Skocz do zawartości

IFS i kto jeszcze?


?

Rekomendowane odpowiedzi

Martwi mnie trochę to co wczoraj tutaj przeczytałam. Ja nie popierałam IFS i nie mam zamiaru popierać IFS bo niczego nie zrobili przez prawie dwie kadencje. Zastanawiam się jednak nad tym czy my w Ińsku w ogóle mamy jakąś prawdziwą siłę opozycyjną? Swego czasu był jeszcze Szulc i Działoszewska. Ale teraz zupełnie nie wiem jaki mam wybór. Wszyscy mówią o młodych ale młody to jest tylko Michał i nikt więcej. Wiecie może czy ktoś jeszcze będzie miał zamiar stworzyć nowy klub w którym będzie ktoś poza rencistami? Czuję się trochę przytłoczona od kiedy zaczęłam czytać co się u nas dzieje. Jak to u was wygląda?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zapraszamy na sesje i komisje zobaczysz, że jesteśmy fajni

Przede wszystkim zobaczy kobiecina, że cały ten harmider wprowadza włodzio. Trochę dziwne, że tak nas ktoś widzi skoro są nagrania. Droga "?" Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda sesja to zobacz filmy od włodzia. Sama zobaczysz, że on najwięcej złego tam robi.

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałam kilka nagrań i nie widziałam tam ekscesów ani po jednej ani po drugiej stronie. Poza tym ja napisałam o tym czy są inne opcje polityczne oprócz was w Ińsku. Doceniam miłe zachęty ale wolę najpierw sprawdzić czy faktycznie jesteście jedynym w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
ahh ten włodek

Tak fajnie na tej sesji, pospac morzna by bylo gdyby Szafran nie przeszkadzal

Włodku, w IFSie wszyscy umieją pisać. Może idź na dodatkowe szkolenia z pisania po polsku bo ty ze śląska to trudniej możesz mieć :D :D:D

Odnośnik do odpowiedzi

Tak fajnie na tej sesji, pospac morzna by bylo gdyby Szafran nie przeszkadzal

Nie podpinaj się pod helmutów a spać na sesji czy komisjach to ty naprawdę nie dajesz nikomu.

Nie mam tu na myśli merytoryki twojego uczestnictwa, ale zwykłe knajpiane pieniactwo..niestety !!

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem filmik i pamiętam co szafran powiedział do przewodniczącego. Przypomnę ci Michał co powiedział. "A pan panie przewodniczący klekocze jak stara baba". Dobrze, że odebrano mu głos. To jest totalny brak kultury. A Ty Michał jak to nazwiesz?

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem filmik i pamiętam co szafran powiedział do przewodniczącego. Przypomnę ci Michał co powiedział. "A pan panie przewodniczący klekocze jak stara baba". Dobrze, że odebrano mu głos. To jest totalny brak kultury. A Ty Michał jak to nazwiesz?

Uczciwa rzeczowa rozmowa na temat przyszłości Ińska !! Tak młody ?

Odnośnik do odpowiedzi

On Wam nie odpowie bo musiałby skrytykować Szafrana a u nich jest dyktatura śląska i nie może. Tak samo jak wczoraj zmęczony ciągłymi i merytorycznymi najazdami uświadamia sobie, że robi źle. Nic na nas nie ma za to nagrania wyraźnie pokazują kto jest prawdziwym burakiem! Z tego powinniście się cieszyć. udało Wam się szczawiowi zamknąć usta bo on ma zakaz występowania i oceniania Szafrana i Liwaka. Pozdrawiam kolegów z filmu!

Odnośnik do odpowiedzi
buraczana kultura

Innym razem na sesje przyszła starsza pani z Ińska, siedziała cierpliwie az do końca do wolnych wniosków, powiedziała swoja kwestię, a burak jej odpowiedział tak: "Ciesze się że widza panią w dobrym zdrowiu.......................jest pani złośliwa tak jak dawniej"

Odnośnik do odpowiedzi

spójrzcie na siebie, widocznie klekotał

Trzeba było zamknąć usta bo teraz pokazałeś jakim prymitywem rzeczywiście jesteś. Postaw się na miejscu Pana Przewodniczącego. Co byś zrobił jakby ktoś od klekoczących starych bab ciebie wyzywał? Fajnie by ci było? Szafran nie ma kultury i nie raz nam to pokazał ale, że ty pochwalasz takie prostackie i gówniarskie zachowanie to oznacza jedno. Ty już na stałe będziesz przydupasem Szafrana. Jutro IFS też coś na ten temat napisze. Z chęcią mu to nawet dzisiaj wyślę emailem.

Odnośnik do odpowiedzi

komu się usta zamyka? Spójrzcie na siebie jak siedzicie na sesjach i komisjach cicho jak myszki pod miotłą. Już sobie wyobrażam co się na tych waszych tajnych posiedzeniach klubu dzieje. Pewnie nic szczególnego to samo co zawsze - CISZA

Tam panuje bardzo przyjazna atmosfera. Merytorycznie wszystko rozpatrujemy żeby nie było później wątpliwości. Dopiero wy na komisjach i sesjach robicie burdę i zachowujecie się jak ludzie z rynsztoku.

Innym razem na sesje przyszła starsza pani z Ińska, siedziała cierpliwie az do końca do wolnych wniosków, powiedziała swoja kwestię, a burak jej odpowiedział tak: "Ciesze się że widza panią w dobrym zdrowiu.......................jest pani złośliwa tak jak dawniej"

Nie pamiętam takiej sytuacji a widząc, że nie możesz poprzeć swoich słów filmem to wiadomo, że to ty włodku znowu kłamiesz i mieszasz. Idź na portal bo tam jakoś pusto się zrobiło od kiedy tutaj tak intensywnie musisz pisać.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...