Skocz do zawartości

Mieszkaniec


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sława napisał:

Zobaczcie ludzie,jak w innych miejscowościach robią przemarsz trzech króli.U nas staruchy poszli bokami ,jeszcze przy policji ,żeby ich nikt nie wydymał.

To one właśnie liczyły na to ,że chociaż pały je wydymają, ale padał deszcz i poły odjechały.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Orszak napisał:

Nie poszłam na orszak bo jestem chora, ale czekałam w oknie, teraz się dowiedziałam że ińsko jest takie małe , ale leniwemu orszakowi nie chciało sie dojść do bloków

Nic sie nie martw. Jak Liwak, Kupczyk i banan zorganizują marsz "moja macica moja sprawa" to całe ińsko bedzie huczało

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Obserwator napisał:

Barany z kina tak ruszyli z korowodem trzech króli,że jak jechałem samochodem to widziałem z dwadzieścia osób i to poszli na skróty przy domu nauczyciela.A policja ich strzegła ha ha .

Co indor boli że kino było pełne. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ha,ha napisał:

Bo usiadł w budce spowiedniczej i dlatego go nie widać.

MichałK nie kompromituj sie Belzebubie. W kościele nigdy nie byłeś nawet nie wiesz jak się nazywa "budka spowiednicza" ale siara.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mieszkanka po napisał:

On nie wie co to,czy znaczy konfesjonał,on teraz tylko wie jak niszczyć , oczerniać bez podstawy ludzi.Wstyd mi że mamy taką władze niszczycielską.

Dajcie spokój. Oni mają święta. Życzmy im radości i stosowanie w życiu "miłości". Nie tylko na pokaz.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, kkk napisał:

Przez dwie kadencje się nieżle obłowili

Raczej rabowali i rabują. Zostawią po sobie zgliszcza. Następcy będą mieli sam gnój w całej Gminie. Tylko współczuć i pomagać. A tych łajdaków do pierdla wsadzić.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Burek napisał:

IŃSKO PLUS robi kontrolę robotniczo-chłopską. Jeżdżą po Gminie i zdjęcia robią.  Bujta się buraki. Zaraz coś napiszą.

I bardzo dobrze. Do tej pory nikomu z radnych się jakoś nie chciało tego robić.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

I bardzo dobrze. Do tej pory nikomu z radnych się jakoś nie chciało tego robić.

Mówisz o tych radnych, Diabły,Kujawski i te Dolaty? To są radni? Toż to przydupasy Kupichy. Oni są gotowi po paluchach beż mydła burkom w dooope włazić. Z nich tacy radni jak z koziej doopy trąba.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...