Skocz do zawartości

Prawda o opozycji


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

Sześć lat waszych rządów to jeden wielki zawód i rozczarowanie!

Odpuść sobie chłopcze po robisz już z siebie pośmiewisko.To co tutaj przytaczają Ci z ifsu jest miażdżące a Ty ani razu nie odpowiedziałeś na ich za rzuty konkretami.Jak mam Ci ufać jak odpisujesz tutaj sam kilku osobom z ifsu, którzy jakoś jednogłośnie potrafią o wszystkim pisać.Gdzie jest szafran i liwak żeby Ci pomóc? Współczuje Ci,że z nimi musisz pracować ja bym ciebie tak nie wystawił.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne dni

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Sześć lat waszych rządów to jeden wielki zawód i rozczarowanie!

A osiem lat Działoszewskiej to ty i twoja mamusia znosiła! Potem siostra się chajtnęła i jest wszystko ok. My jeszcze mamy DWA PEŁNE LATA na rządzenie. Więc się powstrzymaj młody od oceny rządzenia kogokolwiek. Lat lekko ponad dwadzieścia a bierze się za ocenę ludzi którzy latami służyli społeczności czy to lokalnej czy na wyższym szczeblu.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyczyną dlaczego pytanie w tej sprawie zostanie zadane na sesji jest fakt, że burmistrz będzie musiał udzielić radnemu odpowiedzi na pytanie. Już byliśmy się raz pytać o sprawy szkoły w gabinecie burmistrza i tam spotkaliśmy się z brakiem kultury! To nie jest miażdżące co wypisuje IFS tylko śmieszne i jak dla mnie spowodowane rozpaczliwym chwytaniem się wszystkiego by nie stracić stołeczków! Ja nie muszę z nimi dyskutować, nie mam ochoty tak jak oni nie mają ochoty wysłuchiwać opozycji!!! Co ty mi tu z Działoszewską wyjeżdżasz? Czy ja napisałem, że 8 lat jej rządów było wspaniałych? Nie próbuj wchodzić z butami do mojej rodziny bo zaczniemy wtykać nosy w wasze rodziny. Z tego co ja wiem to obecny burmistrz był kiedyś bardzo dobrym kolegą swojej poprzedniczki a wasz wiceprzewodniczący w 1998 popierał ową osobę!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Przyczyną dlaczego pytanie w tej sprawie zostanie zadane na sesji jest fakt, że burmistrz będzie musiał udzielić radnemu odpowiedzi na pytanie.

Oczywiście nie można załatwić sprawy oświetlenia szybciej tylko trzeba propagandę siać. Ci ludzie nie mają światła a wy tylko chcecie zadawać takie idiotyczne pytania na sesji? Pozwól, że ja odpowiem ci na to pytania zamiast Pana Burmistrza. Powodem, że oświetlenie nie działa jak powinno jest to, że musi to najpierw do Burmistrza trafić a wtedy ten podejmie odpowiednie działania. Z waszej winy Ciemnik nie będzie miał oświetlenia bo utrudniacie pracę Burmistrzowi! A to czy ty z nami chcesz rozmawiać czy nie to twoja sprawa. Jeżeli jesteś do nas uprzedzony to nigdy nie dostrzeżesz naszych dobrych stron. A mamy ich wiele. Wzywam ciebie i włodka do tego abyście wypełnili swój obywatelski obowiązek i poinformowali Pana Burmistrza o tym oświetleniu. Andrzej Racinowski to również wasz Burmistrz, który nie może wykonywać swojej pracy jeżeli nie wie o tym, że jest potrzebny. Takie granie na czekanie to skandal i ochydna polityka opozycji! Wstydźcie się, że uprawiacie politykę na bezpieczeństwie mieszkańców Ciemnika!

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda Michał ma 100% -wą rację. Dobrze bylo im kiedyś i jest dobrze teraz a mieszkańcom zawsze wiatr w oczy. Tak czy nie? Ale sprawa Szafrana to mnie bardzo interesuje czy to jest Michał prawda? jeżeli tak to z kim ty się zadajesz? Rób lepiej wszystko sam nie licz na starych zgredów.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyczyną dlaczego pytanie w tej sprawie zostanie zadane na sesji jest fakt, że burmistrz będzie musiał udzielić radnemu odpowiedzi na pytanie. Już byliśmy się raz pytać o sprawy szkoły w gabinecie burmistrza i tam spotkaliśmy się z brakiem kultury! To nie jest miażdżące co wypisuje IFS tylko śmieszne i jak dla mnie spowodowane rozpaczliwym chwytaniem się wszystkiego by nie stracić stołeczków! Ja nie muszę z nimi dyskutować, nie mam ochoty tak jak oni nie mają ochoty wysłuchiwać opozycji!!! Co ty mi tu z Działoszewską wyjeżdżasz? Czy ja napisałem, że 8 lat jej rządów było wspaniałych? Nie próbuj wchodzić z butami do mojej rodziny bo zaczniemy wtykać nosy w wasze rodziny. Z tego co ja wiem to obecny burmistrz był kiedyś bardzo dobrym kolegą swojej poprzedniczki a wasz wiceprzewodniczący w 1998 popierał ową osobę!!!

Odnośnie pytania w sprawie lamp w Ciemniku, to Włodek nie musi zadawać i sie trudzić. Lampy w Ciemniku nie palą się nie tydzień tylko trzecią noc.A przyczyna jest prozaiczna ale wymaga interwencji Energetyki. Nie zlokalizowane zwarcie "wyrzuca" bezpieczniki ! Zlecenie naprawy jest już w Goleniowie i jutro (miejmy nadzieję), będzie jasno. Sprawę "na gorąco" zgłaszał radny Bujny, ale Włodek ja zwykle przy tak oczywistej sprawie chce się "ogrzać". Tym razem niewypał i nie będzie pretekstu aby "oklepywać" na sesji burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi

Z waszej winy Ciemnik nie będzie miał oświetlenia bo utrudniacie pracę Burmistrzowi! A to czy ty z nami chcesz rozmawiać czy nie to twoja sprawa. Jeżeli jesteś do nas uprzedzony to nigdy nie dostrzeżesz naszych dobrych stron. A mamy ich wiele. Wzywam ciebie i włodka do tego abyście wypełnili swój obywatelski obowiązek i poinformowali Pana Burmistrza o tym oświetleniu. Andrzej Racinowski to również wasz Burmistrz, który nie może wykonywać swojej pracy jeżeli nie wie o tym, że jest potrzebny. Takie granie na czekanie to skandal i ochydna polityka opozycji! Wstydźcie się, że uprawiacie politykę na bezpieczeństwie mieszkańców Ciemnika!

Tak zaraz napiszecie, że to my wyłączyliśmy prąd. Sam napisałeś, że to co będzie napisane w internecie będziecie się starali brać pod uwagę! Więc jak zostawisz to tak? Masz gdzieś to co napisano!!! Cieszy mnie wypowiedź rajcy, który jest dla mnie jedyną osobą z waszego grona, które tu pisze godną do dyskusji.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał gnido niedawno jechałeś po "rajcy" i "radnym" jak po burej suce. Taki młody a taki już fałszywy. Zobacz teraz oblicze Włodzimierza tyle krzyku a wszystko jest przecież załatwione. jak wam nie wstyd. Nic wam nie wypala. Bo żyjecie kłamstwem i obłudą.

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie pytania w sprawie lamp w Ciemniku, to Włodek nie musi zadawać i sie trudzić. Lampy w Ciemniku nie palą się nie tydzień tylko trzecią noc.A przyczyna jest prozaiczna ale wymaga interwencji Energetyki. Nie zlokalizowane zwarcie "wyrzuca" bezpieczniki ! Zlecenie naprawy jest już w Goleniowie i jutro (miejmy nadzieję), będzie jasno. Sprawę "na gorąco" zgłaszał radny Bujny, ale Włodek ja zwykle przy tak oczywistej sprawie chce się "ogrzać". Tym razem niewypał i nie będzie pretekstu aby "oklepywać" na sesji burmistrza.

Tak zaraz napiszecie, że to my wyłączyliśmy prąd. Sam napisałeś, że to co będzie napisane w internecie będziecie się starali brać pod uwagę! Więc jak zostawisz to tak? Masz gdzieś to co napisano!!! Cieszy mnie wypowiedź rajcy, który jest dla mnie jedyną osobą z waszego grona, które tu pisze godną do dyskusji.

Rajca to poważna osoba tak samo jak ja i Radny. Nie musisz się trudzić na to żeby któregoś z nas dyskredytować. Rajca rozjaśnił wszystkim dokładnie to o czym pisałem. Włodek chciał na takim problemie znowu wybijać się i promować swój idiotyczny portal. Co teraz włodku zrobisz kiedy wyszło na jaw do kogo mieszkańcy zgłaszają swoje problemy i kto je w rzeczywistości rozwiązuje? Opozycja nie jest potrzebna w Ińsku bo IFS dba o swoich mieszkańców. To jeden z wielu przykładów tego, że nasz wizerunek został przez opozycję zakrzywiony.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie raz pisałem, że brakuje rajcy na caffe bo z nim można spokojnie rozmawiać. Jechałem po radnym

Rajca nie ma czasu aby codziennie "targać się po szczękach" na caffe.

Jutro np. trzeba stoczyć "bój" z PUWIS-em, aby jak najmniej zapłacić za wodę i ścieki w 2013 roku !

Odnośnik do odpowiedzi

IFS wy sami sobie zakrzywiacie wizerunek. Brak perspektyw na rozwój Gminy Ińsko to główna przyczyna waszego złego wizerunku.

A wy jaki macie plan na Ińsko? Nic nie macie więc nie pyskuj. Podaj swój plan. No proszę, pokaż ten Wasz plan, którym chcecie ratować gminę...

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco powiedz ile razy wasz bój był skuteczny bo ja nie pamiętam takich efektów. Co rok płacimy więcej więcej i więcej!!!!!! Nawet jak się "nie zgadzacie" to podwyżki są. To po co pisanie tych kłamstw o negocjacjach. Zobaczycie co będzie w efekcie tych negocjacji PODWYŻKI za śmierdzącą zażelazioną i zakamieniałą wodę. niezdatną do spożycia.

Odnośnik do odpowiedzi

prawda o michale jest taka , razem z mamusią wpadli na pomysł żeby przygotować mu podstawy do pracy w gminie . Niestety on doskonale zdaje sobie sprawę o marnych swoich szansach na inną robotę , dlatego był w stanie w przeszłości z każdym się połączyć żeby zaistnieć w polityce ińskiej . Podobnie robi obecnie , ( tańczy na wszystkich weselach ) i coraz częściej się ośmiesza . Wystąpienia jego są coraz mniej zasadne , coraz więcej w nich jadu i zakłamania . Nie rokuje to dobrej nadziei na przyszłość .

Odnośnik do odpowiedzi

Ujrzysz go w odpowiednim momencie nie martw się o to. Lepiej się martw jak wyciągnąć gminę z tarapatów finansowych!!! Rajco a czy opozycja była zapraszana na konsultacje z PUWiS? Nie dziwcie się, że później jest wiele pytań i kłótni w tej sprawie!!!

Nie ma potrzeby dopraszać opozycji, ponieważ sprawa cen jest sprawą pomiędzy Urzędem i dostawcą wody. Burmistrz bierze "do pomocy" kilku "swoich" radnych i ma do tego prawo. To jest jego wybór i takie są zwyczaje. A jak znam naszą opozycję w Radzie, to i tak będzie be.

Przykładem jes ostatnio sprawa ZUBIK i ich chęć w otrzymaniu większej opłaty za wywózkę śmieci. Włodek na komisjach był oczywiście za........

przyznaniem im podwyżki, bo zorientował się że IFS jest sceptycznie nastawiony do pomysłu ZUBUK-ów. Czyli działa............. na szkodę naszych mieszkańców, jednocześnie głośno krzycząc, że stawki opłat dla nowej ustawy "śmieciowej" są za wysokie ! Czy ktoś rozumie o co chodzi "naszemu" słynnemu opozycjoniście ??

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety gościu twój strzał jest pudłem! Nic nie było zaplanowane. Ja nie muszę mieć posady w naszym urzędzie. Nie mam takiej żądzy władzy jak ty. Z kim ja się łączyłem? Bo to mnie rozbawiło najbardziej. Jad i zakłamanie wprowadzają tu od jakiegoś czasu przedstawiciele władzy. Gdyby władzy zależało na dobrej opinii to starałaby się utrzymać dobry kontakt z opozycją nawet jakby to był jeden człowiek!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma potrzeby dopraszać opozycji, ponieważ sprawa cen jest sprawą pomiędzy Urzędem i dostawcą wody. Burmistrz bierze "do pomocy" kilku "swoich" radnych i ma do tego prawo. To jest jego wybór i takie są zwyczaje. A jak znam naszą opozycję w Radzie, to i tak będzie be.

Przykładem jes ostatnio sprawa ZUBIK i ich chęć w otrzymaniu większej opłaty za wywózkę śmieci. Włodek na komisjach był oczywiście za........

przyznaniem im podwyżki, bo zorientował się że IFS jest sceptycznie nastawiony do pomysłu ZUBUK-ów. Czyli działa............. na szkodę naszych mieszkańców, jednocześnie głośno krzycząc, że stawki opłat dla nowej ustawy "śmieciowej" są za wysokie ! Czy ktoś rozumie o co chodzi "naszemu" słynnemu opozycjoniście ??

I tu robicie błąd ale to wasza sprawa! Bawi mnie cała sytuacja podwyżek wiesz dlaczego Rajco? Zaobserwowałem u Was takie zjawisko. Otóż kiedy wprowadzacie podwyżki podatków, opłat itp., które pobiera od mieszkańców UGiM Ińsko to nie widać u was żadnego sprzeciwu. Kiedy podwyżki zgłaszają prywatne firmy wtedy podnosicie larmo jak to jest? Czy to oznacza, że wam wolno podnosić podatki, a innym zabraniacie wszystkiego. O ile nie byłem sceptycznie nastawiony co do propozycji ZUBiK to jakakolwiek zgoda na podwyżkę za wodę i ścieki jest niedopuszczalna. Za tak marną jakość wody to powinniśmy otrzymać obniżkę. PUWiS nie realizuje żadnych konkretnych inwestycji związanych z wodociągami itp. w naszej Gminie. Inkasują od nas masę pieniędzy co miesiąc a żadnej poprawy w dostawie ich usług nie widać !!! Jeżeli zgodzicie się na podwyżkę to będzie oznaczało, że nie interesuje was nasze społeczeństwo!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy na to? Przecież to co robi radny szafran to żenada! Postuluje żeby nam mieszkańcom podnieść ceny za śmieci? To tak się broni mieszkańców dając im podwyżki? A jak rada podnosi to wielkie larum opozycji. takie świntuszki kłamczuszki. Dobrze że rajca i radny nam tak pięknie to przedstawiają no i ten/ta IFS to ludziom rozwija wyobraźnię na temat opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco powiedz ile razy wasz bój był skuteczny bo ja nie pamiętam takich efektów. Co rok płacimy więcej więcej i więcej!!!!!! Nawet jak się "nie zgadzacie" to podwyżki są. To po co pisanie tych kłamstw o negocjacjach. Zobaczycie co będzie w efekcie tych negocjacji PODWYŻKI za śmierdzącą zażelazioną i zakamieniałą wodę. niezdatną do spożycia.

Za każym razem jest skuteczny !!

PUWIS co roku występuje z propozycjami podwyżki ! Czy jest hossa, czy bessa, zawsze o jakąś wielkość chce podwyżki. Problem jest w tym, że jeżeli burmistrz odrzuci ich propozycje całkowicie, to po trzech miesiącach z mocy prawa (tak mówi ustawa), wprowadzają te ceny,które proponują !

Więc trzeba się z nimi targować i osiągnąć wspólny (podpisany) kompromis, bo wtedy muszą wejść ceny z negocjacji. Jak oni proponują podnieść np. wodę o 5% a ścieki o 10% to trzeba wytargować 4% i 5%. Bo jak odejdzie się od stołu bez podpisania papierka, to wprowadzą swoje wielkości.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...