Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Prawda napisał:

To też prawda. Tam przy piwie ustalali kogo wyrzucić z pracy.

To już nie ma znaczenia. Teraz jest tu i teraz . Prośba jest taka by Ińsko Plus nie dawało się wciągnąć a takie prymitywne pogaduchy z ludźmi władzy i ich poplecznikami. Trzymajcie się faktów i prawdy a każdy mieszkaniec pójdzie na Was oddać głos. Tyle i aż tyle .

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, fakt napisał:

To już nie ma znaczenia. Teraz jest tu i teraz . Prośba jest taka by Ińsko Plus nie dawało się wciągnąć a takie prymitywne pogaduchy z ludźmi władzy i ich poplecznikami. Trzymajcie się faktów i prawdy a każdy mieszkaniec pójdzie na Was oddać głos. Tyle i aż tyle .

To fakt. Prawda i uczciwość będą w odpowiednim czasie w cenie.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, fakt napisał:

To już nie ma znaczenia. Teraz jest tu i teraz . Prośba jest taka by Ińsko Plus nie dawało się wciągnąć a takie prymitywne pogaduchy z ludźmi władzy i ich poplecznikami. Trzymajcie się faktów i prawdy a każdy mieszkaniec pójdzie na Was oddać głos. Tyle i aż tyle .

Ty idioto przecież te wszystkie pomyje płyną od Kazia zbycha i wlodka

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Prawdomówny napisał:

Widzę że duma starych konwalow została podrażniona dobrze jechać z tym Ińsko Zbyszek pluj

To prawda te stare zgredy nie mają nic do roboty to siedzą i obsmarowuja wszystkich . Komisję nasienie 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Witkacy napisał:

Tak jest razem z obecna władza siedzieli i knuli a jak świnie odstawiono od koryta to teraz kwiczą na wszystkich o o wszytskim

Nic dawno mądrzejszego na tym forum nie czytałem jak to. Brawo . Proste ale jak prawdziwe. 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Prawda napisał:

Ty idioto przecież te wszystkie pomyje płyną od Kazia zbycha i wlodka

 

17 minut temu, Widz napisał:

To prawda te stare zgredy nie mają nic do roboty to siedzą i obsmarowuja wszystkich . Komisję nasienie 

 

17 minut temu, Widz napisał:

Komussze nasienie

Ha ha ha o kim ty mówisz komusze? Michał to syn komuszki co z konewką w czajnik dawała, Maciej to syn komuszki która na "usługach" była, Liwak przywieziony w teczce przez komuszkę wieżę. Wszystkie trzy mamuśki to komuszy wychówek. Możesz pochodzenie komusze zarzucać innym ale sprawdź swoje! Twój rodowód nie jest chwalebny. Belki w swoim oku nie widzisz igłę pod lasem już tak. 

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych i gminy

Wejście wy sie wszyscy z Gminy i Radni i  z Ińsko Plus wreszcie za robotę, a nie tylko się opluwacie na tym beznadziejnym forum. Przy wyborach bez wyjątku trzeba Was wszystkich zmienić 

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, tak,tak napisał:

I znowu "smarować ile się da", a to po to, by o kopalni kruszyw i innych problemach Ińska nie mówić i nie traktować priorytetowo.

Otóż to.....Niech Ińsko Plus ma to na uwadze. Bo od piątku wisi ogłoszenie o drodze dla kopalni. To kolejna afera Liwaka. Brną w to bardziej niż myślimy. Droga dla żwirków.,...wicie.... rozumiecie komuchy?

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, afera napisał:

Otóż to.....Niech Ińsko Plus ma to na uwadze. Bo od piątku wisi ogłoszenie o drodze dla kopalni. To kolejna afera Liwaka. Brną w to bardziej niż myślimy. Droga dla żwirków.,...wicie.... rozumiecie komuchy?

No co staruszki z Ińsko Plus. Zatkało kakao? Tyle możecie. My swoje robimy w uju mamy wasze skargi i donoszenie. Żwirownia powstanie droga też. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Cho cho napisał:

No co staruszki z Ińsko Plus. Zatkało kakao? Tyle możecie. My swoje robimy w uju mamy wasze skargi i donoszenie. Żwirownia powstanie droga też. Pozdrawiam.

Nawet mnie musisz tłumaczyć kto to "my". Dbaliśmy przez wiele lat o to, by jej w Ińsku nie było. Wiąże się to z tym, że mieszkańcy Ińska pozbawieni zostaną wody, a i stracimy charakter miejscowości wypoczynkowej. Wszyscy młodzi z Ińska wyjadą.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, tak,tak napisał:

Nawet mnie musisz tłumaczyć kto to "my". Dbaliśmy przez wiele lat o to, by jej w Ińsku nie było. Wiąże się to z tym, że mieszkańcy Ińska pozbawieni zostaną wody, a i stracimy charakter miejscowości wypoczynkowej. Wszyscy młodzi z Ińska wyjadą.

Raczej nie jesteś w temacie. Nie zrozumiałeś co napisałem. Żwirownia już zaklepana. Teraz przebudujemy rondo i zbudujemy drogę by wanienki miały dobry wyjazd. Ińsko Plus jeszcze nic nie wie a ty jak widać nie tutejszy. Bo strzelasz bąki.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Cho cho napisał:

No co staruszki z Ińsko Plus. Zatkało kakao? Tyle możecie. My swoje robimy w uju mamy wasze skargi i donoszenie. Żwirownia powstanie droga też. Pozdrawiam.

Zbyszek mendo przestań siać ferment 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Wiedza napisał:

Zbyszek mendo przestań siać ferment 

Co to znaczy siać ferment? Po pierwsze nie Zbyszek, po drugie ciągle nie wiesz o czy ja piszę albo znów ciemnych radnych okłamujesz, po trzecie napisz po prostu co znaczy robienie drogi na wniosek żwirowni. Zamieniam się w słuch. Tylko wysil mózg i napisz coś treściwego.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sport napisał:

Tak jest z****** im kasę 

Myślałem że Ińsko Plus bardziej zorientowane a oni dalej narrację ciepłych kluch. Pytanie mam do tych cepów co tu piszą czy wiedzą o jakiej drodze piszę. Kto pierwszy odpisze poprawnie ziernko żwiru dostanie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...