Skocz do zawartości

Terroryzowanie okolicy muzyką


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Ulka napisał:

Słyszałam. lewak z kupczykiem napoili brymuchą jednego gostka i namawiali go żeby zrobił Mazurka i Szafrana. Znając buraków to wiem że to prawda.

A czego się można spodziewać po patologii?

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Ulka napisał:

Słyszałam. lewak z kupczykiem napoili brymuchą jednego gostka i namawiali go żeby zrobił Mazurka i Szafrana. Znając buraków to wiem że to prawda.

Przecież Lewak na sesji tym się chwalił i że policja go już przesłuchiwała.

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA UWAGA W INSKU GRASUJĄ KOCZOWNICY. SIEDZIBĘ MAJĄ NA PLAŻY W IŃSKU. ZBYDOWALI DOMKI , POSTAWILI NAMIOTY, PRZYCZEPY , DASZKI PUSZCZAJĄ MUZYKĘ W STREFIE CISZY, JEŻDŻĄ GŁOŚNYMI STARYMI AUTAMI. JEDNYM SŁOWEM ROBIĄ CO CHCĄ I NIKIM SIĘ NIE PRZEJMUJĄ. JAK PYTAM CO TO JEST TO ODPOWIADAJĄ ZE MAJĄ ZGODĘ OD BURMISTRZA I OD GMINY. JA WIEM PAMIE BURMISTRZU ZE PAN MA SŁOMĘ W BUTACH CHOĆ RZEKOMO TAKI NOWOCZESNY, TĘCZOWY I EUROPEJSKI. TYLKO CHYBA NIE ZNA ZASAD. GDYBY TAK ZROBIONO W KRAJACH ZACHODNICH ZA 5 MINUT MIESZKAŃCY Z TAKĄ HOŁOTĄ ZROBILIBY PORZĄDEK. JEDEN TELEFON I POLICJA ZAMYKA BIZNES. PAN OTWIERA KOCZOWNICZE OBOZY WYKOLEJONYCH LUDZI. PAN SIĘ LECZ NA NOGI BO NA GŁOWĘ ZAPÓŹNO. PAN MIESZKASZ W GUDOWIE I MASZ TO W d**** DRUGI BURMISTRZ MIESZKA Z DRUGIEJ STRONY IŃSKA. PAN JESTEŚ SZUMOWINĄ I BURAKIEM . NA PLAŻY UŻYWA SIE TYLKO SŁÓW TAKICH JAK K+RWA, P+RDOLĘ, W+PIERDALAJ, H+J CI W D+PĘ. TAKIE RZECZY TLKO W IŃSKU POD RZĄDAMI LIWAKA I KUPCZYŃSKIEGO. GRATULUJĘ!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, UWAGA napisał:

UWAGA UWAGA W INSKU GRASUJĄ KOCZOWNICY. SIEDZIBĘ MAJĄ NA PLAŻY W IŃSKU. ZBYDOWALI DOMKI , POSTAWILI NAMIOTY, PRZYCZEPY , DASZKI PUSZCZAJĄ MUZYKĘ W STREFIE CISZY, JEŻDŻĄ GŁOŚNYMI STARYMI AUTAMI. JEDNYM SŁOWEM ROBIĄ CO CHCĄ I NIKIM SIĘ NIE PRZEJMUJĄ. JAK PYTAM CO TO JEST TO ODPOWIADAJĄ ZE MAJĄ ZGODĘ OD BURMISTRZA I OD GMINY. JA WIEM PAMIE BURMISTRZU ZE PAN MA SŁOMĘ W BUTACH CHOĆ RZEKOMO TAKI NOWOCZESNY, TĘCZOWY I EUROPEJSKI. TYLKO CHYBA NIE ZNA ZASAD. GDYBY TAK ZROBIONO W KRAJACH ZACHODNICH ZA 5 MINUT MIESZKAŃCY Z TAKĄ HOŁOTĄ ZROBILIBY PORZĄDEK. JEDEN TELEFON I POLICJA ZAMYKA BIZNES. PAN OTWIERA KOCZOWNICZE OBOZY WYKOLEJONYCH LUDZI. PAN SIĘ LECZ NA NOGI BO NA GŁOWĘ ZAPÓŹNO. PAN MIESZKASZ W GUDOWIE I MASZ TO W d**** DRUGI BURMISTRZ MIESZKA Z DRUGIEJ STRONY IŃSKA. PAN JESTEŚ SZUMOWINĄ I BURAKIEM . NA PLAŻY UŻYWA SIE TYLKO SŁÓW TAKICH JAK K+RWA, P+RDOLĘ, W+PIERDALAJ, H+J CI W D+PĘ. TAKIE RZECZY TLKO W IŃSKU POD RZĄDAMI LIWAKA I KUPCZYŃSKIEGO. GRATULUJĘ!!!!!

Byłam ciekawa o co jest spór więc po krótkim spacerze szybko się przekonałam. Nie wiem dla kogo jest ta impreza, ale jej przygotowanie poparte było takim wysypem łaciny podwórkowej, że byłam w szoku. Panie Burmistrzu, jeżeli to się odbywa pod Pana egidą, to na przyszłość proszę takie imprezy organizować przy promenadzie Hoffmana. Może wtedy organizatorzy będą bardziej zważać na to co się wydobywa z ich ust.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dzisiaj na plaży z wnukami i świetna zabawa, chylę czoła organizatorom że się im chce bo czytając wasze komentarze i jakie piszecie tu bzdury to mi by się odechciało. Jedzenie super, obsługa uprzejma i pomocna a wnuki chcą już tam wracać także polecam każdemu sprawdzić osobiście bo naprawdę fajne miejsce powstaje w Ińsku

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Aneta83 napisał:

Byłam dziś z dziećmi, dużo animacji, buzki pomalowane dzieci szczęśliwe a ja napilam sie lemoniady :) mysle ze miła odmiana i dobrze że coś sie dzieje na plaży, nie samym słoncem człowiek żyje :)

 

7 minut temu, Jan1968 napisał:

Byłem dzisiaj na plaży z wnukami i świetna zabawa, chylę czoła organizatorom że się im chce bo czytając wasze komentarze i jakie piszecie tu bzdury to mi by się odechciało. Jedzenie super, obsługa uprzejma i pomocna a wnuki chcą już tam wracać także polecam każdemu sprawdzić osobiście bo naprawdę fajne miejsce powstaje w Ińsku

Ty się ogranij Michał z Jackiem.....nie byłeś nie widziałeś....musisz jeden z drugim chwalić swoje chamstwo.....tak masz rację takiej sznury nie nigdzie w okolicy nawet u tomatena gdzie speluna.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Adi napisał:

Weźcie się ludzie leczcie, nic się nie dzieje to źle, coś się dzieje to też źle. Chory naród... 

A za nowy bar na plaży trzymam kciuki, powodzenia!

Ha ha ha znalazł się propagandzista cyganerii ha ha ha.....europejski lewacki styl....chlać, ćpać i kurwić się!

Odnośnik do odpowiedzi

Super atmosfera na plaży, świetna muzyka i pyszne jedzenie... co wam tam ludzie nie pasuje? Wymyślacie tu jakieś bajki jakby tam się patologia odprawiała a właśnie wróciłam z plaży i wrażenia na plus. Do zobaczenia ponownie na miejscu 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, sie rozumi napisał:

Ha ha ha znalazł się propagandzista cyganerii ha ha ha.....europejski lewacki styl....chlać, ćpać i kurwić się!

Można też kulturalnie posiedzieć, ale każdy mierzy swoją miarą ;) 

Zamiast wyrzucać swoje frustracje polecam ruszyć się z kanapy i samemu coś stworzyć ;) a jak się nie podoba - nie trzeba chodzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Ińszczanin napisał:

Impreza i organizacja na miarę Ińska i części społeczności. Dobrze ktoś wcześniej napisał, że plaża miejska przypomina coraz bardziej koczowisko cygańskie...

Ja na co dzień widziałem tam pustkę i nudę, a dzisiaj wiele zadowolonych osób mających rozrywkę. W czym więc problem? 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, sie rozumi napisał:

Ha ha ha znalazł się propagandzista cyganerii ha ha ha.....europejski lewacki styl....chlać, ćpać i kurwić się!

Po poziomie twoich odpowiedzi śmiem twierdzić, że to jednak tobie brakuje kultury i dobrego wychowania. Smutny człowieku współczuję ale wyłącz już internet, dobrze Ci to zrobi...

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko poniżej to ta sama osoba, która próbuje robić sztuczny tłok. Wynoś się stąd trollu liwakowy i przestań wciskać swoje poronione pomysły Ińszczanom.

53 minuty temu, Aneta83 napisał:

Byłam dziś z dziećmi, dużo animacji, buzki pomalowane dzieci szczęśliwe a ja napilam sie lemoniady :) mysle ze miła odmiana i dobrze że coś sie dzieje na plaży, nie samym słoncem człowiek żyje :)

 

52 minuty temu, Jan1968 napisał:

Byłem dzisiaj na plaży z wnukami i świetna zabawa, chylę czoła organizatorom że się im chce bo czytając wasze komentarze i jakie piszecie tu bzdury to mi by się odechciało. Jedzenie super, obsługa uprzejma i pomocna a wnuki chcą już tam wracać także polecam każdemu sprawdzić osobiście bo naprawdę fajne miejsce powstaje w Ińsku

 

4 minuty temu, Laura napisał:

Super atmosfera na plaży, świetna muzyka i pyszne jedzenie... co wam tam ludzie nie pasuje? Wymyślacie tu jakieś bajki jakby tam się patologia odprawiała a właśnie wróciłam z plaży i wrażenia na plus. Do zobaczenia ponownie na miejscu 

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Adi napisał:

Po poziomie twoich odpowiedzi śmiem twierdzić, że to jednak tobie brakuje kultury i dobrego wychowania. Smutny człowieku współczuję ale wyłącz już internet, dobrze Ci to zrobi...

Na promenadzie się takie rzeczy organizuje. Kanonicznie zawsze tam się imprezy robiło i ludzie mają znacznie bliżej. Kolejna nieprzemyślana inicjatywa.

Liwak pewnie zaprosi żwirownie żeby można było lepić figurki z piasku 🤣

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Andrzejku, Andrzejku. Póki co to wy tu siejecie ferment bo piszecie, że wczoraj tam była impreza jak otwarcie dopiero dzisiaj było 🤣🤦‍♂️

Moja opinia jest jak najbardziej szczera i totalnie nie rozumiem hejtu jaki tutaj się wylał.

Odnośnik do odpowiedzi
Zbyszek Paternecki

Jakiś czas temu ktoś tutaj pisał o tym, że Burmistrz ma w planach wydzierżawienie plaży. Macie, kochani sąsiedzi, przedsmak tego co się będzie działo. Płatna plaża, pijani ludzie, rajdy cyklistów i innych świrów. Nie możemy się na takie rzeczy godzić, bo Ińsko zostanie do reszty zrujnowane. Już i tak ciągnie się za Ińskiem smród przez żwirownie. Ludzie po prostu rezygnują z przyjazdów, bo Ińsko coraz mniej ma wspólnego z miejscem wypoczynku i możliwością obcowania z naturą, a coraz bardziej ze zgiełkiem miejskim i zanieczyszczeniami.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Zbyszek Paternecki napisał:

Jakiś czas temu ktoś tutaj pisał o tym, że Burmistrz ma w planach wydzierżawienie plaży. Macie, kochani sąsiedzi, przedsmak tego co się będzie działo. Płatna plaża, pijani ludzie, rajdy cyklistów i innych świrów. Nie możemy się na takie rzeczy godzić, bo Ińsko zostanie do reszty zrujnowane. Już i tak ciągnie się za Ińskiem smród przez żwirownie. Ludzie po prostu rezygnują z przyjazdów, bo Ińsko coraz mniej ma wspólnego z miejscem wypoczynku i możliwością obcowania z naturą, a coraz bardziej ze zgiełkiem miejskim i zanieczyszczeniami.

Bardzo słuszna uwaga. Za dużo osób uważa gminę za swój folwark. Ludzie tutaj polokowali swoje pieniądze i chcą spokoju. Gdybym chciała imprezy to bym zamieszkała na Bogusława w Szczecinie, a nie w pobliżu parku krajobrazowego. A jak komuś brakuje takich atrakcji to polecam je organizować w centrum Ińska. Może wtedy ludzie by zaczęli się interesować stanem dróg i hałasem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...