Skocz do zawartości

Terroryzowanie okolicy muzyką


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechałam żeby na weekend odpoczywać w Ińsku. Myślę, że nie tylko ja bo pogoda piękna więc warto i aż się chce. I nie byłoby problemu gdyby nie to, że na plaży miejskiej z tych szopek cały czas ktoś puszcza głośno muzykę. Ja rozumiem, że komuś może być nudno przy robieniu porządków, ale nie musi terroryzować okolicy swoją głupotą. Zapytałam się sąsiadów czy też to tak odbierają i wszyscy odpowiedzieli twierdząco. Zwłaszcza Ci z ulicy Orzechowej, Lipowej (moja ulica). Nie może tak być, że z jednej strony Ińsko reklamowane jest jako idealne miejsce do wypoczynku, w ciszy i blisko natury, a z drugiej strony jeden niepoważny człowiek, zaburza cały spokój okolicy.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Ania napisał:

Przyjechałam żeby na weekend odpoczywać w Ińsku. Myślę, że nie tylko ja bo pogoda piękna więc warto i aż się chce. I nie byłoby problemu gdyby nie to, że na plaży miejskiej z tych szopek cały czas ktoś puszcza głośno muzykę. Ja rozumiem, że komuś może być nudno przy robieniu porządków, ale nie musi terroryzować okolicy swoją głupotą. Zapytałam się sąsiadów czy też to tak odbierają i wszyscy odpowiedzieli twierdząco. Zwłaszcza Ci z ulicy Orzechowej, Lipowej (moja ulica). Nie może tak być, że z jednej strony Ińsko reklamowane jest jako idealne miejsce do wypoczynku, w ciszy i blisko natury, a z drugiej strony jeden niepoważny człowiek, zaburza cały spokój okolicy.

W pełni się z Tobą zgadzam. Kiedy sezon ruszy na poważnie, to trzeba się z tym pogodzić. Natomiast teraz, kiedy nie ma ruchu, takie puszczanie muzyki to nic innego jak złośliwość ze strony tych ludzi, którzy nie mają żadnego szacunku do tego, że inni chcą odpocząć na łonie natury.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Gość napisał:

Tam zawsze była melina. Jakieś dzieciaki to obsługują i od lat jest tak, że najpierw hałasują do późna, a potem wracają naprani do siebie. Straszny chlew, no ale to też zasługa burmistrza, który na to pozwala.

Też tutaj widzę problem w tym, że Burmistrz pozostaje głuchy na ten problem. I nie chodzi nawet o piosenki, ale o to, że to miejsce coraz bardziej przypomina koczowisko. Beznadziejnie się to wpisuje w okoliczny krajobraz.

Koledzy Burmistrza z PSL też nie spieszą się z przebudową ośrodka, który wygląda upiornie. Ciekawe czy i w tym roku nie zobowiąże nowego właściciela do częściowej osłony tej rudery.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ińsko napisał:

W pełni się z Tobą zgadzam. Kiedy sezon ruszy na poważnie, to trzeba się z tym pogodzić. Natomiast teraz, kiedy nie ma ruchu, takie puszczanie muzyki to nic innego jak złośliwość ze strony tych ludzi, którzy nie mają żadnego szacunku do tego, że inni chcą odpocząć na łonie natury.

Nie złośliwość tylko przyzwolenie głupiej władzy. Przecież Michał codziennie jest u Milewskiego to co nie słyszy na polu jak to huk jest na całą okolicę? Bractwo któremu słoma z butów wystaje. Teraz niech włączy drugi tam geszeft i trzeci.....potem wypożyczalnie będzie git. Nie da się na spacer z wózkiem wyjść ściszają zgłaśniają. Zacna zabawa prostactwa.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, borsuk napisał:

taaa... oni tam powinni przyjezdzac nie przez muzykę tylko grochy i zielone...

Grochy też xdd?? ZA MOICH CZASÓW to było zielone tylko xdddd W sumie to na trasie drawsko-węgorzyno-ińsko-chociwel co chwile kogoś przyskrzyniają za grubsze tematy niż piksy.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Ińszczanin napisał:

Też tutaj widzę problem w tym, że Burmistrz pozostaje głuchy na ten problem. I nie chodzi nawet o piosenki, ale o to, że to miejsce coraz bardziej przypomina koczowisko. Beznadziejnie się to wpisuje w okoliczny krajobraz.

Koledzy Burmistrza z PSL też nie spieszą się z przebudową ośrodka, który wygląda upiornie. Ciekawe czy i w tym roku nie zobowiąże nowego właściciela do częściowej osłony tej rudery.

Nie tylko burmistrz! Panowie policja też tam jeździ. Pytanie czy służbowo ale jednakowoż radiowozem. Czytałem że tu wszędzie strefa ciszy.... żenada, ohyda, pomylenie z poplątaniem. Pal licho czy policja ale przecież radnym jest też policjant. No to jak to jest?

Odnośnik do odpowiedzi

To co Anna napisała to niestety prawda. Zachowanie niektórych osób jest bardzo karygodne i od kilku lat widoczny jest trend spadkowy kultury okolicy. Głośne granie muzyki, niesprzątanie po pupilkach, wyrzucanie śmieci na ziemię, to główne zaniedbania. Z ekologią też nie mamy po drodze, bo w jeziorze jest potwornie dużo śmieci. Lampy na Lipowej, co zresztą zgłaszałam Panu Burmistrzowi wielokrotnie, świecą się nawet wtedy kiedy jest widno. Nasz kochany Manhattan zamienia się pomału w bardzo nieprzyjemne miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Ania napisał:

Przyjechałam żeby na weekend odpoczywać w Ińsku. Myślę, że nie tylko ja bo pogoda piękna więc warto i aż się chce. I nie byłoby problemu gdyby nie to, że na plaży miejskiej z tych szopek cały czas ktoś puszcza głośno muzykę. Ja rozumiem, że komuś może być nudno przy robieniu porządków, ale nie musi terroryzować okolicy swoją głupotą. Zapytałam się sąsiadów czy też to tak odbierają i wszyscy odpowiedzieli twierdząco. Zwłaszcza Ci z ulicy Orzechowej, Lipowej (moja ulica). Nie może tak być, że z jednej strony Ińsko reklamowane jest jako idealne miejsce do wypoczynku, w ciszy i blisko natury, a z drugiej strony jeden niepoważny człowiek, zaburza cały spokój okolicy.

Nie ma co ładnie pisać Aniu, to zwykły debil, który myśli że świat się kręci tylko dookoła niego.

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Ania napisał:

Przyjechałam żeby na weekend odpoczywać w Ińsku. Myślę, że nie tylko ja bo pogoda piękna więc warto i aż się chce. I nie byłoby problemu gdyby nie to, że na plaży miejskiej z tych szopek cały czas ktoś puszcza głośno muzykę. Ja rozumiem, że komuś może być nudno przy robieniu porządków, ale nie musi terroryzować okolicy swoją głupotą. Zapytałam się sąsiadów czy też to tak odbierają i wszyscy odpowiedzieli twierdząco. Zwłaszcza Ci z ulicy Orzechowej, Lipowej (moja ulica). Nie może tak być, że z jednej strony Ińsko reklamowane jest jako idealne miejsce do wypoczynku, w ciszy i blisko natury, a z drugiej strony jeden niepoważny człowiek, zaburza cały spokój okolicy.

Gdyby władza była normalna, to już dawno by pogoniła tych narkomanów. Pamiętacie tego od parkingów? Dopiero jak władza mandaty dostała, to nadeszła refleksja. Ciekawe co tutaj musi się zdarzyć aby coś uległo poprawie. Jakiś dzieciak musi się utopić jak będzie zaćpany? Mnie jeszcze ciarki przechodzą jak sobie przypominam sprawę Kamilka, tam też nikt nic nie mógł i doszło do tragedii. Radni Szafran i Mazurek powinni przynajmniej zaapelować o wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu na obszarze plaży miejskiej. Wszędzie jest moda na to żeby eliminować ekscesy alkoholowe, tylko w Ińsku nikt z tym nie chce nic zrobić. U pomidora melina, na plaży melina, w Biedronce co chwilę promocje 12+12 przez co na całej Orzechowej można znaleźć butelki.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, banda napisał:

Nie tylko burmistrz! Panowie policja też tam jeździ. Pytanie czy służbowo ale jednakowoż radiowozem. Czytałem że tu wszędzie strefa ciszy.... żenada, ohyda, pomylenie z poplątaniem. Pal licho czy policja ale przecież radnym jest też policjant. No to jak to jest?

k**** k***** łeb nie urwie.

Odnośnik do odpowiedzi

"Gdyby władza była normalna, to już dawno by pogoniła tych narkomanów. Pamiętacie tego od parkingów? Dopiero jak władza mandaty dostała, to nadeszła refleksja. Ciekawe co tutaj musi się zdarzyć aby coś uległo poprawie. Jakiś dzieciak musi się utopić jak będzie zaćpany? Mnie jeszcze ciarki przechodzą jak sobie przypominam sprawę Kamilka, tam też nikt nic nie mógł i doszło do tragedii. Radni Szafran i Mazurek powinni przynajmniej zaapelować o wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu na obszarze plaży miejskiej. Wszędzie jest moda na to żeby eliminować ekscesy alkoholowe, tylko w Ińsku nikt z tym nie chce nic zrobić. U pomidora melina, na plaży melina, w Biedronce co chwilę promocje 12+12 przez co na całej Orzechowej można znaleźć butelki."

 

Ależ oni dostali pozwolenie na sprzedaż alkoholu!!!! Jutro dopiero się zacznie z tego co widzę na fb.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Greg napisał:

"Gdyby władza była normalna, to już dawno by pogoniła tych narkomanów. Pamiętacie tego od parkingów? Dopiero jak władza mandaty dostała, to nadeszła refleksja. Ciekawe co tutaj musi się zdarzyć aby coś uległo poprawie. Jakiś dzieciak musi się utopić jak będzie zaćpany? Mnie jeszcze ciarki przechodzą jak sobie przypominam sprawę Kamilka, tam też nikt nic nie mógł i doszło do tragedii. Radni Szafran i Mazurek powinni przynajmniej zaapelować o wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu na obszarze plaży miejskiej. Wszędzie jest moda na to żeby eliminować ekscesy alkoholowe, tylko w Ińsku nikt z tym nie chce nic zrobić. U pomidora melina, na plaży melina, w Biedronce co chwilę promocje 12+12 przez co na całej Orzechowej można znaleźć butelki."

 

Ależ oni dostali pozwolenie na sprzedaż alkoholu!!!! Jutro dopiero się zacznie z tego co widzę na fb.

I w ten oto sposób z jednej strony gmina ledwo wiąże koniec z końcem przy zwalczaniu alkoholizmu, a z drugiej rozdaje pozwolenia na sprzedaż alkoholu jak leci. Lokalna władza kompromituje się pozwalając na to, że w pobliżu plaża miejska nie jest objęta zakazem spożywania alkoholu. Mało topielców mieliśmy?

Panie Liwak, wprost przykłada pan rękę do śmierci. Wstyd mi za pana jako człowieka, bo w przyszłych wyborach pan i pana radni będą chodzili i prosili również o mój głos. Przypomnę panu i pana kolegom wtedy tę sytuację.

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciłam ze spaceru na plaży. Ot tak żeby się przekonać czy pisane to treści mają jakąś podstawę. Panie Burmistrzu informuję że to co zobaczyłam i usłyszałam jest bardzo naganne. Młodzi ludzie zapijaczeni w trok słuchają głośno muzyki, przekrzykują ją sprośnymi przekleństwami. Wygląda że mogą być nie tylko pod wpływem alkoholu ale innych substancji  obraz zachowania tragiczny. Na spacer z dziećmi nie polecam rodzicom tam iść. Nikt nie przeczy że do 22 można słuchać muzyki ale dla siebie.....nie że musi każdy przechodzący słuchać. Zresztą muzykę słychać już od rybki przez cały park. Niech Pan coś z tym syfem zrobi bo to nie uchodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Z Pana Mazurka i Szafran burmistrz polewą widać było na sesji ,oni co mówią to jak h j e m o beton ,nic burmistrz ich nie słucha .Bardzo mądrych ludzi po co słychać ,lepiej z nich się pośmiać i kpić .A na sesji dobrze ci dwaj dawali do koryta burmistrzowi .Nie wiedział co ma ze sobą zrobić ,zachowanie też miało dużo do powiedzenia.W kinie też robią co chcą nie ważne czy ludziom się podoba .Burmistrz jak tak będziesz się zachowywać do poważnych ludzi to też cię oleja przy wyborach .Plaża i manchatan już nie wytrzymuje .A policja jak jeździ to zatrzymuje kogo chce ,widać jak wybierają ludzi do kontroli .

Odnośnik do odpowiedzi

Michał Włodka pocałuj w pitotka ,nie czepiaj sie cwaniaku uk ,bo daleko ci do Wlodka ,a nawet nie powinies przy nim stanąć ,bo jestes prymitywny jak mało kto w Ińsku .I NIE ZASTRASZAJ LUDZI ,BO SIE CIEBIE NIKT NIE BOI .A NA WYBORACH WSZYSCY POKAZA GDZIE TWOJE MIEJSCE.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Ty kopciuch lepiej się odpier+dół o Włodka i Zbyszka.

Razem z lewakiem zleciłeś zaje+banie dziadka Zbyszka i zakopanie go na poligonie. Jak za to nie bekniecie, to Zbysek i Włodek są do bani i cackają się z wami, bandziory gminne.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kmin napisał:

Razem z lewakiem zleciłeś zaje+banie dziadka Zbyszka i zakopanie go na poligonie. Jak za to nie bekniecie, to Zbysek i Włodek są do bani i cackają się z wami, bandziory gminne.

Słyszałam. lewak z kupczykiem napoili brymuchą jednego gostka i namawiali go żeby zrobił Mazurka i Szafrana. Znając buraków to wiem że to prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...