Skocz do zawartości

IFS i kto jeszcze?


?

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie była, ale jak trzeba było jechać do Warszawy po kasę na przychodnię do pojechała z burmistrzem

Właśnie za to że podniosła rękę na likwidację przedszkola i zrobienia tam dla siebie lepszego lokum do pracy tak źle się o niej wspomina. Coś co się wspaniale sprawdzało czyli przychodnia na wjeździe i przedszkole w bocznej uliczce z dużym placem zabaw to były najgorsze decyzje Zimnickiego i jego rady. Dlatego każdy będzie radnych oceniał wg. własnej oceny i spostrzeżeń i wcale nie twoimi oczami patrzą na radę obecną.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Od Włodka i Jacka możesz się odczepić bo oni dużo więcej zrobili niż ty!

Ot się napracowali :) ja gmina i tak leci na dno ;) Tyle z was pożytku ;) Szkoda gadać na tego włodka i liwaka. Dwaj podstarzali panowie którzy chcą podnieść swoje ego :P

Odnośnik do odpowiedzi

Mylicie sie co do IFS. My nie jesteśmy tacy jak nas przedstawia Kupczyński czy opozycja. Do tej pory nie udzielaliśmy się bo nie było takiej potrzeby ale po ostatnim wybryku na sesji to sami widzicie jakie opinie się pojawiły tutaj. My jako IFS zawsze podejmujemy decyzje po skrupulatnej analizie. Czasami zdarzają się błędy i trzeba je poprawić ale my nie posunaęlibyśmy się do donoszenia żeby potem telefonicznie poprawiać błędy. Oczywiście dobrze się stało, że takie usterki zostały wyłapane przez opozycję ale czy nie można było do nas przyjść? Można było tylko, że my z opozycją nie umiemy rozmawiać. Opozycja cały czas ma do nas pretensje o wszystko i nigdy nie proponuje żadnych rozwiązań. Żądają za to żebyśmy za nich wymyślali alternatywne rozwiązania. To nam nie odpowiada bo my nie reprezentujemy opozycji tylko mieszkańców. Nikomu nie utrudniamy kontaktu z nami i zachęcamy wręcz do przyjścia na sesje. Zobaczycie wtedy szanowni mieszkańcy, że to opozycja jest skandaliczna a nie IFS.

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwa opozycja

Ty czerwony pająku , ty masz czelność pisać że wy reprezentujecie mieszkańców ?

Wy, tylko i wyłącznie reprezentujecie siebie ,swoje rodziny i 13 zombi z rady

Wy, nie potraficie z nikim rozmawiać!!!!!!!!!!!

Jesteście bandą darmozjadów ,którzy przez sześć lat nie potrafili nawet utrzymać tego co było nie mówiąc o tworzeniu czegokolwiek

I nie pierdziel mi zaraz że jestem Szafranem Liwakiem czy Kupczyńskim

Jestem jedym z wielu mieszkańców tej gminy którzy mają już dość tego przygłupawego uśmieszku waszego prycypała i was

wszystkich razem wziętych siedzących na sesjach jak stado baranów .

Ani be ani me ani kukuryku, tylko rąsia w górę i wszystko przechodzi !!!!!!!!!!!!!!!!

I jeszcze jedno IFS, takie odezwy to Gomułka pisał więc nie obrażaj pajacu.200px-Wladyslaw_Gomulka_na_trybunie.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Ty czerwony pająku , ty masz czelność pisać że wy reprezentujecie mieszkańców ?

Wy, tylko i wyłącznie reprezentujecie siebie ,swoje rodziny i 13 zombi z rady

Wy, nie potraficie z nikim rozmawiać!!!!!!!!!!!

Jesteście bandą darmozjadów ,którzy przez sześć lat nie potrafili nawet utrzymać tego co było nie mówiąc o tworzeniu czegokolwiek

I nie pierdziel mi zaraz że jestem Szafranem Liwakiem czy Kupczyńskim

Jestem jedym z wielu mieszkańców tej gminy którzy mają już dość tego przygłupawego uśmieszku waszego prycypała i was

wszystkich razem wziętych siedzących na sesjach jak stado baranów .

Ani be ani me ani kukuryku, tylko rąsia w górę i wszystko przechodzi !!!!!!!!!!!!!!!!

I jeszcze jedno IFS, takie odezwy to Gomułka pisał więc nie obrażaj pajacu.200px-Wladyslaw_Gomulka_na_trybunie.jpg

Kogo reprezentują to zobaczysz w przyszłym roku, kmiocie. Napewno nie takich popaprańców jak ty !

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwa opozycja? A kto to taki? Wy gdzieś istniejecie? Jedynym sprawie działającym obozem politycznym jest IFS. Tacy wolni strzelcy nic nie znaczą w Ińsku bo wy tylko swoim lokalnym wyborcom obiecacie, że coś zrobicie. IFS jest gminnym obozem, który nie skupia się jedynie na jeden okręg wyborczy a na całość. Najprościej was będzie uciszyć jednym pytaniem.

Gdzie jest wasz plan na Ińsko?

Nie macie niczego i jeszcze do IFS macie pretensje. Jeszcze raz wam mówię. Przestańcie siać propagandę o IFS. Wszystkie nasze poczynania są udokumentowane i oparte o majestat prawa, który wy nie uznajecie! Wstydźcie się!

Odnośnik do odpowiedzi

Kłóćcie się tak dalej ja na nikogo nie zagłosuję jak wy taką kulturę wypowiedzi krzewicie.

IFS niech zacznie się zastanawiać na żwirownią.

Nie macie żadnego poparcia w ludziach w sprawie żwirowni i to jest zachcianka Burmistrza.

To będzie Wasz główny gwóźdź do trumny!

Opozycja za to też zostanie rozliczona przez mieszkańców w następnych wyborach. Zobaczycie i przekonacie się na własnej skórze.

Odnośnik do odpowiedzi

na forum było spokojnie i bez wyzwisk póki wódz naczelny Ińskiego Forum Socjalistycznego tawariszcz Adriej "TW Janek" Racinenka nie rozkazał kilku swoim sabakom wejść na to forum i rozsiewać propagandę. Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę !!!

Odnośnik do odpowiedzi

na forum było spokojnie i bez wyzwisk póki wódz naczelny Ińskiego Forum Socjalistycznego tawariszcz Adriej "TW Janek" Racinenka nie rozkazał kilku swoim sabakom wejść na to forum i rozsiewać propagandę. Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę !!!

Jak czytam Twój wpis to widzę zlepek liter bez głębszego sensu. Idź sobie sierpem przyrodzenie odetnij żeby więcej takich poronionych ludzi nie było a młotkiem popukaj w swoją głowę. Może w końcu coś mądrego napiszesz bo włodzio na pewno ci nic nie podpowie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli opozycja będzie dalej tak traktowała radnych IFS jak teraz to dla nas bardzo dobrze. Ludzie muszą zobaczyć jak ich przedstawiciel traktuje wybór innych mieszkańców. Większość mieszkańców zaufała IFS i dlatego właśnie mamy Burmistrza i większość w radzie miejskiej. Jak wiadomo żwirownia wzbudza wiele kontrowersji u mieszkańców. Niestety referendum miało charakter polityczny podobnie jak działania opozycji. Mieszkańcy muszą nam zaufać bo my mamy jasno określone plany i zadania w gminie. Nic nie dzieje się bez powodu i każdy kto się zapoznaje z uchwałami i protokołami to ma okazję to zobaczyć. Wszystkich zapraszam na sesje i komisje żeby zobaczyć kulturę naszej pracy. Zapraszam też na dyżury radnych IFS w razie jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości. Poznacie nas od strony, która do tej pory przez opozycję była w ogóle nie poruszana.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli opozycja będzie dalej tak traktowała radnych IFS jak teraz to dla nas bardzo dobrze. Ludzie muszą zobaczyć jak ich przedstawiciel traktuje wybór innych mieszkańców. Większość mieszkańców zaufała IFS i dlatego właśnie mamy Burmistrza i większość w radzie miejskiej. Jak wiadomo żwirownia wzbudza wiele kontrowersji u mieszkańców. Niestety referendum miało charakter polityczny podobnie jak działania opozycji. Mieszkańcy muszą nam zaufać bo my mamy jasno określone plany i zadania w gminie. Nic nie dzieje się bez powodu i każdy kto się zapoznaje z uchwałami i protokołami to ma okazję to zobaczyć. Wszystkich zapraszam na sesje i komisje żeby zobaczyć kulturę naszej pracy. Zapraszam też na dyżury radnych IFS w razie jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości. Poznacie nas od strony, która do tej pory przez opozycję była w ogóle nie poruszana.

plany, plany, plany ! wasze są g... warte skończ się powtarzać, a cała wasza działalność ma charakter polityczny !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego zamknięto wątek "prawda o opozycji" ?

Otwarty jest bzdurny "wierszyk o gminnej władzy" !

Czyżby moje nieśmiałe przypuszczenia o preferencjach politycznych władających tym forum, miały okazać się prawdą ?

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie cieszy, że IFS się tutaj uaktywnił :). Ja mam dużo znajomych o różnych poglądach politycznych i nie ma między nami jakiejś wojny ale tutaj od kiedy pamiętam zawsze burmistrz i radni byli niedobrzy. Fajnie jest zobaczyć, że więcej osób myśli dobrze o obecnej władzy. Czułam się tu trochę w mniejszości i mam nadzieję, że to się zmieni teraz :) Pozdrawiam wszystkim!

Odnośnik do odpowiedzi

Tak IFS dalej pisz sam do siebie to wychodzi ci najlepiej. Hahaha, zawsze władza mogła się tu wypowiadać przykładem jest rajca. IFS natomiast zrobił z forum pośmiewisko i jaja. Chyba nie będzie wypłaty za propagandę drogi IFS!!! Racin za złą robotę ci nie zapłaci!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...