Skocz do zawartości

IFS i kto jeszcze?


?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bardzo dobrze powiedział przewodniczącemu i takie jest moje zdanie. Wy się nie odzywacie to ktoś musi

Jest bardzo stronniczy. Poczekam i jak dojdziecie do władzy przypomnę obecne wasze zarzuty. W moim przekonaniu coraz bardziej się utwierdzam że będziecie gorsi o tych obecnych. Dla mnie to DRAMAT. Znów żadnego wyboru. I tak z buractwa do buractwa. Masakra.

Odnośnik do odpowiedzi

komu się usta zamyka? Spójrzcie na siebie jak siedzicie na sesjach i komisjach cicho jak myszki pod miotłą. Już sobie wyobrażam co się na tych waszych tajnych posiedzeniach klubu dzieje. Pewnie nic szczególnego to samo co zawsze - CISZA

Materiały i opinie na sesje wypracowywane zostają właśnie na klubie. Jakie one są ? Napewno po gębach się nie lejemy !

Jeszcze by tego brakowało aby na sesji "wespół zespół" z twoim idolem "dokładać" burmistrzowi !

Gdzie ty takie zjawiska widziałeś ? Obóz tzw. władzy murem stoi za burmistrzem, wójtem, którego popiera.

Tobie by pasowało aby radni IFS-u na wyrywki gonili wnioskami i uwagami ganiali by burmistrza po sali ku uciesze wiadomo kogo.

Jak w przyszłości zasiądziesz w Radzie (w co nie wątpię - bo przyszłość przed tobą) i będziesz w obozie władzy łącznie z burmistrzem, to będziesz ganiał takiego dajmy na to P.Sz ! To będzie ubaw po pachy !

A tymczasem takich zachowań, do których tak uparcie radnych IFS-u namawiasz, nie będzie !

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie radny to taka osoba, która nawet mając w swoim obozie burmistrza potrafi "kopnąć go w tyłek" i "uderzyć ręką w stół" kiedy dzieje się źle. A wy wyglądacie jakby nic się nie stało !!! I tak dla informacji nie mam idola

Właśnie wszystkie "kopniaki i uderzenia w stół", są serwowane na klubach a nie publicznie. Bo taka sesja zamieniła by się w karczemną awanturę,

a o uchwałach to by można było pomarzyć!

A ty dalej nie rozumiesz "polityki". Ją się uprawia w ciszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni wpis na portalu WŁODKA więczy działania IFS ih [burmistrza] LIKWIDATORA premia mu za to się należy.Takim parlamentarzystom jak wy .jedno morzna rzec KURY WAM SZCZAĆ PROWADZAĆ A NIE POLITYKOM ŚĘ ZAJMOWAĆ [Piłsudzki] co do reszty działań ,w podręczniku do histori.

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni wpis na portalu WŁODKA więczy działania IFS ih [burmistrza] LIKWIDATORA premia mu za to się należy.Takim parlamentarzystom jak wy .jedno morzna rzec KURY WAM SZCZAĆ PROWADZAĆ A NIE POLITYKOM ŚĘ ZAJMOWAĆ [Piłsudzki] co do reszty działań ,w podręczniku do histori.

Włodek jest głupi jak but z lewej nogi. Nie umie nawet artykułu przeczytać w całości i zrozumieć co w nim było. Ty też jak piszesz takie bzdury nic z tego nie zrozumiałeś...

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wszystkie "kopniaki i uderzenia w stół", są serwowane na klubach a nie publicznie. Bo taka sesja zamieniła by się w karczemną awanturę,

a o uchwałach to by można było pomarzyć!

A ty dalej nie rozumiesz "polityki". Ją się uprawia w ciszy.

Faktycznie panie radny z Czertynia !!! Politykę w twoim mniemaniu uprawia się w ciszy!!! Wstyd !!! Poczytaj parę książek a potem pisz o uprawianiu polityki!!! Najlepiej według ciebie ustalić wszystko po cichu, mieszkańcy się dowiedzą albo i nie ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Michał co ty kuźwa śmierdolisz? Nie poznaję ciebie jako mojego idola. powiem więcej wstyd mi za ciebie. Odsyłasz ludzi do książek a ty zajrzałeś do książki o poprawności politycznej? Kończyłeś politologię i tak was tam uczyli? Matko święta nie puszczę dziecka na studia bo skrzywię mu kręgoslup!

Odnośnik do odpowiedzi

Skomentowałem tę głupotę o uprawianiu "polityki" w ciszy. Samorząd terytorialny to nie jest uprawianie polityki w ciszy! W samorządzie najważniejsza jest wspólnota, a nie to czy burmistrz z radnymi na swoich tajnych naradach wszystko ustalą. Po tą są komisję i sesję, żeby debatować i podejmować wyważone decyzję. Radni właśnie po to dostają wcześniej materiały, żeby się z nimi zapoznać i dyskutować na forum publicznym nie w zaciszu !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Skomentowałem tę głupotę o uprawianiu "polityki" w ciszy. Samorząd terytorialny to nie jest uprawianie polityki w ciszy! W samorządzie najważniejsza jest wspólnota, a nie to czy burmistrz z radnymi na swoich tajnych naradach wszystko ustalą. Po tą są komisję i sesję, żeby debatować i podejmować wyważone decyzję. Radni właśnie po to dostają wcześniej materiały, żeby się z nimi zapoznać i dyskutować na forum publicznym nie w zaciszu !!!

Michał rozgrzewsz mnie do białości - czy twoja matka cokolwiek ustalała z mieszkańcami? Pytam czy coś takiego miało miejsce? Czy posłusznie nie głosowała tak jak Stachu kazał? Ty mnie będziesz uczył po tym samorządności? Ty chłopie nie masz za grosz wstydu tylko ci tylko powiem. A rządy Stacha i jego radnych to największy dyktatyzm po czasach wojennych.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...