Skocz do zawartości

Banan ogarnij ryj


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Slezok napisał:

Ja zech się przyzwyczil.do nego. On jech tzn Włodek złych człowek. On zech arbajtal zemnoch na chaldzie. I rzesmych do pognały łotra tęgosz z naszej chaldy. Co rzech nas podoinolal i moncil. Też Toch samo co tu uwos

Widzę że Włodek wszędzie ma wrogów. Nawet tam u siebie na Śląsku 

Odnośnik do odpowiedzi

Michał nigdy nie obrazaj ludzi starszych,nigdy nie mów nie prawdę o kim kolwiek.W ten sposób nie wygrasz .Lepiej idź z nimi na kompomis.W ten sposób więcej osiągniesz .Bo gdy będziesz  wojowal to przsrasz wszystko.I nie będziesz burmistrzem.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Slezok napisał:

Ja zech się przyzwyczil.do nego. On jech tzn Włodek złych człowek. On zech arbajtal zemnoch na chaldzie. I rzesmych do pognały łotra tęgosz z naszej chaldy. Co rzech nas podoinolal i moncil. Też Toch samo co tu uwos

A Dziwisz się że wszędzie wrogów ma. To zwykła zachłanna pipa. Ale myślę że w ściennym go rozlicza 

Odnośnik do odpowiedzi

Niee!!!!

3 minuty temu, Mieszkanka napisał:

Michał nigdy nie obrazaj ludzi starszych,nigdy nie mów nie prawdę o kim kolwiek.W ten sposób nie wygrasz .Lepiej idź z nimi na kompomis.W ten sposób więcej osiągniesz .Bo gdy będziesz  wojowal to przsrasz wszystko.I nie będziesz burmistrzem.

Nie róbcie tego. Właśnie dzięki wywaleniu tych trzech wrzodów z rady to wygracie wybory. Posłuchaj tylko ludzi co mówia . I to wystarczy tak opinia ludu już wydała swój zachwyt nad uchwałami odwołującymi tych panow

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkańcy inska
Teraz, Gornik napisał:

Ja też źle zrobiłem Michał Jacek wysoka rado przepraszam za żwirownie podwyżki za zmianę statusu. Obiecuję już tak nie będę robil

 

1 minutę temu, Kazik napisał:

Ja tu przepraszam wszystkich dałem się otumanić zbychowi ale zrozumiałem że źle zrobiłem.i odchodzę z Ińsko plus

A my mamy w d**** wasze przeprosiny. Wynocha z inska. Macie czas sami się wyprowadzić albo my was wywieziemy na taczkach

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Apollo13 napisał:

Lepszej nowiny na święta nie można było usłyszeć. Ińsko plus już niema . Super 

Ale się boicie tych super radnych z IŃSKO PLUS. A tak dla waszej wiadomości, IŃSKO PLUS to nie tylko trzech starszych radnych. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...