Skocz do zawartości

Terroryzowanie okolicy muzyką


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Zbyszek Paternecki napisał:

Jakiś czas temu ktoś tutaj pisał o tym, że Burmistrz ma w planach wydzierżawienie plaży. Macie, kochani sąsiedzi, przedsmak tego co się będzie działo. Płatna plaża, pijani ludzie, rajdy cyklistów i innych świrów. Nie możemy się na takie rzeczy godzić, bo Ińsko zostanie do reszty zrujnowane. Już i tak ciągnie się za Ińskiem smród przez żwirownie. Ludzie po prostu rezygnują z przyjazdów, bo Ińsko coraz mniej ma wspólnego z miejscem wypoczynku i możliwością obcowania z naturą, a coraz bardziej ze zgiełkiem miejskim i zanieczyszczeniami.

Wiecej atrakcji to więcej ludzi zainteresowanych przyjazdem do Ińska, więcej ludzi w Ińsku to więcej pieniędzy dla gminy. Wystarczy dbać o porządek to nie będzie syfu a nie próbować robić z Ińska wsi do której nikt nie ma wstępu bo wy sobie tak ubzduraliście 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Zbyszek Paternecki napisał:

Jakiś czas temu ktoś tutaj pisał o tym, że Burmistrz ma w planach wydzierżawienie plaży. Macie, kochani sąsiedzi, przedsmak tego co się będzie działo. Płatna plaża, pijani ludzie, rajdy cyklistów i innych świrów. Nie możemy się na takie rzeczy godzić, bo Ińsko zostanie do reszty zrujnowane. Już i tak ciągnie się za Ińskiem smród przez żwirownie. Ludzie po prostu rezygnują z przyjazdów, bo Ińsko coraz mniej ma wspólnego z miejscem wypoczynku i możliwością obcowania z naturą, a coraz bardziej ze zgiełkiem miejskim i zanieczyszczeniami.

Prawda. Tak jest od kilku lat. Idziemy na dno coraz bardziej coraz bardziej aż na dno.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Laura napisał:

Oj Andrzejku, Andrzejku. Póki co to wy tu siejecie ferment bo piszecie, że wczoraj tam była impreza jak otwarcie dopiero dzisiaj było 🤣🤦‍♂️

Moja opinia jest jak najbardziej szczera i totalnie nie rozumiem hejtu jaki tutaj się wylał.

wczoraj byly bluzgi i dzisiaj bylo to samo. nie wiem jaki byl sens robic te impreze skoro insko to miasto emerytow i rencistow.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Adi napisał:

Wiecej atrakcji to więcej ludzi zainteresowanych przyjazdem do Ińska, więcej ludzi w Ińsku to więcej pieniędzy dla gminy. Wystarczy dbać o porządek to nie będzie syfu a nie próbować robić z Ińska wsi do której nikt nie ma wstępu bo wy sobie tak ubzduraliście 

Adi wyłącz swój megafon.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

wczoraj byly bluzgi i dzisiaj bylo to samo. nie wiem jaki byl sens robic te impreze skoro insko to miasto emerytow i rencistow.

Te bluzgi narazie lecą tylko od emerytów i rencistów jak widać 🤷‍♂️ 

Polecam maść na ból... wiadomo czego 😘

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Laura napisał:

Te bluzgi narazie lecą tylko od emerytów i rencistów jak widać 🤷‍♂️ 

Polecam maść na ból... wiadomo czego 😘

Bluzgi są nie od emerytów tylko młodych którzy przebywają tu z małymi dziećmi. Pomijam fakt głośnej muzyki po prostu pomijam. Ale tego klnięcia pominąć nie można. To młodzi ludzie ze sklepu od lodziarni i tych namiotów. Wczoraj darli się do 24 same przekleństwa. Tego się słuchać nie da. A dziś te same moczymorfy mile się uśmiechają . Taka to Ińska kultura. Raczej zapaść kulturalna. Co wy z tym Ińskiem zrobiliście.

Odnośnik do odpowiedzi
Zbyszek Paternecki
26 minut temu, Adi napisał:

Wiecej atrakcji to więcej ludzi zainteresowanych przyjazdem do Ińska, więcej ludzi w Ińsku to więcej pieniędzy dla gminy. Wystarczy dbać o porządek to nie będzie syfu a nie próbować robić z Ińska wsi do której nikt nie ma wstępu bo wy sobie tak ubzduraliście 

Pan wybaczy, ja o niebie a pan o chlebie. Ińskiem nikt nie jest zainteresowany, bo ono przestało być gminą, która skupiała się na rekreacji naturalnej. Od 40 lat tutaj przyjeżdżam więc mam porównanie, co było kiedyś, a co jest teraz. O porządek gmina dba tak jak się bardzo często pisze tutaj na forum. Brudne przystanki, brak sensownych połączeń autobusowych, był czas kiedy nawet nie wystawiano WC, bo gmina nawet na tym chciała oszczędzić, motory zrobiły sobie tor wyścigowy po lasach, orzechowej i na głównej drodze. Niektórzy są na tyle odważni, że już od posterunku przyspieszają, bo policja najwidoczniej śpi albo wie kto to robi i nie reaguje.

Absolutnie nikt z gminy nie podejmuje żadnych działań kiedy monitowałem te sprawy do Burmistrza. Kiedyś nawet poszliśmy grupą trzech osób żeby przybliżyć te problemy i zaproponować rozwiązania. Niestety pan Burmistrz nie znalazł dla nas czasu chociaż sekretariat nam potwierdził, że burmistrz jest na miejscu.

Nie wiem też o jakim zarobku pan pisze, skoro impreza jest nakierowana na Ińszczan, a nie na osoby spoza Ińska. Kiedy rozpoczęto promocję tego wydarzenia? W zeszły wtorek! Kto poza ludźmi z Ińska, o tej porze, przy takiej pogodzie będzie szukał imprezy plenerowej. Nie można organizatora inaczej określić, niż jako osobę niepoważną. Nie wiem zresztą kto wpadł na pomysł żeby sezon "inaugurować". Sezon to sezon i kto wie jak Ińsko potrafi być zapchane kiedy pogoda dopisuje, ten wie kiedy faktyczny "sezon" się rozpocznie.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Laura napisał:

Te bluzgi narazie lecą tylko od emerytów i rencistów jak widać 🤷‍♂️ 

Polecam maść na ból... wiadomo czego 😘

Tak, tak, dzisiaj słyszałem podczas spaceru kilku takich panów co to z rana siarczyście sobie rozmawiali. Godne politowania. Dobrze ktoś napisał. Impreza i organizacja na miarę adresatów.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Zbyszek Paternecki napisał:

Pan wybaczy, ja o niebie a pan o chlebie. Ińskiem nikt nie jest zainteresowany, bo ono przestało być gminą, która skupiała się na rekreacji naturalnej. Od 40 lat tutaj przyjeżdżam więc mam porównanie, co było kiedyś, a co jest teraz. O porządek gmina dba tak jak się bardzo często pisze tutaj na forum. Brudne przystanki, brak sensownych połączeń autobusowych, był czas kiedy nawet nie wystawiano WC, bo gmina nawet na tym chciała oszczędzić, motory zrobiły sobie tor wyścigowy po lasach, orzechowej i na głównej drodze. Niektórzy są na tyle odważni, że już od posterunku przyspieszają, bo policja najwidoczniej śpi albo wie kto to robi i nie reaguje.

Absolutnie nikt z gminy nie podejmuje żadnych działań kiedy monitowałem te sprawy do Burmistrza. Kiedyś nawet poszliśmy grupą trzech osób żeby przybliżyć te problemy i zaproponować rozwiązania. Niestety pan Burmistrz nie znalazł dla nas czasu chociaż sekretariat nam potwierdził, że burmistrz jest na miejscu.

Nie wiem też o jakim zarobki pan pisze, skoro impreza jest nakierowana na Ińszczan, a nie na osoby spoza Ińska. Kiedy rozpoczęto promocję tego wydarzenia? W zeszły wtorek! Kto poza ludźmi z Ińska, o tej porze, przy takiej pogodzie będzie szukał imprezy plenerowej. Nie można organizatora inaczej określić, niż jako osobę niepoważną. Nie wiem zresztą kto wpadł na pomysł żeby sezon "inaugurować". Sezon to sezon i kto wie jak Ińsko potrafi być zapchane kiedy pogoda dopisuje, ten wie kiedy faktyczny "sezon" się rozpocznie.

W punkt!!!!!!

 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, wstyd napisał:

Bluzgi są nie od emerytów tylko młodych którzy przebywają tu z małymi dziećmi. Pomijam fakt głośnej muzyki po prostu pomijam. Ale tego klnięcia pominąć nie można. To młodzi ludzie ze sklepu od lodziarni i tych namiotów. Wczoraj darli się do 24 same przekleństwa. Tego się słuchać nie da. A dziś te same moczymorfy mile się uśmiechają . Taka to Ińska kultura. Raczej zapaść kulturalna. Co wy z tym Ińskiem zrobiliście.

Chyba zupełnie w innym miejscu byłyśmy bo ja mam inne wrażenia po dzisiejszej wizycie, o wiele bardziej pozytywne. Nie słyszałam żadnych bluzg, muzyka faktycznie leciała ale z tą głośnością bym nie przesadzała. Ja się cieszę, że wreszcie coś się tu dzieje, że jest fajne klimatyczne miejsce gdzie można sobie usiąść i zjeść coś z grilla czy napić się drinka

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Laura napisał:

Chyba zupełnie w innym miejscu byłyśmy bo ja mam inne wrażenia po dzisiejszej wizycie, o wiele bardziej pozytywne. Nie słyszałam żadnych bluzg, muzyka faktycznie leciała ale z tą głośnością bym nie przesadzała. Ja się cieszę, że wreszcie coś się tu dzieje, że jest fajne klimatyczne miejsce gdzie można sobie usiąść i zjeść coś z grilla czy napić się drinka

zwlaszcza ten drink nieee XDDDDDDDDDDDDDDD?????????

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Zbyszek Paternecki napisał:

Pan wybaczy, ja o niebie a pan o chlebie. Ińskiem nikt nie jest zainteresowany, bo ono przestało być gminą, która skupiała się na rekreacji naturalnej. Od 40 lat tutaj przyjeżdżam więc mam porównanie, co było kiedyś, a co jest teraz. O porządek gmina dba tak jak się bardzo często pisze tutaj na forum. Brudne przystanki, brak sensownych połączeń autobusowych, był czas kiedy nawet nie wystawiano WC, bo gmina nawet na tym chciała oszczędzić, motory zrobiły sobie tor wyścigowy po lasach, orzechowej i na głównej drodze. Niektórzy są na tyle odważni, że już od posterunku przyspieszają, bo policja najwidoczniej śpi albo wie kto to robi i nie reaguje.

Absolutnie nikt z gminy nie podejmuje żadnych działań kiedy monitowałem te sprawy do Burmistrza. Kiedyś nawet poszliśmy grupą trzech osób żeby przybliżyć te problemy i zaproponować rozwiązania. Niestety pan Burmistrz nie znalazł dla nas czasu chociaż sekretariat nam potwierdził, że burmistrz jest na miejscu.

Nie wiem też o jakim zarobki pan pisze, skoro impreza jest nakierowana na Ińszczan, a nie na osoby spoza Ińska. Kiedy rozpoczęto promocję tego wydarzenia? W zeszły wtorek! Kto poza ludźmi z Ińska, o tej porze, przy takiej pogodzie będzie szukał imprezy plenerowej. Nie można organizatora inaczej określić, niż jako osobę niepoważną. Nie wiem zresztą kto wpadł na pomysł żeby sezon "inaugurować". Sezon to sezon i kto wie jak Ińsko potrafi być zapchane kiedy pogoda dopisuje, ten wie kiedy faktyczny "sezon" się rozpocznie.

To mnie akurat nie dziwi. Przykro mi to pisać, ale Liwak to niestety straszny prostak. Oglądałem kilka sesji żeby wiedzieć co się w Ińsku dzieje, ale to co tam zobaczyłem woła o pomstę do nieba. Cały czas zachodzę w głowę jak to możliwe, że on nadal jest burmistrzem Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Zbyszek Paternecki napisał:

Pan wybaczy, ja o niebie a pan o chlebie. Ińskiem nikt nie jest zainteresowany, bo ono przestało być gminą, która skupiała się na rekreacji naturalnej. Od 40 lat tutaj przyjeżdżam więc mam porównanie, co było kiedyś, a co jest teraz. O porządek gmina dba tak jak się bardzo często pisze tutaj na forum. Brudne przystanki, brak sensownych połączeń autobusowych, był czas kiedy nawet nie wystawiano WC, bo gmina nawet na tym chciała oszczędzić, motory zrobiły sobie tor wyścigowy po lasach, orzechowej i na głównej drodze. Niektórzy są na tyle odważni, że już od posterunku przyspieszają, bo policja najwidoczniej śpi albo wie kto to robi i nie reaguje.

Absolutnie nikt z gminy nie podejmuje żadnych działań kiedy monitowałem te sprawy do Burmistrza. Kiedyś nawet poszliśmy grupą trzech osób żeby przybliżyć te problemy i zaproponować rozwiązania. Niestety pan Burmistrz nie znalazł dla nas czasu chociaż sekretariat nam potwierdził, że burmistrz jest na miejscu.

Nie wiem też o jakim zarobku pan pisze, skoro impreza jest nakierowana na Ińszczan, a nie na osoby spoza Ińska. Kiedy rozpoczęto promocję tego wydarzenia? W zeszły wtorek! Kto poza ludźmi z Ińska, o tej porze, przy takiej pogodzie będzie szukał imprezy plenerowej. Nie można organizatora inaczej określić, niż jako osobę niepoważną. Nie wiem zresztą kto wpadł na pomysł żeby sezon "inaugurować". Sezon to sezon i kto wie jak Ińsko potrafi być zapchane kiedy pogoda dopisuje, ten wie kiedy faktyczny "sezon" się rozpocznie.

Ale jak było dzisiaj widać, otwarcie cieszyło się zainteresowaniem nie tylko dla mieszkańców Ińska. 

Animacje dla dzieci, konkursy, muzyka na żywo. Jak na początek czerwca wygląda to bardzo dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jak. No właśnie tak, że jak ktoś chce inaugurować sezon to on mu to przyklepuje. Tu flaszeczka, tam kopertka, wszyscy zadowoleni. Na wsi można się pochwalić, że Ińsko nie umarło tylko tętni życiem. Taki jest modus operandi tej władzy. Zero planu, tylko flaszki i kopertki.

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Anka napisał:

Bardzo słuszna uwaga. Za dużo osób uważa gminę za swój folwark. Ludzie tutaj polokowali swoje pieniądze i chcą spokoju. Gdybym chciała imprezy to bym zamieszkała na Bogusława w Szczecinie, a nie w pobliżu parku krajobrazowego. A jak komuś brakuje takich atrakcji to polecam je organizować w centrum Ińska. Może wtedy ludzie by zaczęli się interesować stanem dróg i hałasem.

W centrum Ińska od dawna co sobota do rana jest głośna muzyka i co ? Nikt i nic z tym nie może zrobić dawno temu radny Kościelny , ludzie mieszkający w bliskiej okolicy i co nic ? Wszyscy słyszą , mają dosyć a burmistrz nic . Nad morzem w tzw ogródkach są potańcówki Max 22:30 , w miastach nie ma mowy o takim czymś , przecież są do tego lokale ! Nie można spać , katem upał ani okna otwożyć ! Ińsko jest okropne  a władza ma wszystko głęboko w du ….. zobaczymy co zdziałają ludzie mieszkający przy plaży , powodzenia życzę .

 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Laura napisał:

Drink to jakieś zło? 🤔

 "XDDDDDDDDDDDDD????" to Brajanek na klawiaturze stanął czy co to znaczy?

najpierw zachwalasz impreze dla dzieciaczkow a potem sie od brajankow wyzywasz widac ze drink za mocno wszedl XDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Laura napisał:

Chyba zupełnie w innym miejscu byłyśmy bo ja mam inne wrażenia po dzisiejszej wizycie, o wiele bardziej pozytywne. Nie słyszałam żadnych bluzg, muzyka faktycznie leciała ale z tą głośnością bym nie przesadzała. Ja się cieszę, że wreszcie coś się tu dzieje, że jest fajne klimatyczne miejsce gdzie można sobie usiąść i zjeść coś z grilla czy napić się drinka

Drink pod namiotem hi hi hi. Szyte na twoją miarę. Przecież wiadomo dla kogo Liwak to robi. Razem z Michałem będą osobiście degustować . Za darmochę oczywiście ale najpierw zje loda u lodziarza. Potem coś głębszego drink z parasolką. Zakąsi  grillem i przejdzie do domku na polu biwakowym u Mariusza. Takie trzy w jednym.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mieszkanka napisał:

W centrum Ińska od dawna co sobota do rana jest głośna muzyka i co ? Nikt i nic z tym nie może zrobić dawno temu radny Kościelny , ludzie mieszkający w bliskiej okolicy i co nic ? Wszyscy słyszą , mają dosyć a burmistrz nic . Nad morzem w tzw ogródkach są potańcówki Max 22:30 , w miastach nie ma mowy o takim czymś , przecież są do tego lokale ! Nie można spać , katem upał ani okna otwożyć ! Ińsko jest okropne  a władza ma wszystko głęboko w du ….. zobaczymy co zdziałają ludzie mieszkający przy plaży , powodzenia życzę .

 

Burmistrz z tektury.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja współczuję burmistrzowi tak chorej społeczności a raczej społeczniaków.

Burmistrza wina, że za mało wody w Ińsku, za dużo młodych ludzi na plaży i burmistrza wina że nie wysiedlił jeszcze takich jak wy. Dobranoc. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Zbyszek Paternecki napisał:

Pan wybaczy, ja o niebie a pan o chlebie. Ińskiem nikt nie jest zainteresowany, bo ono przestało być gminą, która skupiała się na rekreacji naturalnej. Od 40 lat tutaj przyjeżdżam więc mam porównanie, co było kiedyś, a co jest teraz. O porządek gmina dba tak jak się bardzo często pisze tutaj na forum. Brudne przystanki, brak sensownych połączeń autobusowych, był czas kiedy nawet nie wystawiano WC, bo gmina nawet na tym chciała oszczędzić, motory zrobiły sobie tor wyścigowy po lasach, orzechowej i na głównej drodze. Niektórzy są na tyle odważni, że już od posterunku przyspieszają, bo policja najwidoczniej śpi albo wie kto to robi i nie reaguje.

Absolutnie nikt z gminy nie podejmuje żadnych działań kiedy monitowałem te sprawy do Burmistrza. Kiedyś nawet poszliśmy grupą trzech osób żeby przybliżyć te problemy i zaproponować rozwiązania. Niestety pan Burmistrz nie znalazł dla nas czasu chociaż sekretariat nam potwierdził, że burmistrz jest na miejscu.

Nie wiem też o jakim zarobku pan pisze, skoro impreza jest nakierowana na Ińszczan, a nie na osoby spoza Ińska. Kiedy rozpoczęto promocję tego wydarzenia? W zeszły wtorek! Kto poza ludźmi z Ińska, o tej porze, przy takiej pogodzie będzie szukał imprezy plenerowej. Nie można organizatora inaczej określić, niż jako osobę niepoważną. Nie wiem zresztą kto wpadł na pomysł żeby sezon "inaugurować". Sezon to sezon i kto wie jak Ińsko potrafi być zapchane kiedy pogoda dopisuje, ten wie kiedy faktyczny "sezon" się rozpocznie.

40 lat za długo Pan tu przyjeżdżasz. 

My się chcemy bawić, a na wczasy todo Ciechocinka 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...