Skocz do zawartości

Rola Burmistrza i Rady Miasta


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A ja tak! Ludzie w Szczecinie nie chorują od wody zażelazionej i zakamienionej a my tak.Bardzo dużo osób skarży się nie tylko na zdrowie ale i niszczejące sprzęty domowe:czajniki , zmywarki itd.A kto ci powiedział ,że chlor w Szczecinie jest w nadmiarze? Tyle ile trzeba bo to jest bardzo przestrzegane i nikt się nie skarżył na dolegliwości z powodu wody w Ińsku już słyszałam.Chlor w odpowiednich dawkach nie jest szkodliwy tak jak nadmiar żelaza i kamienia lub innych związków chemicznych w niekontrolowanym nadmiarze. W Ińsku nawet salmonellę kaczki przyniosły a nie Burmistrz zasypał gówno piaskiem.Tak ze wszystkim.

Odnośnik do odpowiedzi

Możemy tu wydziwiać na temat smaków.Czy jest czegoś w wodzie w nadmiarze,albo też za mało,nie nam rozstrzygać.Od tego jest "Sanepid",który stale kontroluje zawartość wody.A czy to robi rzetelnie? Nie wiem.Protokoły z badań wody pewnie nie są objęte tajemnicą.

Odnośnik do odpowiedzi

Wypraszam sobie, władza pisze tu tylko pod jednym nikiem !!

Co do inspektora to kompetentny, uczciwy iiiiiiiiiiiii niezastąpiony !

Ktoś pyta na co choruje gaga, podejrzewam że ta jednostka chorbowa, nie jest jeszcze sklasyfikowana. Może to być

"burkowstręt" ????!

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że tobie ktoś po piętach depcze i czepiasz się każdego. Chyba nie ma nic złego, że dyskutujemy na temat wody pitnej? W Szczecinie naprawdę nikt na wodę nie narzeka.W Ińsku natomiast ciągle słyszę narzekania, że twarda, że dużo kamienia co takiego wg ciebie napisałam źle, że szukasz zaczepki.Pamiętaj, że tobie mogą też zęby wypaść z nadmiaru kamienia nazębnego???? Może już ich nie masz bo je zjadłeś na krętactwach w gminie???? Taki z ciebie rąbnięty cwaniak któremu i tak krzywda ludzka wyjdzie bokiem.Po co więc te insynuacje z moją chorobą??? Jak widzisz żyję martw się o swoją żonę. Coś za ciekawie to ona nie wygląda!

Odnośnik do odpowiedzi
Obecnie podstawą wymiaru tego podatku jest średnia cena skupu żyta z ostatnich trzech kwartałów; PSL chce, by była to średnia cena żyta z ostatnich 11 kwartałów.
W tym roku średnia cena żyta jest prawie dwukrotnie wyższa niż przed rokiem - obecnie to 74 zł za kwintal, a przed rokiem 37 zł. Samorządy mają prawo do obniżenia stawki podatku i w tym roku tak robią.
Obecnie samorządy decydują się na przeciętnie 10-proc. podwyżkę podatku w porównaniu ze stawkami na obecny rok. Burmistrz Wyszogrodu (Mazowieckie) Mariusz Bieniek podał, że w przypadku jego gminy samorząd uchwalił zmianę podatku z 37 zł do 41 zł, a nie do maksymalnego poziomu 74 zł."Oceniliśmy, że tak duża podwyżka byłaby nieakceptowana społecznie, dlatego uchwaliliśmy tylko 10-procentowy wzrost" - podkreślił.

A co zrobili ińskie barany?????

Poszli na łatwiznę mając głęboko w d-pie rolników i trud ich pracy.

Radni to beznadzieja głupoty i niezrozumienia problemu podatków. Nawet rząd wie,że coś jest nie tak!!! Tylko nie burmistrz pajac !!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Co to "władzy" wyczerpał się limit epitetów! Takie mądre rzeczy wpisał przedmówca kawa na ławę jak to działa i co Pan Szafran miał rację na sesji i mądrze mówił.Trza było posłuchać i przemyśleć a nie napadać na niego i wszystkich pozostałych i wciskać nam Recz który ma ziemie takie jak w Pyrzycach.Tak to wszystko działa ale nie nasi (nasz) mądrala jest cwany i woli z ludzi ostatnią koszulę zerwać.Zafajdany łgarz.

Odnośnik do odpowiedzi
Niecodzienny obiekt użyteczności publicznej powstał w Barcelos, na północy Portugalii. Miejscowa gmina wybudowała tam za 0,5 mln euro przedszkole, do którego nie można dojechać, bo brakuje dróg.

Rodem z Ińska , tutaj też powstają miejscowe plany, gdzie nie ma dróg publicznych, czytaj:gminnych. Zapewne burmistrzunio i jego "magik" od planowania to wymyślili, aby obniżyć gminne koszty utrzymania lokalnych dróg i ulic.Zapomnieli całkowicie,że ulice i drogi gminne to podstawowe zadanie każdej gminy, no cóż "do czasu dzban wodę nosi" , aż się wyleje na głowy tych lokalnych kacyków czy jak oni uważają "mędrców". Czas zresztą najwyższy bo poza utrzymaniem gminy i szkoły na nic już więcej nie wystarcza.Przyjechałam po 15 latach i jestem załamana tutaj czas stanął w miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjezdni niech wyjeżdżają, dojezdni niech wracają skąd przyjechali.Człowiecze czy ty siebie słyszysz-czytasz? Już tylko was poczytać to wiadomo , ze nic nigdy tu się nie zmieni.Bo ludziom nic nie wolno a władzy tak pasuje.Na dodatek ta władza nie potrafi zrozumieć, że czy chce czy nie to ludzie nawet przejazdem tu są.Co o was pomyślą to nie tylko Ińsko pijane od rana i zaspane nic nie wiedzące ale włodarze innych gmin którzy wiem ,że tu bywają pomyślą o takich jak wy?!!!!! W wy wciąż wstydu nie macie.Liczy się tylko własna kieszeń , no i żeby jeszcze ktoś nie miał więcej niż wy bo zaraz złodziej jest!!!!!.Wg władzy większa połowa mieszkańców Ińska to złodzieje.Tak czytaj wypowiedzi władzy.Sama władza nic nie wzięła nic nie ukradła a może nie musi bo zarabia więcej niż premier Polski!!!!Dyskusja z "władza-złodziejem " jest jałowa.Ciągle to ble, ble, ble.

Odnośnik do odpowiedzi
Wracaj czym prędzej tam skąd przyjechałaś !

A kto będzie na ciebie podatki płacił gnoju jak wszyscy wyjadą? Ja bym chciał żebyście tak zostali tylko wy w tej gminie.Już widzę wasz dobrobyt bez głupich mieszkańców, przyjezdnych, komuchów i zostają złodzieje z gminy hi hi hi hi hi.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...