Skocz do zawartości

Banan ogarnij ryj


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyborca ci radzi

Michał nigdy nie obrazaj ludzi starszych,nigdy nie mów nie prawdę o kim kolwiek.W ten sposób nie wygrasz .Lepiej idź z nimi na kompomis.W ten sposób więcej osiągniesz .Bo gdy będziesz  wojowal to przsrasz wszystko.I nie będziesz burmistrzem.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Wyborca ci radzi napisał:

Michał nigdy nie obrazaj ludzi starszych,nigdy nie mów nie prawdę o kim kolwiek.W ten sposób nie wygrasz .Lepiej idź z nimi na kompomis.W ten sposób więcej osiągniesz .Bo gdy będziesz  wojowal to przsrasz wszystko.I nie będziesz burmistrzem.

Jaki kompromis Mazurek warchołem z tobą. A co cykor przed wyborami złapał. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mieszkaniec napisał:

No to frajezy. Szafran przed pierwszymi wyborami katal po całej gminie i jebał na Mazurka że h** że gamoń, że sprzedajna szuka pisarz caffe itp. a teraz co głaszcze Mazurka po jajach. Włodek tfuu

Co fakt to fakt. Sam siedział u mnie na kawie i tak na niego nadawał że szok. A teraz ...

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Jurek napisał:
7 minut temu, Jurek napisał:

Obaj burmistrzowie nie szanują starszych ludzi, których jest większość w Ińsku. A już Michał to w szeczególności pogardza starszymi.

 

Zbychu co ty za ferment siejesz . Jacek zawsze kulturalny i pomocny dla starszych zresztą jak Michał. Myślę że jakbyś ich przeprosił to też by ci w życiu pomogli

Odnośnik do odpowiedzi
Polska prawda

Prawda jest taka że nie trzeba tu być nie wiadomo jakim myślicielem. Czytając te wiadomości widać od razu dwie ekipy rządząca i opozycja. W opozycji 3stare wyleniale kocury co myślą że stołki to im przyrosły do no pośladków i w trumnie dopiero je oddadzą ale tak nie jest. I formacja rządząca która idzie w stronę rozwoju gminy ale jak pisałam wcześniej 3kocury idą dalej po swoje i tu drodzy państwo jest problem w postaci 3 kocurów 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Polska prawda napisał:

Prawda jest taka że nie trzeba tu być nie wiadomo jakim myślicielem. Czytając te wiadomości widać od razu dwie ekipy rządząca i opozycja. W opozycji 3stare wyleniale kocury co myślą że stołki to im przyrosły do no pośladków i w trumnie dopiero je oddadzą ale tak nie jest. I formacja rządząca która idzie w stronę rozwoju gminy ale jak pisałam wcześniej 3kocury idą dalej po swoje i tu drodzy państwo jest problem w postaci 3 kocurów 

Miauuuuu!

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Widz napisał:

Zbychu co ty za ferment siejesz . Jacek zawsze kulturalny i pomocny dla starszych zresztą jak Michał. Myślę że jakbyś ich przeprosił to też by ci w życiu pomogli

Michaś nie oblał niechcący kawą, ani nie rozsypał cukru. On niszczy ludzi, którzy mu sprzyjali. Utworzył mafię radnych i tępi opozycję szczególnie za sprzeciw w powstaniu żwirowni w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ha,ha napisał:

Michaś nie oblał niechcący kawą, ani nie rozsypał cukru. On niszczy ludzi, którzy mu sprzyjali. Utworzył mafię radnych i tępi opozycję szczególnie za sprzeciw w powstaniu żwirowni w Ińsku.

A może zamiast pisać te kocopoly to przyj na sesję i zapytaj radnych w prosty jak to było. A nie tam nie jesteś anonimowy jak tu

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...