracje na obcych ci ludzi, którzy potrafią cieszyć się życiem. Jedyne co pozostaje to współczuć zgorzkniałości. 

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd mi jest za mieszkańców którzy się tutaj wypowiadają w tak obrzydliwy sposób. Ktoś u nas coś otwiera w wy go ten sposób witacie. 

Polak Polakowi wilkiem... niestety ;( zastanówcie się co wy piszecie, co robicie bo przynoście wstyd swojej rodzinie i znajomym 

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj 4 w niedzielę robicie dzień dziecka ,zawsze z opoznieniem ,czy nie macie kalendarza .Już mam dosyć tego wycia ,cały czas wyja chcą pokazać kulturę nie trendy droga.Buraki przecież nie wiedzą do czego służy STRAŻ pożarna ,wyczucie jeżdżenie bezsensu to wasza domena gwiazdorstwo.Zrobcie z tym wyciem w Ińsku porządek ,bo my zrobimy z wami w net .

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Jagoda napisał:

Używając takich epitetów nigdy nie będziecie traktowani poważnie ;) Ińsko to nie dzicz, chociaż widzę, że mieszkańcy zatrzymali się na tym etapie. Skoro nie jesteś szczęśliwym człowiekiem to coś z tym zrób, a nie wylewaj swoją frustracje na obcych ci ludzi, którzy potrafią cieszyć się życiem. Jedyne co pozostaje to współczuć zgorzkniałości. 

Mnie szkoda że takie tłuki nie wiedzą po co jedzie się do miejsc u wysokich walorach przyrodniczych. Jesteś tępa dzida tyle w temacie Jagoda. Tu się przyjeżdza delektować ciszą, czystością wody i śpiewem ptaków a nie słuchaniem techno. Won i nie wracaj. Żadnej zgoszkniałości nie zauważyłem. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem dlatego tu mieszkam. Zgodnie z naturą i delektując się nią. Muzyki więśniaro słuchaj w domu bo radio masz i tv też. Drinki też pij w domu a nie dajesz źle przykłady. Fujjj obrzydliwa jesteś....tak po prostu. Przyjechałaś przypadkowo a od wczoraj nadajesz na forum jak....sama wiesz jak kto...no!

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, wstyd napisał:

Mnie szkoda że takie tłuki nie wiedzą po co jedzie się do miejsc u wysokich walorach przyrodniczych. Jesteś tępa dzida tyle w temacie Jagoda. Tu się przyjeżdza delektować ciszą, czystością wody i śpiewem ptaków a nie słuchaniem techno. Won i nie wracaj. Żadnej zgoszkniałości nie zauważyłem. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem dlatego tu mieszkam. Zgodnie z naturą i delektując się nią. Muzyki więśniaro słuchaj w domu bo radio masz i tv też. Drinki też pij w domu a nie dajesz źle przykłady. Fujjj obrzydliwa jesteś....tak po prostu. Przyjechałaś przypadkowo a od wczoraj nadajesz na forum jak....sama wiesz jak kto...no!

Ale dno komentarz. Może w twarz któryś z was się odważy to powiedzieć do jakiegoś faceta a nie tu na forum obrażasz dziewczynę? Szacunku do kobiet z domu na pewno nie wynieślicie. 

Bardzo wysoki poziom kultury, a tfu na Was. Tylko czekać aż pozdychacie w męczarniach, tego wam życzę.

Odnośnik do odpowiedzi
Twój nowy wróg
9 minut temu, wstyd napisał:

Mnie szkoda że takie tłuki nie wiedzą po co jedzie się do miejsc u wysokich walorach przyrodniczych. Jesteś tępa dzida tyle w temacie Jagoda. Tu się przyjeżdza delektować ciszą, czystością wody i śpiewem ptaków a nie słuchaniem techno. Won i nie wracaj. Żadnej zgoszkniałości nie zauważyłem. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem dlatego tu mieszkam. Zgodnie z naturą i delektując się nią. Muzyki więśniaro słuchaj w domu bo radio masz i tv też. Drinki też pij w domu a nie dajesz źle przykłady. Fujjj obrzydliwa jesteś....tak po prostu. Przyjechałaś przypadkowo a od wczoraj nadajesz na forum jak....sama wiesz jak kto...no!

Jak myślisz że jesteś anonimowy w internecie to się wkrótce mocno zdziwisz. 

 

Odszczekasz to prostaku 

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, wstyd napisał:

Mnie szkoda że takie tłuki nie wiedzą po co jedzie się do miejsc u wysokich walorach przyrodniczych. Jesteś tępa dzida tyle w temacie Jagoda. Tu się przyjeżdza delektować ciszą, czystością wody i śpiewem ptaków a nie słuchaniem techno. Won i nie wracaj. Żadnej zgoszkniałości nie zauważyłem. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem dlatego tu mieszkam. Zgodnie z naturą i delektując się nią. Muzyki więśniaro słuchaj w domu bo radio masz i tv też. Drinki też pij w domu a nie dajesz źle przykłady. Fujjj obrzydliwa jesteś....tak po prostu. Przyjechałaś przypadkowo a od wczoraj nadajesz na forum jak....sama wiesz jak kto...no!

Smutny człowieku. Największą karą dla ciebie jest przebywanie 24/7 z samym sobą. Nic gorszego cię w życiu nie spotka. I jak widać mieszkanie w ińsku nie sprawia, że jesteś szczęśliwym człowiekiem. Może czas usiąść na łonie natury i zastanowić się nad swoim smutnym życiem. Nigdy nie jest za późno na zmiany. ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, wstyd napisał:

Mnie szkoda że takie tłuki nie wiedzą po co jedzie się do miejsc u wysokich walorach przyrodniczych. Jesteś tępa dzida tyle w temacie Jagoda. Tu się przyjeżdza delektować ciszą, czystością wody i śpiewem ptaków a nie słuchaniem techno. Won i nie wracaj. Żadnej zgoszkniałości nie zauważyłem. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem dlatego tu mieszkam. Zgodnie z naturą i delektując się nią. Muzyki więśniaro słuchaj w domu bo radio masz i tv też. Drinki też pij w domu a nie dajesz źle przykłady. Fujjj obrzydliwa jesteś....tak po prostu. Przyjechałaś przypadkowo a od wczoraj nadajesz na forum jak....sama wiesz jak kto...no!

Świetnie ujęte. Przed przyjazdem zapoznaj się z ulotką lub skonsultuje z farmaceutą. Takie zadanie dla Jagódki hłe hłe. Przyjechała nas straszyć i zakłócać ciszę. Poszła stąd!

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, lol napisał:

Świetnie ujęte. Przed przyjazdem zapoznaj się z ulotką lub skonsultuje z farmaceutą. Takie zadanie dla Jagódki hłe hłe. Przyjechała nas straszyć i zakłócać ciszę. Poszła stąd!

Dopiero jak skończę słuchać techno przy malowniczym jeziorku rozkoszując się widokami natury ;)

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Jagoda napisał:

Dopiero jak skończę słuchać techno przy malowniczym jeziorku rozkoszując się widokami natury ;)

Najlepszy dowód na to, że z kretynami się nie rozmawia. "Słuchać techno przy malowniczym jeziorku".

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, niestety napisał:

Przestań szczekać gminny radlerku 😉

Takie to właśnie prostaki są. Ratlerek, radlerek, byle był alkohol. Reszta nie ma znaczenia. Typowy przyjezdny, które za nic ma lokalne walory i narzuca swoje porąbane przyzwyczajenia innym.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Janusz napisał:

Musielibyście zobaczyć syf jaki został na miejscu, wzdłuż orzechowej i parkiem do wieży widokowej. Kto to będzie sprzątał? Wiadomo, my mieszkańcy. Zmiatajcie stąd wszyscy Ci, którzy robią z Ińska śmietnisko.

image.png.cd765a8f89beec5349db40b841555138.png

Poprosimy o zdjęcia 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Alan napisał:

Wstyd mi jest za mieszkańców którzy się tutaj wypowiadają w tak obrzydliwy sposób. Ktoś u nas coś otwiera w wy go ten sposób witacie. 

Polak Polakowi wilkiem... niestety ;( zastanówcie się co wy piszecie, co robicie bo przynoście wstyd swojej rodzinie i znajomym 

Wyjedź raz lub dwa poza Ciemnik, najlepiej na Zachód, to zobaczysz jak wygląda organizowanie drobno-miejskich i wiejskich imprez okolicznościowych. Od lat miejscem imprez było centrum Ińska. Może nie wiesz bo nie jesteś stąd więc podpowiem, chodzi o wolną przestrzeń między remizą a kinem. Tam jest odpowiednia przestrzeń, promenada, dostęp do kina, miejsca do jedzenia, ludzie mają bardzo blisko, a ostatnio nawet powstał plac zabaw dla dzieci i nagle ktoś wpadł na pomysł żeby robi to w miejscu, które zupełnie nie przystaje do organizowanej imprezy. Podobał Ci się budynek dawnej Łączności w tle? Nadawał by się na dom strachów. Tutaj wy, nieogarnięci ludzie, spragnieni alkoholu i hałasu, robicie trzodę przez to, że terroryzujecie innych swoimi fanaberiami. To wy jesteście anomalią w codziennej i spokojnej normalności mieszkańców. Janusz dobrze napisał, że syf jaki po sobie zostawiliście, łącznie z latającymi balonami z helem, jest najlepszym dowodem na wasze intencje. A zwieńczeniem wszystkiego jest to, że to wszystko odbywa się pod okiem burmistrza. Panie burmistrzu, mojego głosu, pan ani pana pomazaniec nie otrzyma. Miarka się przebrała.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...