Skocz do zawartości

Banan ogarnij ryj


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Kazik piszę, że władzy nie sprawują w Ińsku inszczanie, to on chyba nie wie na czym jego rola wygląda w radzie. Włodek ze Śląska, Zbychu ze Stargardu a ich kandydat na burmistrza Andrzej przyjechał tu w teczce z Trzebiatowa do PGR-u no Kaziu 👏dla ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Gość napisał:

Administrator zamknął możliwość dodawania komentarzy, jak na czapę dostawali Włodek i Zbych. A więc którys z nich ja prowadzi. 

To samo pomyślałem. A jak wylewają hejt na innych to temat jest ok

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gość napisał:

Kazik piszę, że władzy nie sprawują w Ińsku inszczanie, to on chyba nie wie na czym jego rola wygląda w radzie. Włodek ze Śląska, Zbychu ze Stargardu a ich kandydat na burmistrza Andrzej przyjechał tu w teczce z Trzebiatowa do PGR-u no Kaziu 👏dla ciebie.

Ińszczanin to osoba,która kocha Ińsko i jej mieszkańców. Miejsce urodzenia nie jest istotne

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Gość napisał:

Kazik piszę, że władzy nie sprawują w Ińsku inszczanie, to on chyba nie wie na czym jego rola wygląda w radzie. Włodek ze Śląska, Zbychu ze Stargardu a ich kandydat na burmistrza Andrzej przyjechał tu w teczce z Trzebiatowa do PGR-u no Kaziu 👏dla ciebie.

Tu chodzi o władzę obecną, która otworzyła żwirownię, Liwakstein, Kupczinskij ,Leśkiw - rasowi Polacy !!??

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszaninę rodziców ,ani rodziny ,tyle wiem że mają smutne wyrażenie członkowie rodziny o nim.Trudno mi go zrozumieć,gdy jest ojcem , małżonkiem,jak on traktuje ich ,gdyż innych by zniszczył i podeptał tak tylko potrafi robić Michał wiceburmistrz . Może faktycznie jest coś z kul ukraińska ta najgorszą.

Odnośnik do odpowiedzi
Chodząc zobaczylem

Jak nie masz co robić Michał to przed świętami zobacz, jak twoja rodzina i pociotki kradną drzewo w lesie na lewo, klusuja i śmieci w********** na lewo ,to jest w porządku.Ty cwaniaczku widzisz innych tylko nie potrafisz zobaczyć swoich.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie masz co robić Michał to przed świętami zobacz, jak twoja rodzina i pociotki kradną drzewo w lesie na lewo, klusuja i śmieci w********** na lewo ,to jest w porządku.Ty cwaniaczku widzisz innych tylko nie potrafisz zobaczyć swoich.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Chodząc zobaczylem napisał:

Michał dlaczego mieszkanie w Ciemniaku nie zostało zabrane twojemu kuzynowi W nawiasie Cyganowi,wiemy o kogo chodzi.Jesli wybudował się na działce mieszkanie i go stać na taki domek .Dlaczego nie zostawił mieszkania w Ciemniaku .Przecież są osoby które by tam zamieszkali  i mają ciężkie warunki.Czy ty wice i burmistrz tego nie widzicie .Będę pisać ,bo to jest niesprawiedliwe ,żeby od roku stało mieszkanie puste.Zajmnij się tą sprawą.pilne.

 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Widz z boku napisał:

Jak nie masz co robić Michał to przed świętami zobacz, jak twoja rodzina i pociotki kradną drzewo w lesie na lewo, klusuja i śmieci w********** na lewo ,to jest w porządku.Ty cwaniaczku widzisz innych tylko nie potrafisz zobaczyć swoich.

Nie znęcajcie się już nad tym Kupczyńskim. Jemu już nikt nie pomoże. To jest stan umysłu. Niestety dla Ińska, osoba niestabilna umysłowo, podobnie jak większość osobników z jego dużej rodziny, pełni tak odpowiedzialną funkcję w Gminie. Ale to jest nasz mieszkańców wybór. Jak mówi się potocznie "widziały gały co brały ".

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Chodząc zobaczylem napisał:

Jak nie masz co robić Michał to przed świętami zobacz, jak twoja rodzina i pociotki kradną drzewo w lesie na lewo, klusuja i śmieci w********** na lewo ,to jest w porządku.Ty cwaniaczku widzisz innych tylko nie potrafisz zobaczyć swoich.

 

Odnośnik do odpowiedzi
czytam i czytam

Czytam co tu piszecie i mogę powiedzieć jedno przed każdą sesją klub zbiera się  na nardzie z burmistrzem i to właśnie wszyscy uzgadniają co zrobić , kogo wywalić z rady, na kogo w Urzędzie donieść albo wywalić kogoś z kina. O tych wszystkich poczynianiach wiedział Burmistrz i obecni na tym klubie tak że z tego rozumiem że władza była za tymi wszystkimi poczynieniami i przyklepywała bo im na rękę , żeby Pani Renia nie przychodził na sesje i zabierała głos trzeba zmienić tak żeby zabronić zabierać głos mieszkańcom też ustalili na klubie i moim zdaniem nic nie dzieje się bez wiedzy burmistrza, bo radnym też byłem i słyszałem Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Kłamca wlodek
54 minuty temu, czytam i czytam napisał:

Czytam co tu piszecie i mogę powiedzieć jedno przed każdą sesją klub zbiera się  na nardzie z burmistrzem i to właśnie wszyscy uzgadniają co zrobić , kogo wywalić z rady, na kogo w Urzędzie donieść albo wywalić kogoś z kina. O tych wszystkich poczynianiach wiedział Burmistrz i obecni na tym klubie tak że z tego rozumiem że władza była za tymi wszystkimi poczynieniami i przyklepywała bo im na rękę , żeby Pani Renia nie przychodził na sesje i zabierała głos trzeba zmienić tak żeby zabronić zabierać głos mieszkańcom też ustalili na klubie i moim zdaniem nic nie dzieje się bez wiedzy burmistrza, bo radnym też byłem i słyszałem Pozdrawiam

Szafran każdy wie kto statut tak wymyślił żeby nikt z mieszkańców. Nie mógł przyjąć i powiedzieć co np o tobie myśli. A każdy wie że jesteś ujem

Odnośnik do odpowiedzi

 

1 minutę temu, Kłamca wlodek napisał:

Szafran każdy wie kto statut tak wymyślił żeby nikt z mieszkańców. Nie mógł przyjąć i powiedzieć co np o tobie myśli. A każdy wie że jesteś ujem

Tak było przyznaje . To z inicjatywy Szafrana statut zmienili. 

Odnośnik do odpowiedzi
Michał kłamca
3 minuty temu, Kłamca wlodek napisał:

Szafran każdy wie kto statut tak wymyślił żeby nikt z mieszkańców. Nie mógł przyjąć i powiedzieć co np o tobie myśli. A każdy wie że jesteś ujem

Zakaz w statucie to sprawka Michała, on sie strasznie wkurzał bo Halejciowa przychodziła na sesja i mu dawała bobu.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Michał kłamca napisał:

Zakaz w statucie to sprawka Michała, on sie strasznie wkurzał bo Halejciowa przychodziła na sesja i mu dawała bobu.

Zbyszku jak się cofniesz kilka lat wstecz to zobaczysz komu stara hakejciowa bobu dawała. Zobaczysz jaki mały byłeś wtedy 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wyborca napisał:

Szafran my ci obiecujemy że niedługo przyjedziemy po ciebie z rączkami i cię wywieziemy gdzie twoje miejsce. Potem zabierzemy po drodze DECA i tego lysegk kmiota zbycha 

No szafran sobie przebimbal u wyborców. 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Michał kłamca napisał:

Zakaz w statucie to sprawka Michała, on sie strasznie wkurzał bo Halejciowa przychodziła na sesja i mu dawała bobu.

Teraz Misio mówi na halejciowa ciocia ,jeszcze trochę to jęzorem będzie jej bupke lizał.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...