Skocz do zawartości

Pro publico bono - żwirownia


rozum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przepraszam ale najpierw powinny być wklejone życzenia od Pana Burmistrza bo były pierwsze. Potem opozycji. Zupełnie opozycja bez treści potraktowała święto Pań. Tych trzech panów nie powinno składać życzeń bo kobiety mają za nic. Na co dzień i w życiu.

Odnośnik do odpowiedzi

Tomkowiak to d*** i włazodup. Na każdą imprezę ciągnie starostę i sam się lansuje. Tylko taki czub jak Włodek może widzieć w nim mądrego człowieka. W kinie wszystko ładnie wygląda nawet podanie ręki.

Odnośnik do odpowiedzi

Koniu wypromował Racina a ten w końcu się na konia wypiął, w ostatnich wyborach Racin ramie w ramię z Tomkowiakiem startowali, teraz powtórka z rozrywki, Racin się na Jacka wypina, taka wdzięczność TW "Janka"

Odnośnik do odpowiedzi

Koniu wypromował Racina a ten w końcu się na konia wypiął, w ostatnich wyborach Racin ramie w ramię z Tomkowiakiem startowali, teraz powtórka z rozrywki, Racin się na Jacka wypina, taka wdzięczność TW "Janka"

Michał ty masz taką wiedzę jak z tego studiowania politologii. kiedy Tomkowiak z Racinem ramię w ramię startowali? Głąbie jeden zawsze startował tylko na radnego powiatowego a drugi zawsze tylko na Burmistrza. Gdzie tu jest ramię w ramię nie widzę związku.

Odnośnik do odpowiedzi

krzysiu twoja głupota tak samo wielka jak twój brzuch

Jaką miarą mierzyć waszą głupotę? Wytłumacz co jest nieprawdą we wpisie "gościa". Powiedz choć jeden argument który potwierdza twoją tezę mistrzu.

Odnośnik do odpowiedzi

To przynajmniej napisz co o tym sądzisz a nie zachowujesz się jak panna na wydaniu. Taki z ciebie ogranicznik czy jak? Zajmij stanowisko i tyle. Nikt cię o więcej nie prosi. Coś ty taki ordynus się zrobił. Się towarzycho wyżarło.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pod pojęciem "ramię w ramię" rozumiem, że pan Tomkowiak poparł wtedy pana burmistrza Racinowskiego i odwrotnie. Fakt faktem przewodniczący Rady Powiatu Stargardzkiego już nie pokazuje się przy obecnym burmistrzu co może oznaczać, że doszło do jakiś nieporozumień.

Odnośnik do odpowiedzi

Z półgłówkiem nie rozmawiam. człowiek po studiach który nie umie napisać kilku logicznych zdań jest dla mnie dyskusyjnym zerem. Co do wypowiedzi Michała nic nie wiem na temat problemów między dwoma panami Racinowskim i Tomkowiakiem. Obaj się szanują i utrzymują kontakt polityczny. czego więc domyśla się Michał nie wiem. Jak wie więcej niech pisze my też nie zawsze o wszystkim wiemy. dla nas też mogą to być cenne uwagi.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po co zaczynasz od obrażania. Ja wiem tyle co wszyscy reszty mogę się domyślać. Ludzie często pytają się o ten brak pana Tomkowiaka w życiu politycznym naszej gminy. Ja sam zauważyłem, że nie pojawia się już na sesjach tak jak kiedyś więc albo nie ma czasu albo jest coś na rzeczy. Swoją drogą wczoraj na mieście dowiedziałem się, że poszło o sytuację w szkolę i przedłużeniu umowy panu Czubkowskiemu.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pod pojęciem "ramię w ramię" rozumiem, że pan Tomkowiak poparł wtedy pana burmistrza Racinowskiego i odwrotnie. Fakt faktem przewodniczący Rady Powiatu Stargardzkiego już nie pokazuje się przy obecnym burmistrzu co może oznaczać, że doszło do jakiś nieporozumień.

Skąd te rewelacje! Jacek jest na każdej imprezie z Burmistrzem. Jest częstym sponsorem w naszej gminie i nie widzę żadnych problemów. Mają się całować jak Breżniew z Honeckerem? Człowiecze opamiętaj się co piszesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Radny twoją tezę o pojawianiu się na każdej imprezie razem można zweryfikować na podstawie zdjęć z owych imprez i napisać można jedno po prostu kłamiesz. Sponsoruje coś od czasu do czasu i chwała panu Jackowi za to! Jednak to, że od dłuższego czasu nie pokazują się razem to są także spostrzeżenia mieszkańców Gminy Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę te tłumy ińszczan interesujące się problemem kumoterstwa Jacka i Andrzeja. Co to kogo obchodzi? A ty z kuplami nie masz gorszych dni? zawsze jesteś na ich zawołanie? Nie masz swoich spraw? Tomkowiak jak wiesz nie pracuje już w Nadleśnictwie o tym mieszkańcy też wiedzą. prywatna firma do czegoś zobowiązuje. Stąd mniej czasu na inne sporawy. Ale radny powiatowy stara się bardzo angażować w nasze życie społeczne. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak byś bardziej zagłębił się w pojęcie słowa kumoterstwo to nie powinieneś go użyć w tym przypadku. Potwierdzasz, że w waszej formacji dba się o interesy rodziny i znajomych? Wiem, że nie pracuje i co ma to do rzeczy? Mam informacje, że jest konflikt ze względu na chorą sytuację w szkole i podejrzewam, że jest to całkiem możliwe

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz Michał jak jesteś tu na forum to żyjesz. U Włodka jesteś nikim. Jeszcze tylko najważniejszy news Ela pracuje w gminie jako skarbnik. Czy coś ci to mówi? Gdzie tu ma być konflikt? Każdy ma swoją pracę i robi ją jak najlepiej. Ale opozycja zawsze szuka podtekstów. Powiedz jeszcze, że Racinowski i Tomkowiak to też rodzina i żona zatrudniona po znajomości i się uśmieję po pachy. Bzdury, bzdury i bzdury.

Odnośnik do odpowiedzi

Kumoterstwo jest pojęciem szerszym niż nepotyzm i nic nie napisałem o zatrudnianiu żony pana Jacka w urzędzie. Pracuje jako skarbnik oczywiście i nikt tej pani nie zwolni bo z jakiego powodu powiedz mi? Gdyby zwolnioną ją bez powodu burmistrz musiałby płacić odszkodowanie! Po drugie gdzie teraz znalazłby skarbnika. Myślę, że mało kto chciałby się podjąć tej pracy w obecnej sytuacji finansowej Gminy Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi

sam sobie zaprzeczasz. Jeśli finanse gminy są tak złe to jest idealny powód żeby pozbyć się niefrasobliwego księgowego. jednak nic takiego nie widać między księgową i Burmistrzem. Kłamiesz Michał jak pies. Sytuacja w szkole jest problemem nie Tomkowiaka tylko dyrektora szkoły. Włodek wam pierze mózgi i już.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...