Skocz do zawartości

Zarządzenia i uchwały - sposób na trwanie - BiP


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież już wiadomo że w Linówku świetlica będzie zamknięta. Wszystko to jest śmieszny żart Racina. Niczego już nie jest w stanie zabezpieczyć,przestaje mieć kontrolę nad wszystkim. Tylko za co odpowiada Paluch skoro jeden sobie nie radzi to drugi powinien. A tu dwóch cymbałów jeden głupszy od drugiego. Skutek! Oczywisty zamknięte wszystko bo im się nic nie opłaca. Czy ktoś może będzie odważny żeby napisać pismo do premiera ,że u nas nic nie ma wszystko zburzono , zniszczono i nie chcemy tu żadnego samorządu bo już nie ma w kasie forsy na pasożytów.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 181
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pomyśleć, że całe Linówko głosowało na Racinowskiego, a on im w zamian zamyka świetlicę, ot buraczana wdzięczność!

Chciałbym powiedzieć, że należy im się ale nie tędy droga. Powinni w takim razie pokazać Burmistrzowi gdzie jest jego miejsce w wyborach. Pamiętam tylko pewien incydent na nagraniach z sesji i wątpię czy zmieni się coś z poparciem dla naszego Burmistrza z PGRu

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyśleć, że całe Linówko głosowało na Racinowskiego, a on im w zamian zamyka świetlicę, ot buraczana wdzięczność!

He he he to może burmistrz się ostanie a sołtysa z Linówka wreszcie pogonią! Jemu to się dopiero należy. To on zabronił ludziom jechać na referendum. Posłuchali go bo naobiecywał im ten gumiak ze słomą w butach gruszki na wierzbie. Teraz mogą obu panom podziękować goniąc batem kiedy się tylko da. Tak jak obaj chcieli pędzić ludzi przeciwnych żwirowni. Brawo Linówko wam się należy wdzięczność buraka. Sołtys pierdziołek poświęci nawet godność swojej żony żeby dalej lizać burakowego lizaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Kim ty jesteś, że żądasz ode mnie jakichkolwiek list! Bynajmniej nie mam na koncie niegrzecznych słów na języku jak też kapusiowania na swojego Burmistrza. Pisania głupich skarg i wniosków które są na poziomie podstawówki. W szkole dzieci się uczą jak pisać pisma do urzędów dostają za to oceny . ciekawe co ty byś dostał za te swoje bazgroły. My nie musimy mieć sukcesów my mamy realizować program i to robimy. Porażki zdarzają się wszystkim chociaż my na razie porażek nie mamy. Wszystko w gminie gra budżet zapięty i o co ci chodzi mącicielu. Jedyną porażką jest mieć taką "opozycję" i za to się wstydzę przyznaję. Nawet ostatnio w Urzędzie Wojewódzkim zapytano skąd wytrzasnęliśmy takiego radnego? Cóż mogłem rzec, że sam się w teczce przywiózł ze śląska a mamy też drugiego ale ten to nawet na komisje się nie stawia. Bohaterem jest tylko jak trzeba na sesji się popisać przed większą publiką. To jest właśnie moja lista.................................

Odnośnik do odpowiedzi

Radny jestem obywatelem tej gminy i skoro uważasz, że to co opublikował Szafran to napisz tu jakie są Twoim zdaniem sukcesy władzy. Możesz choćby podać jakie konkretnie punkty programu zrealizowaliście, poza oczywiście punktem o tym że nigdy nie będzie żadnej żwirowni? Chyba że jednak brak odpowiedzi na moje zapytanie mam potraktować jako brak argumentów? łatwo jest zbywać pytania atakiem a nie konkretną odpowiedzią.

Odnośnik do odpowiedzi

Na twoją głupotę jak widać rady nie ma. Żwirownia złożyła wniosek i musieliśmy podjąć czynności. Wszystko rozwikła Raport wpływu na Środowisko. jak będą tam zawarte zapisy grożące środowisku to radni nie zgodzą się na przyjęciu takiego planu. ale prawne kroki musieliśmy podjąć bo inwestor podał by nas do sądu że mówimy "nie bo nie" ale ty tego nie zrozumiesz masz za mały rozumek jak miś Puchatek.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumek jak Miś Puchatek to możesz mieć co najwyżej Ty sam. Procedura uchwalanie miejscowych planów zagospodarowania jest wyłączną kompetencją rady gminy i to rada w ostateczności decyduje jaką funkcję będzie miał określony obszar gminy. Nie pleć więc żadnych farmazonów na temat tego, że inwestor mógłby pójść do sądu. To rada decyduje czy przystąpi do procedury zmiany planu czy nie i nikt jej do tego nie może zmusić. Jeśli jest inaczej niż mówię przytocz mi konkretny przepis. Dla ułatwienia podaję że powinieneś szukać w ustawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Jedyny przymus jaki wami kierował to chyba tylko dziura budżetowa wielkości dziury jaką masz w swoim malutkim puchatkowym rozumku. A tak na marginesie wciąż czekam na listę tych rzeczy, które zrealizowaliście jako punkty swojego programu

Odnośnik do odpowiedzi
prawnik amator

Radny rozmyślnie kłamie, przecież w poprzedniej kadencji rada także podjęła uchwałę o przystąpieniu do opracowania planu dla żwirowni, ale Racinowski w obawie przed przegraną w wyborach wstrzymał prace nad planem i żaden inwestor go do sądu nie podał!

Odnośnik do odpowiedzi

Durniu jak ci w prosty sposób wytłumaczyć, że plan się nie zmienia tylko wtedy kiedy chce sama rada i burmistrz ale dzieje się tak na wniosek właściciela gruntu który chce zmienić przeznaczenie swojego terenu. Nie ma możliwości powiedzenia, że tego planu tam nie zrobimy. Nie wytykaj mi znajomości ustawy o planowaniu przestrzennym bo jak ją czytasz tak jak wszystkie materiały na sesję to nie dziwię się, że potem puszczasz bąki. Dyskusja z tobą jest ograniczona. Więc nie będę jej dalej prowadził. Zgłoś się na piśmie do radnych IFS i ci dokładnie opiszą dokonania ostatnich lat. Sam pisałeś, ze papier wszystko przyjmie tak jak wasz portalowy śmieć. Przecież tam już nikt nie pisze prócz górnika a czytać też nie ma co. To tu przynajmniej można prowadzić dialog lepiej lub gorzej jak jest taki jak ty infantylny dyskutant. Burmistrz co sesję podaje co w między czasie robił, z kim się spotykał i w jakich sprawach a ty siedząc na sali głuchy jesteś. Nie kłamię z planem bo wówczas nie było porozumienia i decyzji kto ma zapłacić za plan. Środków na ten cel nie było i to była główna przeszkoda.

Odnośnik do odpowiedzi

Kim ty jesteś, że żądasz ode mnie jakichkolwiek list! Bynajmniej nie mam na koncie niegrzecznych słów na języku jak też kapusiowania na swojego Burmistrza. Pisania głupich skarg i wniosków które są na poziomie podstawówki. W szkole dzieci się uczą jak pisać pisma do urzędów dostają za to oceny . ciekawe co ty byś dostał za te swoje bazgroły.

Twoja szkoła jest na szarym końcu wyników testów kompetencji, więc jak mnie nauczył twój ulubiony derektor tak ja piszę, a po drugie ty też jesteś na szarym końcu, skoro wojewoda poprawiał ci połowę regulaminu przez telefon

Odnośnik do odpowiedzi

No jak można zwolnić dyrektora, który zatrudnia 3 konserwatorów, córkę burmistrza swoją córkę i zięcia. No kurde, ludzie, o co chodzi :D

Radny może pochwalicie się kogo wystawicie na burmistrza? Z tego co słyszałem to Racinowski odpada i jak zacznie fikać to go wykopsacie. To prawda :huh: ?

Odnośnik do odpowiedzi

Paluch przestań pisać dyrdymały tylko się weź do pracy bo już niedługo przez was gmina zbankrutuje!!! Jeden z konserwatorów szkolnych to twoja rodzinka nie Krzysiu? Podobnie jak nowy urzędnik P. Jucha. Wszędzie się już rodziną osaczyliście!!! Tylko patrzeć jak już niedługo dasz pracę jednej ze swoich córek!

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież już córka Palucha wrzuca na gminnej stronie zdjęcia do galerii. Pytanie czy jakie ś grosze za to wpadają czy tylko promocja miasta i siebie zarazem. Paluch wie jak rodzinkę ustawić. Rodzinne watahy to jedno co się udało Racinowskiemu i jego radnym ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi
Bez komentarza

Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno.........................

To wszystko wyjaśnia! Liczy się tylko rodzina!

Odnośnik do odpowiedzi
Brawo Michał!

Kupczyński dobrze to ujął w artykule na portalu:

e44a6f32e15cb53ee479b2697e759e2e_L.jpg

Na zaprzyjaźnionym forum caffe.insko pojawił się ostatnio wpis osoby, która używa nazwy "radny". Oficjalnie podaje się za zwolennika a przede wszystkim za POPLECZNIKA burmistrza Racinowskiego oraz radnych Ińskiego Forum Samorządowego. Oto fragment wpisu radnego:

"Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno........................."

Ukazuje to prawdziwą twarz obecnie rządzących! Czytając te słowa byłem w szoku. Czy naprawdę według tego człowieka wykorzystywanie stanowisk publicznych w celu zatrudnienia członków rodziny jest dowodem miłości? To nie są wartości, którymi opcja rządząca powinna się kierować. Miłość i przyjaźń rodzinną pozostawia się w domu i nosi w sercu. Nie mógłbym sobie pozwolić na zatrudnienie kogoś z rodziny będąc na stanowisku publicznym! To nie jest przecież PRYWATNY FOLWARK i tak traktować tego nie wolno !!! Osoba podpisująca się "radny" ukazała nam wszystkim prawdziwe oblicze swojej opcji politycznej i jest oblicze karygodne. Nie może być przyzwolenia na zatrudnianie rodziny pełniąc stanowisko publiczne!

Odnośnik do odpowiedzi

Michał zapomniał jak jego mama zmieniała opcje polityczne w zależności od tego kto miał większe szanse na wygranie. Z umiłowaniem patrzyła na Zimnickiego żeby potem całować pięty Działoszewskiej. Ale to inna miłość. Michał takie rzeczy jak zatrudnianie rodzin są powszechne w Polsce wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi. Jak uważasz, że takie zatrudnianie jest przestępstwem do podaj to do prokuratury. To czego tak byś nie zrobił na ten czas to tylko dlatego, że nie masz tych możliwości. Pogadamy jak może kiedyś, kiedyś, kiedyś będziesz je miał.

Odnośnik do odpowiedzi

Zimnicki swoich, Działoszewska swoich a Racinowski swoich. Niech opozycja da spokój i nie wzbudza poczucia krzywdy. Tak jest jak widać od lat w Ińsku. Wlodek chce na tym budować wyborczy filar to podwaliny są cienkie. Ja proszę o konkrety co zmienicie, co zrobicie ,skąd pieniądze, bo jak odejdzie racinowski to z automatu odejdą te święte krowy rodzinne i po co o tym pisać. Najpierw zróbcie żeby odszedł potem reszta dokona się sama.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...