Skocz do zawartości

Tak nas władza próbuje oszukać


kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd, że do tej pory opozycja nie zabrała głosu w tej sprawie. Milczenie Michała jest dwuznaczne. Wpisu Szafrana nie będnę komentować bo to dno. Taki wpis radnego jest pogwałceniem jego pełnionej funkcji. Cała opozycja.

A czy ty myślisz, że tego hodowcę byków, stać jest na konstruktywną dyskusję i merytoryczne pomysły ? Cały dzień bykom jaja buja to na wieczór wyskakuje jak filip z konopii. A może popala trochę tego zioła ?

Odnośnik do odpowiedzi

I to cała prawda o Włodku!

Nie możemy wstrzymać prac na planem. Panie Włodku proszę nie kolaborować bo się nie godzi szefowi ITP, szefowi Komitetu wyborczego i radnemu który nie zna przepisów. Wstrzymywane były prace na etapie uchwał a nie rozpoczętych prac. Możemy to zrobić jak przyjdzie odpowiedni moment i skorzystamy z tej możliwości. Teraz jest to niemożliwe. Proszę samemu sobie nie pisać komentarzy po wypisanymi bzdurami. Czyta pan tutaj a komentuje po swoim wpisem takie śmieszne to zachowanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd, że do tej pory opozycja nie zabrała głosu w tej sprawie. Milczenie Michała jest dwuznaczne. Wpisu Szafrana nie będnę komentować bo to dno. Taki wpis radnego jest pogwałceniem jego pełnionej funkcji. Cała opozycja.

Dnem jest wasza nagonka na jedynego radnego który myśli, on jeden zaproponował rozwiązanie, rada non stop podejmuje uchwały i je uchyla. Obiecanki rajcy i radnego to mydlenie oczu bo wybory sie zblizają
Odnośnik do odpowiedzi

Dnem jest wasza nagonka na jedynego radnego który myśli, on jeden zaproponował rozwiązanie, rada non stop podejmuje uchwały i je uchyla. Obiecanki rajcy i radnego to mydlenie oczu bo wybory sie zblizają

Nie mam się czego wstydzić. Nie jest to nagonka tylko trzeba brać odpowiedzialność za słowo pisane i mówione. A Szafran nie ma zasad i nie zna prawa. W tej sprawie nie ma możliwości wstrzymać prac nad planem. Jak długo mam to powtarzać. To jest najgłupszy pomysł jaki do tej pory zaproponował radny. Nie ma to nic wspólnego z nagonką tylko prawdziwą prawdą prawną.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam się czego wstydzić. Nie jest to nagonka tylko trzeba brać odpowiedzialność za słowo pisane i mówione. A Szafran nie ma zasad i nie zna prawa. W tej sprawie nie ma możliwości wstrzymać prac nad planem. Jak długo mam to powtarzać. To jest najgłupszy pomysł jaki do tej pory zaproponował radny. Nie ma to nic wspólnego z nagonką tylko prawdziwą prawdą prawną.

To jakim prawem racinowski wstrzymał pracę nad planem? uchwała z 2004 roku, burmistrzem była Działoszewska a racinowski rzadził od 2006 roku????????????????? czyżby złamał prawo?????????????????????
Odnośnik do odpowiedzi

Najważniejsze to trasa wywozu urobku i zakres wydobycia. To te dwie rzeczy były najważniejsze potem jeszcze były miejsca pracy - przecież też aspekt istotny jak i opłaty eksploatacyjne i podatki. To mało?

Czyli co – wypracowaliście jakąś droge, a SKSM chce inną? A zakres wydobycia miał być duży a jest mały? Czy na odwrót? Więcej konkretów Panie Radny! Fanem żwirowni nie jestem, ale z tymi miejscami pracy to na logike jest tak, że zwolnili 2 osoby, bo wydobycie w Storkowie się zmniejszyło. A jak nie ruszy nowa żwirownia a Storkowo się za parę lat skończy to zwolnią całą resztę i wtedy też będziecie biadolić czy się cieszyć? To chyba akurat nie trafiony argument

Odnośnik do odpowiedzi

To jakim prawem racinowski wstrzymał pracę nad planem? uchwała z 2004 roku, burmistrzem była Działoszewska a racinowski rzadził od 2006 roku????????????????? czyżby złamał prawo?????????????????????

Już ci odpowiadam. Pierwsza sprawa działa na innych przepisach prawnych, uzgadniała z konserwatorem przyrody , wojewodą i IPK. To oni się nie zgodzili na powstanie żwirowni. Pani burmistrz się odwołała do Ministra Środowiska ale ten nie zdążył skargi rozpatrzyć bo nowy Burmistrz skargę wycofał. Tak więc sprawy nie było. Nikt wówczas żadnej uchwały nie podejmował skąd macie takie wiadomości? Obecne czasy mają ustawę o dostępie do środowiska, Rdosie ktosie i inne stwory ochrony środowiska i tu jest niestety pies pogrzebany a może i nie!!! Nie rozumiem ciebie Włodku przecież to czasy rozkwitu Jacka to on ci tego nie mówi? jak wy współpracujecie? Chyba że ty nikogo nie pytasz tylko wszystko wiesz sam najlepiej. A co ty możesz wiedzieć jak ciebie tu jeszcze nie było?

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co – wypracowaliście jakąś droge, a SKSM chce inną? A zakres wydobycia miał być duży a jest mały? Czy na odwrót? Więcej konkretów Panie Radny! Fanem żwirowni nie jestem, ale z tymi miejscami pracy to na logike jest tak, że zwolnili 2 osoby, bo wydobycie w Storkowie się zmniejszyło. A jak nie ruszy nowa żwirownia a Storkowo się za parę lat skończy to zwolnią całą resztę i wtedy też będziecie biadolić czy się cieszyć? To chyba akurat nie trafiony argument

Pacanie tam z Ińska pracuje kilka osób na jednej ręce można policzyć. Reszta to znajomki i rodziny szefów kopalni. Nie siej swojej komuszej propagandy. Niech likwidują i niech ten teren zacznie być normalny a nie księżycowy.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dobrze że zwalniają. To o co Radni mają pretensje?

Nigdy nie jest dobrze kiedy zwalnia się ludzi ale chyba nie rozumiesz powagi sytuacji i nie rozumiesz, że chodzi o dobro ogółu nie możesz na szalę stawiać jednostki. A nie jest ci szkoda cwaniaku jak rozwalili stołówkę w szkole, dobijają Zubik który zatrudnia 15 osób, pogonili gościa co płacił 15 patoli w roku za hangar. tego ci cwaniaczku nie szkoda a radnego ci żal. Przecież ma udziały w żwirowni to nie zginie inni pozwalniani albo zlikwidowani tak dobrze nie mieli. Zamknąć zwirownię w Storkowie i nie dopuścić do powstania w Ińsku ZA WSZELKĄ CENĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Durny jesteś baran , jak było trzeba to tacy jak ty schowali łeb do żwiru i nie poszli głosować przeciwko żwirowni , teraz to czas na takich mądrali jak ty pacanie masz wreszcie szansę się wykazać i zamiast wypisywać swoje mądrości z ukrycia zacznij działać pokaż co potrafisz

Odnośnik do odpowiedzi

Durny jesteś baran , jak było trzeba to tacy jak ty schowali łeb do żwiru i nie poszli głosować przeciwko żwirowni , teraz to czas na takich mądrali jak ty pacanie masz wreszcie szansę się wykazać i zamiast wypisywać swoje mądrości z ukrycia zacznij działać pokaż co potrafisz

A kto by poparł taką szajkę jak grupa referendalna? Ja na pewno nie. Nikt z nich nie wyszedł do mnie żeby ze mną pogadać bo oni mieli całą sprawę gdzieś. Nawet taki głupi krokus ich nie poparł bo by mu się układ z ifs popsuł.

Odnośnik do odpowiedzi
prawdziwa opozycja

widzę że przedmówca to jeden z tych cwaniaków którzy mają za zadanie skłócić przeciwników żwirowni , zajmij się lepiej dalszym wazelinowaniem do buraka bo masz prymitywny intelekt i nadajesz się tylko do tego .

Już niedługo pokaże się inna opozycja którą dawno już zapowiadałem i takie elementy jak krokus i michałek będą tylko wspomnieniem. Mówiłem CZEKAJCIE a będzie się opłacać.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak opozycja z Paciejewskim, Zinką i Kieliszkowskim na czele. Prawdziwa opozycja, która dopiero pozwoli na żwirownię i dewastację Ińska. Karierowicz i komuch z SLD Paciej, komuch Zinko i przydupas Grzesiaka Roman Kieliszkowski. Hahaha ludzie już dawno o was gadają, spadać na szczaw

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...