Skocz do zawartości

Prawda o opozycji


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać, działania przyniosły w końcu jakiś skutek. Ten polega na milczeniu Kupczyńskiego szczawia, który tutaj bardzo często stawiał IFS w złym świetle. Sądzę, że nawet on zrozumiał, że dobrze mu mówimy żeby nie utożsamiał się z opozycją. Nie jest to oferta przyłączenia się do IFS bo po tym co zrobił przeciwko nam nie ma dla niego u nas miejsca. Oczywiście nie będzie traktowany inaczej niż mieszkańcy, którzy nas popierają. My nie jesteśmy mściwi w przeciwieństwie do opozycji. Do tej pory nie korzystaliśmy z internetu bo nie było takiej konieczności ale czas nadszedł żeby i tutaj IFS było słyszalne. Chcemy też pokazać jakim człowiekiem jest włodek. Zacznę może od tego, że włodek jest bardzo oszukańczym człowiekiem. Odpisuje mojemu koledze Radnemu na swoim portalu i sam robi na forum dużo wpisów o tym jaki z niego jest dobry radny. Podobnie robi Kupczyński, który tak samo jak włodek chce najbardziej wstydliwymi i haniebnymi metodami zdyskredytować naszą wizję Ińska! Wizerunek IFS jaki tutaj zarówno włodek jak i Kupczyński i jacek pokazują jest po prostu haniebny. Wykorzystują internet do tego by zachwalać brak swoich działań. Szanowni mieszkańcy, IFS nigdy nie zabraniał opozycji do przedstawiania konkretnych rozwiązań na posiedzeniach! My staramy się słuchać opozycji kiedy potrafią zachować kulturę i sens tego o czym mówią. Niestety ostatnie nagranie pokazuje z czym IFS musi zmagać się na sesjach i komisjach! Skandaliczne zachowanie ze strony włodka powoduje, że jedyną rzecz, którą można było zrobić było odebrać mu głos. Zobaczcie jednak co się później dzieje! IFS kulturalnie rozmawia dalej bez zbędnych dogadywań. My pracowaliśmy pilnie cały czas no ale włodkowi się spieszyło. Nam czyli IFS zależy na dobru gminy i ciężko pracujemy żeby tak było. Nagrania to również dowód tego, że siedzimy tam rozważając nad ważnymi sprawami Ińska. Przypominam też, że mamy własne spotkania ponieważ mamy przewagę w radzie i jest to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urzędu. Wtedy możemy wypracować stanowisko pozwalające nam kompleksowo rozwiązywać sprawy mieszkańców. Zapraszamy do oglądania nagrań włodka bo tam wyraźnie widać naszą pracę. Jeszcze lepiej by było gdybyście wszyscy przyszli na sesję i podjęli z nami dialog. Czasami widać, że odbieramy komuś głos albo jesteśmy restrykcyjni ale to tylko dlatego żeby panował porządek na posiedzeniach. Opozycja przytaczała nam, że nie potrafimy z mieszkańcami rozmawiać bo nie pozwoliliśmy dojść do słowa Pani Sołtys. To jest pomówienie ponieważ mamy harmonogram posiedzenia i na takie sprawy jest również czas. Może według opozycji jest inaczej ale my mamy zasady i jasno określone priorytety. Dowodem na to jest nasza obecność tutaj. Do tej pory padaliście ofiarą propagandy szerzonej właśnie przez opozycję. To się jednak zmieni bo my również mamy dużo atutów, które pokażemy mieszkańcom. Włodku, my się ciebie i jacka nie boimy. Nie macie szansy z nami bo wszystko my opracowujemy a wy tylko robicie dużo hałasu na waszym portalu. Być może zrozumiałeś, że robiłeś źle wypisując tyle kłamstw na nasz temat i teraz milczysz. Dla nas to oczywiście bardzo dobrze bo mieszkańcy i forumowicze mogą zobaczyć twoją kłamliwą twarz. Szanowni mieszkańcy my czyli IFS nie jesteśmy tacy jak nas się tutaj przedstawia. Wasze źródło informacji jakim jest opozycja informowała was celowo w taki sposób żebyście mieli o nas złe zdanie. To się już skończyło. Zapraszamy na sesje i komisje a także na dyżury naszych radnych. Razem pokażemy, że Ińsko nie potrzebuje opozycji a już zwłaszcza takiej jaką stworzył włodek z jackiem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne dni

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ciemności egipskie w Ciemniku Wyróżniony

Zadzwonił dzisiaj do mnie zaniepokojony mieszkaniec Ciemnika, od tygodnia we wsi nie świecą lampy, ciemno że aż strach, nikt nic z tym nie robi, nikt nic nie wie. O przyczynę ciemności egipskich zapytamy pana burmistrza na najbliższej sesji.

Nie trzeba było długo czekać na kolejny chwyt propagandowy włodka. Zamiast zadzwonić jutro do urzędu albo pójść do burmistrza włodek ma zamiar znowu zakłócić ciężką pracę radnych czyli Waszych reprezentantów. Włodek już ci napisałem, że takie zachowanie jest haniebne ale ty tylko takie metody znasz. Nie umiesz z IFS podjąć rozmowy tylko chcesz się kłócić bo inaczej przestaniesz istnieć w polityce ińskiej. My jako IFS stanowczo sprzeciwiamy się uprawianiu polityki w twoim wydaniu. Dla tych mieszkańców, którzy nie są do końca przekonani zadaję proste pytanie. Dlaczego włodek nie pójdzie do urzędu żeby uzyskać informacje na temat oświetlenia tylko musi taki wątek wtrącać na posiedzenia? Być może Burmistrz może szybciej zareagować i pomóc mieszkańcom Ciemnika a tak musi czekać na to aż radny włodek znowu zrobi skandaliczny teatr na sesji!

Odnośnik do odpowiedzi

Z wami nikt nie chce już rozmawiać, skończ temat nie pisze bo dyskusja z wami jest bezcelowa. To forum nigdy nie było i nie będzie wam przychylne (informacje z pewnego źródła). Chcesz uprawiać propagandę to wykup serwer i załóż swoją stronę !!! Na nagraniach bardzo wyraźnie widać waszą "pracę" to fakt !!! STARY PRYKU

Odnośnik do odpowiedzi

Z wami nikt nie chce już rozmawiać, skończ temat nie pisze bo dyskusja z wami jest bezcelowa. To forum nigdy nie było i nie będzie wam przychylne (informacje z pewnego źródła). Chcesz uprawiać propagandę to wykup serwer i załóż swoją stronę !!! Na nagraniach bardzo wyraźnie widać waszą "pracę" to fakt !!! STARY PRYKU

Ustosunkuj się merytorycznie do moich zarzutów a nie sam uprawiasz propagandę. Forum nie było przychylne bo wy je zmieniliście na takie. NIe potraficie merytorycznie ani krytykować ani rozmawiać. Twoje źródła są jak zawsze pewne i anonimowe czyli żadne. Wy uprawiacie tutaj największą propagandę i wam wolno a nam nie? Zastanów się nad tym co piszesz szczawiu.

Odnośnik do odpowiedzi

Stary dziadzie właściciele caffe na to nie pozwolą. Podyskutuj sam ze sobą jak ostatnio ! My opisujemy wasze prawdziwe zachowania i waszą "pracę"!!! Propagandę to my możemy sobie na portalu uprawiać a nie tu bo forum nie jest naszą własnością!!!. Zapytałeś się administratora czy możesz sobie tutaj kampanię robić emerycie !!!

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, że to forum na pewno nie jest przychylne ifs-owi ale ja już mam ciebie michał dość z tym nie wyparzonym językiem. Tak chcesz wygrać wybory? Człowieku to jest wstyd. Nie wyobrażałem sobie że taki młodzian taki arogancki potrafi być. Tfu!

Odnośnik do odpowiedzi

Stary dziadzie właściciele caffe na to nie pozwolą. Podyskutuj sam ze sobą jak ostatnio ! My opisujemy wasze prawdziwe zachowania i waszą "pracę"!!! Propagandę to my możemy sobie na portalu uprawiać a nie tu bo forum nie jest naszą własnością!!!. Zapytałeś się administratora czy możesz sobie tutaj kampanię robić emerycie !!!

Młody szczawie ja może stary jestem ale w pełni sił i umysłu. Dlatego IFS ma tylu przedstawicieli w radzie. Ludzie nie wybierali z przypadku tylko świadomie. A jak tobie propaganda nie odpowiada to usuń swoje wpisy z blogów. Jesteś uwikłany w opozycyjną politykę, która nas IFS obrzydza po same uszy. My nie uprawiamy polityki tylko realizujemy postulaty dzięki którym wygraliśmy wybory i forum jest od dyskusji. My w przeciwieństwie do opozycji i ciebie rozmawiamy z ludźmi w każdy możliwy sposób i nie odrzucamy ich pomysłów. My słuchamy ich tutaj na forum i będziemy się starać te postulaty do nas wprowadzić.

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Ciemności egipskie w Ciemniku Wyróżniony

Zadzwonił dzisiaj do mnie zaniepokojony mieszkaniec Ciemnika, od tygodnia we wsi nie świecą lampy, ciemno że aż strach, nikt nic z tym nie robi, nikt nic nie wie. O przyczynę ciemności egipskich zapytamy pana burmistrza na najbliższej sesji.

Zadzwonił akuratnie do Włodzia he he he. dlaczego tego nie zgłosił do gminy???? czy to nie jest śmieszne? Masz radny znów temat na sesję mieszkaniec dzwoni do Włodzia ze Ściennego a nie do Burmistrza. Niech w takim razie radny wam zrobi pstryk i nastaną jasności. Sam twierdzi, że Burmistrz nic nie wie o sprawie to jak ma zadziałać jak nic nie wie? Polityczna hucpa!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, że to forum na pewno nie jest przychylne ifs-owi ale ja już mam ciebie michał dość z tym nie wyparzonym językiem. Tak chcesz wygrać wybory? Człowieku to jest wstyd. Nie wyobrażałem sobie że taki młodzian taki arogancki potrafi być. Tfu!

Używam dokładnie takiego samego języka jakiego przedstawiciele IFS-u używają w stosunku do mnie oraz innych przeciwników obecnej władzy!!!

Odnośnik do odpowiedzi

IFS = powstanie żwirowni

czyli ja tego nie poprę.

Nie bądź tego taki pewny! Kłamiesz jeśli twierdzisz że IFS tak od razu zgodzi się na żwirownię. Czas pokaże jak jesteście w błędzie.Ale wam nikt do rozumu nie przemówi.

Odnośnik do odpowiedzi

IFS = powstanie żwirowni

czyli ja tego nie poprę.

To również jest element propagandowy opozycji. My chcemy kompleksowo zająć się sprawą żwirowni. Rajca nie raz podkreślał, że radni nie podejmą decyzji, która może zaszkodzić mieszkańcom i tak jest. Cała procedura jest jednak długa i złożona dlatego nie chcemy żeby mieszkańcy musieli się angażować niepotrzebnie w sprawy, które nam powierzyli rozwiązywać podczas wyborów. Proszę nam zaufać, wszystkie działania są jawne i na pewno nie podejmiemy decyzji niekorzystnej dla naszych wyborców. Pamiętajcie jednak, że gmina musi mieć środki pieniężne a żwirownia to taki środek. Najważniejsze jest to żeby pogodzić dobro mieszkańców z pieniędzmi dla gminy. W ten sposób wszyscy będą usatysfakcjonowani.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież wyraziliście zgodę przy podniesieniu rąk za opracowaniem planu !!! Gdybyście w 2010 napisali prawdę czyli, że popieracie żwirownię to obecna sytuacja przedstawicielstwa w radzie byłaby inna. Zgodę na opracowanie planu wydaliście bez jakichkolwiek konsultacji społecznych!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Używam dokładnie takiego samego języka jakiego przedstawiciele IFS-u używają w stosunku do mnie oraz innych przeciwników obecnej władzy!!!

hahahahahahahahah ale głupoty hahahhahaahahahahahaahahahahaah

A wasze zachowanie to niby co? Co było ostatnio? Naucz szafrana kultury bo robi całej gminie obciach jak on tak kapuje do każdego urzędu. Ty też zresztą...

Odnośnik do odpowiedzi

Konsultacje dopiero będą. Mam nadzieję, ze będziesz aktywny jak teraz tu na forum. mam też nadzieję ,że włodek kolejny raz was nie sprzeda ;) Niech sobie sam przypomni co zrobił po wywołaniu sprawy żwirowni! Razem z Jackiem zniknęli z życia mieszkańców. Włodek na sesjach z demonstracją atakował organizatorów referendum co nam bardzo odpowiadało. Teraz znów sieje postrach ze żwirownią. Czy teraz przekona do siebie kogokolwiek :rolleyes: Włodek co wtedy do nas mówiłeś? Nie wstydzisz się patrzeć nam w oczy a raczej czy możesz patrzeć prosto w oczy Michałowi??????/

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież wyraziliście zgodę przy podniesieniu rąk za opracowaniem planu !!! Gdybyście w 2010 napisali prawdę czyli, że popieracie żwirownię to obecna sytuacja przedstawicielstwa w radzie byłaby inna. Zgodę na opracowanie planu wydaliście bez jakichkolwiek konsultacji społecznych!!!

Konsultacje dopiero będą ale tego nie wiesz bo zamiast współpracować z nami wolicie zajmować się propagandą. Nie przeinaczaj faktów szczawiu bo nie uda ci się znowu z IFS zrobić winnych. Wszystko się odbywa w majestacie prawa i sam o tym dobrze wiesz. Jak nie wierzysz, że radni merytorycznie rozpatrują sprawę żwirowni to nie ale nie próbuj wciskać te głupoty swoimi wpisami innych mieszkańcom, którzy nam zaufali. Zobacz ile wasza opozycja jest warta! Światła się nie świecą a wy robicie już propagandę. Może czas poinformować o tym Burmistrza żeby ten mógł poczynić odpowiednie kroki. Odpowiedz na to pytanie szczawiu bo nie widzę ani jednego konkretu z twojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież wyraziliście zgodę przy podniesieniu rąk za opracowaniem planu !!! Gdybyście w 2010 napisali prawdę czyli, że popieracie żwirownię to obecna sytuacja przedstawicielstwa w radzie byłaby inna. Zgodę na opracowanie planu wydaliście bez jakichkolwiek konsultacji społecznych!!!

Nie przypominam sobie aby były konsultacje społeczne do któregokolwiek planu w historii Ińska. Może się mylę ! Zgoda że powstanie zwirowni to kontrowersyjna sprawa. Ale opracowywanie planu dla tej inwestycji i sama zgoda Rady na pozwolenie wydobycia, to dwie różne i odległe od siebie sprawy. Trzeba sprawdzić, popróbować i chyba......odmówić !!??

Odnośnik do odpowiedzi

Konsultacje dopiero będą. Mam nadzieję, ze będziesz aktywny jak teraz tu na forum. mam też nadzieję ,że włodek kolejny raz was nie sprzeda ;) Niech sobie sam przypomni co zrobił po wywołaniu sprawy żwirowni! Razem z Jackiem zniknęli z życia mieszkańców. Włodek na sesjach z demonstracją atakował organizatorów referendum co nam bardzo odpowiadało. Teraz znów sieje postrach ze żwirownią. Czy teraz przekona do siebie kogokolwiek :rolleyes: Włodek co wtedy do nas mówiłeś? Nie wstydzisz się patrzeć nam w oczy a raczej czy możesz patrzeć prosto w oczy Michałowi??????/

Bardzo dobry wpis kolego. Zobaczymy czy tym razem włodek będzie miał odwagę żeby ciebie zacytować i skomentować. A może Kupczyński to zrobi bo on się do tej obrzydliwej polityki opozycji świetnie nadaje. Szanowni mieszkancy i forumowicze, przeczytajcie i zastanówcie się nad tym. Najpierw opozycja wypięła się na was a teraz sami używają takich argumentów. To nie my, czyli IFS pogrążyliśmy waszą inicjatywę. To opozycja ją pogrzebała bo was nie wspierała. My uzasadniliśmy, że nie zgadzamy się z referendum bo musimy wszystko dla mieszkańców przeanalizować i tego się trzymamy. Opozycja żwirownię traktuje jako kartę przetargową żeby was do siebie przekonać ale już raz was zawiedli. Czy IFS was zawiódł? Oczywiście, że nie jesteśmy doskonali ale czy zawiedliście się kiedyś na nas?

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoń do swojego burmistrza i powiedz to jemu!!! Właśnie za to bierze pieniądze, żeby interweniować!!! Gdyby cała sprawa ze żwirownią była rozpatrywana merytorycznie to nie trzeba byłoby organizować referendum.

Michał ty jednak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj co napisał "radny" i powiedz mi czy ty taki głupi czy zaślepiony chęcią zdobycia władzy. Bo ja już mam mózg wyprany przez was wszystkich. jeśli "radny" napisał prawdę to ja z taką gnidą jak szafran nie chcę nawet słowa zamienić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...